>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Roar vs Big V
Nikt tak nie potrafi zabijać meczy jak Roar. Nawet jak padają w ich spotkaniach gole to i tak męczą i zabijają soccera. Ht to potwierdziła. No nic może się rozkręca w drugiej i wyrobią Ci te overy. GL Ja pass...
Edit
Ft 1-1,...
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
AFC live
Yokohama M vs Sky Blues
Zagadka logiczna: czy Corica dogadał sie z Muscatem?
Dane: tabela, składy.
Wynik: Odpowiedź już za 90 min... :)
Edit
Ht 2-0 dla Japs... Powoli kształtuje nam się wynik. No chyba, że w szatni będą odwiedziny sami wiecie kogo... Choć osobiście w to wątpię :)
Edit1
Yokohama w 10 (po czerwie) robi Sydney kołowrotek i mamy już wynik dzialania, 3-0 dla Japs Muscata, kto by się spodziewał? :)
Ft 3-0, w 10 Japsi ich cisnęli...
 
Ostatnia edycja:
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
AFC live
Yokohama M vs Sky Blues
Zagadka logiczna: czy Corica dogadał sie z Muscatem?
Dane: tabela, składy.
Wynik: Odpowiedź już za 90 min... :)
Edit
Ht 2-0 dla Japs... Powoli kształtuje nam się wynik. No chyba, że w szatni będą odwiedziny sami wiecie kogo... Choć osobiście w to wątpię :)
3:0 I czerwo, chyba Go nie było :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +587
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
AFC
City vs Pathum, 0-0,
Jesli City ma już dość AFC, to nie strzeli. Szansa dla Tajów. 1 bramka to moze być psikus więc ostrzegam :)
Dlatego za drobne over 0,5 po @ 3,0...
Edit
Ft 0-0, no i chcą wracać, został im chyba jeden mecz, który będą musieli wygrać i oglądać się na innych. Wolą play offy w A-league niż mistrza AFC :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1103
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś ważne spotkanie dla obu drużyn - taki mecz o 6 punktów. Nixi w przypadku wygranej mają szansę dogonić Victory w lidze. Victory w przypadku wygranej będzie miało cały czas w zasięgu top 2 i WU. Wg buków to V są faworytami - i niestety z tym się zgadzam. Jednak kursy na 1 czy ov,15 gola V są w okolicach @1,5 więc są one bardzo niskie. Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że Nixi po porażce z CCM 0:5 potrafili ograć WU 4:1 (oba mecze na wyjazdach). Kolejna uwaga jest taka, że Nixi na reszcie zaczęli grać u siebie w domu... i właśnie 5 dni temu grali Auckland - zastanawiam się jak te podróże wpłyną na formę drużyny.

Delikatnie pobieram takiego składaka:
1+Victory strzeli ov1,5 gola+Victory rzuty rożne ov5,5 - @2,56
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś ważne spotkanie dla obu drużyn - taki mecz o 6 punktów. Nixi w przypadku wygranej mają szansę dogonić Victory w lidze. Victory w przypadku wygranej będzie miało cały czas w zasięgu top 2 i WU. Wg buków to V są faworytami - i niestety z tym się zgadzam. Jednak kursy na 1 czy ov,15 gola V są w okolicach @1,5 więc są one bardzo niskie. Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że Nixi po porażce z CCM 0:5 potrafili ograć WU 4:1 (oba mecze na wyjazdach). Kolejna uwaga jest taka, że Nixi na reszcie zaczęli grać u siebie w domu... i właśnie 5 dni temu grali Auckland - zastanawiam się jak te podróże wpłyną na formę drużyny.

Delikatnie pobieram takiego składaka:
1+Victory strzeli ov1,5 gola+Victory rzuty rożne ov5,5 - @2,56
Popatrz na tabelę, jakby zawiązać spółdzielnię, to można wyciąć Sydney FC z play - off...
W takim przypadku x2 byłoby "prawdopodobne". Ale to gdybanie, ważne aby móc popatrzeć na popisy obu drużyn, może wtedy czlowiek będzie mądrzejszy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
Po 50 min. 0-0, ja nie wiem, zespołom to pasuje? Na razie wychodzi, ze tak. Przyatakowalem x ht, ponowie próbę i x ft po @ 2,50 za drobne pobrałem...
Edit
Do 80 min było w miarę, gol ( trochę z d...) i ft 1-0. Ew. mozna bylo zamykać, ja nie zamykałem więc minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
M 600

maciej023

Użytkownik
Mecz dramatyczny, najbardziej dziwi postawa gości. Pierwszej połowy nie oglądałem więc się nie wypowiem, ale druga to kryminał. Zero okazji i zero zaangażowania, nawet na koniec jak powinni gonić wynik to nie zrobili nawet pół sytuacji. Ciężko coś trafić bo grają zupełnie inaczej niż człowiek myśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +588
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mecz dramatyczny, najbardziej dziwi postawa gości. Pierwszej połowy nie oglądałem więc się nie wypowiem, ale druga to kryminał. Zero okazji i zero zaangażowania, nawet na koniec jak powinni gonić wynik to nie zrobili nawet pół sytuacji. Ciężko coś trafić bo grają zupełnie inaczej niż człowiek myśli.
W pierwszej połowie chyba ze 2 strzały były celne, x się naturalnie nasuwał na myśl. I nie był taki zły dla gości. Ale ich porażka wypycha ich z top2, a tego raczej nie chcieli. A przez swoją ch... grę w końcówce sobie kuku zrobili...
Ps
No chyba, ze jako zespół z Melbourne załatwią że Sydney FC poleci z play-off... Scenariusz coraz mocniej realny...
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Perth - WSW, goście powyżej 13,5 fauli kurs 1,8 w etoto. Dziś idę w stronę fauli drużyny Western Sydney. Ogólnie takie rzeczy nie ruszam, ale goście to mała maszynka do faulowania. Praktycznie zawsze robią przewinienia w ilości 15+ a i ponad 20 nie jest rzadkością. Dziś linia spoko i wystarczy tylko 14 sztuk. Gospodarze to delikatesy w faulowaniu, ale sami dają się faulowac. Np w ostatnim meczu Adelaide zrobiło z nimi aż 21 sztuk. Na swoim boisku WSW zrobiło z Perth 17 fauli. Perth nie wygralo meczu od "100 lat"a to powinno napedzac troche agresji. Statystyka wskazuję, że znowu robią 15+ a tutaj wystarczy 14. Daje to.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i wszystko jasne, po dzisiejszych meczach sytuacja się wyklarowała. Marynarzom i Nixom zostały jeszcze 2 spotkania. Jeśli Marynarze zdobędą w nich 1 punkt, a Nixi 2 punkty (szanse są wg. mnie bardzo duże patrząc na terminarz), to praktycznie Sky Blues są poza top6. To by była mega sensacja w Australii. Dałbym na to @ 100 :) osobiście nie pamiętam takiej sytuacji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1429
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Perth - WSW, goście powyżej 13,5 fauli kurs 1,8 w etoto. Dziś idę w stronę fauli drużyny Western Sydney. Ogólnie takie rzeczy nie ruszam, ale goście to mała maszynka do faulowania. Praktycznie zawsze robią przewinienia w ilości 15+ a i ponad 20 nie jest rzadkością. Dziś linia spoko i wystarczy tylko 14 sztuk. Gospodarze to delikatesy w faulowaniu, ale sami dają się faulowac. Np w ostatnim meczu Adelaide zrobiło z nimi aż 21 sztuk. Na swoim boisku WSW zrobiło z Perth 17 fauli. Perth nie wygralo meczu od "100 lat"a to powinno napedzac troche agresji. Statystyka wskazuję, że znowu robią 15+ a tutaj wystarczy 14. Daje to.
Naliczylem 16 a potrzebne było 14. Już rozliczono na plus. WSW nie zawodzi, poniżej 15 fauli nie schodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro.... Macarthur - Jets

1 - @2,24

Tak sobie patrzę na wyniki, na tabelę i z tego co widzę to Jets potrafią zagrać dobry, mecz, potrafi zdarnąć 3 punkty.. ale nie w przypadku gdy przeciwnik o coś walczy. Ogólnie Jets zdobywają punkty na zespołach, które już myślą o przyszłym sezonie - Perth, WSW czy Roar. Z zespołami, które walczą o punkty raczej Jets sumiennie te spotkania przegrywa. Macarthur aby mieć jeszcze teoretyczne szanse na playoffy musi ten mecz wygrać. Musi też wygrać kolejny z WSW i liczyć na potknięcia Nixów. Myślę, że tu byki zdobędą 3 punkty bo jeszcze wierzą w playoffy. Dopiero w meczu z WSW może być niespodzianka - zależy wszystko czy Nixi ograją WSW w Sydney - można by powiedzieć, że skład playoffów zależy od postawy WSW - ciekawa sytuacja - nie ma co.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro.... Macarthur - Jets

1 - @2,24

Tak sobie patrzę na wyniki, na tabelę i z tego co widzę to Jets potrafią zagrać dobry, mecz, potrafi zdarnąć 3 punkty.. ale nie w przypadku gdy przeciwnik o coś walczy. Ogólnie Jets zdobywają punkty na zespołach, które już myślą o przyszłym sezonie - Perth, WSW czy Roar. Z zespołami, które walczą o punkty raczej Jets sumiennie te spotkania przegrywa. Macarthur aby mieć jeszcze teoretyczne szanse na playoffy musi ten mecz wygrać. Musi też wygrać kolejny z WSW i liczyć na potknięcia Nixów. Myślę, że tu byki zdobędą 3 punkty bo jeszcze wierzą w playoffy. Dopiero w meczu z WSW może być niespodzianka - zależy wszystko czy Nixi ograją WSW w Sydney - można by powiedzieć, że skład playoffów zależy od postawy WSW - ciekawa sytuacja - nie ma co.

Pozdrawiam
Równanie długie, ale jeśli chodzi o matematykę to majekx majekx cokolwiek nieźle kmini :) ja tam myślę, że Bulls nie powinni tego przegrać...
Zobaczymy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +403
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
Byki vs Jets, 0-1
Gospodarze to taki zespół że potrafią sobie sami utrudnić życie.
Znowu glupio stracona bramka, Filip nie pomoże jesli ma statystów a nie obrońców.
Czyli idą w over? :)
Edit
Ht over 1,5 po @ 2,20 pobieram. Ciągle im Filip nie będzie d... ratował. Nie wiem czemu zszedł z boiska strzelec bramki?
Edit
Dobra, wyleczyli mnie z overa, pomijam inne akcje, w 46 min Toure wychodzi na czystą pozycje i... Świeca w górę... Lamaka ustawili?
Edit1
No co im Filip dziś broni, to szok... Tak by było po meczu gdyby Jets 100 trafiali... A tu Kurto-przekot do tej pory....
A i przy 0-2 robił co mógł. Wstyd Bulsi, odpadajcie z P-O razem z Sky Blues...
Edit
Niech chociaż honorową strzelą :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Może łamak? Pan Li pewnie lubi to.. ja sobie pobiorę jeszcze jedną 1-@4,33
32' 0:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom