>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 0

bartekbartek

Użytkownik
wplata
hej mam pytanko chce wpłacic na kasev a nier wiem ile jest minimum moge wpłacic 7 zł przelewiem bankowym ?????? czy to jest więcej ????
 
emademce 0

emademce

Użytkownik
Czy moge dokonac wyplaty na konto osoby niepelnoletniej?
niepelnoletni niech lepiej pograja sobie na playstation :p i jeszcze jedno pytanko z mojej strony , kumpel wplacal przez inteligo i kaske mial jeszcze w ten sam dzien ja wczoraj wieczorem wplacilem przez internet z bzwbk i jeszcze nie mam :-? wplacal ktos moze tez przez centrum 24 bzwbk ? jak dlugo trzeba czekac ? ;-) pzdr
 
emademce 0

emademce

Użytkownik
napisalem maila i :
1.jesli to nie jest 1 wplata na bah wysylasz skan wplaty i dopisuja kase odrazu
2. 2 - 5 dni
;-)
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
OT DOKŁADNY WZÓR NA WYPEŁNIENIE DRUCZKU NA POCZCIE\BANKU.

:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

nazwa odborcy: Bet-at-home.COM BANK BPH
numer racunku odbiorcy: 06106000760000321000037132
kwota: 50zł00gr
kwota słownie: PIĘĆDZIESIĄT ZŁ/00GR
nazwa zleceniodawcy: KOWALSKI JAN KOPYDŁOWO13 00-333 KOPYDŁOWO
tytułem:


OCZYWIŚCIE TAM GDZIE NAZWA ZLECENIODAWCY WPISUJESZ SWOJR IMIĘ I NAZWISKO ADRES I KOD POCZTOWY.
Odpowiedni druczek dostaniemy za darmo na poczcie lub w banku ale to chyba jasne.

Jeśli masz jakieś pytania związane z obstawianiem pisz na gg zawsze.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mam pytanie czy pole &quot;nazwa zleceniodawcy&quot; moge zostawic niewypelnione?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
No a pomyśl sobie, że pomylisz się w tym numerze, albo pani w banku się pomyli, albo ktoś w BAH się pomyli...i co kaska pójdzie do kogoś innego. Właśnie dlatego podaje się dane, a numer to tylko, żeby przyspieszyć procedurę przelewy pieniędzy w BAH.
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Rozumie, dzieki za odp. Co nie zmienia fakt, ze przekazem to bedzie isc do 5dni! To strasznie długo.. Gdybym to wplacil w banku to idzie krocej?
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
zalozylem konto na mame ... Przeczytalem temat i chce sie upewnic ???? dlatego kilka pytan ????
Do wypłaty nie potrzebny jest skan dowodu osobistego ?
Nie ma minimalnej wartosci wplaty ?
Przy 1 wplacie wysylam e-mail na ich adres z odbitka dowodu wplaty i tego samego dnia mam na koncie w BAH ?

Prosze o odp to jutro wysle ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
1. nie trzeba dowodu.
2. z tego co wiem to nie ma
3. nie dopiero gdy wplacasz po raz drugi dodają pieniądze jak wyślesz im screena.
 
Do góry Bottom