>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Cash-point 10 Euro Free

L 0

lukas2804

Użytkownik
No nareszcie dostałem ! teraz małe pytanie ale nie jedzcie mnie za to bo temat ma 22 strony i nie dowiedzialem sie konkretnie czy to freebet czy gram sobie jak chce?
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja zleciłem 19.01 i pieniążki dziś dotarły na konto. Co najśmieszniejsze nie robiłem żadnego obrotu. Tzn otrzymałem raz bonus i na drugi dzień kolejny. Miałem 70zł na koncie i postanowiłem od razu wypłacić 50 a reszta grać alej. No i 50zł dotarło a reszta na koncie nadal jest ;)
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
No i ok, mi też już kasa dotarła na konto ????

Nie odpisali do mnie żadnego maila, dostałem 100% bonusa (drugie 10 euro). Przed chwilą wbiłem na konto i jest kasa.

@Wilu skoro twierdzisz, że nie robiłeś obrotu a wypłaciłeś sobie kasę to ja też sobie zrobię mały eksperyment, bo obecnie mam 40,80 PLN na koncie. Może się uda ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
kurde , to widzę , że warto grać na tym . Myślałem , że nie ma sobie co głowy zawracać ,bo i tak nie da rady nic z tego wybrać, ale widocznie się myliłem ????
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ja coś nie mogę kasy z zakładów przelać na pokera...

Jak się kupuje te żetony ? Biorę 10 kaufen, klikam i nic się nie dzieje (nic nie przelało)

A i jeszcze mam jedno pytanie:
Aby wypłacić przez Moneybookers, trzeba najpierw wpłacić przez MB ?
Jeżeli się tak da to można wypłacić całą kasę którą tam mam (45 PLN + 37,40 depozytu) ? Czy trzeba obracać depozyt ? Jeżeli tak to jakie są warunki ?
 
Do góry Bottom