>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Odpuściłem na długi czas Australię, ale dzisiejsze mecze tylko pokazują, że słusznie...

Oglądasz może Perth? Albo ktoś w ogóle? Sturridge typowa wędka trener wpuścił i zdjął bo marny poziom czy kontuzja?
Kontuzja pachwiny, ale mózgu też bo nie potrafił w bramkę trafić. Ams był to i czerwo było , potem VAR w 95 ale o dziwo karnego nie dał Glory. A myślałem, że pod nich sędziuje... Podsumowując te mecze to idź Pan... Równoległy też (oglądałem to tu, to tam). Czas odpocząć do odpowiedniego momentu w sezonie, czyli formowania się top 6 gdy zostanie tylko kilka spotkań.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow...
Można wiele pisać, ale patrząc na moje wyniki to nie ma sensu chyba...
Biegusiem i matematycznie:
(Jets vs Byki = bts) * (Reds vs Marynarze = bts) = dubel po @ 2,55 za miedziaka... GL !
Ps
Blues Sky vs City - pre no bet...
Edit
W Newcastle po 30 min. Ht plan wyrobiony, poki co 1-1...
Edit1 2 pol. 60 min. Cudowny strzał, Oar przyłożył zza 16 m i Duncan bez szans. 1-2...
Edit3
Przypadkowy (jak dla mnie samobój) gol na 2-2...
Edit4
92 min. 3-2, a nie, ofc VAR spalony.... Taa... Jak dla mnie takie spalone to w d.... można sobie wsadzić...
Edit5
W Adelaidzie Goodwin spierd... karnego, za to Marynarze zdobyli gola. A mogło być fajnie i norma by została wyrobiona w ht...
Edit6
Good, Ibusuki w 52 min. zrobił ten bts... Nie wiem, czy nie powinien być wczesniej faul na Marynarzach odgwizdany... Gol po mega zamieszaniu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1931
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
na jutro na szybko, ponieważ pierwszy mecz jest dość wcześnie - Jets - Macarthur - ja tutaj pobieram 2 - @2,65 - Jets powinno walczyć, ale uważam, że doświadczenie byków przeważy. Ewentualnie można spróbować un2,5 - ale wg mnie, patrząc na ostatnie mecze byków, to bardziej ryzykowny typ niż czysta 2.

/edit - 2 x prowadzić i zremisować... szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +974
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Sydney FC vs Melbourne City
Typ: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych + powyżej 3.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.15 ⛔ szkoda tego jednego rogala
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


The Sky Blues to wielokrotny mistrz A-League, który ostatnio musiał obejść się ze smakiem. Pamiętamy przecież finał play-off z poprzedniego roku, gdzie zostali zdominowani przez dzisiejszego przeciwnika. Ta myśl z pewnością ciągłe jest obecna w ich głowach i do teraz jest im szkoda utraconej szansy. Trzeba jednak skupić się na teraźniejszości i ona nie jest wcale kolorowa, bo piąta pozycja w A-League nie daje Sydney FC gwarancji udziału w fazie pucharowej. Naturalnie jeszcze sporo rozgrywek przed nami, ale warto postarać się o pierwsze dwa miejsca w sezonie regularnym, aby na spokojnie przygotowywać się do walki o powrót na tron. Po drugiej stronie barykady znajduje się City, które z każdym spotkaniem się rozkręca. Przynajmniej ja mam takie wrażenie, oglądając ich poczynania. Jest wiele do poprawy w grze przyjezdnych i nie wszystko funkcjonuje, jak należy, ale liczą się zwycięstwa, a te pojawiają się na koncie klubu z Melbourne. Dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby pokazać swoją wyższość na The Sky Blues. Czy mistrz A-League to wykorzysta?

Liczę, że hit w A-League nas nie zawiedzie, dlatego w BETFAN przygotowaliśmy specjal z wysokim kursem. Mówi on o tym, że obie drużyny strzelą gola, padnie powyżej 8.5 rzutów rożnych i ujrzymy minimum cztery kartoniki. Nie ulega wątpliwości, że są to dwie najlepsze ofensywy w całej Australii i szybko strzelona bramka pomogłaby nam w pokryciu tego zakładu. The Sky Blues pragnie zemsty za przegrany finał, a City chce udowodnić, że zdobycie mistrzostwa nie było przypadkiem. Mam nadzieję, że to starcie będzie wizytówką A-League.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +724
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Adelaida - CCM

Naturalnym typem jest tutaj btts. Ja jednak pobieram 1. Adelaida gra całkiem skutecznie na własnym stadionie. Niestety, ostatnie mecze były z drużynami ze ścisłego top ligi. Tym razem do Adelaidy przyjeżdża zespół Marynarzy, który na wyjazdach walczy, ale traci jednocześnie sporo bramek. Ostatnie mecze CCM to również spotkania z Victory, SFC czy City - i tutaj mamy pasmo porażek. Spotkanie może być wyrównane, jednak stawiam, że atut własnego boiska przechyli szalę na stronę gospodarzy


Adelaida - CCM - 1 - @2,21

Składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1810
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
sunxl sunxl ładne mi święto futbolu :) , jakby nie samobój Retre, to by tam ht bramek nie było...
Może w 2 połowie coś pokażą, choć się nie nastawiam...
Edit
Się posłuchali, Ninkovic na 1-1...
Edit1
W Adelaidzie Ibusuki w 52 min. zrobił bts i dzięki Japsowi mam dubel na plus...
Teraz tylko relax i oglądam :)
edit
Adelaida rzutem na taśmę ft 2-1, City rzutem na taśmę 1-2... Takie tam ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1194
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Panowie, jest taki mecz z Australii na live Inglewood-Balcatta, NPL night series. 2-1 do ht. Ja wbijam na gości po kursie 7. Przeczuwam 1/2.

Adelaida też pograna w przerwie poza 2/1 pre.
 
Otrzymane punkty reputacji: +446
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, jest taki mecz z Australii na live Inglewood-Balcatta, NPL night series. 2-1 do ht. Ja wbijam na gości po kursie 7. Przeczuwam 1/2.

Adelaida też pograna w przerwie poza 2/1 pre.
W stanowych wszystko możliwe, kiedyś analizowałem sobie @ na pewniaki w tych ligach. Mega czesto przegrywały a wchodziły @ 5-7...
Co do Adelaidy to pies ich tracal, swoje zrobili. Przykro mi za to, że zamiast wywieszać flagi i banery potępiające agresję Rosji, zrobili sobie na stadionie dzień LGBT Pride. Co za zjeby... Na Ukrainie giną ludzie, a w Adelaidzie
tęczowa oprawa. Przez takich debili na świecie, Putin robi ze światem co chce... Końca absurdu nie widać...
Edit
Podsumowując w Adelaidzie w doliczonym ft 2-1...
W Sydney w doliczonym 1-2...
Szkoda Marynarzy, którzy chyba znowu będą Rozbitkami, Sky Blues sami sobie winni... Sie ma...
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
No też widzę ten tęczowy badziew wszedzie i się zastanawiałem o co tam chodzi. Ukraina to jedno ale jeszcze jest Syria, którą bombarduje Usrael. Tam też giną ludzie. Nie tylko Putin jest zły, ale jak wiadomo nikt Usraela w złym świetle nie pokaże.

Adelaida git. Balcatta raczej minus.
Screenshot_20220226_114356_com.android.chrome.jpg Screenshot_20220226_114356_com.android.chrome.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1046
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Perth underowo na 10 spotkań 2 overy, pójdę tym śladem i:
Perth Glory - Western United
Poniżej 2.5 gola
1.82
Grają na Tasmanii, może nie do końca będzie chciało im się zapierniczać... X ht po @ 2,0 za drobne pobralem... GL
Edit
I nie zapierniczali, ale w 37 min. Prijovic zrobił swoje, 0-1 ht...
Edit1
Ft 0-2, Glory pogrywało, WU strzelało...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
larkspur 399,6K

larkspur

Użytkownik
Na szczęście dla meczu Prijović skarcił Perth za ich minimalistyczny underowy futbol. Od kilku meczy nie da się oglądać ich spotkan. Kiedyś nie do pomyślenia byłoby zagrać under bo jak nie łamaki to po prostu fajny otwarty mecz. Teraz straszne nudy i człowiek obawia się czy padnie 1 bramka w Australii. No ale czasy się zmieniają...
Pobiore over 1.5 gola WU @1.60 liczę że nie spoczną na laurach

Edit : nie trzeba było długo czekać. Pięknie WU wypunktowali mizerne Perth
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1213
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
Jest ryzyko jest zabawa.
Live. Under 2.5
2.55
e: uf, w nocy sie przebudziłem z takim przeczuciem i nie zawiodło. :)
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:05
Spotkanie: Melbourne City vs Perth Glory
Typ: Jamie Maclaren + Bruno Fornaroli strzelą gola ❌ szkoda Jamiego :(
Kurs: 5.09
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Wydaje się, że City złapało swój właściwy rytm i po kilku niepowodzeniach w tym sezonie ustabilizowało swoją formę. Jest to bardzo ważne, ponieważ liczy się walka o bezpośredni awans do półfinału play-off i pozwala myśleć o obronie tytułu mistrzowskiego. Gospodarze całkiem dobrze spisali się w hicie A-League. To Sydney dominowało na boisku i tworzyło sobie lepsze sytuacje, ale skuteczne kontrataki i walka do ostatnich minut zaprocentowały zwycięstwem nad The Sky Blues. Pewność siebie jest wysokim poziomie w ekipie z Melbourne i ciekawy jestem ich kolejnych występów. Czy City sięgnie dzisiaj po kolejny komplet punktów?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Glory, które kompletnie zawodzi w tej kampanii. Wielu obserwatorów australijskiej ekstraklasy spodziewało się od gości lepszych rezultatów, ale koronawirus rozdaje karty i przyjezdni mają do nadrobienia kilka kolejek, bo sporo ich meczów było odwoływanych. To powoduje, że cały czas liczą się w walce o play-off, ale trzeba sięgać po wygrane, aby tak się stało. Klub z Perth notuje serię dwóch porażek z rzędu i to, co może martwić kibiców to fakt, że ofensywa nie funkcjonuje, jak należy. Wielki transfer Daniel Sturridge okazał się wielkim niewypałem i Anglik co chwilę łapie jakieś kontuzje. Nie cieszył się jeszcze z trafienia w A-League i tym samym nie pomaga swojemu zespołowi. Wszystko jest na barkach Bruno Fornaroli, który jest zdecydowanie najlepszym strzelcem Glory. Czy pokusi się o gola w starciu z byłym klubem?

Kursy w stronę faworytów są zbyt niskie, aby iść w ich stronę i jak to czasem w Australii bywa, może przydarzyć się spora niespodzianka. City może być nieco uśpione sukcesem z The Sky Blues i liczę, że Perth Glory to wykorzysta. Dzisiaj zdecydowałem się na ryzykownego singla, bo uważam, że może paść kilka goli. Pobieram sobie po prostu najlepszych napastników obu drużyn. Jamie Maclaren jest niekwestionowanym liderem w klasyfikacji strzelców w A-League i jako że ostatnio nie popisał się bramką, to dzisiaj będzie miał sporą ochotę, aby to uczynić. Jeżeli ktoś ma cieszyć się z trafienia w obozie gości, to największe szanse ma były zawodnik City, a więc Bruno Fornaroli, który na swoim koncie ma pięć goli. Wykonuje rzuty karne i to tutaj może pojawić się okazja. Warto zastanowić się nad tą kombinacją, bo kurs na to zdarzenie jest kuszący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
MC vs Glory
Mamy 2-2, dam 1 po @ 2,10...gl!
Edit
Przed chwilą prawdziwe oblężenie bramki Glory... I nic...
Edit1
City cisnęło guzik z tego wyszło... Weź pan coś traf w Kangurowni...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1268
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Melbourne Victory vs Macarthur FC
Typ: Macarthur FC strzeli gola + Macarthur FC powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze wyraźnie spuścili z tonu. Wydawało się, że dla Big V będzie to sezon przełomowy i do końca będą walczyć o pierwsze miejsca w sezonie zasadniczym. Tak też trochę jest, bo udało się sięgnąć po krajowy puchar, ale od tego czasu gra ekipy z Melbourne nie wygląda najlepiej. Trzy porażki z rzędu i w końcu wygrana nad Central Coast Mariners daje nadzieję na poprawę wyników w przyszłości. Victory nie ma zapewnionego awansu do strefy play-off i nad tym należy popracować, aby za chwilę nie wypaść z czołowej szóstki. Dzisiaj pojawia się szansa na zdobycie kompletu punktów. Czy gospodarze ją wykorzystają?

Macarthur FC przed rozpoczęciem obecnych rozgrywek przechodził sporą rewolucję. Wiekowi piłkarze jak Susaeta, czy też Benat zakończyli karierę, a jeszcze inni, jak Matt Derbyshire przeniósł się na Cypr. Potrzebny był czas, aby wszystkie klocki poukładać na nowo i wydaje się, że forma przyjezdnych idzie w dobrym kierunku. Wiele wygranych oraz remisów spowodowało, że to właśnie najnowszy zespół A-League zaliczył spory awans w tabeli i jest głównym kandydatem, aby dogonić liderującą dwójkę z Melbourne. Przede wszystkim w ofensywie wygląda to bardzo dobrze i niewątpliwie gra do przodu to spory atut Macarthur FC. Jak poradzą sobie w rywalizacji z Victory?

Odkąd Macarthur FC pojawił się w A-League to ma patent na Big V. Dwie wygrane w poprzedniej kampanii to potwierdzają i jestem zdania, że mają spore szanse na zwycięstwo także i dzisiaj. Big V nie prezentuje się jakoś wybitnie w ostatnim czasie i stawiam na zakład specjalny, który jest dostępny w BETFAN. Uważam, że Macarthur FC postara się narzucić swój styl gry gospodarzom. Lubią grać do przodu i nawet przy strzelonej bramce się nie zatrzymują. Stawiam na gola przyjezdnych oraz ich cztery rzuty rożne. Lepsza dyspozycja gości będzie widoczna w Melbourne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2166
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs Bulls
Wszystko co sunxl sunxl napisał to prawda, żeby Kangury to jeszcze czytały (Garcia chyba czytał bo Glory potrafi 7 obroncami grać :)).
Sensu i logiki próżno ostatnio szukać w A-league. Ja na live jak będą przesłanki to może rzucę coś na bts. Pre @ 1,60 odpada. Przy @ 2,0 i dobrej grze jestem wtedy w stanie zaryzykować...
Edit
Achtung!
Ryży ch.... z gwizdkiem biega!!!
Edit
Ft 3-1, bts zagrozony był do końca ale ostatecznie był na plus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1520
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Victory - Macarthur - on2,5+btts - @1,85

Ja na dziś pobieram typ, że oba zespoły strzelą i padnie więcej niż 2,5 gola - czemu? Oba zespoły nastawione ofensywnie. W zespole Victory w porównaniu z meczem z CCM linia pomocy jest zdecydowanie przesunięta do przodu, do tego na skrzydle pojawił się Ikonomidis. W ataku D'Agostino w spierany przez Brimmera. Po drugiej stronie Rojas... Jestem bardzo ciekawy jak te skrzydła będą działać... jednocześnie jestem optymistycznie nastawiony.
Po drugiej stronie boiska obok Giannou pojawił się la Rose. Tutaj też pomoc jest przesunięta do przodu. Na środku koło Davili pojawił się Oar. Myślę, że to mocno ofensywnie nastawiona linia.

Pisząc tą analizę, przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł i także go pobieram. Pierwsza połowa ov 1,5 gola - @2,41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2829
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Graty majekx majekx ,D'agostino vs Bulls ht 2-0. 4 strzaly kolesia, 2 gole. Filip raz zawalił, raz nie miał szans, 2 razy ratował gosciom dupe...
Bullsi tragedia, Geria to slaby punkt Victory, ma już żółtko a Bulls nie gra na Murzyna. Ba, do tego czesto zapuszcza się do przodu i nikt tego nie wykorzystuje. Halo trener!!! Za co kaske bierzesz?
Kolejny rodzynek, to Ams. Jaki dziś humorek? Będzie czerwo, karny?
No nic myślałem o bts, ale teraz to już nie wiem. Wszystko musi się u gości zmienić!
Edit live
Trochę zostało, jest 3-0, może będzie 4 bramka. Over 3,5 po @ 2,30 za drobniaki...
Edit
Giannou na 3-1 w 90 min. Bardzo ładnie i nawet kierunek (zagrożony jak widać było) bts został wyrobiony...
Edit1
Ooo i wszyscy na zielono, graty koledzy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2582
sunxl 2M

sunxl

Typer
Gdyby nie dwa razy Kelava, to byłoby kiepsko :D dajpierw dał Bullsom kornera swoją nieporadną interwencją, a potem zamieszał się przy strzałach rywali, wszystko dzięki tobie Ivan! A Macarthur beznadziejny mecz swoją drogą
Screenshot_20220304-115906_forBET.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1470
Do góry Bottom