>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida
Reds vs WU, jest 1-1, obraz meczu może na to nie wskazuje, ale zaryzykowałem x po @ 3,40. Za drobne, jak się uda to będę zamykał choć zazwyczaj tego nie robię...
Edit
Ft 2-1, mecz kręcił się wokół x ale niestety.
Jedno co wiemy po tym meczu, to jeśli City chce zdobyć Premiers Plate musi zdobyć 3 pkt. z Nixami. Sie ma...
ps
patrzę na @ na 1 City jutro i widzę 1,30 no nie wiem czy to okazja :) , Nix ostatnio dostali 6-0 od gospo więc może honorowo się postawią?
 
Ostatnia edycja:
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Panowie ja tu nie chcę nic mówić ale widzę czerwo w Adelaidzie @ 6.25 (etoto) lub karnego, ale nie mogę znaleźć w ofercie live.

No,nono mogła być w 92' dla D'Arrigo typowe powalenie na glebę przeciwnika w ataku,ale tylko żółta.
 
Ostatnia edycja:
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Zapamiętaj kolego :) jak się obstawia mecze z Wędrowcami w udziale, a Pan Li (honorowy prezes) ma x, to był spalony na 200% :)
Dla mnie VAR to rozczarowanie ostatnich lat. Wiecej tracę niż zyskuje na tym wynalazku...

Qowal-san , zapomniałem o wielkim mistrzu,który zawsze ma rację :)🙏
Post automatycznie złączony:


Sklady meczowe pokażą co się dzieje, ale City on the paper "powinno" zgarną c 3 pkt. Ważny też będzie dzisiejszy wynik WU.
 
Otrzymane punkty reputacji: +405
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Melbourne City vs Wellington Phoenix: 1/BTTS @2.45 Superbet ✅

Myślę, że City sięgnie po Premiers Plate, ale po drodze coś straci. Nixi nie walczą o nic, ale mogą sprawdzić się przed play-off na tle silnego przeciwnika. Spodziewam się wielu goli i ciekawego widowiska na AAMI Park.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2694
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
city ostatnio 2 porażki , może maja zjazd formy i warto na gości kurs piękny :p,i to mecze bez strzelonego gola
 
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
City powinno ogarnąć... i nie zdziwi mnie do wynik do 0. Dla mnie mecz no bet - zwłąszcza po moich ostatnich typach. Uważam jednak, że City wcześniej słabo grało - ale latało po Azji w AFC LM. Teraz trochę odpoczęli i mieli czas na przygotowanie do tego meczu. Po meczu z Nixaimi ponownie będą mogli trochę odpocząć, gdyż nie grają w pierwszej rundzie playoff.
 
Otrzymane punkty reputacji: +795
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Oj ciąży ten mecz na City dzisiaj, sporo nerwów w ich poczynaniach, czerwoną kartkę można próbować, jak gdzieś macie do grania, bo Elder dzisiaj nie jest sobą i rozdaje jak leci, może to cichy fan Big V?
 
Otrzymane punkty reputacji: +593
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jakies przemyślenia na jutrzejsze zakończenie sezonu zasadniczego? Pójdę chyba w gole, chociaż h2h nie zachęca, ale możemy poczuć nieco sparingowy klimat, zaatakuje tak:

Roar vs Sydney FC: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych + 29.5 punktów kartkowych @2.56 Forbet ❌
 
Ostatnia edycja:
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Bez zbytnich komentarzy,mecz pitrucha,nie znam składów, nie wiem kto sędziuje i do 5:00 rano się nie dowiem.

Obie drużyny strzelą - Tak & Wynik - Brisbane Roar win & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 29.5 & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5// @6.00 👃 GL

Klątwa rożnych powróciła :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:05
Spotkanie: Brisbane Roar vs Sydney FC
Typ: Bobo strzeli gola
Kurs: 2.85 (zwrot)
ciekawe Corica
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Jest to kolejny nieudany sezon w wykonaniu Roar. Miano drugiej najgorszej drużyny od końca nie jest żadnym sukcesem, wręcz przeciwnie podczas przerwy pomiędzy rozgrywkami należy wyciągnąć wnioski, aby nie powtórzyć tej kampanii. Był taki moment, gdzie wydawało się, że idzie to w dobrym kierunku, ale szybko przeminął. Atut własnego obiektu też nie został w pełni wykorzystywany, ale 17 punktów w spotkaniach domowych nie jest złym wynikiem. Problemy były delegacje, bo w tej roli ekipa z Brisbane zdobyła jedynie sześć oczek. Wydaje się jednak, że od kilku dobrych tygodni Roar gra na luzie i ich ostatnia wygrana datowana jest na początek kwietnia. Szkoda, bo była szansa, aby poprawić nieco nastroje przed przerwą i przede wszystkim zachęcić kibiców do wspierania. Czy gospodarze przełamią swoją złą serię?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Sydney FC, dla którego jest to jeden z najgorszych sezonów od lat. Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatnio przyjezdni nie zakwalifikowali się, chociażby do play-off i tak się właśnie wydarzyło. Oczekiwana jest spora rewolucja w The Sky Blues, ponieważ wielu zawodników po prostu zasiedziało się w tym miejscu i nie mają większej motywacji, aby osiągać kolejne cele. Z klubem rozstaje się Bobo, który jeszcze niedawno był prawdziwym liderem swojego zespołu. To od niego rozpoczynało się budowanie składu i jego współpraca z Milosem Ninkovicem była wzorowa. Ten duet przynosił wiele goli w swoim prime, ale czas w piłce szybko przemija. Przed Brazylijczykiem ostatni mecz w roli zawodnika i z pewnością postara się godnie pożegnać ze swoimi fanami. Czy Deyvison Rogério da Silva będzie cieszył się z szóstego gola w tych rozgrywkach A-League?

Muszę przyznać, że od początku miałem pomysł, aby zaproponować gola Bobo. Przede wszystkim obie drużyny mogą zagrać na luzie, ponieważ nie będą występować w play-off i klimat sparingu powinien być wyczuwalny. Z drugiej strony Sydney FC pragnie godnie pożegnać swoich weteranów, w tym brazylijskiego napastnika, który w przeszłości przyczynił się do wielu sukcesów The Sky Blues. Należy spodziewać się występu Bobo od pierwszych minut z opaską kapitańską i lepszej motywacji na trafienie nie będzie. W tym sezonie pełnił marginalną rolę, bo był dżokerem wchodzącym z ławki, ale dzisiaj dostaje swoją szansę na ostatni występ w zawodowej karierze. Jestem zdania, że padnie kilka goli w Brisbane, a autorem jednego z nich będzie nasz bohater. Dzięki Bobo za świetną przygodę i liczymy mocno na Ciebie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1200
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Jak sobie patrzę już po sezonie na Sydney FC to wychodzi mi, że wpadli do tej samej beczki co Perth. Od kilku lat trzon drużyny się nie zmieniał - a latka lecą.
Ostatni mecz sezonu dla oby drużyn. O ile Roar już jest przyzwyczajone do kończenia sezonu na podobnej pozycji o tyle dla SFC to kompletna nowość. Do tego zostali w poprzedniej kolejce rozbicie przez V. Ja sobie tutaj pobieram za Januszową stawkę X - @3,55
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +796
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I koniec sezonu zasadniczego, krotkie moje subiektywne podsumowanie. Premiers Plate w rekach City.
Wooden spoon trafia do Perth.
Rozczarowanie sezonu: 3 kluby z Sydney bez play - off.
Niespodzianka sezonu : Nix w top6.
Zabawy w Azji w ramach AFC - nędza i kicha.
Trener sezonu zasadniczego - Ufuk Talay.
Trener do wyebania: prawie wszyscy pozostali.
Smutne zakonczenie kariery: Bobo.
Najgłupszy nietrafiony transfer: Sturridge.
Najlepszy pilkarz:
wpiszcie sobie kogo chcecie. Ja mam kilku i nie są to napastnicy.
To tyle w telegraficznym skrócie a jakie są wasze przemyślenia?
Co wam się podobało, a co nie? Warto tu dalej pisać, czy mamy już wakacje?
Piszcie, komentujcie, to żywy dział a nie muzeum...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1628
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Jeszcze te 5 meczy można i należy pisać... Ale idąc drogą qowalsky6 qowalsky6 , którą zapoczątkowałeś:

Rozczarowanie sezonu:
Sydney FC
Trener sezonu zasadniczego: Nick Montgomery - jak na pierwszy sezon na ławce, to wyszedł mu on całkiem dobrze
Trener do wyebania: Richard García - tylko do kategorii bym dopisał - 'jakieś 20 kolejek temu', bo włodarze Perth wpadli na ten sam pomysł, ale lekko za późno
Smutne zakończenie kariery: Bobo i Koegh
Najgłupszy nietrafiony transfer: Sturridge, Bobo, La Fondre - obawiam się, że jest ich jeszcze kilku więcej.
Najlepszy piłkarz: Mikeltadze

I jaki będzie finał? City - Victory? czy może któryś z zespołów z miejsc 4-6 zrobi niespodziankę?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1105
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Rozczarowanie sezonu: Brisbane Roar / COVID
Niespodzianka sezonu : Western United - Wellington Phoenix 1:4
Zabawy w Azji w ramach AFC - Bez słów
Trener sezonu zasadniczego - Talay U.
Trener do wyebania: Corica S.
Smutne zakonczenie kariery:Naprawdę Bobo
Najgłupszy nietrafiony transfer: Pan Li wie.
Najlepszy pilkarz: FILIP KURTO
"I jaki będzie finał?" TO ZALEŻY OD KASY
 
Otrzymane punkty reputacji: +1511
snajp 504,9K

snajp

Użytkownik
Jaki tu spokój lallala,jutro sędziuje King over 4,5 kartek wchodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1000
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jaki tu spokój lallala,jutro sędziuje King over 4,5 kartek wchodzi.
Wiesz, za chwilę mamy Puchar FFA:
WSW vs Roar, niby gospo nie powinni przegrać, ale nie zamierzam sprawdzać...
A jutro play - offy:
WU vs Nix, eksperci mówią o 1, on the paper tak to wygląda.
Ja jednak mam pomysł na x, coś takiego przyszło jako pierwsza myśl, może to wprowadzę w życie, poczekam jeszcze aż @ na 1 spadnie do 1,6 no i sprawdzę składy. I tuż przed meczem zadecyduję. Na razie x jest po @ 3,95...
Jak przekroczy 4,0 to za drobne raczej spróbuję :) GL!
Edit
@ na x nie wzrosły, zadowoliłem się tym co było po 3,95, ale za drobniaki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Ja na jutro mam już un2,5 - @2,14
Ale obstawiać 1x2? ryzyko. Niby na papierze (jak wyżej qowalsky6 qowalsky6 napisał) 1.. ale Nixi mają sposób na WU... co do innych typów zobaczymy.

Puchar, pucharem... a to dopiero eliminacje do pucharów... śliski temat.. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +981
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Nie ma co kombinować. Play off, jeden mecz, wielka stawka. Buk bez podatku ma fajny zakład, powyżej 4 żółtych kartek (4 to zwrot). Myślę, że w takim meczu 4 żółtka to minimum a to daje już zwrot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
Do góry Bottom