>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, Bulls vs Roar.
Ten mecz aż do gola Davili wyglądał jakby został ze 2 razy opierd... Panu Li.
Oczy bolały, zęby zgrzytaly, ktoś kto nie chce już nerwów a dał tak jak ja 1 może sobie kontrować...
Więcej nie chce mi się pisać...
Edit
2-1, Bulls na ale to nie był "normalny" mecz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2051
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
W sumie ciekawe czy jeszcze będą bramki. To wygląda tak jak by oba zespołu przyjęły stan aktualny i nie zamierzały nic z nim zrobić... 0:0... ok... 1:0... ok...

Ale może coś w drugiej połowie się ruszy
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A tymczasem w AFC Tajowie po ht remisują z City. Ciekawe @ ale zobaczymy...
Ooo składy niezłe a dla Tajów gola, tak, tak, strzelił Teraasil Dangda, mój pupil, który kariery w Japonii nie zrobił ale po powrocie z wojaży wraca do formy...
Edit
Loo Panie, dodatek za pracę w szkodliwych warunkach poproszę, kolejny g.... mecz... Ta zaraza jest już na całym swiecie: minimalizm, zachowawczość, brak ognia i radosci z gry, technosis po prostu... I kombinacje...
Edit1
W doliczonym Maclaren miał ostatnią szansę ale... Ft 1-1...
 
Ostatnia edycja:
larkspur 418,6K

larkspur

Użytkownik
Przepraszam ale czy mecz Melbourne w AFC nie był czasem jakiś ustawiony na remis? Przecież to co obie drużyny grały tam w drugiej połowie to anty futbol jakiś... Niestety miałem nieprzyjemność druga połowę oglądnąć... Zero ofensywy, zero walki, próby ataków na bramkę. Non stop jedni i drudzy podawali w obronie. Czego oni tam bronią? To azjatycka liga mistrzów a nie Europa. Powinni chcieć się pokazać...
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... WU - Perth - granie czystej jedynki mija się z celem.. do tego, znając ligę to może być niezła wtopa bo może Perth nagle odpali?... już nie takie 'cuda' tu były. Do tego miejsce spotkania - Tasmania.

Ja sobie rekreacyjnie pobiorę tutaj ov2,5 - @1,66

Za to drugi mecz. Tutaj zaryzykuję i pobiorę:

Jets - Victory - 2 - @2,3

Jets ważne punkty oddaje przeciwnikom. Victory musi walczyć o punkty bo albo będzie gonić WU które ma do zdobycia (w sumie) łatwe punkty z Perth, albo może mocno zbliżyć się do zespołu Western (w przypadku niespodzianki). Oba zespoły są na pewno w dobrych nastrojach, oba mają za sobą serię dobrych meczy i pozytywnych wyników. Ale to Victory ma wyższe cele... jak będzie - zobaczymy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2818
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na jutro... WU - Perth - granie czystej jedynki mija się z celem.. do tego, znając ligę to może być niezła wtopa bo może Perth nagle odpali?... już nie takie 'cuda' tu były. Do tego miejsce spotkania - Tasmania.

Ja sobie rekreacyjnie pobiorę tutaj ov2,5 - @1,66

Za to drugi mecz. Tutaj zaryzykuję i pobiorę:

Jets - Victory - 2 - @2,3

Jets ważne punkty oddaje przeciwnikom. Victory musi walczyć o punkty bo albo będzie gonić WU które ma do zdobycia (w sumie) łatwe punkty z Perth, albo może mocno zbliżyć się do zespołu Western (w przypadku niespodzianki). Oba zespoły są na pewno w dobrych nastrojach, oba mają za sobą serię dobrych meczy i pozytywnych wyników. Ale to Victory ma wyższe cele... jak będzie - zobaczymy
2 słowa :) o jutrzejszych spotkaniach...

1. Co do meczu WU vs Glory, to on the paper kierunek 1, overy a i bts wydaje się być formalnością. Pytanie, czy wszystko będzie się odbywało sportowo i czy WU jest tak nakręcone na top2, że da do końca z siebie wszystko? Dla mnie odpowiedź będzie na live...
edit ft 6-0, był sparing, były overy, można było na zajączka dorobić :)

2. Drugie spotkanie, Jets vs Victory, to już klasyk pod Pana Li. A że sędziuje K. ryży ch... Ams, to już dla mnie pass...No i podobna co wyżej kwestia, czy Big V będzie w Newcastle sobie żyły wypruwał? Osobiście nie sądzę, ale dopóki piłka i walizka Pana Li w grze... :)
edit
Nie Ams a Barreiro z gwizdkiem, nevermind i tak chyba się nie będą zabijać...
edit1
w doliczonym na 1-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1320
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Tasmania,
2-0, a po drodze WU karnego zmarnowali. Do pierwszego gola nie było widać różnicy poziomów :) Taki tam sparing...
Edit
53 min i 5-0, na live u jednego operatora na dw "inny" był @ 17 :), uprzedzam pytanie, nie, nie zagrałem - poszedlem w różne overy... I też ok, ale nie po takim @
Edit 1
No to over 6,5 po @ 3,0 za drobne... Na zajączka :)
edit2
FT 6-0... ale i tak ten mecz to była fajna zabawa do podbijania overów... Tak, że nawet zając się trafił ogólnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +504
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Moi drodzy,
koledzy, miłośnicy soccera na Antypodach, czytelnicy, psychofani A-league, słowem australijscy wariaci dla Was wszystkich ciepłe i szczere życzenia: Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3133
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Wesołych Świąt Wielkanocnych. I dużo zdrowia wszystkim forumowiczom życzę.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2787
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Wesołych po świętach ABORYGENI A-LEAGUE. :p Jutro jeden meczyk,ja zaryzykuje remis i over 1,5 po kursie @ 4.00.z live będzie ciężko bo wiadomo ...robota
 
Otrzymane punkty reputacji: +1308
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Myślę że Jets dzisiaj powalczy o ważne dla nich 3pkt.

Both teams to score - Yes (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Beka Mikeltadze Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Wynik - Newcastle Jets win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 7.5 (90 minut) @ 8.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +586
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dziś w oko mi wpadły faule. Mecz WSW z Newcastle i etoto daje zakład na przewinienia. Daje powyżej 26,5 kurs 1,85, jest też linia wyżej po kursie 2,15. Ogólnie takie typy nie daje, ale statystyka zachęca mocno. Grali między sobą w lutym i zrobili prawie 40 przewinień. Patrzę na gospodarzy i oni Sami robią w ostatnich meczach około 20 fauli (20 i 19). Są bardzo regularni w tym na swoim boisku. Newcastle też swoje dorzuci, bo jeszcze w teorii walczą o Play offy. Też wyznacznikiem jest dla mnie niedawny meczu Brisbane vs Newcastle, gospodarze o nic nie grali a było ponad 40 fauli!! a WSW u siebie nigdy nie odpuszcza.Nawet w Perth z Newcastle było 25 sztuk a Perth to delikatni do bólu w tej lidze. Ogólnie nie lubię takich zakładów, ale dziś liczę na minimum 27 fauli. Nawet te 27,5 mi pasuje, bo dziś liczę na dużą ilość przewinień a 27-28 fauli to można spokojnie w jednej połowie zakręcić w ilości 20+
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +964
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Walkarze vs Biedaki czyli WSW kontra Jets - trzymam się od tego meczu z daleka. Po prostu nie wiem, kto bardziej przekręci ten mecz. Jakbym miał moc Pana Li, to rozwaliłbym system "karząc" grać na 0-0 :) albo 5-4 :) albo, albo...
Edit
18 min. I 2-0, a "powinno" być ze 4-0. Na razie scenariusz pt. Jets oddaje, to co kiedyś zabierało ...
Edit1
Ft 3-2, no albo, albo...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1546
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Myślę że Jets dzisiaj powalczy o ważne dla nich 3pkt.

Both teams to score - Yes (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Beka Mikeltadze Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Wynik - Newcastle Jets win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 7.5 (90 minut) @ 8.28
MASAKRA 20' 3:0
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Coś te faule słabo, tylko 13 sztuk, pokazuje 9 do 4. Mam nadzieję, że w drugiej połowie nie będzie już kalkulacji ze strony Newcastle i będą się faulować. Oby zrobili te 27 czy 28.
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dziś w oko mi wpadły faule. Mecz WSW z Newcastle i etoto daje zakład na przewinienia. Daje powyżej 26,5 kurs 1,85, jest też linia wyżej po kursie 2,15. Ogólnie takie typy nie daje, ale statystyka zachęca mocno. Grali między sobą w lutym i zrobili prawie 40 przewinień. Patrzę na gospodarzy i oni Sami robią w ostatnich meczach około 20 fauli (20 i 19). Są bardzo regularni w tym na swoim boisku. Newcastle też swoje dorzuci, bo jeszcze w teorii walczą o Play offy. Też wyznacznikiem jest dla mnie niedawny meczu Brisbane vs Newcastle, gospodarze o nic nie grali a było ponad 40 fauli!! a WSW u siebie nigdy nie odpuszcza.Nawet w Perth z Newcastle było 25 sztuk a Perth to delikatni do bólu w tej lidze. Ogólnie nie lubię takich zakładów, ale dziś liczę na minimum 27 fauli. Nawet te 27,5 mi pasuje, bo dziś liczę na dużą ilość przewinień a 27-28 fauli to można spokojnie w jednej połowie zakręcić w ilości 20+
Wyszło 30 lub 31 fauli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jestem ciekawy co ''Biedaki'' :) zagrają w sobotę.
Hehe, widzisz co się dzieje, Jets potrafi wygrać z Sky Blues, lub Nix, po to by potem przeputac mecze z kim popadnie. Janosiki, jednym biorą, drugim dają. CCM nie lepsi. Raz niby walczą o play-offy, raz remisują z Glory, którzy dostają po 5 bramek od każdego...
Bądź mądry i pisz wiersze :) Biedaki na kroplówce ligi vs Marynarze od lat wystawieni na sprzedaż, ale nikt ich nie chce kupić... Antypody więc wszystko na głowie postawione. A ostatnie mecze? Wygląda że nie każdy mając szanse na top6 z niej korzysta. Black magic :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +724
Do góry Bottom