>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To co , dzisiaj Byki 5:0 ? :)
Mnie tam i 4-4 nie zdziwi, a na poważnie jakby się dogadali żeby wywalić Sky Blues za burtę top6, to 3 pkt Byków było by dobrym krokiem w tym kierunku. Pytanie, czy taka firma jak Sydney FC "może" wypaść? Moim zdaniem tak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
To co , dzisiaj Byki 5:0 ? :)
może być i 5:0... ale może być i 0:1
Na pewno Victory to najlepsza obrona w lidze, na pewno Victory goni WU i top2, na pewno Macarthur musi dobywać punkty jak myśli realnie o playoffach.... i tyle na pewno. No może jeszcze na pewno kursy na V spadają, za to na gospodarzy mocno urosły.

Macarthur mocne jest u siebie, Victory ostatnio wszystko wygrywa... ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Może być i wynik hokejowy, jak i skromny under....

Ja bez szaleństw ze stawką pobieram 1X - @1,92

Czyli standardowa gra pod prąd.... ale od razu uprzedzam, ten mecz to dla mnie jedna, wielka niewiadoma i żaden wynik mnie nie zaskoczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sędziuje Ams. Ciekawe co dziś odwali? Ostatnio jak sędziował Melbourne Vicyory z Brisbane to typ zrobił wejście na granicy czerwonej kartki a nawet żółtej nie dał:p
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Próbuje, że będzie VAR po kursie 2.7 w buku bez podatku. Musi podejść do monitora lub pokazać prostokąt. Może być kilka rzeczy do sprawdzenia, gol, karny, spalony, kartka. Ams lubi być gwiazdą. Taka czujka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ams powiadacie, Kurt ryży ch... Ams, hehe, nikt chyba w tym dziale nie zrobił tyle co ja w tym zakresie, aby uczulić Was drodzy czytelnicy na tego kutafixa, który jest "nomen omen" sędzią na telefon. Proceder miedzynarodowy: i w polityce, i w pilce nożnej. Jednak od czasu do czasu, kiedy nikt nie dzwoni z propozycją zdarzają mu się "normalne" mecze. Czy dziś tak będzie? To wie tylko SZP z Szanghaju :) Mr. Li... A on ostatnio nie dzwoni...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Inny sędziuje, te strony nic niewarte, podają złego sędziego.
Na pierwszy rzut oka widać było że to nie rudy, ale przestroga jest jak coś :)
Z Flasshitu nie korzystaj, już soccerway jest lepszy...
Ps
Wszystko o Amsie jest aktualne jakby co... A i cisza ze strony Pana Li jest zrozumiała w takim razie...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
To co odwala ten idiota z gwizdkiem Elder to mafia. Fauli na kartkę z 6-7 z tego 2-3 takie, że MUSIAŁ dać i pokazał zero. Zwykłe zlecenie dostał na zero do przerwy. Typowa mafia. W drugiej połowie wydusi pewnie z 2 sztuki albo zero, bo takie zlecenie.
Post automatycznie złączony:

To co odwala ten idiota z gwizdkiem Elder to mafia. Fauli na kartkę z 6-7 z tego 2-3 takie, że MUSIAŁ dać i pokazał zero. Zwykłe zlecenie dostał na zero do przerwy. Typowa mafia. W drugiej połowie wydusi pewnie z 2 sztuki albo zero, bo takie zlecenie.
Hahaha 47 bardzo ostry faul i gangus nie dał
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Jest 1-2, oczywiście był VAR, nie pozwolili Bullsom wyrównać...
No to moze overa 3,5 po @ 2,40 nie przekręcą mafiozi z gwizdkiem...
Sprawdzam za drobne!
Edit live
W tzw. międzyczasie 1-3, szkoda Bulls bo ich "robią" w biały dzień... Over na plus...
Edit live 1
Bulls dobite na koniec, 1-4... No nie chcą aby Sky Blues wypadło z top6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1826
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na dziś..

F3 derby - Jets - CCM

czy Jets zabawi się w Janosika i odda tak potrzebne punkty CCM? A może zagra dla kibiców, dla siebie i się postawi? Ja celuję tutaj w gole:

ov2,5+bts - @1,72
ov3,5 - @2,45

Oba typy na podstawie meczy obu ekip gdzie bramki padały seriami. Do tego w lidze oba zespoły są na 2 i 3 miejscu pod kątem strzelonych bramek, do tego obrona to też nie jest jakaś mocna strona obu ekip. Tylko w tym moim typowaniu jest may haczyk - historycznie patrząc spotkania między oboma zespołami kończyły się z reguły underami...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2109
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Jets vs CCM vel Rozbitkowie28
Tak, tak, ze 4 lata temu w Gosford CCM doznali upokorzenia ze strony Jets. To wtedy pojawiła się nazwa Rozbitkowie. Przegrali u siebie 2 do 8... i wszystko jasne :) do tego w derbach!
Od tamtej pory na "ich" mecze biorę poprawkę. Dziś w Newcastle teoretycznie "powinni" powalczyć jedni i drudzy. Ja tam live jak coś może podam. GL!
Ps
To dziś "sedziuje" ryzy ch... czyli nie kto inny jak Kurt Ams. Kilka słów o nim było już kilka postów powyżej, a ze strony mojej skromnej osoby od lat przed nim ostrzegam...
Edit live
W Newcastle ulewa, Marynarze (co nie dziwi :)) lepiej sobie radzą i prowadzą 0-1...
Edit live 1
I karny pyk, thx Ams, już 0-3 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Kurt dzisiaj wyciągnie czerwoną (@3.8) najwyższy czas bo ostatnio pozwala na zbyt brutalną grę.
Karny w meczu @ 2.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1782
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurt dzisiaj wyciągnie czerwoną (@3.8) najwyższy czas bo ostatnio pozwala na zbyt brutalną grę.
Karny w meczu @ 2.6
Jest Ams i już w 33 min. karny :) 0-3, czekamy na czerwo :)
Ps
Graty snajp snajp!
ps2
I majekx majekx też wyrobił overy/bts, qowal lubi to :)
A chłopaki niech sobie nie żałują, jeszcze pod koniec coś pooveruje...
Edit
Jest 2-3, no to over 5,5 za drobne po @ 2,10 pobieram... KTF!
edit1 live
Rożny, 2 główki :) Jets i 3-3, jeszcze Ams VAR sprawdza i chu... przekręcił znowu mecz !!! Ams ty ch.... Mafia jeb.... Zostaje 2-3.
W biały dzień qwa... Jets ograbione. Nie one pierwsze nie ostatnie. Niestety...
edit2 live
Kuol (pisałem kiedyś że o nim jeszcze usłyszycie) na 2-4, a potem jeszcze czerwo dla Jets. Wszystko qwa dzisiaj było, znak firmowy Amsa, karny, czerwo, ojeb... w biały dzień zespół gospodarzy. Zielono jest ale wstyd, że w biały dzień złodzieje kradną i nic sobie z tego nie robią!!! A Ams niech nie wychodzi na miasto, bo w Newcastle go zajeb...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2478
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

Nixi - WSW

po raz drugi idę w stronę Nixów. 1 - @2,2.
Tydzień temu się nie udało. Teraz ponownie Nixi grają u siebie w ojczyźnie - tym razem w Auckland. Cały czas podtrzymuje zdanie, że kiwi u siebie wysoko stawiają poprzeczkę... i może tym razem 3 punkty zostaną w Nowej Zelandii.


Adelaida - Perth

teoretycznie 1 jest tutaj oczywista - ale te kursy na 1 są bardzo ubogie. Pobieram sobie tutaj: 1 HA-1,5 - @1,99
Patrząc na ostatnie mecze Glory można odnieść wrażenie, że już są na wakacjach. O ile na własnym stadionie coś próbują grać to na wyjazdach wyniki są dramatyczne - 0:6 z WU, 1:6 z Jets, 2:4 z Macarthur. Adelaida prezentuje jakiś poziom i o ile zagrają to co w ostatnich meczach na własnym stadionie to wynik nie powinien być niespodzianką. Z tym, że w Australii niespodzianek nie brakuje, dlatego Pan Li mógł uśpić mój instynkt i 'przywalić' w meczu który jest najbardziej oczywisty :)... no chyba, że jest aktualnie zajęty w LM AFC.. ale szczwany lis jest szczwany, więc kto wie, temu.... na zdrowie :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
On the paper wszystko wygląda tak jak majekx majekx napisał, Nix "muszą" wygrywać bo top6, WSW za to play - offy nie w głowie. Dalej w Adelaidzie outsiderzy też baty "powinni" dostać. Ja jednak nie zamierzam się dziś deklarować co do tych spotkań. Trochę gdzieś tam z tyłu głowy czai się myśl, iż to "wszystko" tak ładnie i łatwo wygląda. Może i tak, ale na razie się nie skuszę... GN i GL...
Edit
W Auckland mega fartowne 1-0, bo to Wedrowcy prowadzili grę, karnego też spierd.... Ale Nix też w końcu się przyfarcilo, bo zazwyczaj los nie był dla nich łaskawy... A teraz są na 4 miejscu, niebywałe...
Edit1
W Adelaidzie na 2-0 wbili dopiero w doliczonym czasie, wstyd ile namarnowali i to z outsiderem...
Ogólnie punkty zgarnęli ci, co musieli w okolicznościach znanych czytelnikom.
 
Ostatnia edycja:
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Coś mi mówi,że jutro będzie underowo,dlatego pobieram win NIX i under2,5 po zacnym kursie @ 6.00 (un.3,5 @ 3.35)kursy z LVBET.Gwizdać będzie Barreiro J. Pan Jonathan lubi sięgać po żółte kartki ,na 11 meczy w tym sezonie pokazał 44 żółtka,tak że over 4,5 karki możliwy i też dobry kurs @2.2
Adelaida tak jak napisali koledzy wyżej wygląda na mocne 1,ale do 9:05 rano jeszcze daleko,coś się wymyśli :) . GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1886
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Coś mi mówi,że jutro będzie underowo,dlatego pobieram win NIX i under2,5 po zacnym kursie @ 6.00 (un.3,5 @ 3.35)kursy z LVBET.Gwizdać będzie Barreiro J. Pan Jonathan lubi sięgać po żółte kartki ,na 11 meczy w tym sezonie pokazał 44 żółtka,tak że over 4,5 karki możliwy i też dobry kurs @2.2
Adelaida tak jak napisali koledzy wyżej wygląda na mocne 1,ale do 9:05 rano jeszcze daleko,coś się wymyśli :) . GL
Poranek rozpoczynamy od wielkiego BOOOM ,wszystkie moje przewidywania na
teraz rozkminiam co wydarzy się w Adelajdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Jak Adelaida tego nie weźmie wysoko, to ja już nie wiem w co tu się gra... Kursy z Fortuny:

Adelaida over 2,5 gola - 2,13
Adelaida over 1,5 gola w 1 poł. - 3,00
over 1,5 gola w 1 poł. - 2,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +587
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Druga połowa obie strzelą @ 3.01( Fortuna)/ próbuję lekko. Adela już zmarnowała kilka setek a Glory nie wygląda na chłopca do bicia w tym spotkaniu.
 
Do góry Bottom