>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

vegita 0

vegita

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post na tym forum.I mam takie male pytanko skad moglbym zdobyc jeden bon o wartosci np 5 zl ?? Dopiero zaczynam i chcialbym tego sprobowac pozdrawiam ????
Ps:Sry za offtopa :p
 
A 0

arpo

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post na tym forum.I mam takie male pytanko skad moglbym zdobyc jeden bon o wartosci np 5 zl ?? Dopiero zaczynam i chcialbym tego sprobowac pozdrawiam ????
Ps:Sry za offtopa :p

Zapytaj jakiego forumowicza czy nie da Ci bonu o wartosci 5zl za doladowanie telefonu o wartosci 5zl ;&gt; chyba najlepsza rozwiazanie

Ile masz lat?
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
Jeżeli wpłace na poczcie pieniądze na konto bet-at-home i prześle im skan dowodu wpłaty to przeleją mi od razu na konto? Dodam że wpłacam drugi raz tylko że poprzednim razem wpłacałem przelewem z banku.
 
S 0

svmsung

Użytkownik
Witam posiadam konto na b-a-h i chce wypłacić pieniądze na konto mojego syna który ma 13 lat i ma kont w inteligo (od 13 lat).
I czy jest to możliwe abym mogła wysłać pieniądze mojemu synowi (osoba niepełnoletnia) :przeklina: :?:
 
piotr7 0

piotr7

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem pieniądze na Bet-at-home w PLN.
Niestety zaraz po tym zauważyłem że w Bet-at-home mam ustawioną walute w Euro.
Napisałem maila do suportu. Czy jeśli pieniądze przejdą będą w Euro ? Da się jakoś szybko zmienić je na PLN ?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam posiadam konto na b-a-h i chce wypłacić pieniądze na konto mojego syna który ma 13 lat i ma kont w inteligo (od 13 lat).
I czy jest to możliwe abym mogła wysłać pieniądze mojemu synowi (osoba niepełnoletnia) :przeklina: :?:

Myśle,ze jak konto założone jest na Panią-osobę pełnoletnią to nie powinno z tym byc problemu.Niektóre buki maja zasadę nie przelewania pieniędzy na konta założone na inne osoby niż właściciel konta u nich,ale BAH tak chyba nie ma.

Pozdrawiam
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sluchajcic erzoriblem wielka pomylka.... powiedzmy mam na nazwisko Kowalski Marek a kase na moje konto wplacil moj brat Kowalski Mateusz i teraz chce wyplacic kase to na jakie konto na te co mam w danych czyli Kowaslki Marek czy na te co wplacilem kase ? Z gory dzieks

pzdr. easy ;-) ;-)
 
vegita 0

vegita

Użytkownik
Eh kase dzis wyslalem 50 zl (to juz 2 raz) i chcialem dac im skan dowodu wplaty.No to oni mowia ze nieczytelny.Tylko ze ja jakos widze,nawet robilem z 3 zdiecia cyfrowka a oni nadal ze nie widac eh bede musial zaczekac...
Edit:Jednak dalem im jeszcze raz przed chwila i mam juz na koncie ????
 
D 0

dltorun

Użytkownik
Witam,
wiele miesięcy temu znalazłem jakiś bonus 5zł i założyłem sobie konto na BAH, bonus przegrałem i na tym zakończyła się moja gra u tego buka. Teraz chciałbym znów zacząć, tym razem wpłacając już kwotę samemu, jednak nie pamiętam zupełnie nic - ani loginu, ani hasła, ani ID, w związku z czym planuję założyć nowe konto. Czy nie zostanę jednak przez to zablokowany, bądź też nie utracę prawa do bonusu przy pierwszej wpłacie?

I po drugie - http://forum.bukmacherskie.com/temat8164.htm - w wątku tym przy BAH jest adnotacja &quot;Kasa nie znika automatycznie z konta&quot; dotycząca wypłat. Jak mam to rozumieć?


Edit: znalazłem na dysku ID i login, więc pierwsze pytanie częściowo nieaktualne. Skoro jednak teraz wpłacę pieniądzę na to konto, to czy mogę liczyć na bonus ? Będzie to moja pierwsza wpłata, jednak kiedyś miałem od nich bonus bodajże 5zł dosłownie za nic. Ja nie wpłacałem sam nic, ale jednak jakieś pieniądze były.
 
R 8

rammzes

Użytkownik
A ja z takim zapytaniem:
czy da sie wyplacic pieniadze nie majac karty?

Bo takowej moja cala rodzina nie posiada, a chcialbym wreszcie grac bez wychodzenia z domu...
 
crosis 0

crosis

Użytkownik
Wpłaciłem wczoraj rano z mbanku przelewem na ich konto i pieniędzy do dzisiaj jeszcze nie ma :/ Ile to może jeszcze potrwać? Chciałbym sobie zagrać jutro eliminacje a wieczorem w trakcie meczów siedzę w pracy, więc ciężko wtedy będzie mi zrobić kupon :/
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Wpadlem na genialny pomysl, ale nie wiem czy bet-at-home &#39;pozwoli&#39; mi tak zrobic.
Przechodze do rzeczy:

Jak juz wczesniej mowilem nikt z mojej rodziny nie ma karty. Jest taka karta dla mlodziezy za darmo w mBanku. Bym ja sobie zalozyl, na moje dane, a konto na bet-at-home na dane taty. Czy przy wyplacaniu pieniedzy na moja karte nie wystapilyby zadne przeszkody?
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Nie chce dostac zadnego ostrzezenia za &#39;spam&#39; i mam nadzieje ze admini mnie zrozumia.

Moze ujme inaczej poprzedniego posta. Zakladam konto na bet-at-home na Jana Kowalskiego. Wysylam kase, gram, mam na koncie 400zl i chce wyplacic pieniadze. Nie posiadam karty, lecz ciotka (Beata Nowak) ja posiada. Wpisuje numer karty mojej ciotki i wyplacam pieniadze. Czy taka wyplata jest mozliwa? Tzn. ze karta jest na inna osobe niz konto na bet-at-home.

Prosze o szybko odpowiedz : )
 
Do góry Bottom