>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Melduje się i powiem szczerze, że śmierdzą mi te mecze. Pomimo, że WSW zagrało beznadziejnie z Big V to byli w stanie wywalczyć jakimś cudem remis. The Reds znów bez gola? Nie wierzę w to. Pogram sobie składaki za drobniaki w singlach:

Adelaide United vs Melbourne Victory: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @3.44 ⛔ (gol Adelaide :( )
Sydney FC vs WSW: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 39.5 punktów kartkowych @3.51✅
Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +977
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Może mi ktoś wytłumaczyć co przyćpał Corica wystawiając (przynajmniej na papierowym ustawieniu) 2 obrońców na szpicy zamiast napastników? I to wtedy kiedy musi walczyć o top6? Albo geniusz, albo hosztapler, który dostał walizkę pieniędzy od sami wiecie kogo, którego to imienia już tu nie wymienię :)
Za to w drugim meczu w składzie Victory mamy 3 Panów "B" czyli szanse na bramki są... Zobaczymy, oj coś te mecze dziwnie "pachną" jak to sunxl sunxl zauważył...
edit
Le Fondre jak za dobrych, starych czasów i Sky Blues 1-0. Tak się kiedyś grało :) dziadersa wspomnienia.
A w Adelaidzie Victory 0-1, no i super fajna akcja z golem Rojasa, najgorsze to byłyby mecze na 0-0...
I bach, Hemed na 1-1 w Sydney...
edit1
Gol na 2-1 w Sydney, aaa Turban gwizdek, cofka :) Powinien być zakład: ilość cofek w meczu :) Żyła złota...
edit2
No w końcu w Sydney bez wątpliwości 2-1... Turban nie mógł nic innego gwizdnąć. W Adelaidzie bez zmian... 0-1...
edit3
Pyk, pyk 3-2 ... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1105
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dubel live: WSW powyzej 1.5 gola @1.92 ✅ + United powyżej 0.5 gola @1.66 ⛔AKO @3.19 Fortuna⛔

Strasznie niepewny ten młodzian w bramce Sydney FC. To przez Pavlesica był róg dla WSW, gdzie padł gol na wyrównanie. Mecz na razie na styku, ale WSW się odgryzają i stawiam na ich gola, co do The Reds, tak jak pisałem nie wyobrażam sobie znow ich spotkania bez gola, optycznie lepsi od Big V, czas na ofensywę w drugiej połowie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +579
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja sportowo wezmę over 1,5 w Adelaidzie + over 5,5 w Sydney i mam dubelek za symboliczną stawkę po @ 3,45... 4fun...
edit
no ręka w polu karnym Sydney FC a co tam, gramy przy Turbanie dalej... ja pierniczę :) A w Adelaidzie Redsi biją głową w mur...
edit1
I jak to u Turbana, czerwo jest, w 95 i 96 Sydney FC mogło podwyższyć, potem WSW dla odmiany, 97 znowu Sky Blues i zadyma na koniec ... FT 3-2... No i kartki na do widzenia:) A Reds porażka. W sumie symboliczny
Koniec nadawania... się rozpisałem dziś :) Over...
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
To, co przekręcili WSW to jest dramat, ewidentna ręka od ciała, która jeszcze była w ruchu, wstydźcie się na varze i Turbanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +580
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To, co przekręcili WSW to jest dramat, ewidentna ręka od ciała, która jeszcze była w ruchu, wstydźcie się na varze i Turbanie
Oni właśnie dziady nawet VAR nie sprawdzali, tak to pierdylion razy "analizują" a tak to 0... Rudan wściekły bo go okradli. A Pan Li wysłał sms-a: qowal-San z Lechistanu, pamiętaj: “Każdy pies ma swój szczęśliwy dzień”. Stary Żółty Pies... :) Jeszcze się spotkamy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1321
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W normalnej lidze jakby było spotkanie Bulls vs Glory, wypadałoby zakrzyknąć "o fajny, prosty mecz". Patrzymy na tabelę, rozkład przyszłych spotkań, potencjał, składy itd... Kto o co walczy, dobra, wystarczy... Teza: jest normalna liga, typ 1, @ 1,95, stawka miedziak, GL i dobranoc... No ale czy to "normalna liga"?...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1428
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To, co przekręcili WSW to jest dramat, ewidentna ręka od ciała, która jeszcze była w ruchu, wstydźcie się na varze i Turbanie

Sam lubię typy na rzuty karne i wiele razy sędzia nie dał karnego choć się należał i odwrotnie, czasami absolutnie się nie należał, a gwizdnął. Mówię oczywiście tylko o meczach, w których był VAR. VAR miał wprowadzić sprawiedliwość, ale tak szczerze mówiąc, to i tak zdecydowanie zbyt dużo zależy od humoru sędziego danego dnia, zwłaszcza jeśli jest ręka w polu karnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +580
snajp 564K

snajp

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję takie dwa betarchitekty:

Brisbane Roar - Newcastle Jets
Result - Draw (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 6.23

Macarthur FC - Perth Glory
Both teams to score - Yes (90 minut) & Wynik - Macarthur FC win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 (90 minut) @ 5.21
 
Otrzymane punkty reputacji: +650
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Jets
X ht, oj jak oczy bolą... @ 1,95 za drobne...
Edit
Wiadomo, to soccer, wszystko możliwe , ale na razie to wygląda jakby im SZP (czyli Pan Li) zapłacił za 0-0...
Slowo klucz to "na razie"... :)
Edit
Ht 0-0, ooo moje oczy, ale drobne w sakiewce cieszą :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +878
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Macarthur - Perth

1 - @1,89

Zastanawiam się co jest grane? Czemu tak? To chyba nie kurs z automatu, ale skąd? Jak dla mnie to bardzo dobry kurs i ja go obieram.
Glory już nic w tym sezonie nie osiągnie. Gra tylko dla kibiców.. Byki walczą o top 6, z którego się na razie wyeliminowali po serii słabszych meczy.. no ale z kim te słabsze mecze były.. z City, SFC i CCM.. dziś powinni się przełamać i wrócić do gry. Strata pinktów mocno skomplikuje im walkę o playoffy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1353
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Macarthur - Perth

1 - @1,89

Zastanawiam się co jest grane? Czemu tak? To chyba nie kurs z automatu, ale skąd? Jak dla mnie to bardzo dobry kurs i ja go obieram.
Glory już nic w tym sezonie nie osiągnie. Gra tylko dla kibiców.. Byki walczą o top 6, z którego się na razie wyeliminowali po serii słabszych meczy.. no ale z kim te słabsze mecze były.. z City, SFC i CCM.. dziś powinni się przełamać i wrócić do gry. Strata pinktów mocno skomplikuje im walkę o playoffy.
U innych, "normalnych" operatorów masz @ 1,95 nie mówiąc o braku haraczu! Pzdr i GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +399
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, pierwsze sekundy, rzut wolny, Filip Kurto bez szans i 0-1, może to i lepiej, że teraz :)
Ht 1x po @ 2,0 za drobne biorę...
Edit
Lekki szok, 0-2, Filip znowu bez szans...
Edit1
Jesli Bulls myślą, że mecz w Australii można wygrać lub zremisować grając "na stojąco" to pragnę ich poinformować, że się srogo mylą...
Edit 2
VAR, karny, 1-2, choć raz na korzyść...
Edit3
Ht 1-2, kicha Bulls a ja 1 mam :)
Edit4
Bulls na 2-2, a za chwilę czerwo zlapali i znowu pod górę...
Edit5
Z 0-2 na 4-2 i to w 10! Pre 1 na plus...
 
Ostatnia edycja:
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
Wzięte od Majka 1 na Arturów, graty i dziękówka :)
I małe pytanko, kto to jest "Pan Li" ? :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +580
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League

W normalnej lidze jakby było spotkanie Bulls vs Glory, wypadałoby zakrzyknąć "o fajny, prosty mecz". Patrzymy na tabelę, rozkład przyszłych spotkań, potencjał, składy itd... Kto o co walczy, dobra, wystarczy... Teza: jest normalna liga, typ 1, @ 1,95, stawka miedziak, GL i dobranoc... No ale czy to "normalna liga"?...
Horror był 4-2, choć przy 3-2 to była Czestochowa :) cieszy, ze dalem miedziaka, ostatnio stawki to same drobne były...

Ps
Nie, że coś ale mój typ był 1 :) w dobrym towarzystwie to i tak bez znaczenia, ale z kronikarskiego obowiązku i wysokiego ego :) dopisuję...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
Do góry Bottom