>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kiedy pisałem że blysk zlotego zęba Pana Li na stadionie w Sydney zwiastuje 3 gola (@2,05) właśnie to miało miejsce... Pytanie, czy padnie 4?
Edit
6 min. Doliczonego czasu - odpuszczam, choć ze 3 lata temu brałbym overa w ciemno :)
Edit1
96 min. Karny, trochę kontrowersyjny ale 3-1, ... Już nawet @ nie było... Panie Li szacun, kłaniam się nisko... A ja pluje sobie w brodę... Przewrotna Australio :)
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro jeden mecz: Adelaida United vs Newcastle Jets, tak bym napisał ze 3 lata temu :)
...
Jutrzejsi gospodarze celują w wysokie miejsce top6 bieżącego sezonu. Dobra forma, niezły skład i choć słabo sobie radzą w meczach u siebie, to 3 pkt. "powinni" zainkasować. Co do gości, zespół z problemami, jak już coś ugra to zaraz odda. U jednych i drugich nie ma problemu ze zdobywaniem bramek czyli wychodzą mi 2 kierunki:
a) 1 na the Reds po @ 2,15 za drobne,
b) over 2,5 po @ 1,55 - stawka j.w. (opcjonalnie można przemyśleć bts).
W mieście kościołów jutro upalnie, oby to nie popsuło moich planów. Z gwizdkiem będzie biegał Mr. Evans czyli w miarę spokojnie (bez cyrków typu Ams, czy Turban z Persji). Dziękuję za uwagę i GL
...
No tak, ale to było kiedyś, obecnie niczego już nie jestem w tej lidze pewien, a Pan Li co rusz wodzi mnie za nos.
Jednak...spróbuję KTF!
Edit
Ft 2-1 ale spacerek, to, to nie był...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2394
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... typ 'lekko' ryzykowny ze względu na zgadywanie nie znając wyjściowych składów... jednak się pokuszę.

Adelaida - Jets

1 - @2,2

Wiem, Jets nie ma nic do stracenia i gra swoje, jednak na ten moment, na ten fragment sezonu uważam, że Adelaida jest w lepszej formie. A że jest w formie, pokazały ostatnie mecze. Mały wyjątek to Macarthur - ale tutaj taktyka dała swoje... a właściwie to sztywne trzymanie się taktyki dało efekty. Jets niestety nie należy do zespołów, które są w stanie realizować założenia przez pełne 90 min.... więc mimo waleczności i na pewno prawidłowego podejścia do meczu - ja stawiam na gospodarzy.
Waleczność i otwartość Jest może również zaowocować ov2,5+btts - @1,65

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2077
sunxl 2M

sunxl

Typer
Perth Glory vs Central Coast Mariners: powyżej 3.5 kartek (czerwona=2) @1.80 ETOTO ❌

Przenosimy się do Perth, gdzie miejscowe Glory zmierzy się z Rozbitkami z Gosford. Gospodarze zawodzą w tej kampanii. Wpływ na to może być naturalnie przygoda z koronawirusem i przekładanie wielu spotkań, ale nie można wszystko tłumaczyć tymi wydarzeniami. Przed rozpoczęciem sezonu sprowadzono jak na Australię wielką gwiazdę Daniela Sturridge’a, a on nie wybiega na tamtejsze boiska. Ktoś w Perth Glory popełnił błąd i źle zostały zainwestowane finanse. To odbija się też na wyniki całego zespołu. Czy gospodarzy stać wreszcie na przełamanie?

Central Coast Mariners stara się odbudować po małym kryzysie i wygrana oraz remis powodują, że cały czas są w grze o czołową szóstkę A-League. Podział punktów z Melbourne Victory to bardzo dobry rezultat, ale w spotkaniu tym mieli bardzo dużo szczęścia i nie był to do końca sprawiedliwy wynik. Liczy się jednak to, co jest w siatce i dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po komplet oczek. Nie będzie lepszej szansy, aby włączyć się do walki o strefę play-off niż pojedynek z najsłabszą na ten moment drużyną w australijskiej ekstraklasie. Jak w Perth spiszą się podopieczni Nicka Montgomery?

W mojej opinii nie powinniśmy się tutaj spodziewać wielkiego widowiska. Oglądając grę Perth Glory należy się zastanowić, czy aby na pewno chodzi w niej o piłkę nożną, ponieważ ciężko im wymienić kilka podań na połowie rywala. Central Coast Mariners ma świetną okazję, aby sięgnąć po komplet punktów, ale skupię się w tej rywalizacji na kartonikach. Jedni i drudzy potrzebują oczek jak tlenu i zrobią wszystko, aby po nie sięgnąć. Uważam, że przełoży się to na poczynania boiskowe i oba zespoły regularnie łapią masę kartek. Frustracja szczególnie gospodarzy może zmusić sędziego Alexa Kinga po upomnienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś ciężki mecz... mecz zespołów które przegrywają... co prawda CCM przegrywa z mocnymi zespołami, ale teraz gra na wyjeździe... Pytanie jak będzie nastawione Perth - logika podpowiada, że jak grają u siebie to grają ofensywnie. Pytanie w jakiej dyspzycji będzie Fornaroli... pytanie jak bardzo będzie walczyć CCM. Teoretycznie CCM ma tylko i aż 6 pkt straty do top 6. Kolejne pytanie - czy jeszcze walczą o top 6 czy już sobie darowali.

Tak dużo pytań - tak mało odpowiedzi. Dla mnie to za trudne spotkanie - pass.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1175
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Perth Glory vs Central Coast Mariners: powyżej 3.5 kartek (czerwona=2) @1.80 ETOTO

Przenosimy się do Perth, gdzie miejscowe Glory zmierzy się z Rozbitkami z Gosford. Gospodarze zawodzą w tej kampanii. Wpływ na to może być naturalnie przygoda z koronawirusem i przekładanie wielu spotkań, ale nie można wszystko tłumaczyć tymi wydarzeniami. Przed rozpoczęciem sezonu sprowadzono jak na Australię wielką gwiazdę Daniela Sturridge’a, a on nie wybiega na tamtejsze boiska. Ktoś w Perth Glory popełnił błąd i źle zostały zainwestowane finanse. To odbija się też na wyniki całego zespołu. Czy gospodarzy stać wreszcie na przełamanie?

Central Coast Mariners stara się odbudować po małym kryzysie i wygrana oraz remis powodują, że cały czas są w grze o czołową szóstkę A-League. Podział punktów z Melbourne Victory to bardzo dobry rezultat, ale w spotkaniu tym mieli bardzo dużo szczęścia i nie był to do końca sprawiedliwy wynik. Liczy się jednak to, co jest w siatce i dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby sięgnąć po komplet oczek. Nie będzie lepszej szansy, aby włączyć się do walki o strefę play-off niż pojedynek z najsłabszą na ten moment drużyną w australijskiej ekstraklasie. Jak w Perth spiszą się podopieczni Nicka Montgomery?

W mojej opinii nie powinniśmy się tutaj spodziewać wielkiego widowiska. Oglądając grę Perth Glory należy się zastanowić, czy aby na pewno chodzi w niej o piłkę nożną, ponieważ ciężko im wymienić kilka podań na połowie rywala. Central Coast Mariners ma świetną okazję, aby sięgnąć po komplet punktów, ale skupię się w tej rywalizacji na kartonikach. Jedni i drudzy potrzebują oczek jak tlenu i zrobią wszystko, aby po nie sięgnąć. Uważam, że przełoży się to na poczynania boiskowe i oba zespoły regularnie łapią masę kartek. Frustracja szczególnie gospodarzy może zmusić sędziego Alexa Kinga po upomnienia.
Akurat Perth to najgorsza ekipa do kartek w tej lidze, obok Sydney FC grają najbardziej delikatnie. Oczywiście zdarzają się im ostre mecze, może dziś.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Glory vs Rozbitkowie28
Obu ekipom zostało do rozegrania 7 spotkań do końca sezonu zasadniczego. Do 6 miejsca dającego play-offy ekipom brakuje odpowiednio 9 i 6 punktów. Patrząc na ich terminarz wątpie aby się im ta sztuka udała, ale dopóki piłka w grze... Dla mnie nie ma wyraźnego kierunku w tym spotkaniu więc może przydarzy się podział punktów? Trzeba pamiętać o tym, że obie ekipy potrafią sprawić od czasu do czasu psikusa. Fani gospodarzy wierzą, że 3 pkt. pozwoli im (przynajmniej na chwilę) przekazać czerwoną latarnię kolesiom z Brisbane. Kibice CCM chcieliby powtórki z ubiegłego sezonu, by ich zespół walczył w P-O więc potrzebują tych 3 pkt.
Moim zdaniem x może ich "pogodzić" bo skoro oba teamy "muszą", to czasem kończy się 1 pkt. Po @ 3,15 rzucam drobnymi... GL!
edit
Dziś też mamy kwalifikacje do AFC - jeden mecz: Kobe vs Melbourne Victory - po @ 2,0 brałbym gospodarzy w ciemno, po @ 1,6 na razie odpuszczam ...
edit1 i 2 live Kobe wyrównało na 2-2, cisną więc za drobne 1 po @ 4,0 ... Przy 3-2 w 87 min. pomyślałem, że dobrze zrobiłem, że nie poszedłem w over 4,5 bo @ na 1 był super ... W 90 min. zmieniłem zdanie... Czas regulaminowy 3-3...
edit3 Po dogrywce 4-3...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2853
sunxl 2M

sunxl

Typer
Akurat Perth to najgorsza ekipa do kartek w tej lidze, obok Sydney FC grają najbardziej delikatnie. Oczywiście zdarzają się im ostre mecze, może dziś.
Statystyki mogą się zaraz zmienić, Glory bez wygranej od n-meczów to przekłada się na frustracje. Już ze Sky Blues szukali zaczepek i się szarpali z rywalami i Morgan uspakajał ich kartkami pod koniec, zobaczymy, co królewicz King dzisiaj wymyśli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +573
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth
A tymczasem w Perth ht 0-0, od czasu do czasu wspominam, że Bruno nie powinien strzelać karnych. ... Tego to Garcia nie czyta, no to ma za swoje. Poza tym nic się nie działo o czym warto by było napisać...
edit
FT 0-0... kierunek x zaliczony... w drugiej połowie działo się więcej ale wynik jak widać :)
edit2 Mr. Garcia, Bruno nie powinien strzelać karnych ... Ku pamięci...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:35
Spotkanie: Adelaide United vs Western Sydney Wanderers
Typ: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.05 ❌
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Australii, a konkretnie do Adelaide, gdzie The Reds podejmą WSW. Gospodarze zdecydowanie złapali formę i trzy zwycięstwa z rzędu spowodowały ich awans na trzecią pozycję australijskiej ekstraklasy. Trzeba przyznać, że w rywalizacji z Newcastle Jets pokazali charakter i do końca walczyli o komplet punktów. Bramka młodego Mohameda Toure zdecydowała o komplecie punktów dla United. Oby tak dalej, bo głód sukcesów w tej ekipie jest spory i ofensywny styl gry proponowany przez trenera Carla Vearta przynosi rezultaty. Dzisiaj zmierzą się z ekipą z Sydney, która nie może być zadowolona ze swojej aktualnej pozycji. Na ten moment znajdują się poza strefą play-off, ale mają kilka spotkań do nadrobienia i przy dobrych wiatrach są w stanie wskoczyć do czołowej szóstki. Oglądając WSW można mieć wrażenie, że prezentują się nieźle, ale brakuje im solidnej postawy w defensywie. Dopuszczają rywali do wielu sytuacji bramkowych i nie są potem w stanie nadrobić to w ofensywie. Czy obrona ulegnie poprawie?

Oba kluby charakteryzuje ofensywny styl gry. Mają szybkich zawodników z przodu, którzy robią różnicę na boisku i liczę w tym spotkaniu na rzuty rożne oraz gole. The Reds na własnym stadionie jest bardzo overowy w te elementy gry, a Western Sydney Wanderers na wyjazdach wykonuje wiele kornerów, ale też strzela gole. Nikt tutaj nie odpuści, a gol strzelony przez jeden z klubów zmusi drugą drużynę do odrobienia strat. Linia 9.5 jest moim zdaniem odpowiednia, a jak widzimy po bezpośrednich starciach bardzo często pada BTTS. Oby dzisiaj było podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +969
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:

Adelaida - WSW

Ja pobieram - 1 - @2,44

Adelaida dobrze sobie radzi u siebie, WSW za to na wyjazdach zupełnie sobie nie radzi. Skład Adelaidy (bo na razie tylko on jest dostępny) wygląda ok. Człon zespołu jest z wcześniejszych meczy z Jets czy Perth, może po za pomocą - dziś gospodarze bez Juande i Sancheza - niby to środek pomocy.. ale myślę, że to daje możliwość zagrania skrzydłami, Goodwin i Brook będą mieli okazję się pokazać.

Pogoda w Adelaidzie dziś deszczowa - zatem może over i btts to też dobry pomysł - @1,67

Składy:


\edit\ i skład WSW
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1873
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:35
Spotkanie: Adelaide United vs Western Sydney Wanderers
Typ: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.05
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Australii, a konkretnie do Adelaide, gdzie The Reds podejmą WSW. Gospodarze zdecydowanie złapali formę i trzy zwycięstwa z rzędu spowodowały ich awans na trzecią pozycję australijskiej ekstraklasy. Trzeba przyznać, że w rywalizacji z Newcastle Jets pokazali charakter i do końca walczyli o komplet punktów. Bramka młodego Mohameda Toure zdecydowała o komplecie punktów dla United. Oby tak dalej, bo głód sukcesów w tej ekipie jest spory i ofensywny styl gry proponowany przez trenera Carla Vearta przynosi rezultaty. Dzisiaj zmierzą się z ekipą z Sydney, która nie może być zadowolona ze swojej aktualnej pozycji. Na ten moment znajdują się poza strefą play-off, ale mają kilka spotkań do nadrobienia i przy dobrych wiatrach są w stanie wskoczyć do czołowej szóstki. Oglądając WSW można mieć wrażenie, że prezentują się nieźle, ale brakuje im solidnej postawy w defensywie. Dopuszczają rywali do wielu sytuacji bramkowych i nie są potem w stanie nadrobić to w ofensywie. Czy obrona ulegnie poprawie?

Oba kluby charakteryzuje ofensywny styl gry. Mają szybkich zawodników z przodu, którzy robią różnicę na boisku i liczę w tym spotkaniu na rzuty rożne oraz gole. The Reds na własnym stadionie jest bardzo overowy w te elementy gry, a Western Sydney Wanderers na wyjazdach wykonuje wiele kornerów, ale też strzela gole. Nikt tutaj nie odpuści, a gol strzelony przez jeden z klubów zmusi drugą drużynę do odrobienia strat. Linia 9.5 jest moim zdaniem odpowiednia, a jak widzimy po bezpośrednich starciach bardzo często pada BTTS. Oby dzisiaj było podobnie.

Myślę o podobnym zakładzie:
over 2,5 gola + over 10,5 rożnych = kurs 2,5 Fortuna

Do tego pobieram jeszcze over rożnych 13,5 po kursie 3,30 - Superbet
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Wedrowcy
Gwoli ścisłości, nie przesadzałbym z tą formą u siebie gospodarzy dzisiejszego spotkania. Wygrana z Jets czy Marynarzami jeszcze o niczym nie świadczy. Do tego granie co 3 dni nie jest lubiane przez Kangury. Następnie fakt, że Redsi mają 27 pkt. praktycznie zapewnia im play-offy, to trochę może "uśpić" koncentrację w tym meczu. I na koniec Adelaida mistrzami defensywy to nie jest. Dlatego to odstrasza mnie od jedynki, która "on the paper" wydaje się słusznym kierunkiem.
Z drugiej strony Wędrowcy, którzy jeśli dziś przegrają, to moim zdaniem mogą zapomnieć o play-offach. To może spowodować, że albo spróbują coś w końcu zagrać w defensywie albo polecą na żywioł a wtedy over jak malowany, a i bts możliwy.
So, ja na razie się wstrzymam, za dużo dla mnie póki co niewiadomych... Kolegom życzę tradycyjnie GL!
edit 25 min. i bts wykręcony... to tyle w temacie defensywy jednych i drugich choć gol Goodwina (bardzo ładny) po stałym fragmencie...
edit 2 76. min i po rożnym mega zamieszanie + ping-pong = 1-2 . Fartownie dla WSW...
edit3 ft 1-2 tym wynikiem WSW pozostało w grze o PO. Zgadnijcie kto ich zmotywował? Oczy na honorowego prezesa WSW czyli... wiadomo :) no kto by się spodziewał? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2189
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Nix
Dziwny mecz się szykuje. Początkowo kiedy @ na win gospo był na poziomie 2,35 myślałem sobie: "okazja".
Bo Jets 3 ostatnie mecze przegrali, a ich gra nie była przecież zła. To ile można?
Bo do top6 brakuje im 6 pkt. a kolejek coraz mniej.
Bo Nix osłabione (Rufer - kapitan może nawet na rok (wiązadła), Sail na kadrze Lillywhites + inni) i słabo gra na wyjazdach.
Słowem argumenty są, @ lecą w dół jak oszalałe, trend jest, stadion swój, a nie jakaś zasm....a piłkarsko Tasmania (bez obrazy) itd.
To o co chodzi? Czemu się nie skuszę na kierunek 1?
Jetsi od czasu do czasu lubią przytankować, jako bankrut są dalej na kroplówce finansowej APL. Często "oddają" to co "zarobili".
Dzisiaj z gwizdkiem będzie kręcić lody Turban Pers, który (jak ryży ch...) niejeden mecz przekręcił.
Spisywanie na straty przed meczem Nix prowadzonemu przez Talaya niejednemu zespołowi czkawką się odbiło. 7 miejsce w lidze mając 21 pkt. (Sydney FC z 21 pkt. jest na 6 - lepszy bilans bramek) zajmuje właśnie... Nix.
Poza tym czego, jak czego ale ambicji i honoru tułaczom z Nowej Zelandii od lat nie można zarzucić.
I dlatego się ... wstrzymam. Zostaje live...
PS On the paper kolejnym "pewnym" kierunkiem wydaje się bts/over, ale @ pre to żenada, poza tym chce na własne oczy zobaczyć co się dzieje na boisku i czy w Newcastle na trybunach zobaczę Pana Li z jego kultowym czarnym neseserem...

edit live
ale się wynudziłem, ht 0-0, nic mnie na razie jeśli chodzi o wpomniane powyżej kierunki "nie pociąga"... No chyba, że w 2 poł. będzie rewolucja...
edit1
Gol po dobitce, Boumal i 1-0... Może się coś ruszy w tym spotkaniu. Notabene gdy są 2 bramkarze bez doświadczenia to wypadałoby naparzać na bramkę bez opamiętania - ale co ja tam wiem :). Ooo przed chwilą Nix zrobiło pokaz pt. "jak bardzo nie chcę nic strzelić w tym meczu"...
edit3
O Panie, po 1-0 odpuściłem sobie lookanie na to widowisko, a tu faktycznie Rewolucja się stała 4-0 ft... Dziś Jets zabrali , w następnym oddadzą taki ich urok...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1697
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Qowal - Nixi dodatkowo mają o 3 spotkania rozegrane mniej niż SFC...
Ta huśtawka kursów u buków świadczy, że i zawodowcy nie wiedzą jako podejść do tego meczu... ja tutaj sobie zagram pod prąd

2 - @3,6
X2 - @1,78

Nixi tak, żle na wyjazdach nie wyglądają, to tego Oni już od 2 sezonów grają tylko wyjazdy. Jets niby są faworytami, walecznym zespołem.. ale jak już wyżej Qowal napisał Oni czasami oddają to co zdobyli. Mecz dziwny, stawki nie za wysokie - zobaczymy jak to wyjdzie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1177
sunxl 2M

sunxl

Typer
ja mam typ bardziej do AKO na dzisiaj:

Newcastle Jets vs Wellington Phoenix: powyżej 9.5 celnych strzałów @1.48 ETOTO ✅

Gospodarze to drużyna, która uważana jest w Australii za jedną z najsłabszych w stawce. Brakuje tutaj pomysłu oraz koncepcji, aby rywalizować z najlepszymi w A-League. Jets już dawno nie zameldował się w play-off i wydaje się, że te plany będzie musiał przełożyć na kolejną kampanię. Na ten moment tracą sześć oczek do Sydney FC i jest to dystans do nadrobienia, ale ekipa z Newcastle ma problemy z regularnym punktowaniem. Trzy porażki z rzędu powodują u piłkarzy chęć przełamania się i powrót na własne boisko jest dobrą okazją, aby sięgnąć po komplet oczek. Czy Jets stać na zdominowanie swoich przeciwników?

Po drugiej stronie barykady znajduje się klub z Nowej Zelandii, który ma większe ambicje od swoich rywali. Jest to drużyna, która stale się rozwija, ale brak rozgrywania meczów na własnym obiekcie boli nie tylko piłkarzy, ale też klubowy budżet. Niestety takie mamy czasy i loty do sąsiedniego kraju z Australii są jeszcze zabronione, ale mamy nadzieję, że za chwilę to się jednak zmieni. Nix trochę niespodziewanie poległ w Brisbane, ale byli wtedy lepszym zespołem i zabrakło lepiej nastawionych celowników, aby urwać chociaż punkt. Teraz nadchodzi dobra szansa, aby wrócić na zielone tory. Czy przyjezdni sięgną po zwycięstwo?

Podoba mi się szeroka oferta w Australii i postaram się ją wykorzystać. Stawiam na minimum 10 celnych strzałów. Jak dobrze wiemy A-League jest bardzo ofensywną ligą, gdzie stawia się zdecydowanie na ofensywę, kosztem defensywy. Drużyny z łatwością dochodzą do sytuacji strzeleckich i stawiam w tym pojedynku na minimum 10 celnych strzałów. Zauważyłem, że Newcastle Jets jest mocno nieskuteczny pod tym względem, ale kreuje sobie wiele szans. Najbliższy przykład to aż 10 strzałów celnych w meczu z Adelaide United. Wellington Phoenix także ma ich sporo, dlatego uważam, że linia jest jak najbardziej do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1645
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro sporo spotkań, ale szczerze mówiąc nie chce mi się o nich pisać, ot takie kaprysy dziadersa. Wybrałem sobie jedno z nich a mianowicie derby Melbourne: City vs Big V - typ 1 @ 1,80 za miedziaka...
Dlaczego robię sobie pod górkę? Ot taki charakter przekorny... Argumenty? Prymitywne, bo 3 pkt. dają City 1 miejsce w top6, bo to prestiż na mieście, bo Victory po dogrywce w Kobe wymęczone na maxa + podróż na kontynent to nie bułka z masłem... I już... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
Do góry Bottom