>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś.. na drugi półfinał Adelaida - City.

1X - @1,57

Kurs nie powala, ale ja sobie myślę, że to jest to spotkanie gdzie może dojść do niespodzianki. City miało co prawda trochę czasu ale musiało się przemieścić do Adelaidy. Do tego gospodarze są w formie, co pokazują ostatnie mecze i potrafią grać z obywatelami (co pokazują spotkania H2H.

Myślałem jeszcze nad overem.. ale fakt, że to pierwsze spotkanie - to może z tym być różnie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1431
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up - remis? Jak najbardziej możliwy...

Miasto Kościołów, Reds vs City...
Mam nadzieję, że ten mecz nie będzie tak do bani jak wczorajszy, lecz formuła 2 spotkań powoduje, że wszyscy kombinują jak tu się ustawić aby przejść dalej najmniejszym nakladem sił. W tym kontekście remis w Adelaidzie mnie nie zdziwi. Patrząc na intensywność ostatnich spotkań obu zespołów taki scenariusz może się przytrafić. Dla mnie temat na live...
Edit
Ht 0-0, nic sie nie działo...
Taki sam shit jak wczoraj, nie da się tego oglądać, już w meczach Ekstraklapy tak czesto wyszydzanej przeze mnie czasem wiecej się dzieje. Kolejny mecz, a przynajmniej pierwsze 45 min., który zabija ducha soccera... Proszę oddać mi starą, dobrą Australię!
Edit1
Ft 0-0, City miało słupek, brzydkie faule i przepychanki. Blllle...
Ps
Aaa, no i remisu się doczekałem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1040
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj bez wielkiego rozpisywania. The Reds u siebie grają odważniej i uważam, że po starają się o zaliczkę, bo w Melbourne może być ciężej o sukces. Tak jak majekx majekx daje im spore szanse na sukces, ale ja szukam rogów i kartek. Stawiam na 10 rzutów rożnych i 40 punktów kartkowych, Beath będzie miał dzisiaj sporo pracy.

Adelaide United vs Melbourne City: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @2.08 ❌ jeden rogalik
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1205
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
W Australii puchary i playoffy to coś okropnego męczarnia dla oczu. Wg mnie w pierwszej połowie bezpośrednio po wolnym było zagranie ręką - var cisza.
Zas w drugiej połowie po akcji na skrzydle także było zagranie ręką conajmniej na sprawdzenie - var cisza.
Cóż widocznie miało być 0:0 i sędzia nie chciał się wychylać
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
snajp 479,7K

snajp

Użytkownik
Ja dzisiaj bez wielkiego rozpisywania. The Reds u siebie grają odważniej i uważam, że po starają się o zaliczkę, bo w Melbourne może być ciężej o sukces. Tak jak majekx majekx daje im spore szanse na sukces, ale ja szukam rogów i kartek. Stawiam na 10 rzutów rożnych i 40 punktów kartkowych, Beath będzie miał dzisiaj sporo pracy.

Adelaide United vs Melbourne City: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @2.08 ❌ jeden rogalik
1połowa 7 druga 2 MASAKRA !!!
Post automatycznie złączony:

Mógł być war mogły być jeszcz co najmniej dwie żółte , dzisiaj to zarobił tylko Pan Chris no i wiadamo kto :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1001
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... Jedyny pomysł to kartki.. niestety nie widzę żadnej oferty na to... jak gdzieś będzie to proszę o info...
Linia wg mnie to jakiś ov 4,5 kartki WU i ov 6,5 kartek w meczu . WU nie ma nic do stracenia. Niby nazwiskami jest porównywalne z Victory to jednak taktyka robi swoje. WU musi zaatakować, ale myślę V będzie kontrolować grę... a to tylko spowoduje frustrację w szeregach gości. Dodatkowo oni nie mają nic do stracenia i muszą zagrać na 120%.

A jak będzie? zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +594
snajp 479,7K

snajp

Użytkownik
Na Super bet ov. 6,5 @ 3.8 Liczba Kartek - H2H / 1 @ 2.7 x @ 4.4 2 @ 1.95
LVBET ov 5,5 @ 3.00 / ŻÓŁTE KARTKI WU ov 2,5 @ 1.98

Ja dzisiaj idę w underowy remis.Tak jak pisze majekx V będzie kontrolować grę i będą chcieli stracić jak najmniej sił.Sędzia Alex King over kartkowy bardzo możliwy GL.

Mecz - Trafienie w słupek/poprzeczkę (90 minut) & Wynik - Remis (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 29.5 (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 8.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +594
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja standardowo, jak to na tym etapie sezonu:

Melbourne Victory vs Western United: powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 3.5 kartek (czerwona=2) @1.85 BETFAN⛔

Rewanż pomiędzy dwoma klubami z Melbourne zapowiada się pasjonująco. W pierwszy starciu na AAMI Park nieznacznie lepszym zespołem było Big V i wynik 1:0 premiuje na ten moment Victory. Jest to dla nich świetna kampania, jeżeli przypominamy sobie poprzednie chude lata, gdzie formalni gospodarze nie kwalifikowali się nawet do play-off. Bardzo dobrą pracę wykonuje Tony Popovic i projekt ten zdecydowanie wrócił na dobre tory. Nie byłoby aktualnych sukcesów bez swoich liderów Jake Brimmera czy też Nicholasa D’Agostino, którzy w wielu momentach biorą odpowiedzialność Big V na swoje barki. Ten pierwszy popisał się przecież trafieniem kilka dni temu w pierwszy starciu półfinałowym o mistrzostwo australijskiej ekstraklasy. Czy i tym razem ten duet da wygraną Victory?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Western United, które nie spuszcza z tonu. Przypomnijmy, że jest to bardzo świeży projekt piłkarski w A-League i odkąd pojawił się na mapie, to nie opuszczają pewien poziom, ponieważ regularnie meldują się w play-off. Tym razem sprowadzono m.in. Aleksandara Prijovica, który dał jakość w ofensywie i jest liderem swojego zespołu. Niestety ostatnia rywalizacja nie była najlepsza w wykonaniu Serba i postara się zrehabilitować swoim fanom. Kto jak nie on, może poprowadzić Western United do odwrócenia losów dwumeczu z Melbourne Victory. Defensywny styl gry, proponowany przez Johna Aloisi nie ma dzisiaj racji bytu, ponieważ trzeba odrabiać straty z pierwszego starcia. Czy ujrzymy odmienionych formalnych gości?

Od początku możemy spodziewać się interesującego widowiska i liczę, że będzie to spotkanie od bramki do bramki. Western United znane jest ze swojego defensywnego podejścia do meczów, ale dzisiaj stoi przed wyzwaniem odrobienia jednobramkowej straty z pierwszej rywalizacji. To powoduje, że nie ma czasu do stracenia, dlatego w BETFAN stworzyłem zakład, który mówi o tym, że padnie powyżej 9.5 rzutów rożnych oraz 3.5 kartki. Te linie były pokryte w pierwszym spotkaniu na AAMI Park, a teraz sytuacja pogorszyła się dla jednego z zespołów i to może generować powyższe statystyki. Liczę, że sędzia Alex King nas nie zawiedzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +799
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs WU - z kronikarskiego obowiązku, "2 słowa"...
Big V - dla nich poprzedni sezon nie był słaby. Był katastrofą. Wooden spoon w ich posiadaniu był wstydem na całą Australię, Nowa Zelandię i Oceanię razem wzięte...
Dziś mogą napisać na nowo historię tak zasłużonego klubu, odkupić winy, kontynuować medialną opowieść "od zera do bohatera". Ba, po pierwszym meczu gdzie odnieśli skromne zwycięstwo dziś "wystarczy" nie przegrać, wszystkie atuty w ich rękach:
stadion, wynik 1 meczu, kibice, Popovic, 3 Panow "B" i atak.
WU - klub, ktoremu dopingowałem swego czasu, bo Filip, bo Rudan, bo Besart (po powrocie do A-league) i Diamanti. Dziś to inny projekt, jak pisałem wcześniej Prijovic, Young to podstawa. Dorzucam Paina, problem w tym, że ten zespół "musi mieć dzień" kiedy oni są w formie, to ciężko z nimi wygrać. Dziś sytuacja taka, że muszą odrobić 0-1 aby była dogrywka. Czy im się uda? No nie wiem, raczej wiecej szans daje Victory.
Czy coś wybieram dla siebie z tego meczu? Nie widzę nic, co by mnie powaliło na kolana w tej materii.
Może live?
Wam koledzy GL, a w meczu niech wygra lepszy :)
Edit live
Ht 0-0, nuuudy, x ht po @ 1,95 za drobne pobrane... GL
Edit1
Prijovic burzy mój plan :) 0-1, niech mecz się zacznie, a nie stypa dla rencistów i kalek A-league...
Edit2
Jeden z panów B, Brimmer przepięknie z wolnego, Young bez szans i 1-1.
Gole ladne, mecz ch....
Edit 2
Koniec i doliczony ht, karny dla Victory, a nie VAR, o jakie zdziwienie. Po chwili gol WU, ooo nie spalony...
Ht 1-1, no oni chcą mnie wykończyć :)
Ps
Sms od SZP, czyli Pana Li, "o qowal, białasie, zgadnij kto dziś obstawił w Szanghaju 1-1 ht? Zgadłeś" :))
Edit3
Prijovic dzień konia i 1-2, fajnie, że chociaż są emocje...
Edit 4
Wales na 1-3, no to Victory mają "cieplo", fajna bramka, będzie gorąca końcówka...
Edit5
Za połowę z wygranej, over 4,5 po @ 3,0, Victory "muszą", WU może dobić... KTF!
Edit6
95 min. Reka w polu karnym WU, ale tam po co teraz VAR? Fakt, nabita, ale Ams by dał karnego...
99 kontra WU i 1-4- dobili :) Emocje do końca...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3215
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to chyba wszyscy jesteśmy w CZA...DUP...
Raczej nie sądzę :)
Podsumowując Prijovic i Young mieli dzień konia, VAR-y jak zawsze są sprawdzane, to dziś był prikaz aby nie używać, (chyba żeby nie dać karnego dla MV) do tego nieuznana bramka dla WU, gorąco było do końca, min. 95-99 polecam sobie obejrzeć, zaskoczony jestem bo myślałem, że MV awansuje, ale można było na tym meczu być do przodu :) GD! Moi drodzy...
Ps2
2 sms od Starego Żółtego Psa: "hi, hi, i co ty qowal-san na to? Hi, hi"...
Bez komentarza Panie Li :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +738
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... typ może i życzeniowy, ale taki scenariusz by był świetnym podsumowaniem sezonu:

City - Adelaida - X2 - @1,96

W pierwszym spotkaniu, w Adelaidzie, padł remis 0:0. Na AAMI Park faworytem jest zespół gospodarzy. Ale czy goście są bez szans? ten sezon już pokazał, że w Australii wszystko potrafi stanąć na głowie... i Grand Final bez kogoś z pary Victory, City to by było coś, niespodzianka na miarę SFC po za top 2 (nie wspominając o top 6)..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1873
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Zgadzam się z majekx majekx. Oglądając ostatnie poczynania City to wydaje się, że szczyt formy mają już za sobą. W The Reds jest zupełnie inaczej i są w stanie awansować do finału.

Pobieram sobie awans Adelaide United @3.10 w PZBuk ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1002
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live drugie spotkanie play off:
Melbourne City vs Adelaida.
Pierwszy mecz 0-0, raczej pluć sobie w brodę może City. Wyszło jak wyszło.
Teraz City przegrywają 0-1... Poważnie? To ma być koniec?
Za drobne 1x po @ 2,20 pobieram. Oby wyrównali, bo tak przegrać z Reds to wstyd...
Edit
Tilio na 1-1, przed chwilą Maclaren na 2-1,ale, spalony... Turban z gwizdkiem swoje musi zarobić, Pers zasr.... On i Ams to najgorsze fiuty z gwizdkiem w A-league. Pan Li szczerzy kły w złośliwym uśmiechu...
Turbanie! Masz szczęście że mam plus, Ci którzy mieli 1, to Cię zap..... Ft 1-1...
Dogrywka teraz, tu już odpuszczam.
Edit1
Skończyło się 2-1, nie był to spacerek dla City, Redsi grali ambitnie, zabrakło im indywidualności na miarę np. Maclarena.
City 3 raz z rzędu będzie w Grand Finale.
Bodajże jako drugi team w A-league od jej zarania...
Kończę nadawanie, do zobaczenia (mam nadzieję) w Wielkim Finale :) gdzie jedno jest pewne - puchar zostanie w Melbourne :) GD!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2619
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj mecz gwiazd A-League z Barceloną. Ma być show to będzie show, dlatego pobieram sobie:

over 4.5 goli @2.32 STS ✅
za drobne over 7 (7=zwrot) @7.80 Fortuna ❌

Promocja piłki i te sprawy, powinno być wesoło :D

Kurto zatrzyma Barcę?

283745204_10160186847792728_238173583312869777_n.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1209
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jutro wielki finał i atakuje singielka:

Melbourne City vs Western United: Western United zdobędzie mistrzostwo @3.10✅️ ETOTO

Bukmacherzy mają swojego faworyta, ale ja się z nimi nie zgadzam. Obrońca tytułu z pewnością ma lepszy skład, to nie ulega wątpliwości. Na wielu pozycjach mają przewagę pod kątem indywidualności, ale nie tylko o to w piłce chodzi. Liczy się również dyspozycja dnia, aktualna forma piłkarzy, charakter oraz motywacja. To widzę u głodnych sukcesu zawodników Western United. Jest to obok Macarthur FC najmłodszy projekt A-League, który po raz pierwszy dostąpi zaszczytu rywalizacji w finale play-off o złoto. Przez całą kampanię formalni goście prezentowali równą formę, która przynosiła kolejne wygrane i to pozwolił im szybko zadomowić się w czołówce. Gdy już wydawało się, że po pierwszym starciu z Melbourne Victory odpadną, Western United pokazało kawał charakteru w rewanżu i odwróciło losy dwumeczu. Jest to dobry znak przed finałem. Warto w tym miejscu wspomnieć o liderach zielono-czarnych. Świetnie spisuje się w bramce Jamie Young, który jest dla mnie najlepszym GK tego sezonu w Australii. Aleksandar Prijovic była gwiazda Legii odpalił w najważniejszym momencie i z Big V popisał się dwoma trafieniami i asystami. Kawał zespołu stworzył trener John Aloisi i jego wybory oraz decyzje są często trafne.

Zajrzymy na chwilę do drugiego obozu. City to aktualny mistrz A-League, który w poprzednim roku po raz pierwszy sięgnął po tytuł. Jest szansa, aby obronić puchar. Nie będę tutaj wspominał o zawodnikach, bo można powiedzieć, że na każdej pozycji mają najlepszych graczy w stawce. Oglądając ostatnie starcia formalnych gospodarzy można mieć wrażenie, że opadli nieco z formy. Przypomnijmy, że jeszcze kilka tygodni temu przebywali w Tajlandii w ramach fazy grupowej Azjatyckiej Ligi Mistrzów, gdzie rozegrali sześć grupowych meczów w 15 dni! To z pewnością odbiło się na nich kondycyjnie, co widać było na koniec sezonu zasadniczego oraz w półfinałowych starciach z Adelaide United. Myślę, że to może też mieć wpływ na postawę faworytów.

Stawiam na historyczne mistrzostwo Western United. Wiele powyższych rzeczy skłania mnie do ich triumfu. Zapewne cofną się do obrony i będą liczyć na szybkie kontrataki, a mają w bramce ścianę w postaci bramkarza Jamie Younga i snajpera Aleksandara Prijovica jest to jak najbardziej możliwe. W tym sezonie obie ekipy mierzyły się trzykrotnie i dwa razy górą był Western United a raz padł remis! To pokazuje, że outsiderzy mają patent na City w tej kampanii i liczę mocno na nich jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2312
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro
Grand Finale, City vs WU, wszystko co sunxl sunxl napisał to prawda rzecz jasna, ale ja widzę się w takim przypadku jako adwocatus diaboliqus :)
City też ma kilka atutów, warto o nich pamiętać :
1. City grają u siebie,
2. Sklad najmocniejszy,
3. Wiecej indywidualności u City, jak Maclaren bedzie miał gorszy dzień są ludzie, którzy go zastąpią,
4. Gdy w WU Prijovic i Young mają zły dzień, to nie ma ich kto zastąpić,
5. Bardziej doświadczonym zespolem na papierze są gospodarze.
6. Motywacje też City mają, bronią w koncu tytułu.
To powoduje, iż nie gram na WU. Nie oznacza to, też, że gram na gospodarzy. @ na nich to rozbój w biały dzień.
Morał : tylko live zostaje...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1511
J 250

jastrzi

Użytkownik
A może warto w finale wejść grubiej w ilość fauli? Na Etoto są stosunkowo niskie linie na mecz od 22,5 do 24,5, myślę, że stawka meczu wysoka i spokojnie wszystkie mogą zostać pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
snajp 479,7K

snajp

Użytkownik
Wszystko zostało pięknie opisane przez naszych kronikarzy :) . Co ja mogę tu jeszcze dodać, nie spodziewałem się w tym finale WU ale i to WIELKIE ALE śmierdzi mi tu niespodzianką .Pograłem sobie lekko 2/X
 
Otrzymane punkty reputacji: +1755
Do góry Bottom