>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Może łamak? Pan Li pewnie lubi to.. ja sobie pobiorę jeszcze jedną 1-@4,33
32' 0:1
Jak Bulls tu dziś nie strzelą to ich kibice za to dadzą im popalić.
Bts po @ 2,15 za drobne bo tu jajca w tym meczu się dzieją :)
Ps
A i jak widać w overy poszli, 0-3 :) Bulls wypad z P-O, razem ze Sky Blues i w Sydney sezon szybko się skonczy w tym roku :)
 
Ostatnia edycja:
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Wie ktoś może dlaczego mecze SFC z 23 i 26 lutego zakończyły się ich walkowerem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +589
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wie ktoś może dlaczego mecze SFC z 23 i 26 lutego zakończyły się ich walkowerem?
Chodziło o zlamanie przepisów dot. udzialu w meczu i kadrze graczy poniżej 23 roku życia. Liczba zmian też miała znaczenie. To m.in. pokłosie burdelu z covidem, przepisy wprowadzono 2 lata temu i się qwa chłopcy pogubili :)
Ps
Ten sezon to paranoja jakaś...a i karę finansową (5000 $) symboliczną ale im dorzucili.
Nie pisałem o tym wczesniej, bo w punktacji to jeden pies i tak przegrali te mecze...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1132
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
thx qowalsky6 qowalsky6 . W lidze jak w lidze... w całej AFC jest bardzo ciekawe. Dla zespołów a A-Ligi można już podsumować LM AFC. Po rozszerzeniu fazy grupowej i cofnięciu poziomu piłki w Chinach o jakieś 10 lat, mogło być nawet wyjście z grupy - jednak o ile wcześniej wychodziły 2 zespoły tak teraz wychodzi z grupy tylko jej zwycięzca.

Na fazie eliminacyjnej odpadło Victory - po porażce z Kobe - 3:4 (po dogrywce).

Sydney - bez zwycięstwa z dwoma remisami w grupie z Yokohamą, Jeonbuk i zespołem z Wietnamu - niestety o ile Japończycy czy Koreańczycy byli po za zasięgiem to 1 punkt w meczu z zespołem z Wietnamu pokazuje, że w Sydney jest jakaś tragedia.

Lepiej zagrało City, niestety do awansu zabrakło bramek. Przy tej samej ilości punktów zespół z Melbourne zajął drugie miejsce za zespołem z Tajlandii. Pozostałymi przeciwnikami City były zespoły z Filipin i Koreański Jeonnam. Fakt, że za City są Koreańczycy to na pewno jakiś sukces, niestety, brak awansu przy słabszej postawie zespołu z Korei, braku w grupie zespołu z Japonii, upadku ligi z Chin - to już porażka.

Z reporterskiego obowiązku z wschodniej Azji do fazy grupowej awansowały:
Daegu - Korea - z kilkoma Brazylijczykami w składzie
Pathum United - Tajlandia
Yokohama - Japonia - z Muskatem w roli trenera
Johor - Malezja - z dosyć ciekawym urozmaiconym składem: Shane'm Lowry (swego czasu w Perth), Argentyńczykami Leandro (m.in. Valez, meksykański Verakruz) i Forestrim (m.in Udinese, Sheffield, Watford, Malaga, Siena) czy Brazylijczykiem Bergsonem (m.in. Ath. Paranaense i Ceara).
Vissel Kobe - Japonia z Iniestą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1317
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Ostatnio trochę mało czasu było ale jedziemy z tym koksem
Na dzisiaj:

Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & CZERWONA KARTKA (90 minut) & Wynik - Central Coast win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 (90 minut) @ 14.56

Przygotowałem sobie tego betarchitekta wczoraj i kurs wynosił 19.16 (forbet),więc poleciał sporo w dół. Idę w stronę marynarzy,choć Roar potrafi u siebie zaskoczyć.Najbardziej ryzykowna jest ta czerwona,bo pan Danaskos nie za bardzo lubi czerwień.Zaryzykuję GL.

Za brak bts-a ewidentnie odpowiedzialny jest Birighitti M. ,powyciągał dzisiaj kilka setek a rożne...? CCM ( 1 ) brak słów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:

Roar - CCM

Przed CCM jeszcze mecze z Roar w Brisbane i z Jets w Central Coast. 2 punkty gwarantują playoffy. Patrzą na ostatnie mecze CCM myślę, że dziś będzie postawiona kropka nad 'i'. O ile jeszcze o top 6 by walczył ktoś inny niż SFC to bym mógł dopatrywać się, że może być jakaś niespodzianka.. ale wyeliminowanie Blue Sky jest naprawdę czymś co dawno się nie wydarzyło.
Roar już o nic nie grają więc albo już są myślami na wakacjach, albo wręcz przeciwnie - wszystko będzie im wychodzić. Ja zaryzykuję i wybiorę pierwszą opcję.


pobieram typ: 2 - @2,29
i składak: ov3,5+btts - @2,74
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1317
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Widziałem ostatnie mecze Roar i na pewno nie są na wakacjach. W Adelaide sami 5 żółtek zrobili. W każdym meczu walczą ostro wslizgami na całego. Dwa razy wyrwali punkty Victory, które walczy o top2. Zastanawiam się nad kartkami, bo arbiter Danaskos lubi dawać żółte, w 8 meczach pokazał 33 sztuki. (Jeśli on sedziuje, tak podaję livesports). Goście jak przegraja to mogą skoplikowac playoff, Jets im bez walki nie odda. Pokazali po 3:0 z Mcarthur, że potrafią. Dlatego CCM będzie chciało to dziś zamknąć a to powinno dać ostry mecz z emocjami.
 
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Jakieś kierunki na jutro Panowie ?
WU powalczy? CITY odpuści ?
Kursy na Perth w granicach @ 8-10
 
Otrzymane punkty reputacji: +404
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jakieś kierunki na jutro Panowie ?
WU powalczy? CITY odpuści ?
Kursy na Perth w granicach @ 8-10
City po AFC, zmęczone na pewno, do tego psikusy w meczach pierwszy z ostatnim. Glory może pokaże, że ma jeszcze honor - no bet, nie widzę składów.
Jets vs WU - czy będzie walka, czy piknik? Nie mam pojęcia.
W obu meczach x mnie nie zdziwi, nie takie rzeczy Australia widziała...
 
Otrzymane punkty reputacji: +311
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Perth Glory vs Melbourne City: Glory strzeli gola + Glory powyżej 1.5 rzutu rożnego: @2.10 Superbet⛔

Glory to zdecydowanie najgorsza druzyna w A-League, ale na takiego rywala motywujesz się podwójnie. Do tego City jest po wymagających meczach w Azjatyckiej Lidze Mistrzów i mogą odczuwać zmęczenie. Gol gospodarzy i 2 rogi nie są wygórowane, grając nawet w nieco rezerwowym składzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +919
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Patrzącą na dzisiejsze "dziwne" mecze, z kuriozalnymi zagraniami, to x w Perth pobralem za drobne po @ 3,20...
Teraz jest @ 3,0. Stawka delikatna bo Ams ma dziś gwizdek
...
Post automatycznie złączony:

City po AFC, zmęczone na pewno, do tego psikusy w meczach pierwszy z ostatnim. Glory może pokaże, że ma jeszcze honor - no bet, nie widzę składów.
Jets vs WU - czy będzie walka, czy piknik? Nie mam pojęcia.
W obu meczach x mnie nie zdziwi, nie takie rzeczy Australia widziała...
No właśnie, nie takie cyrki już tu były...
Edit
Kolejny kuriozalny gol dzisiaj, szczur po ziemi z 30 m, Gloverowi ucieka pilka, 2-0, no proszę...
Edit1
Ft 2-0, no cyrkowy dzień...
Ps
Był Ams, było czerwo, za to o "dziwo" nie było karnego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Perth Glory vs Melbourne City: Glory strzeli gola + Glory powyżej 1.5 rzutu rożnego: @2.10 Superbet

Glory to zdecydowanie najgorsza druzyna w A-League, ale na takiego rywala motywujesz się podwójnie. Do tego City jest po wymagających meczach w Azjatyckiej Lidze Mistrzów i mogą odczuwać zmęczenie. Gol gospodarzy i 2 rogi nie są wygórowane, grając nawet w nieco rezerwowym składzie.
Nie wierzę.... jak te rogi Ci nie wejdą to ja mam żałobę.
 
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś można było się się nieźle obłowić... :)... duża niespodzianka w Perth, ale nie taka aż nie do przewidzenia. Qowal wiedział co się święci :)

Na jutro:
WSW - Nixi

ja tutaj pobieram coś co podpowiada mi logika - X2 - @1,69
2 - @3,2

WSW mogą nie chcieć tego wygrać. Bo wygrana gospodarzy to rzucenie lokalnym rywalom z za miedzy koła ratunkowego, tylko czy to koło wystarczy, żeby dogonić tę motorówkę, którą jest top 6? I podstawowe pytanie - czy WSW będzie chciało zagrać dla SFC? Minie się wydaje, że tutaj wejdzie w życie chłodna kalkulacja i aspekty boiskowe ostatecznie zejdą na drugi plan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1216
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
majekx majekx może mieć rację,że "w życie wejdzie chłodna kalkulacja" ale ja myślę że chłopaki dzisiaj sobie postrzelają.

Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 & Suma goli - Powyżej 3.5 @5.24
 
Otrzymane punkty reputacji: +1621
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW vs Nix
Mecz na papierze prosty. Nix wygrywa i ma play-offy nie oglądając się na nic.
Wedrowcy niby grają o pietruchę, ale Glory też wczoraj o ten przysmak grało. Jak się skończyło wiemy.
To spotkanie ma pierdylion podtekstow.
Czytelnicy je znają bo co jakiś czas o tych zależnościach piszemy / wspominamy. Pojedynek trenerów, pilkarzy, układów oraz prezesów ( w tym nieoficjalnych). Ba, gra idzie też "zaocznie" o wyjeba... Sky Blues z play-off... Kto kupi, kto sprzeda?
Dużo by jeszcze pisać. O dziwo kursy spadają na 1.Fakt, nie ma Sotirio u gości, ale moze buki coś wiedzą więcej ?
Mój kierunek jest taki, że Nix nie przegrają tego spotkania. Przynajmniej taką mam nadzieję... Comeone Nix!
Edit
Ft 1-2, brawo Nix!!! Kierunek na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
WSW vs Nix: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych @2.17 Forbet ❌

Bez większych przemyśleń, obie ekipy dobrze radzą sobie ostatnio w ofensywie, powinno się dziać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +589
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Ht 1-1, Nix dobrze zaczęli, Hemed wyrównał, w doliczonym Nix zaliczyli poprzeczkę. WSW dominują na boisku, pogoda fatalna, różnie w tych warunkach może się mecz potoczyć...
Edit
2 pol. Gol Nix, a nie... Cofka, Sydney placi, Sydney wymaga... Oby nie przekrecili dziś Nix podopieczni Triady...
Edit1
Dnb Nix po 2,65 symbolicznie, bo wiadomo...
Edit 2
Piscopio na 1-2, piękny rajd, super strzał...
Edit 3
Ft 1-2, fajnie że Nix jest w top6, tym samym w top6 nie ma Sky Blues, a do tego w top6 nie ma żadnego (!) teamu z Sydney!!! Nie pamietam takiej sytuacji w A - league... Brawo Nix!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2092
kibic-zwierze 47,4K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, nie śledzę tego aż tak ale czy przypadkiem brać Sydney FC w playoffach to jednak nie jest duża niespodzianka ?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, nie śledzę tego aż tak ale czy przypadkiem brać Sydney FC w playoffach to jednak nie jest duża niespodzianka ?
Pisałem gdzieś wcześniej, że dla mnie brak Sky Blues w top6 to @ 100...
Gdyby komuś się chciało to może sobie poczytać moje i kolegów uwagi o Sky Blues z ostatnich 3 lat. I ma odp. dlaczego znowu nie mają tytułu Premiers ani mistrza Australii. Ale chociaż o niego walczyli w play-offach.
A teraz nawet tego nie mogą zacząć! Mają 2 mecze zaległe i nawet oba wygrane im nic nie dadzą. No może rozstawienie w pucharze FFA-ale nie mogą spaść poniżej 8 miejsca...
Powtarzam, mimo ich jazdy w dół w ostatnich latach, brak p-o to dla mnie był @ 100...
PS
Zaraz, znam czlowieka, który pewnie na tym zarobił, sms od SZP z Szanghaju sporo wyjaśnia: "prawdziwie duży pieniądz lubi ciszę"...
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom