>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

vegita 0

vegita

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post na tym forum.I mam takie male pytanko skad moglbym zdobyc jeden bon o wartosci np 5 zl ?? Dopiero zaczynam i chcialbym tego sprobowac pozdrawiam ????
Ps:Sry za offtopa :p
 
A 0

arpo

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post na tym forum.I mam takie male pytanko skad moglbym zdobyc jeden bon o wartosci np 5 zl ?? Dopiero zaczynam i chcialbym tego sprobowac pozdrawiam ????
Ps:Sry za offtopa :p

Zapytaj jakiego forumowicza czy nie da Ci bonu o wartosci 5zl za doladowanie telefonu o wartosci 5zl ;&gt; chyba najlepsza rozwiazanie

Ile masz lat?
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
Jeżeli wpłace na poczcie pieniądze na konto bet-at-home i prześle im skan dowodu wpłaty to przeleją mi od razu na konto? Dodam że wpłacam drugi raz tylko że poprzednim razem wpłacałem przelewem z banku.
 
S 0

svmsung

Użytkownik
Witam posiadam konto na b-a-h i chce wypłacić pieniądze na konto mojego syna który ma 13 lat i ma kont w inteligo (od 13 lat).
I czy jest to możliwe abym mogła wysłać pieniądze mojemu synowi (osoba niepełnoletnia) :przeklina: :?:
 
piotr7 0

piotr7

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem pieniądze na Bet-at-home w PLN.
Niestety zaraz po tym zauważyłem że w Bet-at-home mam ustawioną walute w Euro.
Napisałem maila do suportu. Czy jeśli pieniądze przejdą będą w Euro ? Da się jakoś szybko zmienić je na PLN ?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam posiadam konto na b-a-h i chce wypłacić pieniądze na konto mojego syna który ma 13 lat i ma kont w inteligo (od 13 lat).
I czy jest to możliwe abym mogła wysłać pieniądze mojemu synowi (osoba niepełnoletnia) :przeklina: :?:

Myśle,ze jak konto założone jest na Panią-osobę pełnoletnią to nie powinno z tym byc problemu.Niektóre buki maja zasadę nie przelewania pieniędzy na konta założone na inne osoby niż właściciel konta u nich,ale BAH tak chyba nie ma.

Pozdrawiam
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sluchajcic erzoriblem wielka pomylka.... powiedzmy mam na nazwisko Kowalski Marek a kase na moje konto wplacil moj brat Kowalski Mateusz i teraz chce wyplacic kase to na jakie konto na te co mam w danych czyli Kowaslki Marek czy na te co wplacilem kase ? Z gory dzieks

pzdr. easy ;-) ;-)
 
vegita 0

vegita

Użytkownik
Eh kase dzis wyslalem 50 zl (to juz 2 raz) i chcialem dac im skan dowodu wplaty.No to oni mowia ze nieczytelny.Tylko ze ja jakos widze,nawet robilem z 3 zdiecia cyfrowka a oni nadal ze nie widac eh bede musial zaczekac...
Edit:Jednak dalem im jeszcze raz przed chwila i mam juz na koncie ????
 
D 0

dltorun

Użytkownik
Witam,
wiele miesięcy temu znalazłem jakiś bonus 5zł i założyłem sobie konto na BAH, bonus przegrałem i na tym zakończyła się moja gra u tego buka. Teraz chciałbym znów zacząć, tym razem wpłacając już kwotę samemu, jednak nie pamiętam zupełnie nic - ani loginu, ani hasła, ani ID, w związku z czym planuję założyć nowe konto. Czy nie zostanę jednak przez to zablokowany, bądź też nie utracę prawa do bonusu przy pierwszej wpłacie?

I po drugie - http://forum.bukmacherskie.com/temat8164.htm - w wątku tym przy BAH jest adnotacja &quot;Kasa nie znika automatycznie z konta&quot; dotycząca wypłat. Jak mam to rozumieć?


Edit: znalazłem na dysku ID i login, więc pierwsze pytanie częściowo nieaktualne. Skoro jednak teraz wpłacę pieniądzę na to konto, to czy mogę liczyć na bonus ? Będzie to moja pierwsza wpłata, jednak kiedyś miałem od nich bonus bodajże 5zł dosłownie za nic. Ja nie wpłacałem sam nic, ale jednak jakieś pieniądze były.
 
R 8

rammzes

Użytkownik
A ja z takim zapytaniem:
czy da sie wyplacic pieniadze nie majac karty?

Bo takowej moja cala rodzina nie posiada, a chcialbym wreszcie grac bez wychodzenia z domu...
 
crosis 0

crosis

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj rano z mbanku przelewem na ich konto i pieniędzy do dzisiaj jeszcze nie ma :/ Ile to może jeszcze potrwać? Chciałbym sobie zagrać jutro eliminacje a wieczorem w trakcie meczów siedzę w pracy, więc ciężko wtedy będzie mi zrobić kupon :/
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Wpadlem na genialny pomysl, ale nie wiem czy bet-at-home &#39;pozwoli&#39; mi tak zrobic.
Przechodze do rzeczy:

Jak juz wczesniej mowilem nikt z mojej rodziny nie ma karty. Jest taka karta dla mlodziezy za darmo w mBanku. Bym ja sobie zalozyl, na moje dane, a konto na bet-at-home na dane taty. Czy przy wyplacaniu pieniedzy na moja karte nie wystapilyby zadne przeszkody?
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Nie chce dostac zadnego ostrzezenia za &#39;spam&#39; i mam nadzieje ze admini mnie zrozumia.

Moze ujme inaczej poprzedniego posta. Zakladam konto na bet-at-home na Jana Kowalskiego. Wysylam kase, gram, mam na koncie 400zl i chce wyplacic pieniadze. Nie posiadam karty, lecz ciotka (Beata Nowak) ja posiada. Wpisuje numer karty mojej ciotki i wyplacam pieniadze. Czy taka wyplata jest mozliwa? Tzn. ze karta jest na inna osobe niz konto na bet-at-home.

Prosze o szybko odpowiedz : )
 
Do góry Bottom