>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:45
Spotkanie: Adelaide United vs Macarthur FC
Typ: BTTS + over 2.5 goli + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych ❌
Kurs: 3.29
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Dzień rozpoczniemy od wizyty w Australii, gdzie dojdzie do pojedynku The Reds z Bulls. Gospodarze w ostatnim czasie mocno zawodzą swoich kibiców i zadziwiająca jest ich niemoc w ataku. Przecież to bardzo ofensywnie grająca drużyna, która regularnie strzelała gole, a teraz od trzech meczów z rzędu nie są w stanie dokonać tej sztuki. To powoduje, że powoli spadają w hierarchii australijskiej ekstraklasy i być może zabraknie ich w play-off w tej kampanii. Adelaide United miał pewien dobry moment w sezonie A-League, ale to się już dawno skończyło. Fani oczekują przebudzenia swojego lidera Craiga Goodwina, który jest cieniem samego siebie. Czy dzisiaj jest ten dzień na przełamanie się The Reds?

Najnowszy projekt australijskiej ekstraklasy pragnie po raz kolejny zameldować się w play-off. Co by nie mówić Macarthur FC jest mądrze budowany i może na stale zagościć w czołówce A-League. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek dokonała się mała rewolucja w składzie przyjezdnych i pożegnano się z doświadczonymi Hiszpanami. Oczywiście balans musiał być zachowany, dlatego sprowadzenie Craiga Noona z Melbourne City to strzał w 10. Jest to prawdziwym liderem swojego zespołu i oby tak dalej. Niebywała historia zdarzyła się kilka dni temu, gdzie grając w 10 udało się sięgnąć po wygraną z Perth Glory. Czy i tym razem stać ich na taki występ w Adelaide?

Szczerze powiedziawszy miałem tutaj spory dylemat, czy zaproponować gole, rzuty rożne, czy kartki wybrałem wszystkie opcje Pod tym kątem liczę przede wszystkim na The Red, których niemoc w ofensywie jest bardzo duża. Motywacja przełamania się jest w tym zespole ogromna i spodziewam się ataków od pierwszej minuty. Macarthur FC potrafi jednak grać z kontry, co pokazała rywalizacja z Perth Glory i uważam, że obie drużyny stać na łącznie minimum 10 kornerów, gole i BTTS. Kartki przy stawce tego spotkania również są mile widziane. Liczę, że zarówno gospodarze, jak i goście nas nie zawiodą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1107
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Redsi vs Byki
Zobaczę składy i live, teraz @ mnie mnie satysfakcjonują, chcialbym widowiska ale jak bedzie? Chodził mi też przez chwilę x, ale się wstrzymam...
Koledzy Wam GL!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Davila & Goodwin obaj strzela @7.50 betclic
Najskuteczniejsi zawodnicy w swoich drużynach. Myślę, że kapitanowie w tym meczu nie zawiodą i strzelą przynajmniej po jednym golu. Typ dla lepszego oglądania, niska stawka oczywiście :)
Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +981
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sędziuje Faghani z Iranu. Dla mnie najlepszy do kartek w tej lidze. Czasem daje kartki za byle co. Nie lubi być dymany, często kartka za pyskowanie albo grę na czas. Co śmieszne to sędziował ich ostatni mecz wspólny i pokazał 5 kartek. A tutaj jeszcze większy ciężar, bo walka o play offy.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:45
Spotkanie: Adelaide United vs Macarthur FC
Typ: BTTS + over 2.5 goli + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych
Kurs: 3.29
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Dzień rozpoczniemy od wizyty w Australii, gdzie dojdzie do pojedynku The Reds z Bulls. Gospodarze w ostatnim czasie mocno zawodzą swoich kibiców i zadziwiająca jest ich niemoc w ataku. Przecież to bardzo ofensywnie grająca drużyna, która regularnie strzelała gole, a teraz od trzech meczów z rzędu nie są w stanie dokonać tej sztuki. To powoduje, że powoli spadają w hierarchii australijskiej ekstraklasy i być może zabraknie ich w play-off w tej kampanii. Adelaide United miał pewien dobry moment w sezonie A-League, ale to się już dawno skończyło. Fani oczekują przebudzenia swojego lidera Craiga Goodwina, który jest cieniem samego siebie. Czy dzisiaj jest ten dzień na przełamanie się The Reds?

Najnowszy projekt australijskiej ekstraklasy pragnie po raz kolejny zameldować się w play-off. Co by nie mówić Macarthur FC jest mądrze budowany i może na stale zagościć w czołówce A-League. Przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek dokonała się mała rewolucja w składzie przyjezdnych i pożegnano się z doświadczonymi Hiszpanami. Oczywiście balans musiał być zachowany, dlatego sprowadzenie Craiga Noona z Melbourne City to strzał w 10. Jest to prawdziwym liderem swojego zespołu i oby tak dalej. Niebywała historia zdarzyła się kilka dni temu, gdzie grając w 10 udało się sięgnąć po wygraną z Perth Glory. Czy i tym razem stać ich na taki występ w Adelaide?

Szczerze powiedziawszy miałem tutaj spory dylemat, czy zaproponować gole, rzuty rożne, czy kartki wybrałem wszystkie opcje Pod tym kątem liczę przede wszystkim na The Red, których niemoc w ofensywie jest bardzo duża. Motywacja przełamania się jest w tym zespole ogromna i spodziewam się ataków od pierwszej minuty. Macarthur FC potrafi jednak grać z kontry, co pokazała rywalizacja z Perth Glory i uważam, że obie drużyny stać na łącznie minimum 10 kornerów, gole i BTTS. Kartki przy stawce tego spotkania również są mile widziane. Liczę, że zarówno gospodarze, jak i goście nas nie zawiodą.

Mam podobny pomysł na ten mecz, ale troche bezpieczniejszy :
over 1,5 goli + over 3,5 kartek + over 9,5 rożnych = kurs 2,33 noblebet

Do tego poszukam rożnych i kartek na live.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Ja spróbuję ten x po 3,15 za drobne, Redsi aktywni ale Bulls mają lepszy sklad. Zobaczymy... GL!
Post automatycznie złączony:

Sędziuje Faghani z Iranu. Dla mnie najlepszy do kartek w tej lidze. Czasem daje kartki za byle co. Nie lubi być dymany, często kartka za pyskowanie albo grę na czas. Co śmieszne to sędziował ich ostatni mecz wspólny i pokazał 5 kartek. A tutaj jeszcze większy ciężar, bo walka o play offy.
Czasem daje, czasem nie... Sprzedajny Turban, czasem zawodzi w tym względzie...

Edit
Ht 1-0 w doliczonym, obrona i Filip się nie popisali... Mogłem poczekać...
Edit1
Niezła końcówka, wet za wet ale bliżej było do 2-0 niż 1-1... Redsi bardziej nakreceni byli, Bulls słabo... A Turban pod koniec kartki wyciągnął, ale w całym meczu raptem 4 żółtka...
 
Ostatnia edycja:
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Mam podobny pomysł na ten mecz, ale troche bezpieczniejszy :
over 1,5 goli + over 3,5 kartek + over 9,5 rożnych = kurs 2,33 noblebet

Do tego poszukam rożnych i kartek na live.
Udało mi się złapać na początku meczu rożne over 12,5 po 2,25. Dorzucam jeszcze w przerwie over 15,5 po kursie 2,15 (ale już za mniejszą stawkę).
Za to kartek live nigdzie nie widzę... Ktoś gdzieś widział?
 
majekx 842,7K

majekx

Znawca A-League
Na jutro mam pewien szatański pomysł... zagram każdy typ na osobnym kuponie i zobaczymy co wyjdzie (stawkę podzieliłem wg. 100% budżetu przeznaczone na ten dzień):

WU - Nix - 1 - @1,62 - stawka 55%

to teoretycznie najpewniejszy typ, dlatego z przeznaczonej na ten dzień stawki tutaj przeznaczam 60%. Western walczy o top 2 a nawet o top 1. Po stracie punktów z CCM nie mogą sobie pozwolić na kolejne straty. Po prostu muszą to wygrać. Z drugiej strony Nixi ostatnie 2 mecze to 11 goli straconych i 0 goli zdobytych. To świadczy o potężnym kryzysie. Czy jeszcze są w stanie się podnieść i powalczyć o top 6? Ja osobiście wątpię, że jeszcze w tym spotkaniu Nixi wrócą 'do gry'. Tutaj taktyka i (chyba) lepsze doświadczenie przeważy szalę za stronę zespołu WU. Atut własnego boiska nie ma tu znaczenia, ponieważ mecz będzie rozegrany na Marshead Park Stadium w Ballarat (stadion Ballarat City FC z NPL)


WSW - Brisbane - 1 - @2,15 - stawka 30%

WSW przed własną publicznością nie powinno odwalać cudów. Przeciwnik też nie jest jakiś zbytnio medialny. Tutaj powinny zadecydować tylko aspekty sportowe, a te w tym sezonie są zdecydowanie po stronie gospodarzy

CCM - SFC - @2,90 - stawka 5%

Dlaczego 1? Ostatnie spotkania. CCM nie dało szans :) Nixom (tak, wiem. 3 linijki wyżej napisałem, że Kiwi są w kryzysie) . Za to SFC - dostało lanie od City. Może będą się chcieli zrehabilitować, i myślę, że to mecz największego ryzyka.

Victory - City - @3,45 - stawka 10%

Derby Melbourne. Derby rządzą się swoimi prawami. City jest na fali.. boję się, że tym razem za sprawą V ten mecz będzie brzydki, szarpany.. A jeżeli nie będzie im szło, to tym większe szanse dla gospodarzy. Jeżeli City wpadnie w tę pułapkę i odda inicjatywę to jedna akcja meczu może zadecydować o losach spotkania. Tylko, że to jeden ze scenariuszy.. a jak będzie? zobaczymy.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1301
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
F... n interior, czyli Ballarat, a tak poważnie to piękne okolice...
WU vs Nix, Ht 0-3....
Nie wiem co powiedzieć, Nix grają 4 mecz w 9 chyba dni i rozwalają WU, top2 ligi w tym sezonie. Ba, sklad mają podobny jak w ostatnich 2 meczach gdzie bylo 11-0... Nie ogarniesz czlowieku A-league, nawet po 15 latach...
Kierunek na drugą połowę : over.
Zaczajam sie na jakiś @ w okolicy 2,0.
GL!
Ps
Bts też jak najbardziej ofc...
Edit
Pare minut i już 1-4, jak na podwórku, dalej po moje złoto :) kopacze z Ballarat!!!
Biere jeszcze w azjanie over 6,0 po 2,35 za drobne,
Edit
I tak poszło dobrze, szkoda azjana ale to trochę cud, ze nie było chociaż na zwrot.
No nic, mi się mordka :) bo czegoś takiego się nie spodziewałem, a już Nix w top6 to wogóle - tu sie myliłem, ale że im kibicuje, to mogę tak dalej...
Edit1
A dw? Ciekawe czy ktoś taki wynik postawił? Ja bym nigdy nie przewidział takiego...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2160
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
WS Wanderers - Brisbane Roar

Match event - Czerwona kartka w meczu (90 minut) & Wynik - Wanderers win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 2.5 (90 minut) @14.48
NIX - chyba nikt by tego nie przewidział !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
WSW - Brisbane

over 3,5 kartek + over 9,5 rożnych = kurs 2,70 noblebet

Rano ładnie wszedł taki sam zakład więc idę za ciosem i próbuje to samo 😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +199
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Central Coast Mariners - Sydney FC

Kartki zawodnika - Miloš Ninkovic carded (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Marcos Ureña Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 1.5 (90 minut) @ 11.5

LEKKO.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, czyli WSW vs Roar,
czyli frajerzy sezonu vs frajerzy sezonu (nie mówiąc o megafrajerach z Perth).
Nie ma co tu pisać, może tych przegrywow remis dziś pogodzi. X po @ 3,20 za drobne... GL!
Edit
Mecz padaka, ale Murzyn ( jozzy22 jozzy22 mi zwrócił uwagę, a więc się poprawiam oczywiście : "Czarnoskóry Murzyn" :)) wcisnął na 1-0, szczęśliwie ale się liczy :)
Edit1
Też szczesliwie, bo karny w 92 min. i 1-1, no mówiłem, frajerzy jedni i drudzy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1680
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Nie będę się dzisiaj rozpisywał, atakuje takie proste składaki na dwa przedpołudniowe mecze:

CCM vs Sydney FC: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.56 ❌
Melbourne Victory vs Melbourne City: powyżej 1.5 gola + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.50 ✅
AKO @2.34 Forbet ❌


Derby dla City to ostatni przystanek przed fazą grupową azjatyckiej LM, ale myślę, że Big V mocno się postawi, tak jak to było niedawno. Stąd też kornery, a BTTS nawet możliwy. Co do CCM prezentują się świetnie, przede wszystkim w Gosford, ale Sky Blues musza zrehabilitować się swoim kibicom i top 6 im ucieka. Tutaj też myślę, że będą kornery i gole. Co do kartek to nie ufam powoli australijskim arbitrom, ale jakąś linię 2.5 można dołożyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +782
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
cytat z dzisiaj, kiedy jeszcze kolega spał chyba :)
"No nic, mi się mordka :) bo czegoś takiego się nie spodziewałem, a już Nix w top6 to wogóle - tu sie myliłem, ale że im kibicuje, to mogę tak dalej..."
...tak, że tego...
;)
Post automatycznie złączony:

a jakie są Twoje typy na ligę i top6? Czytałbym :) A czekaj, ani jednego?
edit
W tak zwanym międzyczasie zamiast napisać tu swoje kierunki, to po prostu zagrałem dubel: win Sky Blues + over 3,5 (edit a propos pop.... sezonu, mi over 3,5 nie wszedł w Melbourne :) gdzie po 27 min było 3-0...) w derbach Melbourne. No ale się nie liczy, bo sobie tu "dyskutowałem" ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom