>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 0

mso

Użytkownik
Witam
Wróciłem właśnie z bankomatu , gdzie aktywowałem moją kartę, by wpłacić nią kasę na konto. Ale nic z tego, na stronce pisze brak autoryzacji. Miał ktoś taki problem?
 
K 0

kgz_13

Użytkownik
Witam, czy jest może jakiś inny sposb wypłaty kasy niz wypłata na konto bankowe. Nie posiadam konta bankowego jeszcze ????
 
lukaway 2K

lukaway

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnosnie wyplaty pieniedzy. Wczoraj wplacilem z moneybookers do bah troche pieniedzy, i czy moge je odrazu wyplacic na konto bankowe nie obracając ich ??
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnosnie wyplaty pieniedzy. Wczoraj wplacilem z Moneybookers do Bet-at-home troche pieniedzy, i czy moge je odrazu wyplacic na konto bankowe nie obracając ich ??
Teoretycznie możesz, ale będziesz miał z tym troche problemów. BAH będzie cię pytało, czemu nic nie zagrałeś i tak od razu to nie chcą wypłacać. Bo myslą, że po prostu chcesz wyprać tą kaskę
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Bo myslą, że po prostu chcesz wyprać tą kaskę
dokłądnie tak jak kolega mówi !
Zagraj jakiś zakład bardzo bardzo pewny po kursie 1,01 za tą kase i dopiero sobie ywpłącisz bez problemów ;-)
ja też oczekuje od nich wypłaty na konto bankowe - zleciłem w piątek ????
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Jak długo idzie wypłata na konto bankowe? ;-)
w piątek z rana ok 9.00 zleciłem wypłąe dosc pokaźnej sumy a dzisiaj była juz u mnie na koncie.Niewiem jednak o ktorej godzinie bo ja byłem w domu dopieor wieczorem wiec juz była.
Oczywiscie Soboty i niedzieli jako weekendu nie liczymy wiec mi dokłądnie 2 dni !
Jestem pod wrażeniem !
Znowu wpłce tam pieniadze i to jak najszybciej tylko przyjdzie wypłata z expekta na MB ????

pozdrawiam
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
ja tam jestem zadowolony z szybkości księgowania bah, wczoraj płaciłem do BPH pieniądze dziś już są ???? trzeba tylko iść do BPH gdzie maja konto
 
K 0

kaj

Użytkownik
Wypłata
Witam. Drugiego marca zleciłem wyplatę z bet-at-home na konto bankowe. Wyświetlił się komunikat, że wypłata jest w opracowaniu, prosimy o wyrozumialość. I tak jest do dnia dzisiejszego. Wcześniej nie bylo żadnych problemów. Wysłalem dwa maile i zero odpowiedzi. Czy ktoś już miał taką sytuację? Bo nie wiem co mam jeszcze zrobić.
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
A ja mam taki problemo ????

Wplacilem 10 zl z MB zeby uaktywnic wyplate mialem na koncie 30 zl pozostale z bonusu obrocone 3x po 1.4 i jak robie wyplate to pisze wyplata jest w takcie realizacji i jest kwota -40 zl z konta sie nie odejmuje , i po jakims czasie wyplata w trakcie realizacji wyskakuje 0 zl czyli jak tak jest to nie idzie wyplacic ? czy tak ma byc i czekac na kase??
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Sprawdz jeszcze czy bonus nie miał byc obrucony po kursie minimalnym np 1.50 a jak jest wszystko okey to pisz maila do nich.
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Wplacilem 10 zl z MB zeby uaktywnic wyplate mialem na koncie 30 zl pozostale z bonusu obrocone 3x po 1.4 i jak robie wyplate to pisze wyplata jest w takcie realizacji i jest kwota -40 zl z konta sie nie odejmuje , i po jakims czasie wyplata w trakcie realizacji wyskakuje 0 zl czyli jak tak jest to nie idzie wyplacic ? czy tak ma byc i czekac na kase??
zagadaj z tym problemem na livechacie i Ci pomogą ;-)
 
Do góry Bottom