>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, Bulls vs Roar.
Ten mecz aż do gola Davili wyglądał jakby został ze 2 razy opierd... Panu Li.
Oczy bolały, zęby zgrzytaly, ktoś kto nie chce już nerwów a dał tak jak ja 1 może sobie kontrować...
Więcej nie chce mi się pisać...
Edit
2-1, Bulls na ale to nie był "normalny" mecz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2051
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
W sumie ciekawe czy jeszcze będą bramki. To wygląda tak jak by oba zespołu przyjęły stan aktualny i nie zamierzały nic z nim zrobić... 0:0... ok... 1:0... ok...

Ale może coś w drugiej połowie się ruszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A tymczasem w AFC Tajowie po ht remisują z City. Ciekawe @ ale zobaczymy...
Ooo składy niezłe a dla Tajów gola, tak, tak, strzelił Teraasil Dangda, mój pupil, który kariery w Japonii nie zrobił ale po powrocie z wojaży wraca do formy...
Edit
Loo Panie, dodatek za pracę w szkodliwych warunkach poproszę, kolejny g.... mecz... Ta zaraza jest już na całym swiecie: minimalizm, zachowawczość, brak ognia i radosci z gry, technosis po prostu... I kombinacje...
Edit1
W doliczonym Maclaren miał ostatnią szansę ale... Ft 1-1...
 
Ostatnia edycja:
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Przepraszam ale czy mecz Melbourne w AFC nie był czasem jakiś ustawiony na remis? Przecież to co obie drużyny grały tam w drugiej połowie to anty futbol jakiś... Niestety miałem nieprzyjemność druga połowę oglądnąć... Zero ofensywy, zero walki, próby ataków na bramkę. Non stop jedni i drudzy podawali w obronie. Czego oni tam bronią? To azjatycka liga mistrzów a nie Europa. Powinni chcieć się pokazać...
 
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... WU - Perth - granie czystej jedynki mija się z celem.. do tego, znając ligę to może być niezła wtopa bo może Perth nagle odpali?... już nie takie 'cuda' tu były. Do tego miejsce spotkania - Tasmania.

Ja sobie rekreacyjnie pobiorę tutaj ov2,5 - @1,66

Za to drugi mecz. Tutaj zaryzykuję i pobiorę:

Jets - Victory - 2 - @2,3

Jets ważne punkty oddaje przeciwnikom. Victory musi walczyć o punkty bo albo będzie gonić WU które ma do zdobycia (w sumie) łatwe punkty z Perth, albo może mocno zbliżyć się do zespołu Western (w przypadku niespodzianki). Oba zespoły są na pewno w dobrych nastrojach, oba mają za sobą serię dobrych meczy i pozytywnych wyników. Ale to Victory ma wyższe cele... jak będzie - zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2818
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na jutro... WU - Perth - granie czystej jedynki mija się z celem.. do tego, znając ligę to może być niezła wtopa bo może Perth nagle odpali?... już nie takie 'cuda' tu były. Do tego miejsce spotkania - Tasmania.

Ja sobie rekreacyjnie pobiorę tutaj ov2,5 - @1,66

Za to drugi mecz. Tutaj zaryzykuję i pobiorę:

Jets - Victory - 2 - @2,3

Jets ważne punkty oddaje przeciwnikom. Victory musi walczyć o punkty bo albo będzie gonić WU które ma do zdobycia (w sumie) łatwe punkty z Perth, albo może mocno zbliżyć się do zespołu Western (w przypadku niespodzianki). Oba zespoły są na pewno w dobrych nastrojach, oba mają za sobą serię dobrych meczy i pozytywnych wyników. Ale to Victory ma wyższe cele... jak będzie - zobaczymy
2 słowa :) o jutrzejszych spotkaniach...

1. Co do meczu WU vs Glory, to on the paper kierunek 1, overy a i bts wydaje się być formalnością. Pytanie, czy wszystko będzie się odbywało sportowo i czy WU jest tak nakręcone na top2, że da do końca z siebie wszystko? Dla mnie odpowiedź będzie na live...
edit ft 6-0, był sparing, były overy, można było na zajączka dorobić :)

2. Drugie spotkanie, Jets vs Victory, to już klasyk pod Pana Li. A że sędziuje K. ryży ch... Ams, to już dla mnie pass...No i podobna co wyżej kwestia, czy Big V będzie w Newcastle sobie żyły wypruwał? Osobiście nie sądzę, ale dopóki piłka i walizka Pana Li w grze... :)
edit
Nie Ams a Barreiro z gwizdkiem, nevermind i tak chyba się nie będą zabijać...
edit1
w doliczonym na 1-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1320
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Tasmania,
2-0, a po drodze WU karnego zmarnowali. Do pierwszego gola nie było widać różnicy poziomów :) Taki tam sparing...
Edit
53 min i 5-0, na live u jednego operatora na dw "inny" był @ 17 :), uprzedzam pytanie, nie, nie zagrałem - poszedlem w różne overy... I też ok, ale nie po takim @
Edit 1
No to over 6,5 po @ 3,0 za drobne... Na zajączka :)
edit2
FT 6-0... ale i tak ten mecz to była fajna zabawa do podbijania overów... Tak, że nawet zając się trafił ogólnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +504
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Moi drodzy,
koledzy, miłośnicy soccera na Antypodach, czytelnicy, psychofani A-league, słowem australijscy wariaci dla Was wszystkich ciepłe i szczere życzenia: Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3133
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Wesołych Świąt Wielkanocnych. I dużo zdrowia wszystkim forumowiczom życzę.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2787
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Wesołych po świętach ABORYGENI A-LEAGUE. :p Jutro jeden meczyk,ja zaryzykuje remis i over 1,5 po kursie @ 4.00.z live będzie ciężko bo wiadomo ...robota
 
Otrzymane punkty reputacji: +1308
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Myślę że Jets dzisiaj powalczy o ważne dla nich 3pkt.

Both teams to score - Yes (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Beka Mikeltadze Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Wynik - Newcastle Jets win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 7.5 (90 minut) @ 8.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +586
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Dziś w oko mi wpadły faule. Mecz WSW z Newcastle i etoto daje zakład na przewinienia. Daje powyżej 26,5 kurs 1,85, jest też linia wyżej po kursie 2,15. Ogólnie takie typy nie daje, ale statystyka zachęca mocno. Grali między sobą w lutym i zrobili prawie 40 przewinień. Patrzę na gospodarzy i oni Sami robią w ostatnich meczach około 20 fauli (20 i 19). Są bardzo regularni w tym na swoim boisku. Newcastle też swoje dorzuci, bo jeszcze w teorii walczą o Play offy. Też wyznacznikiem jest dla mnie niedawny meczu Brisbane vs Newcastle, gospodarze o nic nie grali a było ponad 40 fauli!! a WSW u siebie nigdy nie odpuszcza.Nawet w Perth z Newcastle było 25 sztuk a Perth to delikatni do bólu w tej lidze. Ogólnie nie lubię takich zakładów, ale dziś liczę na minimum 27 fauli. Nawet te 27,5 mi pasuje, bo dziś liczę na dużą ilość przewinień a 27-28 fauli to można spokojnie w jednej połowie zakręcić w ilości 20+
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +964
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Walkarze vs Biedaki czyli WSW kontra Jets - trzymam się od tego meczu z daleka. Po prostu nie wiem, kto bardziej przekręci ten mecz. Jakbym miał moc Pana Li, to rozwaliłbym system "karząc" grać na 0-0 :) albo 5-4 :) albo, albo...
Edit
18 min. I 2-0, a "powinno" być ze 4-0. Na razie scenariusz pt. Jets oddaje, to co kiedyś zabierało ...
Edit1
Ft 3-2, no albo, albo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1546
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Myślę że Jets dzisiaj powalczy o ważne dla nich 3pkt.

Both teams to score - Yes (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Beka Mikeltadze Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Wynik - Newcastle Jets win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 7.5 (90 minut) @ 8.28
MASAKRA 20' 3:0
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Coś te faule słabo, tylko 13 sztuk, pokazuje 9 do 4. Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie będzie już kalkulacji ze strony Newcastle i będą się faulować. Oby zrobili te 27 czy 28.
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Dziś w oko mi wpadły faule. Mecz WSW z Newcastle i etoto daje zakład na przewinienia. Daje powyżej 26,5 kurs 1,85, jest też linia wyżej po kursie 2,15. Ogólnie takie typy nie daje, ale statystyka zachęca mocno. Grali między sobą w lutym i zrobili prawie 40 przewinień. Patrzę na gospodarzy i oni Sami robią w ostatnich meczach około 20 fauli (20 i 19). Są bardzo regularni w tym na swoim boisku. Newcastle też swoje dorzuci, bo jeszcze w teorii walczą o Play offy. Też wyznacznikiem jest dla mnie niedawny meczu Brisbane vs Newcastle, gospodarze o nic nie grali a było ponad 40 fauli!! a WSW u siebie nigdy nie odpuszcza.Nawet w Perth z Newcastle było 25 sztuk a Perth to delikatni do bólu w tej lidze. Ogólnie nie lubię takich zakładów, ale dziś liczę na minimum 27 fauli. Nawet te 27,5 mi pasuje, bo dziś liczę na dużą ilość przewinień a 27-28 fauli to można spokojnie w jednej połowie zakręcić w ilości 20+
Wyszło 30 lub 31 fauli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jestem ciekawy co ''Biedaki'' :) zagrają w sobotę.
Hehe, widzisz co się dzieje, Jets potrafi wygrać z Sky Blues, lub Nix, po to by potem przeputac mecze z kim popadnie. Janosiki, jednym biorą, drugim dają. CCM nie lepsi. Raz niby walczą o play-offy, raz remisują z Glory, którzy dostają po 5 bramek od każdego...
Bądź mądry i pisz wiersze :) Biedaki na kroplówce ligi vs Marynarze od lat wystawieni na sprzedaż, ale nikt ich nie chce kupić... Antypody więc wszystko na głowie postawione. A ostatnie mecze? Wygląda że nie każdy mając szanse na top6 z niej korzysta. Black magic :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +724
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom