>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 0

bartekbartek

Użytkownik
wplata
hej mam pytanko chce wpłacic na kasev a nier wiem ile jest minimum moge wpłacic 7 zł przelewiem bankowym ?????? czy to jest więcej ????
 
emademce 0

emademce

Użytkownik
Czy moge dokonac wyplaty na konto osoby niepelnoletniej?
niepelnoletni niech lepiej pograja sobie na playstation :p i jeszcze jedno pytanko z mojej strony , kumpel wplacal przez inteligo i kaske mial jeszcze w ten sam dzien ja wczoraj wieczorem wplacilem przez internet z bzwbk i jeszcze nie mam :-? wplacal ktos moze tez przez centrum 24 bzwbk ? jak dlugo trzeba czekac ? ;-) pzdr
 
emademce 0

emademce

Użytkownik
napisalem maila i :
1.jesli to nie jest 1 wplata na bah wysylasz skan wplaty i dopisuja kase odrazu
2. 2 - 5 dni
;-)
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
OT DOKŁADNY WZÓR NA WYPEŁNIENIE DRUCZKU NA POCZCIE\BANKU.

:zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:

nazwa odborcy: Bet-at-home.COM BANK BPH
numer racunku odbiorcy: 06106000760000321000037132
kwota: 50zł00gr
kwota słownie: PIĘĆDZIESIĄT ZŁ/00GR
nazwa zleceniodawcy: KOWALSKI JAN KOPYDŁOWO13 00-333 KOPYDŁOWO
tytułem:


OCZYWIŚCIE TAM GDZIE NAZWA ZLECENIODAWCY WPISUJESZ SWOJR IMIĘ I NAZWISKO ADRES I KOD POCZTOWY.
Odpowiedni druczek dostaniemy za darmo na poczcie lub w banku ale to chyba jasne.

Jeśli masz jakieś pytania związane z obstawianiem pisz na gg zawsze.
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Mam pytanie czy pole &quot;nazwa zleceniodawcy&quot; moge zostawic niewypelnione?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
No a pomyśl sobie, że pomylisz się w tym numerze, albo pani w banku się pomyli, albo ktoś w BAH się pomyli...i co kaska pójdzie do kogoś innego. Właśnie dlatego podaje się dane, a numer to tylko, żeby przyspieszyć procedurę przelewy pieniędzy w BAH.
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Rozumie, dzieki za odp. Co nie zmienia fakt, ze przekazem to bedzie isc do 5dni! To strasznie długo.. Gdybym to wplacil w banku to idzie krocej?
 
C 0

cfc_maciek

Użytkownik
zalozylem konto na mame ... Przeczytalem temat i chce sie upewnic ???? dlatego kilka pytan ????
Do wypłaty nie potrzebny jest skan dowodu osobistego ?
Nie ma minimalnej wartosci wplaty ?
Przy 1 wplacie wysylam e-mail na ich adres z odbitka dowodu wplaty i tego samego dnia mam na koncie w BAH ?

Prosze o odp to jutro wysle ????
 
M 0

matrix

Użytkownik
1. nie trzeba dowodu.
2. z tego co wiem to nie ma
3. nie dopiero gdy wplacasz po raz drugi dodają pieniądze jak wyślesz im screena.
 
Do góry Bottom