>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
Ja sobie pobiorę rzuty rożne Sydney linia 5.5 u ruskiego po 1.59
WU według mnie zagra po swojemu, cofnie się i będzie czekało na swoją okazje, grałem rożne City, jak WU do nich pojechało i było tam 11 rr dla gospodarzy, jutro moze nie będzie takiego wyniku, ale wydaje mi się, że Sydney będzie walić głową w mur przez długi czas. Ostatnio Sydney 23 lutego zrobiło 11 rr w tym 10 w pierwszej połowie, więc jutro liczę na powtórkę➕
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1179
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na dziś.. na szybko bo zaraz mecz...

CCM - Macarthur

Ov2,5+btts -@2

Jak dla mnie kurs z 2 z produ to miłe zaskoczenie. CCM musi powalczyć, Macartur może to wykożystać. Bramki z obu stron nie zaskoczą mnie, zaskoczył mnie tak wysoki kurs na to zdarzenie. Obieram tę drogę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1878
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
City - Victory
Jak już Qowal napisał.. po tych wycieczkaxh Victory 1 bardzo prawdopodobna..
1- @1,8

SFC - WU

Un10,5 rzutów rożnych -@1,85

O ile gospodarze nabijają rzutu rożne to WU gra środkiem boiska. Rzuty rożne w wykonaniu gości to rzadkość. Zapewne dziś walka będzie w środku boiska... A to nie sprzyja zbyt dużej ilości rzutów rożnych.


Perth - Roar
Na razie brak pomysłu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1179
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dzisiaj świetne pojedynki przed nami w A-League i by nas one nie zawiodły:

Melbourne City vs Melbourne Victory: Melbourne City powyżej 1.5 gola @1.67 ❌
Sydney FC vs Western United: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.47 ✅
AKO @2.45 BETFAN ❌


City już dawno nie zaznało porażki. Ostatni raz było to ponad miesiąc temu w starciu z The Reds. W tym czasie odnieśli cztery wygrane oraz dwa remisy i kibice mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców. Świetnie działa ofensywa, bo regularnie strzelają gole, ale za tym nie idzie defensywa. Bardzo często Matthew Sutton, czy też Tom Glover wyciągają piłkę ze swojej siatki i szkoleniowiec Patrick Kisnorbo szuka wszelakich rozwiązań, aby poprawić statystyki w obronie. Dużo pracy czeka go jeszcze w tej kampanii, ale aktualna pierwsza pozycja w tabeli A-League jest w pełni zasłużona. Czy po derbach Melbourne uda się ją utrzymać?

Co by nie mówić Big V dzielnie spisało się w Japonii. Przypomnijmy, że kilka dni temu wyruszyli do Kobe, aby powalczyć o fazę grupową Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Niestety dogrywka padła łupem rywali i to Victory musiało obejść się ze smakiem. Może to i dobry sygnał, ponieważ formalni goście mogą w pełni skupić się na rozgrywkach ligowych, nie rozmyślając o podbiciu rozgrywek międzynarodowych. Cały czas w świetnej formie znajduje się Nicholas D’Agostino, który strzela gola za golem i jest niezwykle groźny w 16 przeciwnika. Dzisiaj z pewnością będzie miał swoje szanse na podtrzymanie passy. Czy je wykorzysta?

Gdyby nie okoliczności tego pojedynku, to celowałbym w wyrównane spotkanie, ale niestety Big V jest po wyczerpującym meczu w Kobe, które zakończone było dogrywką i trzeba było jeszcze wrócić z Japonii. Należy spodziewać się rotacji u Victory, ale czy one pozytywnie wpłyną na ich występ w derbach? City to maszynka do zdobywania goli. Pomimo braku swojego lidera Mathew Leckie dalej regularnie strzelają po minimum dwie bramki i taki też będzie mój typ na tę rywalizację. Niespełna cztery dni to za mało na regeneracje i formalni goście będą odczuwać skutki spotkania z Kobe. Jestem zdania, że rywale to wykorzystają i tak jak to było w ich ostatnich sześciu spotkaniach z rzędu, tak i teraz popiszą się dwoma trafieniami.

O tej samej porze rozpocznie się pojedynek w Sydney pomiędzy The Sky Blues a Western United. Gospodarze starają się wskoczyć na podium A-League i po serii przegranych wreszcie udało się sięgnąć po zwycięstwo. Samo spotkanie w Perth nie było porywające i faworyci zrobili po prostu swoje. Tym razem poprzeczka jest zawieszona o wiele wyżej i Sydney FC będzie musiało wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby radować się z wygranej. Należy wspomnieć, że odbywają się eliminacje do Mistrzostw Świata w strefie Oceanii i z tego też powodu trener Steve Corica nie może skorzystać z usług Kosta Barbarouses, który reprezentuje Nową Zelandię. Jest to jednak piłkarz, który w tym sezonie nie daje tyle od siebie, co w poprzednich rozgrywkach, dlatego jego brak nie będzie odczuwalny. Czy jego koledzy sięgną dzisiaj po komplet punktów?

Western United to jedna z rewelacji tej kampanii A-League. Co jakiś czas udaje im się namieszać w tabeli australijskiej ekstraklasy i wydaje się, że w tych rozgrywkach będą bić się o mistrzostwo. Po odejściu Besarta Berishy potrzebny był napastnik, który jest skuteczny i regularnie będzie zdobywał gole. Sprowadzenie Aleksandara Prijovica było strzałem w 10, bo jak nie strzela, to asystuje i popisuje się pięknymi zagraniami. Serb robi różnicę na boisku i pomimo tego, że ostatnie mecze nie były do końca udane w jego wykonaniu, to w najmniej oczekiwanym momencie potrafi zrobić coś z niczego. Dzisiaj będzie miał idealną okazję, aby poprowadzić swój klub do zwycięstwa w ważnym pojedynku. Czy stać na to Western United?

Szykuje nam się emocjonujący pojedynek w Sydney. Gospodarze zdają sobie sprawę z tego, że nie można tracić już punktów, ponieważ są na granicy play-off i każdą wpadkę mogą wykorzystywać przeciwnicy, którzy znajdują się za ich plecami. Western United postara się zachować czyste konto, bo jest to przecież najlepsza defensywa ligi i w 16 dotychczas rozegranych meczach stracili jedynie 14 bramek, co jest świetnym wynikiem jak na Australię. Pójdę w stronę rzutów rożnych. Najbardziej liczę w tym aspekcie na The Sky Blues, ale rywale swoimi kontratakami również potrafią nabić sporą liczbę kornerów. Warto dodać, że obie ekipy mierzyły się w tej kampanii dwukrotnie i w spotkaniach bezpośrednich padały takie liczby rzutów rożnych: 12 i 14. Oby dzisiaj była powtórka z tej statystyki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +971
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
CCM vs Bulls,
Jest 1-0 i choć grają w jakimś buszu to wygląda na to, że im się chce strzelać gole.
Powiem sprawdzam : over 1,5 ht po @ 2,90 za drobne ofc...
Edit
W 46 min. 1-1, no czuć było gola w powietrzu na tym zadupiu gdzie dziś grają....
Edit1
2 pol. ledwo się zaczęła a tu 3-1 :) fajny sparing, może jeszcze ze 2 wpadną? :)
Ps
Szkoda, że koledzy Filipa nie powiedzieli mu, że dziś postawili over u buka :) Mniej by się martwił i nie musiał rozkminiac co oni wyprawiają?
Edit2
Bach 4-1, oprócz Filipa wszyscy inni gracze Bulls na piechotę do Sydney powinni wracać...
Edit3
No i 2 jeszcze wpadły, mamy 4-2, dziękuję za uwagę, pozdrowienia z buszu przesyła Qowal :)
Ps2
badurraf badurraf chlopie, czemu się nie udzielasz, nie mówiąc o kontakcie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2676
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Derbach Melbourne po nieszczesliwej interwencji Glovera Victory prowadzi 0-1.
I nie wyglądają na zmeczonych...
Ht 1-1 ale Victory moglo strzelić 3...
City wyglądało fatalnie, jakby to oni z Japonii wracali.
Oby 2 połowa odmieniła na lepsze grę City!
Edit
W drugiej troszkę lepiej ale za to bez goli. Ft 1-1, kierunek na minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +699
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę Glory vs Roar,
mamy pojedynek na dnie tabeli, garbaci z kulawymi walczą o uniknięcie wooden spoon w tym sezonie. Dacie wiarę, że takie ekipy są na dnie? Kierunek logiczny to under w tym spotkaniu, ale jak im puszczą nerwy to kto wie? Na razie no bet... Aż się boję tego widowiska...
edit
Garbaci na dnie tabeli bo mamy ht 0-1. Pytanie dnia: Kiedy wyleci Garcia?
edit1
Oj puściły, ft 1-4 Garcia papa...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +809
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:05
Spotkanie: Western Sydney Wanderers vs Adelaide United
Typ: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.16⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Cztery dni temu podałem ten sam typ pomiędzy tymi zespołami. Zabrakło dwóch rzutów rożnych, mam nadzieję, że już dzisiaj spełnią się warunki BTTSa i kornerów. Tę parę oglądaliśmy niedawno, tyle tylko, że spotkanie odbywało się w Adelaide. Cztery dni temu lepszym zespołem okazał się klub z Sydney i tym samym dał sobie jeszcze nadzieję w sprawie awansu do strefy play-off. Samo starcie nie było do końca porywające i trzeba przyznać, że zdecydował łut szczęścia. Wanderers to ekipa, która co roku stara się zrobić progres i dołączyć do czołowej szóstki A-League, ale im się to nie udaje. Są cieniem Sydney FC, czy też Macarthur FC, ale rzeszę kibiców mają sporą. Niedzielny pojedynek jest bardzo ważny i ewentualny komplet punktów pozwoli im być dalej w grze. Ich rywalem będzie The Reds, które trochę niespodziewanie uległo na swoim obiekcie z WSW. Wydawało się, że to oni przejęli inicjatywę w tamtym pojedynku, ale nie potrafili przekuć to na gole. Zostali ukarani i z pewnością wnioski zostały już wyciągnięcie. Czy tym razem wygrana powędruje na ich konto?

Jeżeli spojrzymy na bezpośrednie spotkania, to BTTS będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Gole z obu stron padały w 11 pojedynkach z rzędu i oby dzisiaj było podobnie. Każdy z klubów ma swój cel do zrealizowania i nikt łatwo się nie podda. Szczególnie Adelaide United jest zespołem, który gra mocno ofensywnie i zdobywa bramki, ale je też traci. Western Sydney Wanderers na własnym obiekcie zagra zapewne odważniej i stąd mamy nadzieje na trafienia. Pomimo braku Craiga Goodwina, który zachorował na koronawirusa dokładam sobie rzuty rożne. Gospodarze chętnie grają do przodu i są overowi pod tym względem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1070
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę Glory vs Roar,
mamy pojedynek na dnie tabeli, garbaci z kulawymi walczą o uniknięcie wooden spoon w tym sezonie. Dacie wiarę, że takie ekipy są na dnie? Kierunek logiczny to under w tym spotkaniu, ale jak im puszczą nerwy to kto wie? Na razie no bet... Aż się boję tego widowiska...
edit
Garbaci na dnie tabeli bo mamy ht 0-1. Pytanie dnia: Kiedy wyleci Garcia?
edit1
Oj puściły, ft 1-4 Garcia papa...
No i Dzień po tym meczu ogloszono, że Garcia wyebany... Nie ma za co...
Ps
Do końca sezonu zespół poprowadzi 2 trenerów z akademi Glory. Co by tu jeszcze powróżyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1388
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Melbourne Victory - Western United powyżej 11 oraz powyżej 12 rzutów różnych, kurs 1.97 oraz 2.68 w betters. Przy równo 11 lub 12 zwrot. Dziś rano meczyk i daje cornery. Oba zespoły robią ich sporo. W ostatnich bezpośrednich dwóch pojedynkach Melbourne - Western czyste szaleństwo było 21 oraz 16 sztuk. Co ważne, jak drużyna ma dzień to jedna ekipa potrafi sama kilkanaście nabić. Na tyle nie liczę, jednak ogólna ilość 12-13 zadowoli każdego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1710
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:05
Spotkanie: Melbourne Victory vs Western United
Typ: powyżej 3.5 spalonych w meczu
Kurs: 1.95 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Czas na rywalizację na AAMI Park. Victory zaprezentowało się bardzo dobrze na tle City w ostatnim pojedynku. Przede wszystkim pierwsza połowa była świetna w ich wykonaniu, ale im dłużej trwał tamten mecz, to rywale przejmowali inicjatywę. Cudem udało się utrzymać remis, bo Jamie Maclaren zmarnował 100% sytuacje, a po drodze pojawiały się jeszcze słupki i inne dogodne okazje. Ostatecznie remis może cieszyć, ale formalni gospodarze znajdują się na skraju play-off i potrzebują kolejnych oczek do kolekcji. Czy dzisiaj sięgną po ich komplet?

Western United nieco spuściło z tonu. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno byli pewnym liderem A-League, ale trzeba pogodzić się, że lokalny przeciwnik City przejął schedę. Jest jednak kilka meczów w tej kampanii, gdzie można przegonić aktualnego mistrza Australii i takie plany mają formalni goście. O spotkaniu z The Sky Blues trzeba jak najszybciej zapomnieć, ponieważ nie był to udany występ ekipy z Melbourne i jak dobrze, że szybko nadchodzi szansa, aby zrehabilitować się swoim kibicom. Aleksandar Prijovic to kluczowa postać u Western United i jeżeli Serb nie ma swojego dnia, to ciężko o pozytywny rezultat osiągnięty na boisku. Czy były napastnik Legii Warszawa zostanie dzisiaj bohaterem swojej ekipy?

Szczerze mówiąc, spodziewam się tutaj underowego spotkania pod kątem goli, dlatego poszukałem inne statystyki i skusiła mnie linia spalonych. Przede wszystkim obie ekipy mają wysokich napastników, którzy tylko czekają na podania od swoich kolegów. Z jednej strony jest to Nicholas D’Agostino, a z drugiej Aleksandar Prijovic. Przy ewentualnych kontratakach kierowane są zagrania na tych piłkarzy, ale nie zawsze są one udane. Ten pierwszy został powołany do kadry Soceroos i nie ujrzymy go w dzisiejszym pojedynku. Jego następca może mieć problem, aby znaleźć się przed linią spalonego, bo zabraknie ogrania, dlatego stawiam na tę statystykę. Przede wszystkim Big V to overowy zespół pod tym względem, bo łapie rywali na tym przewinieniu, ale też sam wpada w pułapki. Ostatnie bezpośrednie starcie zakończyło się pięcioma ofsajdami, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.
Post automatycznie złączony:

Do tego myślę, że w Brisbane padnie BTTS, pomimo tego, że City mocno osłabione. Odczuwalny zapewne będzie brak Jamie Maclarena, Marco Tilo, czy też Connora Metcalfe i szkoleniowiec Patrick Kisnorbo musi poradzić sobie z tą sytuacją. Roar u siebie zazwyczaj prezentuje się lepiej i regularnie strzela gole, ekipa z Melbourne ma szeroką kadrę i zmiennicy będą chcieli się pokazać.

Brisbane Roar vs Melbourne City: BTTS @1.60 BETFAN

AKO ze spalonych w Melbourne @1.95 i BTTSa z Brisbane @1.60 = @3.12 ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +972
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Znowu mecz WU... ja dziś idę w tym samym kierunku jak ostatnio w ich spotkaniu - drugie podejście:

Victory - WU - rzuty rożne un 10,5 - @2


Uważam, że ostatni mecz to moja wpadka przy pracy i mała niespodzianka WU... czy tym razem zagrają znowu na 6-7 rzutów rożnych, czy będzie ich 3?... Ja myślę, że będą tylko 3. Do tego wróżę z fusów, że V zdobędzie 6 rzutów rożnych.. co mi daje 9 :)... dlatego under po kursie @2 mi odpowiada.

Składy na dziś:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +576
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
I drugi dzisiejszy mecz:

Roar - City

Jak dla mnie tutaj jest szansa na gole z obu stron - ov2,5+btts - @2,1

Obstawiając należy brać pod uwagę, że w tym tygodniu kadra gra... więc składy są lekko zmodyfikowane z uwagi na powołania (plus Covid w .City)


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1890
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Myślę pograć, że Newcastle Jets wygrają dziś 1 połowę meczu. Kurs 4.10 na Fortunie.
Sydney zaczęli grać nieźle, ale czy kurs w granicy 3.70 na Newcastle grający u siebie to nie przesada? Z meczu na mecz pokazują, że potrafią kreować grę a brak punktów w wielu meczach to brak dyscypliny taktycznej przez pełne 90 min. W mojej opinii mogą dziś dobrze wejść w mecz i przez pierwszą część gry to utrzymać.
Chyba, że w gre wchodzą jakieś znaczące oslabienia czy inne fakty, które determinują taki rozkład kursów. Jeśli tak jest to prosiłbym o naprostowanie, bo wielkim znawcą od Australijskiej piłki nie jestem, a wiem że w tym dziale są takie osoby. Pozdrawiam ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2288
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Newcastle Jets - Sydney FC
Typ: BTTS + powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.05 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Jets podejmą u siebie Sydney i faworyt nie jest jednoznaczny. Widoczna jest zwyżka forma gospodarzy, którzy sięgnęli po imponujące zwycięstwo z Wellington Phoenix. Nie dali większych szans swoim rywalom, pewnie wygrywając 4:0. Ten sukces pozwolił na nowo uwierzyć, że ekipa z Newcastle jest w stanie znaleźć się w czołowej szóstce i tym samym wystąpić w upragnionych play-off. Aby tak się stało, trzeba regularnie punktować i kolejna okazja nastąpi dzisiaj. Sydney FC również nabiera wiatru w żagle i dwa zwycięstwa z rzędu to potwierdzają. The Sky Blues potrzebują jednak długiej serii, aby wrócić do gry, bo początek kampanii w ich wykonaniu był beznadziejny. Muszą sobie radzić bez kilku kadrowiczów, którzy przebywają na zgrupowaniu Socceroos i nie będzie to dla nich łatwe spotkanie w Newcastle. Czy przyjezdnych stać na kolejny sukces?

Jeżeli spojrzymy sobie na ostatnie mecze w wykonaniu tych drużyn, to możemy zauważyć, że obie ekipy bardzo dobrze czują się w ofensywie. Strzelają wiele goli i mam nadzieję, że ten trend zostanie podtrzymany także i dzisiaj. Stawiam w tej rywalizacji na BTTS połączony z overem 2.5 bramek. Zarówno Jets, jak i The Sky Blues potrzebują punktów, aby zrealizować swoje cele. Liczę na interesującą rywalizację w Newcastle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +973
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Myślę pograć, że Newcastle Jets wygrają dziś 1 połowę meczu. Kurs 4.10 na Fortunie.
Sydney zaczęli grać nieźle, ale czy kurs w granicy 3.70 na Newcastle grający u siebie to nie przesada? Z meczu na mecz pokazują, że potrafią kreować grę a brak punktów w wielu meczach to brak dyscypliny taktycznej przez pełne 90 min. W mojej opinii mogą dziś dobrze wejść w mecz i przez pierwszą część gry to utrzymać.
Chyba, że w gre wchodzą jakieś znaczące oslabienia czy inne fakty, które determinują taki rozkład kursów. Jeśli tak jest to prosiłbym o naprostowanie, bo wielkim znawcą od Australijskiej piłki nie jestem, a wiem że w tym dziale są takie osoby. Pozdrawiam ;)
Czy ja wiem? kurs chyba adekwatny do ryzyka. Sydney bez kadrowiczów i boję się, że pierwsze co zagrają to aby nie przegrać.

Jak dla mnie okazja to un2,5 - @2,03.

Boję się, że zmiennicy w SFC jakoś nie zabłysną... i tutaj obejrzymy bardziej przeszkadzanie w grze niż kreowanie. Typ ryzykowny, więc stawka raczej z tych niskich.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2011
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Australijskie cyrki, Jets vs Sky Blues 2-0, zostały min. do konca...
Over 2,5 po @ 3,40 symbolicznie...
Edit
Zostało 2-0 ale trudno...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1315
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 4 spotkania, sporo pomysłów, na tapecie mam tylko dubel skoro świt: kierunek WU nie przegra, Nix takoż... Jak będzie to zobaczymy na live...
Co koledzy na to? :) GN...
 
Otrzymane punkty reputacji: +711
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
Hej wariaty, ja zaryzykuję over w pierwszym spotkaniu, mecze z udziałem Brisbane są ostatnio gwarantem bramek. Patrząc w dodatku na wystawiony kurs nie wacham się bo atrakcyjniejszy nigdy nie będzie ;]
Brisbane Roar - Western United
over 2.5 gola @ 2.01
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1968
Do góry Bottom