>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
Both teams to score - Yes (90 minut) & Wynik - Western Utd win (90 minut) & Rzuty rożne (drużyny) - Brisbane Roar Powyżej 3.5 (90 minut)
Takiego betarchitekta sobie stworzyłem kurs 6.28
 
Otrzymane punkty reputacji: +1288
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Update co do Nix:
1. Sędziuje Ams, zdolny do wszystkiego,
2. Grają w Sydney na Oval S,
3. Ufuk ma covida, za niego jest asystent...
Morał :
Ciężki mecz dla Nix... Trudny kierunek wybrałem, że nie przegrają...
Edit
Ht 1-0, na razie Nix lepiej wyglądają oby tak dalej...
Natomiast w Brisbane gospo mają czerwo (Holmes) a WU nawet wbiło na 1-2 ale VAR i ht 1-1...
Edit1
A w obu meczach karuzela:
1. Roar dostają 2 bramkę, dalej są w 10,
2. Perth wyrównuje ale dostaje czerwo.
Norma :)
Edit2
W meczu Nix coś "powinno" jeszcze wpaść, over 2,5 po @ 2,10 za drobne rzucam na szale losu...
Edit3
W 97 Nix na 2-1, strzał Peningtona po zamieszaniu w polu karnym (wczesniej róg). A nr jego to 13... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2427
sunxl 2M

sunxl

Typer
Im więcej się rozpisuje, tym chyba gorzej, dlatego zostawię suchara na dzisiaj i liczę na gole: może coś kiedyś trafie

Central Coast Mariners vs Adelaide United: BTTS ⛔
Macarthur FC vs Melbourne City: BTTS⛔
AKO @2.43 BETFAN ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +576
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 4 spotkania, sporo pomysłów, na tapecie mam tylko dubel skoro świt: kierunek WU nie przegra, Nix takoż... Jak będzie to zobaczymy na live...
Co koledzy na to? :) GN...
I tak Nix 2-1, do tego WU 3-2, kierunki na
Kolejna para:
Bulls vs City - teoretycznie over ale tam sedziuje Turban, potrafi wypaczyć wynik...
CCM vs Reds - tutaj no bet...
Na razie nie ruszam zadnego meczu.
Edit
Na marginesie, 4 mecze 3 czerwa :) a to nie koniec spotkań jeszcze...Ams i Turban nie zawiedli :)
Edit1
Dodatkowo cofki, spalone, Vary, do wyboru...
W Gosford leje i dalej 0-0, Maclaren za to na 0-1 i jest w top4 wszechczasow w Australii...
Edit 2
W Gosford Redsi popłynęli 3-0, w Sydney ft 0-1, a mogło być wyżej...
4 bts i overy jednego dnia - jak widać niewykonalne w tym sezonie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3232
snajp 562,9K

snajp

Użytkownik
CCM - ADELA próbujemy tak: Both teams to score - Yes (90 minut) & Wynik - Central Coast win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) @ 5.14
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Melbourne Victory vs Western Sydney Wanderers:
powyżej 4.5 kartki (czerwona=2) ❌
@2.10 TOTALBET


Gospodarze mierzyli się w ostatnim czasie z wymagającymi rywalami. Tak możemy przecież powiedzieć o City oraz Western United, które znajdują się w czołówce A-League i były to przecież derby miasta. W tych meczach spisali się całkiem nieźle, chociaż rywale mieli swoje okazje, aby wywieźć komplet punktów z Melbourne. To się jednak nie stało i remisy pozwoliły utrzymać pozycję w tabeli australijskiej ekstraklasy. Kibice pragną wreszcie ujrzeć zwycięstwo osiągnięte przez swoich ulubieńców i dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby się przełamać. Na stadion Victory zawita jedna z najsłabszych ekip w stawce, a więc Western Sydney Wanderers. Goście nie mogą być zadowoleni z występów podczas tej kampanii A-League. Na ten moment zajmują jedynie 10. pozycję i naturalnie szanse na play-off są jeszcze żywe, ale żeby tak się stało, trzeba zdecydowanie poprawić się zarówno w ofensywie, jak i w defensywie. Muszą przyjść dobre wyniki i ciekawy jestem ich występu w Melbourne. Czy przyjezdni nas zaskoczą?

Dla jednych i drugich jest to ważne spotkanie pod kątem psychologicznym. Zwycięstwo może natchnąć gospodarzy bądź gości do kolejnych sukcesów, dlatego też uważam, że ujrzymy sporo walki na boisku. Stawiam na to, że w spotkaniu padnie powyżej 4.5 kartek. Melbourne Victory oraz Western Sydney Wanderers otrzymują w swoich meczach sporą ilość upomnień i liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Sędzia Shaun Evans chętnie sięga do kieszonki i mam nadzieję, że od początku będzie kartkował jednych i drugich. Wczoraj posypało się czerwieni, może sędziowie dostali większe pole manewru, co do kartoników, zobaczymy :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +775
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Fantastyczna kolejka, 6 spotkań i 5 czerwonych kartek. Turban i Ams nie zawiedli. Dzisiejszy mecz to majstersztyk Pana Li. Żałuję, że nie mogłem tu nic podać... Ale horror był jak należy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2398
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Ta kolejka była.. hm.. dziwna... To już któraś kolejna, dziwna kolejka gdy grają socceros w eliminacjach, a liga gra swoje.. oby w środę już było normalnej. Chociaż we wtorek jeszcze gra reprezentacja, ale tam już wszystko jest jasne...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1896
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 10:05
Spotkanie: Brisbane Roar vs Wellington Phoenix
Typ: BTTS + powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.00 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Roar na ten moment odstaje od pozostałych zespołów A-League. 11. miejsce to tylko potwierdza i trudno będzie wrócić do gry o play-off. Naturalnie pozostało jeszcze kilka kolejek do rozegrania, ale oglądając poczynania gospodarzy, brakuje tutaj solidności. Trudno obserwuje się ich zmagania i być może potrzebna jest zmiana szkoleniowca, aby tchnąć nowego ducha w ten zespół. Roar u siebie potrafi się jednak postawić najlepszym, a dzisiaj nie zmierzą się przecież z jakąś potęgą. Jedyny klub z Nowej Zelandii również celuje w czołową szóstkę, ale jest znacznie bliżej spełnienia tego celu od swojego przeciwnika. Przyjezdni znajdują się tuż za plecami Sydney FC i ostatnie zwycięstwo z Perth Glory znacznie ułatwiło im walkę o przedłużenie swojej kampanii. Problemem są jednak mecze rozgrywane na boiskach rywali i dzisiaj nadchodzi szansa, aby tę statystykę poprawić. Czy Nix pójdzie za ciosem i sięgnie po kolejną wygraną?

Roar u siebie gra bardziej ofensywnie i regularnie strzelają gole. Nixi cały czas grają przecież na wyjazdach, bo zablokowane są połączenia do Nowej Zelandii, nie mniej jednak gorzej radzą sobie na stadionach przeciwników. Ja stawiam tutaj na bramki, których powinno być sporo. Jeżeli prześledzimy sobie ostatnie rywalizacje obu zespołów, to bardzo często przekraczana była linia 2.5 trafień. Roar 5/5, Nix 4/5. Nawet dwa bezpośrednie starcia w tej kampanii kończyły się overem 2.5 goli. Oby te zespoły nas dzisiaj nie zawiodły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +976
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
3 spotkania dziś i 3 zagadki...
Pierwsze 2 pary to spotkania, których wynik będzie kształtował prawie ostatecznie top6 ligi czyli fazę play-off.
Późniejszy mecz to walka o uniknięcie wooden spoon dla Glory (nie bardzo im się to uda finalnie moim zdaniem) no i ew. szanse na wbicie się jednak do top6 Jets - uzaleznione to też jest od wyników pierwszych 2 meczy ( choć ja Jetsom nie daje wiekszych na to szans - "muszą " oddawać dobroczyńcom co zabrali)...
Czyli jak dla mnie w ch... kombinacji i możliwych scenariuszy... Pan Li zaciera ręce a ja mały biedny miś mogę tylko spasować...
Edit
Wyniki wcześniejszych spotkań powodują, że matematycznie Jetsi mają szansę na top6 nawet jak dziś przegrają ... Pytanie: czy chcą P-O? , czy muszą zacząć oddawać punkty?, czy "już" planują rozsprzedac drużynę? Same pytania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1112
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Perth, 0-0,
A propos moich wypocin, to może x wszystkich pogodzi? X po @ 3,0 za drobne pobrane...
Ht 0-0, przewaga Jets ale z małymi wyjątkami ziew okropny. Paradoksalnie jak dla mnie: tak trzymać...
Edit
Ft 0-0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2902
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
na jutro - na początek 2 spotkania.

Western - CCM
1 - @1,96

Ciekawy kurs i ten kierunek biorę. Zastanawiałem się nad różnymi opcjami w tym meczu.. ale chyba pierwsza myśl była najlepsza. Oba zespoły mają rozegrane stosunkowo niewiele spotkań. WU walczy o top 1 w sezonie zasadniczym.. CCM walczy o top 6 i awans do fazy playoff. Mnie przekonał do zagrania czystej jedynki fakt, że spotkanie będzie rozgrywane w Ballarat na Mars Stadium. CCM gra dobrze, ale wyjazdy to nie jest ich mocna strona i myślę ważne 3 punkty zdobędą gospodarze.


Wellington - City

Tu taj trochę zaszalałem:

ov2,5+btts - @1,84
1X+btts - @3,15

Na pewno Nixi powalczą i osobiście uważam, że nie są na przegranej pozycji. Mają niewiele meczy rozegranych a jednocześnie wysoką pozycję w lidze - na pewno nie mają za wiele do stracenia. City walczy o top1, ale ma 2 mecze więcej rozegranych od drugiego WU i tylko 3 pkt. przewagi. City na pewno jest bardzo silne, ale kiedyś musi tracić punkty. Ja celuję, że z Nixami nie zdobędą kompletu punktów a, że bukmacherzy bardzo mocno wierzą w gości to ja sobie zagram lekko pod prąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1293
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow, sporo ważnych spotkań i oczywiście brak oczywistych typów... no to po 2 słowa:
05:05 Western United vs Central Coast Mariners - gospo walczą o top1, nie przegrają raczej tego meczu,
Edit
Nie przegrali 2-2 po emocjach :)
07:35 Wellington Phoenix vs Melbourne City - chciałbym 1x ale czy się uda?, City też walczy o top1, choć top 2 też nie tragedia,
Edit
Ft 0-6, wynik wskazuje na masakre, ale (paradoks do kwadratu!) Nix nie grało źle, to City co kopnelo to wpadało... Na live podalem kierunek na bramki...
10:45 Adelaide United vs Melbourne Victory - może być zachowawczy x ale raczej poszedłbym w gole/bts, trochę na opak...
10:45 Sydney FC vs WS Wanderers - Sky Blues jak nie wygra, to będzie miało problem z dostaniem się do top6, ale to derby i do tego sprzedajny przeciwnik zafixowany przez Pana Li. Kusi 1...
Teraz Wy :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1112
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live pastwisko w Ballart, 100 km od Melbourne...
WU przegrywa po golu z d... i VAR dla Marynarzy 0-1 ale nie wygląda źle.
Biere 1x po @ 2,20 za drobne, okazje są... GL!
Edit
2 pol. Po samobóju ale się liczy 1-1 w 46 min.
Edit1
Prijovic w swoim stylu, i 2-1...sekundy i 2-2...
Edit2
90 min. Sedzia postawił dziś na Marynarzy ale oliwa sprawiedliwa, znowu VAR, karny piekna obrona Younga, który robi różnicę :)
2-2 zostaje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2529
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs City,
Zasmarkane klepisko na przedmiesciach Sydney, do przerwy 0-1...
Co tu mądrego napisać? Nix przegrywa po samobóju, grają fajnie ale nieskutecznie. To ich pięta achillesowa, brak im killera pola karnego. City pragmatycznie, powieksza się ich przewaga po dzisiejszym x WU.
Ogólnie to bramek "powinno" być wiecej, czekam na lepsze @ i okazje na live...
Edit
Wiecej bramek :) wpadło, tak z 5 :) szkoda Nix bo paradoksalnie nie grają źle (mimo masakry w wyniku) po prostu City wszystko wpada, a "gospo" nic... Kierunek na plus...
Ft 0-6, pierwszy raz w zyciu o zespole który właśnie przegrał 0-6 nie powiem złego słowa. To City co kopnelo to wpadało. I zdawali sobie z tego sprawę bo po gwizdku nie było zadnej fety, czy też egzaltacji z takiego wyniku... Szkoda Nix ale im wiatr od lat wieje w oczy a i tak dalej mają szansę na top6 czego im życzę. Tym bardziej, że przed sezonem skazywałem ich na pożarcie ...
 
Ostatnia edycja:
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Jak dotąd to ja fa-tal-nie... Nixi w pierwszej połowie coś grali. Myślę, że w kolejnych meczach można ich kierunek obrać. Piłka fajnie chodziła między zawodnikami, grali szybko i z pomysłem... ale po drugiej i trzeciej bramce chyba się lekko podłamali i już myślami byli w domu.

Pozostałe dzisiejsze mecze - chyba nie zaskoczę:

Adelaide - Victory - 1 - @3,25
SFC - WSW - 1 - @2,02

Mecze ryzykowne, mi dziś nie idzie, pomysłów jakichś konkretnych brak... ze stawką nie przesadzam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Pytanie za garść dolarów, czy w derbach Sydney Pan Li opierd... ten mecz? Zobaczymy, a co do spotkania w Adelaidzie to się dopiero zobaczy...
Co tam koledzy? Tylko ja z majekx majekx na pokładzie? :)
Edit
Hohoho, w Sydney Turban z gwizdkiem, znaczy się mecz opedzlowany przez Pana Li, honorowego prezesa WSW...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +398
Do góry Bottom