>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Z tego co widze to wplata bedzie natychmiastowa. Wyplata pewnie tak jak u wiekszosci 1-2 dni, max do 5 roboczych. O ile nie wystapia dodatkowe trudnosci
 
O 1

obywatelpp

Użytkownik
Panowie, wpłaciłem na BAH 100 przez trustly. Z konta bankowego mi zeszlo, natomiast nie mam pieniedzy na koncie BAHa. Zawsze po wplacie pieniadze mialem natychmiast... Co robić?? Jakieś wskazówki ? Z góry dzieki!!
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ja kiedyś jak przekroczyłem limit wpłat, to pieniądze zeszły z konta, ale nie trafiły na bah, więc trzeba było czekać dwa dni robocze na powrót kasy. Cierpliwość popłaca, pisz do bah
 
K 0

kamata7777

Użytkownik
Z jakiego banku przychodzi przelew od Trustly?
Czy jest to uzależnione od tego do jakiego banku wysyłają przelew czy zawsze przychodzi z tego samego banku?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Czy wpłaty np. z Pko Bp przez Truslty są natychmiastowe jak Pisze? Baba na czacie twierdzi ze tak ale różnie się zdarza. A nie chce sobie zamrozić kasy
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Też zawsze miałem wpłatę przez mBank poprzez Trustly od razu na koncie, a wczoraj przy wpłacie wybierając ta metode mam napisane pod spodem że pieniądze będa w najbliższy dzień roboczy, przekroczyłem jakiś limit wpłat czy o co chodzi ?
Miał ktoś taką sytuację ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Mogles przekroczyc, mialem tak kilka razy z Trustly, ale zawsze jest informacja o tym w tym okienku ich
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
I co w takiej sytuacji ? Można gdzieś ten limit zmienić czy co jakiś czas sam się odnawia ?
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Wplata dochodzi kolejnego dnia roboczego. Nie wiem czy da sie limit zmienic. limit jest albo w banku (choc watpie), albo w Trustly. Kiedys wlasnie mialem tak w BAH to chcialem wplacic do betsafe i tez sie komunikat pojawil.
 
Do góry Bottom