>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
SYDNEY wygląda jak na razie lepiej ale zaryzykuję 1gol CCM @ 2.3 Brrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +583
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Dziś tylko jedno spotkanie, próbujemy remis i ustrzelić coś ciekawego live. GL.

Result - Draw (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Poniżej 49.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut)
 
Otrzymane punkty reputacji: +583
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Za chwilę mecz Newcastle-Perth. Goście to wiadomo ostatnie miejsce, Newcastle w razie wygranej ma jeszcze jakieś szansę na play off. Ciężko to ugryźć, bo ta liga jest mega dziwna ostatnio, Wellington dostaje w dwóch meczach 0:11, ledwo biegają a za chwilę gromi vce lidera i ma siłę biegać. City w derbach to samo, ledwo biegali. Pytanie czy ten mecz będzie dziś czysty, bo lubią tam jakieś gierki robić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to rzuty rożne. Grali między sobą 2 tyg temu i było 14 sztuk. No i może jeszcze karny, bo jak będą coś świrować to karnego zrobią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle,
Oto zestaw następnych przegrywow, Jets vs Glory. Kurs na Jets to 1,40... Może wygrają, ale ja spróbuję x po @ 4,50 za drobne... Przecież wiecie jak z tą ligą jest :)
Post automatycznie złączony:

Dziś tylko jedno spotkanie, próbujemy remis i ustrzelić coś ciekawego live. GL.

Result - Draw (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Poniżej 49.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut)
Sorry nie widziałem Twojego kierunku, fajnie, że ktoś kmini podobnie i niezależnie... Ale pewniak to nie jest :)

Edit
Ło Panie, co Gorman wycinkę zrobił, powinien czerwo dostać, był VAR i... nic.
Edit1
Glory rozklepane, 1-0... No nic...
Edit2
Gruzin pozamiatał 2-0, Perth chce do domu i aby doczekać do końca sezonu. Taki klub i taki syf...
Edit3
Gangbang w ht 3-0, jak nic się nie zmieni to z 6-0 będzie... Taki wezmę symbolicznie dw...
Edit 4
Over 5,5 za drobne dorzucam po @ 3,95. .. KTF!

Edit5
Ft 6-1 :) no nic miałem dw 6-0, za to over 5,5 mogłem jeszcze podbić :) ale dało się uratować ten mecz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +691
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Dziś tylko jedno spotkanie, próbujemy remis i ustrzelić coś ciekawego live. GL.

Result - Draw (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Poniżej 49.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut)
Zły kierunek dzisiaj , Perth już się nie podniesie, Jets miażdży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +583
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Perth to na orlika a sędzia Lucas dobrze zrobił dając żółtą, faul z przodu, noga wysoko nie była, trochę za duża siła ataku, ale jednak mocna żółta niż czerwień.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 spotkania:
Sydney FC vs Adelaida,
Victory vs Roar,
Teoretycznie dwie "łatwe" jedynki, ale po ostatnich meczach w A-league, to ja się "pre" nie skusze. Remisy też mnie nie zdziwią. Chodzi też o to by nie wypaść z top6 najmniejszym nakladem sił przed play - offami. Do tego ostatnie mecze potentatów i nie tylko, gdzie wyniki były mega z d... typu 6-1, 0-5, 5-0,0-3, itd. Słowem black magic...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2163
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Victory - Roar

Jak dla mnie mocna 1 - @1,66
plus 1 (HA-1,5) - @2,6

Victory chyba złapało wiatr i po meczu z City może pójść za ciosem. Jeżeli dziś wygrają to przy takiej samej liczbie meczy będą mieli tylko punkt straty do WU. Tym samym dość nieoczekiwanie uchylają im się drzwi do top 2. Jednak czy Roar na to pozwolą? Goście nie mają już presji walki o playoffy i grają tylko dla siebie - pytanie czy będą grali czy już myślą co z wakacjami? Wcześniejsze 2-3 kolejki pokazały, że w tej lidze, na tym etapie, wszystko jest możliwe.


SFC - Adelaida - ja tutaj delikatnie pokuszę się o niespodziankę - X2 - @1,93
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1391
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Sydney FC vs Adelaide United: powyżej 2.5 goli @1.59 ✅
Melbourne Victory vs Brisbane Roar: Victory powyżej 1.5 gola @1.62 ❌
AKO @2.58 Fortuna ❌


W Australii dzieją się niezle jaja, gdzie Nixi przegrywają srogo jak leci, a potem ogrywają wysoko dobre w defensywie Western United. Podobnie z Sydney FC, blamaż z City, aby potem pokonać gładko CCM, które znajdowało się w świetnej formie. Dzisiaj stawiam na gole w Sydney, bo Adelaide się wreszcie przełamało z golem i to taka drużyna, która lubi grac w roli underdoga, bo może zagrac na kontry. Jedni i drudzy walcza o play-off, forma strzelecka w Sky Blues jest, h2h również się zgadza pobieram over nie btts, bo jeszcze jakieś 3:0 się przydarzy. Co do Victory, to ostatnio są klasą samą w sobie. Mają kilera Rojasa i D'Agostino, którzy wykorzystują najmniejsze sytuacje. Roar już bez większej motywacji, a na dodatek na wyjazdach spisują się kiepsko. Liczę na kolejną pewna wygrana faworytów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +984
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Rudy Ams co za cyrki odwala. Zawodnik Brisbane w 10 minucie robi wejście na granicy czerwonej a on nie daje nawet żółtej:p I tak cud, że 2 kartki pokazał, bo meczyk ostry i powinno być 1:3 w kartach już.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 spotkania:
Sydney FC vs Adelaida,
Victory vs Roar,
Teoretycznie dwie "łatwe" jedynki, ale po ostatnich meczach w A-league, to ja się "pre" nie skusze. Remisy też mnie nie zdziwią. Chodzi też o to by nie wypaść z top6 (...) Słowem black magic...
Do 95 min. 2 remisy jak w masło... :) a potem black magic w Sydney...
W Melbourne za to Ams i wszystko jasne...
Off top
Mialem taki kuponik 4fun: remisy w meczu Jagi, Valenci i dziś 2 w Australii (@153,39). Nigdy nie zamykam kuponów za drobniaki, czy symboliczne stawki (z jednym chyba wyjątkiem w tym roku) ale dziś zamknąłem :) po ht...
Przestałem żałować tego kroku właśnie w 95 min...
Post automatycznie złączony:

Glory vs Nix
Jutro distance derby, ale nietypowe bo rozgrywane w Sydney...
Glory dalej osłabione, Nix skazywane przeze mnie na odpadnięcie z top6 zagrało mi na nosie i jak feniks z popiolu się odrodziło...
Nie wiem jak ten mecz się skończy, on the paper Nix "powinno" wykorzystać szansę ale czy kolejny raz los wykręci mi psikusa?
Jeszcze dziś rano u jednego z operatorów można było łapać @ 2,06 na Nix. Ja za drobne pobrałem po lepszym, ale boję się czy też jakiś ch... remis się nie przytrafi. Dlatego za drobne... KTF!
Edit
Ft 0-1, Nix na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2312
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Siema. Czy ktoś z Was, Panowie, ogląda dzisiejsze mecze?
Ze względu na wahania kursowe pre i obecny wynik HT, 1:0 sytuacja sugeruje możliwość zakręcenia wynikiem w kierunku zwycięstwa marynarzy.... a kurs 7.50 nie do pogardzenia.
Chyba ze kursy ześwirowały po jakichś newsach z szatni i wszystko jest "sportowo".
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Macarthur vs Roar
Nie znam składów więc rozkmina niekompletna, ale kilka składników można brać pod uwagę.
1. Rzut oka na tabele, przed Bulls szansa na play-offy, Roar gra o pietruszkę.
2. Roar grali przedwczoraj, Bulls wypoczęte.
3. Gospodarze mają kasę, chęci i ambicje oraz kibiców, którzy będą ich wspierać w tym, aby się dostać do top6.
4. Terminarz gospo mają taki, że jak awans dp P-O spier... to kibice ich zaj...
Morał :
Wychodzi mi 1 po @ 2,20, który za drobne pobieram. Drobne, bo składów nie mam. GL& KTF!
Edit
Ft 2-1 ale czysty to ten mecz raczej nie był..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +836
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Ta jedynka na dziś - dobry pomysł. Ja pójdę krok dalej:

MA - Roar - 1+ov2,5 - @2,95

qowalsky6 qowalsky6 powyżej podał kilka ważnych argumentów. Ja jeszcze mam nadzieję, że Roar powalczą a to wymusi więcej bramek w meczu.



A z ciekawostek - już pobieram: Nixi - CCM - 1 - @2,26 - Dlaczego? tylko jeden argument - Kiwi wracają do domu!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1998
Do góry Bottom