>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

alex76 21

alex76

Użytkownik
Kasa jak wyplacasz to powinna byc na koncie 2 dni po zleceniu.Jak nie ma to napisz maila.
Nie zawsze odlicz dni weekendowe (soboty i niedziele) poza tym nie zawsze od raz odejmują pieniądze z konta (zwykle robią to następnego dnia) i w zależności gdzie masz konto jeśli w Mbanku to wypłata idzie maksymalnie 3 dni od odjęcia kwoty na koncie w innych to wiem że raz czekałem 5 dni roboczych.
 
lukecik 0

lukecik

Użytkownik
Ja mam duzy problem. Gralem kiedys z kolega na jego konto, ktore jest zarejestrowane na jego nazwisko. Potem zalozylem swoje i pare dni temu zrobilem wplate 50zl zamiast na moje, to na jego konto. Pieniadze doszly i chcialem zrobic wyplate pieniedzy z jego konta na bet-at-homie na moje bankowe. Operacje zrobilem w czwartek wieczorem a na koncie bet-at-hom w dalszym ciagu mam kwote ktora wplacilem(50zl). Czy to jest spowodowane &quot;powolnoscia&quot; ludzi pracujacych w bet-at-homie czy problemem zwiazanym z tym ze konto gracza jest na inne nazwisko(mojego kolegi) a nr konta bankowego na inne(moje)? Bardzo prosze o odpowiedz, tutaj albo na moje gg 6299892. Pomozcie ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja mam duzy problem. Gralem kiedys z kolega na jego konto, ktore jest zarejestrowane na jego nazwisko. Potem zalozylem swoje i pare dni temu zrobilem wplate 50zl zamiast na moje, to na jego konto. Pieniadze doszly i chcialem zrobic wyplate pieniedzy z jego konta na bet-at-homie na moje bankowe. Operacje zrobilem w czwartek wieczorem a na koncie bet-at-hom w dalszym ciagu mam kwote ktora wplacilem(50zl). Czy to jest spowodowane &quot;powolnoscia&quot; ludzi pracujacych w bet-at-homie czy problemem zwiazanym z tym ze konto gracza jest na inne nazwisko(mojego kolegi) a nr konta bankowego na inne(moje)? Bardzo prosze o odpowiedz, tutaj albo na moje gg 6299892. Pomozcie ????
z tego co ja wiem to w BAH jest tak, ze jak chcesz wyplacic to najpierw conajmniej raz po dowolnym kursie musiisz zrobic obrot. ja walnalem kiedys all in na Lietuvas po kursie 1.01 i wyplacilem tbo tez tak mialem :]
 
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Zaciekawilo mnie info cerbera o dzoeki temu bede mial jasna droge ale co do twojego pytania to z tego co wiem wlasnie trzeba zrobic obrot minimalny nawet po kursie 1.01 i wyplacac mozna prawdopodobnie dopiero 120zł !!pozdro według mnie tak jest...
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Panowie z Bwin minimalna wypłata to 120 zł z BAH to nie wiem dokladnie ale to jest ok 10 zł ;-)

W każdym razie mała ilośc
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
witam mam do was takie pytanie zleciłem wypłate 200zł z bet-at-home najpierw mi odjęli z konta a później znowu dodali i dostałem takiego maila:
Witaj Damian!

Zleciłeś wypłatę. Regulamin akcji bonusowej zakłada, iż w przypadku nie postawienia trzy razy wpłaconej kwoty wraz z dopisanym bonusem, dopisana kwota bonusu zostanie znowu odjęta. Prosimy pamiętać również, iż jako zakłady spełniające warunki promocji liczone są tylko zakłady postawione przy łącznym, minimalnym kursie 1,5 lub wyższym (patrz Regulamin akcji bonusowej).

Dlatego też prosimy o informację, czy zlecona wypłata powinna zostać wykonana. W takim przypadku kwota bonusa zostanie znowu odjęta.
coś mi sie wydaje że nie obróciłem jeszcze bonusu choć byłem pewnien że to zrobiłem,dzisiaj znowu zleciłem wypłate może już będzie dobrze...kortowiada sie zbliża i kasa potrzebna ???? jak ktoś miał coś podobnego to prosze o jakieś info pozdrawiam
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
informacja dla potomnych jesli wplacacie drugi raz to u mnie to tak wygladalo
17.58 wyslanie maila ze skanem
18 00 rozmowa na live suport ze im wyslalem skan
18 02 mam kase na koncie ????
 
S 0

szewi

Użytkownik
dzieki a tez masz moze inteligo ile to bedzie leciec na bet-at-home.?
i mam pytanie czy bet-athome bedzie posiadalo imie i nazwisko wplacajacego?? czy tylko bedzie wiedzialo z jakiego numeru zostala wplacona kasa? bo ja mam konto na mame a wplacam ze swojego konta ... w sumie to by bylo wszystko.. DZieki

i IBAN i BIC jest nieistotne?.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Jeśli wplaciłeś dzisiaj to spodziewaj sie kasy we wtorek po godzinie 9.
To z jakiego konta wplacałeś kase nie ma znaczenia.
IBAN i BIC nie są potrzebne,ale jak co to :
IBAN: PL06 1060 0076 0000 3210 0003 7132
BIC: BPHKPLPK
 
S 0

szewi

Użytkownik
w sumie to przeciez bet-at-home bedzie wiedzial czy nie ze wplata byla z superkontagraffiti (ktore swoja droga jest dla osob nie pelnoletnich) bo tego jeszcze nie wiem w oknie mam jeszcze...

&quot;Z rachunku :
?
Nazwa: SUPERKONTO GRAFFITI
Środki dostępne: 89,51 PLN
Limit dzienny: Brak&quot;

wiec nie wiem czy oni beda mieli dostep do tych danych czy tylko do mojego numeru konta??
 
M 62

moreno

Użytkownik
we wtorek o godzinie 15:00 wpłaciłem 50 zł
jest sobota godzina 13:00 kasy na koncie jeszcze nie ma :zy3ou:
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
No to napisz do livesupportu bo zwykle szybko dodawali pieniądze na konto ale myśle że w poniedziałek powinny byc choc jak na BAH to i tak bardzo długo.
 
Do góry Bottom