>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Cash-point 10 Euro Free

P 0

piotrciuba

Użytkownik
sluchajcie wplacilem do nich 25euro i w transferach mi pisze:

29.01.2009 21:40 1 –krotne kombinowane zakłady na żywo 25.00 EUR 1,20 30.00 EUR
29.01.2009 21:36 bonus.card 25.00 EUR
29.01.2009 21:29 Moneybookers VISA 25.00 EUR


Wplacilem przez VISA i mam tam napisane bonus.card 25.00 EUR .
Zagralem kurs 1.2 za 25Euro wygralem 30Euro.
MAm na koncie 55 Euro moge wyplacic all teraz czy musze jakiegos free beta postawic jeszcze?
Prosze o fast odpowiedz.
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Czy jest jakaś inna możliwość wypłaty pieniędzy niż na konto bankowe ??
np. Moneybookers jeśli wcześniej się wpłaciło ??
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
a mam pytanko dostalem tego free beta i wygralem oba kupony po 25Euro.
Mam na koncie 57Euro i teraz oni odejmą mi te 25Euro? Czy moge je wyplacic calosc 57E??

Aha i co mam wpisac w:
Wystawić na: XXXXXX
Mam tu wpisac Imie i nazwisko moje??
 
N 18,8K

norbertb

Użytkownik
To jest wógole jakiś dziwny bukmacher !

Już wolę angielską wersję niż polską, bo prędzej w niej się połapię. Dla nich Andora to Szwecja, Bośnia i Herzegowina to Hiszpania i jeszcze wiele innych &quot;tłumaczeń&quot; można się tam dopatrzeć. Ale najgorsze jest to, że normalnych meczy w ręczną nie było a handicapy były. Przesada.

Może gdzieś oferta na te skoki narciarskie jest, tylko inaczej podpisana. W dziale &quot;Nożna&quot; jest cała oferta piłki nożnej, natomiast w dziale &quot;Piłka Nożna&quot; znajdziemy futbol amerykański...
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Kurde juz czekam z piaty dzien na przelew do mbanku i dalej nie ma a juz bym sobie druga wyplate zlecil.

A dziwni to naprawde sa czasem nie chce przyjac zakladu. Przy logowaniu wyskakuja powiadomienia o nowej wiadomosci a zadnej nie ma.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A czy grał ktoś może w tym Cashpoincie w pokera na pieniądze ? Bo pieniędzy nieda się tam przelać :/
Nie da się też próbowałem sobie trochę dorobić na kasynie ale w żaden sposób się nie dało przetransferować kasy.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Ja do nich napisałem tak :

When will you give me that Xmas 10E Bonus?! I&quot;m waiting over a month right now! You said that you will give so You should do it! My login is xxx
I hope that I will get it today
Take care,
Otrzymałem odpowiedź:

Dear Customer
You have already recieved Your Bonus via E-Mail.
With best regards
Your Cashpoint.com team
no i napisałem kolejną wiadomość

You have never send me any e-mail so plesea stop telling that You did. Please send me that code or delete my account.
You should change that stupid translation. In Your polish translation Spain is Bosnia and Herzegovina. Great Job!
Take care,
no i po tej wiadomości otrzymałem szybko kodzik ;)
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ja zlecilem wyplate 50E w sobote i jak narazie nie ma ale z tego co mowisz to jaj utro powinienem miec kase ????
Napisze jutro czy przyszla.

Ja skorzystalem z deposit bonus bo chyba tych 10E juz nie przyznaja a jak przyznaja jeszcze to moge je jeszcze dostac??
 
Do góry Bottom