>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
lol dosżła mi kasa w poniedziałek zlecałem, a dziś 650 zł na koncie mbanku, w sumie 3 dni czekania, duży plus dla nich ???? ✅

jedyne co na minus to po marnym kursie euro policzyli 4,24, ale i tak nie ma co narzekać
Wow... ja czekam na wypłatę od 20 stycznia i się doczekać nie mogę :-|
A tobie gratuluję :spokodfhgfh:
 
U 0

usiu18

Użytkownik
lol dosżła mi kasa w poniedziałek zlecałem, a dziś 650 zł na koncie mbanku, w sumie 3 dni czekania, duży plus dla nich ???? ✅

jedyne co na minus to po marnym kursie euro policzyli 4,24, ale i tak nie ma co narzekać
Ja zlecilem 100 zł do wyplaty tydzien temu w czwartek i 600zl w poniedzialek również do mbanku ,kasy nadal nie ma na koncie .Moze dlatego ze mam konto w plnach??

ok 100 zł juz na koncie teraz czekam na reszte
Mi wyplaty z tego buka przychodza przewaznie po tygodniu mam konto w złotówkach ! Wszyscy co maja w € dostaja kase tak szybko??
 
fabregas_4 0

fabregas_4

Użytkownik
Witam
Jako ze mam tylko kilka minut to mam 1 pytanie.
Czy promocja aktualna i wystarczy zrobić tak jak jest na 1 stronie zeby dostać 10 euro?
Pozdrawiam
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Czy tez tak macie ze czasem wam pisze ze otrzymaliscie wiadomosc od cashpoint a zadnej tam nie ma? Ja tak juz 2 razy dostalem a mam tylko 1 z kodem bonusowym.
 
K 0

ksych

Użytkownik
Mam pytanko, pewnie juz padło lecz tyle jest stron tego tematu ze przeszukanie by troche potrwalo...
ile razy trzeba obrocic bonus?
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Fabregas_4 - jak się rejestrowałeś przed 20.12.2008 to możesz się upominać o bonus 10 euro.

(o_O)xD - mi też niechce :/ Ktoś mówił w tym temacie, że przelewał kasę na pokera. Apelujemy o pomoc !

ksych - trzeba obrócić całą kasę po kursie 1.01
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
to dosyć szybko wypłacają kasę, skoro dochodzi po 2/3 dniach... W większości niby czeka się 7 - 10 dni ,a tutaj widzę , że biorą wszystko do siebie i duży ✅✅ dla nich ;)
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
to dosyć szybko wypłacają kasę, skoro dochodzi po 2/3 dniach... W większości niby czeka się 7 - 10 dni ,a tutaj widzę , że biorą wszystko do siebie i duży ✅✅ dla nich ;)
Jakby jeszcze kontakt byl taki jak te wyplaty .

pomarzyc mozna :-?
 
M 0

marat150

Użytkownik
Ja sie zarejestrowalem dzisiaj i wyslalem wiadomosc poprzez kontakt na stronie, w ktorym &quot;poprosilem o kod jesli to mozliwe&quot; i kod dostalem wiec mozna prubowac.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
wie ktos jak przeslac kase na pokera u tego buka??? bo nie chce mi zaakceptowac wymiany na zetony????
Ja tez nie moge przelac kasy na pokera moze dlatego ze mam konto w plnach??
Jest ktos kto założył konto w € i nie moze przelac na pokera??
 
Do góry Bottom