>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

buxeron 0

buxeron

Użytkownik
BAH
Warto jeszcze napisać o tym, że po wypełnieniu formularza wypłaty
pieniądze nie zostają odjęte z konta gracza.
Napisałem kiedyś wiadomość do obsługi - poinformowali, że
żądana kwota jest odejmowana dopiero w momencie faktycznego
przekazania należności.
 
J 0

jaro81wro

Użytkownik
Kiedy moge sie spodziewac ze kasa wplynie na moje konto
hmm zaczynam sie troszku denerwowac - zlecilem wyplacenie kasiory - za pierwszym razem wszystko ladnie i przyjemnie nastepnego dnia doszla, a teraz gdy chcialem sobie zlecic wieksza wygrana wyplacic czekam od 20 lutego i do tej pory nic na koncie nie widac.. Gdzies czytalem ze niby 3-4 dni moze taka wyplata potrwac. Chcialem sie upewnic.
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
co jak co ale BAH jest o wiele lepsze nie wymagaja ksera wododu osobistego by wyplacic pieniadze minimalna wplata to 5zl i wogule jest laj ???? :mrgreen:
 
C 94

crock

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma problem z wypłatą z BAH, zleciłem w tamten piątek i do tej pory nie mam kasy na koncie. Czym to spowodowane? Ktoś ma taki sam problem może?
 
M 0

mibz

Użytkownik
prawdopodobnie bedziesz musial im wyslac skan dowodu ... doczepiaja sie wtedy gdy masz konto bankowe np. na ojca a Ty masz konto w bah na siebie... chodzi w tym o bezpieczenstwo... pozdro 8)
 
K 0

krystekdg

Użytkownik
No właśnie ja tak jak poprzednik mam pytanie w jaki sposób należy dokładnie wypełnić dane do przelewu. Czy przed numerem konta wpisuje sie PL i gdzie sie wpisuje ten kod SWIFT.
 
R 0

robert542

Użytkownik
doczepiaja sie wtedy gdy masz konto bankowe np. na ojca a Ty masz konto w BAH na siebie...
Hm, a skąd BAH wie, że nie jest to moje konto, gdy podaję numer konta np. ojca? Nadając przelew chyba nie jest ważna nazwa odbiorcy, a tylko numer rachunku odbiorcy...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
doczepiaja sie wtedy gdy masz konto bankowe np. na ojca a Ty masz konto w &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; na siebie...
Hm, a skąd &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; wie, że nie jest to moje konto, gdy podaję numer konta np. ojca? Nadając przelew chyba nie jest ważna nazwa odbiorcy, a tylko numer rachunku odbiorcy...
Kolego, a jakbyś tak pomyślał?!

Jeżeli przy podaniu nr konta się pomylisz o jedną cyfre, to kase dostanie ktoś inny :wink: Dlatego w banku i nie tylko np. przy realizacji przelewu musisz podać imię i nazwisko właściciela konta, by nie dochodziło do pomyłki przy realizowaniu przelewu...
 
goldfisher 0

goldfisher

Użytkownik
Nie ma możliwości pomylenia się o 1 cyfrę, bo wtedy liczba kontrolna (pierwsze 2 cyfry) się nie będą zgadzały i przelewu bank nie zaakceptuje.

W Polsce wpisując fikcyjne dane do przelewu, ale prawidłowy numer, przelew dojdzie.
 
antek1987 0

antek1987

Użytkownik
Witam.
Jestem początkującym graczem i własnie nie wiem co to jest ten IBAN i BIC?
W którym miejscu na przelewiem mam to wpisać? (przelew zamowiłem na stronie bet-at-home)
I czy jeśli tego nie wpisze to kasa nie dojdzie? Moge to wpisać obojętnie w jakim miejscu?
Dziekuje i pozdrawiam
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
ja wypłaciłem na konto mojego Taty... w dodatkowych informacjach napisałem że Konto bankowe należy do... i tyle... bez problemu wysłali
 
Do góry Bottom