>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Panowie, nie chcę się tu wymądrzać, bo Kangurów oglądam od święta, ale według mnie i po tym co pisze kolega wyżej, że City pasywne w 2 połowie to ten mecz był zagrany pod 1/2. To co pisałem przed meczem z WSW sprawdziło się tutaj. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i uznać to za przypadek czy wypadek przy pracy. ;-)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, nie chcę się tu wymądrzać, bo Kangurów oglądam od święta, ale według mnie i po tym co pisze kolega wyżej, że City pasywne w 2 połowie to ten mecz był zagrany pod 1/2. To co pisałem przed meczem z WSW sprawdziło się tutaj. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i uznać to za przypadek czy wypadek przy pracy. ;-)
Pytanie co brać pod uwagę : 3 cofki? Czy może ostatnie fragmenty kiedy pilki fruwały po trybunach jak gdyby mistrz Australii zapomniał jak sie gra w soccera?
Kto oglądał to niech sam sobie odpowie na te pytania...
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
larkspur 330K

larkspur

Użytkownik
Noooooo i super... ale ale....






to w końcu co pobrałeś bo tutaj nic nie napisałeś o ov2,5... czyżbyś podpuszczał kolegów z forum na typy, a samemu, w zaciszu domowego ogniska, typował zupełnie coś innego nie dzieląc się dobrymi pomysłami? :cool: - oj nie ładnie, nie ładnie
Czy to aby nie jakieś zarzuty w moja stronę?
W przerwie napisałem over 3.5 owszem tak grane ( i byłoby może pokryte jakby uznał bramkę z około 48 min). A to są plusy oglądnania i grania live żeby nie być w plecy dokładam over 2.5 za wyższa stawkę aby w razie czego odrobić i być z meczu na +
A jeśli oglądam i gram nje zawsze mam czas tu wejść i podzielić się z tym co gram. Kto ogląda sam może wyciągnąć wnioski i zagrać po swojemu

Pozdrawiam 😁
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiejszy hit kompletnie zawiódł i szkoda zmarnowanych 90 minut z kawałkiem na ten mecz. Jutro dwie kolejne rywalizacje i spróbuje z dublem:

Wellington Phoenix vs Brisbane Roar: BTTS @1.65 ❌
Western Sydney Wanderers vs Melbourne Victory: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.45 ❌
AKO @2.39 Superbet ❌


Warto to przypominać, ale Nix jest jedynym zespołem z Nowej Zelandii w A-League. Niestety od dłuższego czasu nie może rozgrywać swoich meczów domowych w kraju i dlatego spotkania odbywają się w Wollongong, a więc na wschodnim wybrzeżu Australii, gdzie z daleka można spróbować wypatrzeć wyspę o nazwie Nowa Zelandia. Jeżeli spojrzymy na statystyki zespołu z Wellington, to możemy śmiało powiedzieć, że brak domu im wcale nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie pod względem spotkań rozgrywanych w roli gospodarza znajdują się na pierwszej pozycji w całej lidze. Celem jest zameldowanie się w play-off i wydaje się, że potencjał w tej ekipie jest spory, ale brak własnych kibiców może być kluczowe w dalszej części sezonu zasadniczego. Jutro nadchodzi dobra okazja, aby powalczyć o komplet oczek, ponieważ do Wollongong przyjeżdża Roar, które jest za plecami Nixów. Ekipa z Brisbane przeplata lepsze mecze tymi gorszymi i jest to spowodowane tym, że przyjezdni nie potrafią występować w roli gościa. Fatalnie wygląda to na obcych obiektach, tak jakbyśmy oglądali całkiem dwa inne kluby. Czy ten negatywny trend zostanie jutro przerwany?

Stawiam na BTTS w tej rywalizacji. Nix w Wollongong czuje się świetnie i regularnie punktuje. Mam nadzieję, że Roar wreszcie przełoży swoje dobre występy w Brisbane na obce stadiony. Jak spojrzymy na h2h to w bezpośrednich pojedynkach często padają gole z obu stron. Liczę, że jutro będzie podobnie i ujrzymy ciekawą rywalizację.

Drugim omawianym starciem będzie to w Sydney pomiędzy WSW a Big V. Trzeba przyznać, że gospodarze mocno rozpoczęli pojedynek z mistrzem A-League. Można powiedzieć, że pierwsze 20 minut to dominacja z ich strony, ale im dłużej trwał tamten mecz, tym częściej do głosu dochodzili przeciwnicy. Skończyło się na porażce 1:3 z Melbourne City i tym samym kolejnym zawodzie na piłkarzach. Jasne, sezon jest jeszcze długi i wiele może się zmienić, ale patrząc na postawę WSW można mieć wrażenie, że w australijskiej ekstraklasie jest kilka lepszych zespołów na ten moment, którzy chętnie zajmą pierwsze sześć miejsc. Traf chciał, że jutro zmierzą się z zespołem, który nie może wrócić na dobrą ścieżkę po wygraniu FFA. Big V przeżywa drobny kryzys i przegrać z Newcastle Jets to jest sztuka, szczególnie na własnym obiekcie w Melbourne. Goście chcą wreszcie wygrywać i wrócić do walki o pierwsze pozycje w A-League. Czy jutro wygrana powędruje na ich konto?

Jedni i drudzy potrzebują zwycięstwa jak tlenu, dlatego uważam, że będzie to otwarty mecz. Zaproponuję tutaj rzuty rożne, ponieważ szczególnie WSW na własnym obiekcie jest overowy w ten element gry. Jeżeli dołożymy do tego Big V, które musi wreszcie zapomnieć o sukcesie w FFA Cup i wziąć się za wygrywanie, to możemy spodziewać się ciekawego widowiska w Sydney. Liczę na minimum 10 kornerów w tej rywalizacji.

Edit. dzisiejszy mecz Nixów odbywa się w Sydney, sory za błąd, ale nie ogarniam tych zmian miejsc, gdy gra ekipa z Wellington
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wollongong (sorry, to Sydney jest, paczam gdzie ten fajny stadion się podział?)
Nie wiem czy ktoś oglada to "cudo", ale ok. 50 min. te brazyliany w polu karnym Nix od razu przypomniały mi szkołę podstawowa i grę na szkolnym boisku. Niewazny był gol, ale mistrzem kiwki kazdy chciał być :) No ale tu to niby profesjonalni piłkarze, przynajmniej oficjalnie :)
No taki poziom na razie...
Edit
Nix proszą się o karę, przed chwilą ich slupek ratował...
Edit 1
Niewykorzystane sytuacje, taki banał ... itd, 2-0...
Edit2
Ponarzekalem, a tu 3-0, szacun dla Nix, mają pod górkę, ba myślałem, ze w tym sezonie będą walczyć o unikniecie wooden spoon, a tu proszę...
 
Ostatnia edycja:
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Ja dziś odpuszczam typowanie ze względu na kompletny brak pomysłu... Chciałem zagrać coś w WSW - Victory.... ale tutaj może być każdy wynik. Niby to Victory powinno spokojnie wygrać.. ale WSW jest zupełnie nieprzewidywalne, do tego ostatnie wyniki Victory podbiły kurs na nich, bo zarówno poziom jak i wyniki były fatalne...

Zastanawiam się nad zagraniem kartek - jak by nie było to spotkanie na linii Sydney - Melbourne i do tego ze wszystkich kombinacji spotkań zespołów z tych miast to chyba najbardziej 'niegrzeczna' para.

Składy:




Składy sugerują bramki bo z jednej strony są Petratos, Hemed, Ogawa, Troisi, z drugiej Margiotta i Ikonomidis, ale ov2,5 podbity btts po lini @1,78 - to ciut za mało.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja dziś odpuszczam typowanie ze względu na kompletny brak pomysłu... Chciałem zagrać coś w WSW - Victory.... ale tutaj może być każdy wynik. Niby to Victory powinno spokojnie wygrać.. ale WSW jest zupełnie nieprzewidywalne, do tego ostatnie wyniki Victory podbiły kurs na nich, bo zarówno poziom jak i wyniki były fatalne...

Zastanawiam się nad zagraniem kartek - jak by nie było to spotkanie na linii Sydney - Melbourne i do tego ze wszystkich kombinacji spotkań zespołów z tych miast to chyba najbardziej 'niegrzeczna' para.

Składy:
Wiesz, dziś MV (poprawiłem bo przez pomyłkę napisalem WSW) bez kapitana, na boisku zostanie 2 panow "B". Gdyby nie Rudan na ławce trenerskiej, to dałbym na Big V. Pytanie, czy "honorowy" prezes WSW będzie latał z czarną walizkę po stadionie? :)
Ps
A tymczasem w Wollongong (sorry, Sydney, paczam gdzie ten fajny aborygenski stadion się podzial) 3-0, szacun dla Nix, a Roar? To Roar w pelnej krasie, choć pecha też mają...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Wiesz, dziś WSW bez kapitana, na boisku zostanie 2 panow "B". Gdyby nie Rudan na ławce trenerskiej, to dałbym na Big V. Pytanie, czy "honorowy" prezes WSW będzie latał z czarną walizkę po stadionie? :)
Tak Brilante sam się wykartkował ale nazwiska w Victory sugerują, że ten zespół powinien walczyć w czubie tabeli.. tymczasem ostatnie 2 mecze to coś dziwnego... WSW - to cały zespół i wyniki i atmosfera jest dziwna... nie podejmuję się typowania tutaj wyniku, czy rogów czy nawet bramek
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak Brilante sam się wykartkował ale nazwiska w Victory sugerują, że ten zespół powinien walczyć w czubie tabeli.. tymczasem ostatnie 2 mecze to coś dziwnego... WSW - to cały zespół i wyniki i atmosfera jest dziwna... nie podejmuję się typowania tutaj wyniku, czy rogów czy nawet bramek
Od kilku ładnych lat tą część sezonu w Australii traktowałem jako lekko "zgniłą". Przedbiegi w formowaniu top6 właśnie się zaczynają. Ktoś odpusci, ktoś się zepnie, ktoś odda, wszystko da sie jeszcze naprawić. Nie lubiłem i dalej nie lubię tej części sezonu. A do tego i tak "wszystko" jest nieprzewidywalne z wiadomych powodów.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I jak wam się podoba spektakl? No mi nie bardzo, przypominam, że Rudan dostał zadanie: ogarnąć defensywę Wedrowcow. Ostatnio mu nie wyszło :) ale dzis ht na 0. Victory od 4 spotkań bez (nomen omen) zwycięstwa. Zdobycie FFA daje im eliminacje do AFC, ale halo! Top6 musi (!) być. A tu 3 punktów na razie nie widać...
Ps
Nie widziałem Żółtego Psa, ale sędzia chyba dostał swoją dolę :)
Edit
Aby nie zasnąć, x po @ 2,20 za drobniaki ...
Edit 1
I od razu 1-0 :) nie widzialem powtórki ale nie był spalony?
Edit2
Aaaa no karny dla gospo, tak 2-0...
 
Ostatnia edycja:
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Tego sędziego to powinni powiesić na pierwszym drzewie obok stadionu. Zaraz będzie 30 fauli w meczu, a on nawet 1 kartki nie wyciągnął. Nie będę bluźnił na forum, ale na usta cisną się najgorsze słowa. Mecz notabene tragedia, ale ilość fauli, wynik sprzyja kartkom. Ale nie z tym...
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jest 2 pajaców z gwizdkiem: Ams i Turban. Dziś się skusiłem... Zazwyczaj ich omijam...
Edit
Ogólnie nie ma też co zwalać na Turbana, Victory zagrało piach, Popovic powinien brać przyklad z Rudana. 5 meczów bez wygranej w lidze. Czas na refleksje...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Jest 2 pajaców z gwizdkiem: Ams i Turban. Dziś się skusiłem... Zazwyczaj ich omijam...
Pajac to mało powiedziane.

Australia.png

Ja jestem 5 500 mniej przez jego popisy. I w ciągu 2 dni to chyba 5 albo 6 kupon z jednym błędem. I każdy z nich co bardziej nienormalny.

Nawet w meczu kobiet poszło 6 kartek.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
sunxl 2M

sunxl

Typer
Melbourne City vs Newcastle Jets: Melbourne City powyżej 2.5 gola @2.27 Fortuna ✅

Trzeba przyznać, że ostatni mecz mistrza A-League miał dziwny przebieg. Wydawało się, że City po szybkim golu strzelonym przez Jamie Maclarena ustawi sobie tamto spotkanie i będzie starać się kontrolować go do samego końca, ale im dłużej ono trwało, tym gorzej oglądało się tamtą rywalizację. Zabrakło też szczęścia, aby cieszyć się z większej ilości zdobytych bramek, ponieważ dwukrotnie minimalny spalony zdecydował o nieprzyznaniu trafień. Błąd bramkarza gospodarzy Toma Glovera wykorzystał 17-letni napastnik rywali Mohamed Toure i tym samym City pozostało nawet bez jednego punktu. Dzisiaj nadchodzi okazja do rehabilitacji, ponieważ do Melbourne przyjeżdża ekipa z Newcastle, która uznawana jest w Australii, jako jeden z najsłabszych klubów w stawce. Nie można ich lekceważyć, ponieważ ostatnio prezentują się całkiem znośnie i inny zespół z tego miasta, a więc Victory się o tym przekonał. Goście niebezpiecznie zbliżają się do play-off, co byłoby sporym sukcesem Jets. Czy będą w stanie powstrzymać mistrza?

Myślę, że wpadka City była wypadkiem przy pracy. Gospodarze w ostatnim czasie grali przecież przyjemną dla oka piłkę i byli niezwykle skuteczni. Rzadko kiedy zdarzają im się dwa słabsze mecze pod rząd i uważam, że będą niezwykle zmotywowani, aby wrócić na dobre tory. Jets mają swoje problemy w defensywie i regularnie tracą masę goli. Stawiam na trzy trafienia faworytów z nadzieją, że Jamie Maclaren i spółka staną na wysokości zadania i odbiją sobie ostatnie niepowodzenie z Adelaide United.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
na dziś:



Pobieram taką kombinację:
1+ov2,5+rzuty rożne ov 9,5 - @2,51

City powinno to ugrać - Jets to nie Adelaida, która obecnie ma zwyżkę formy. Skład obywateli też wygląda na optymalny, do tego dochodzi chęć podreperowania nadszarpniętego zaufania u kibiców po ostatnim meczu. Wiadomo - City będzie chciało jak najwyżej wygrać, ale dzisiejsi goście już nie raz pokazali charakter i to, że potrafią zaskoczyć wyżej notowanych przeciwników (jak choćby z Victory). Ja jednak uważam, że dziś to za mało na zdobycie choćby jednego punktu przez przyjezdnych - stąd ta 1. Ta waleczność jednak może zaowocować jakąś honorową bramką - dlatego dodałem over. Na pewno to City będzie chciało prowadzić grę i atakować, to to już bardzo blisko sporej ilości rzutów rożnych - i to ostatni klocek z mojej układanki na kuponie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
sunxl 2M

sunxl

Typer
Nie wiem, co się dzieje z City, ale ich mecze nie da się ostatnio oglądać. To już wolę takie WSW, czy Nixy włączyć, co walczą o każdą piłkę i grają do przodu. Dobrze, że jest niezawodny Jamie, to może coś ruszy w tym spotkaniu, bo na razie to nudy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
larkspur 330K

larkspur

Użytkownik
Melbourne - Newcastle

Newcastle znów połamie Melbourne? Tylko tym razem z City? Mało prawdopodobne ale przebieg ten sam. Ostatnio z Victory gol w 45+2 a teraz to samo. Over 2.5 @1.85 w uni na pewno można próbować ale też gol Newcastle po @2.25 warty uwagi

Ciekawe zobaczymy
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne szykuje się gwałt na Jetsach, już 3-0, no i pewnie się tak nie skończy. City poprawiają sobie humor po ostatnim meczu.
Dziś padło na Newcastle... Jak na over 3,5 będzie @ 2,0 to pobiorę... za drobne ofc...
edit
Gwałt ogłoszony za wcześnie, ale po @ 2,20 "wchodzę"...
edit1
Gwałtu nie było, zaczęły się podania w poprzek boiska, faule...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro
Wellington Phoenix vs Sydney FC - jutro 5 mecz grany (praktycznie) przez Nix co 3 dni. Fenomenalne wyniki do tej pory, ale czy "gospodarze" wytrzymają ten maraton? Mam obawy choć im kibicuję. Sydney o wiele spokojniej jeśli chodzi o terminy. Gra jutrzejszych "gości" nie porywa lecz ostatnio też punktują. Boję się, że passa Nix może się skończyć, tym bardziej, że "gospodarze" grają w ... Sydney.
Typ na 2 Blues Sky z bólem serca pobrałem, za drobne po @ 2,10...
Edit
Ht 1-0, Brawo Nix ale czy to utrzymają? Obym nie żałował lecz spróbuję x2 po @ 2,20 za drobniaki... Sky Blues i Corica wyglądająca na mocno zdziwionych... I lekko zagotowanych...
Edit2
Ft 1-1... Brawo Nix, kolejny trudny mecz i nie przegrany... A Sydney? Bez blysku ale 1 pkt. jest...

Macarthur FC vs Adelaide United - tutaj on the paper "widzi mi się" over, patrząc co oba zespoły w defensywie wyczyniają typ nie jest zły. Tylko @ na takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje. Zostaje live i oby Filip nie miał jutro "dnia konia".
Edit live
Ht 1-1, graty majekx majekx, na lighcie weszło...
Edit
Ft 4-1, over bez problemów, nawet można było dokładać...

Melbourne Victory vs Central Coast Mariners - ostatnio zawiedli mnie jedni i drudzy. Victory podobny problem co mają Nix (częstotliwość meczy), a po zdobyciu pucharu FFA to jakby im się już nic nie chce. CCM też słabsze wyniki ostatnio, a przecież potencjał jakiś tam mają.
Chodzi mi po głowie podział punktów ale pre odpuszczam. Na razie no bet...
Edit live,
Ht 0-0, nie ma o czym pisać, x po @ 2,80 za drobne pobrałem...
Edit
Ft 1-0, w 94 min. Można bylo zamykać x, ja tradycyjnie przy drobnych tego nie robię... Ale chyba zacznę, bo to nie pierwszy raz taka akcja...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
majekx 775,4K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Nixi - SFC
Jak już wyżej Qowal napisał... zespoły w sumie na ten moment wyrównane, ale ten maraton Nixów + stadion przechylają szalę na stronę gości. Za gospodarzami na pewno przemawia nerwowość w defensywie SFC. Ja tutaj pobierał składaka:
2+ov2,5+btts - @3,49

Macarthur - Adelaida
Przed bykami ciężki mecz - Adelaida jest w formie, o czym przekonało się City czy Nixi. Macarthur natomiast ma spadek formy - ostatnie mecze to dużo większe straty bramkowe - może zespoły się nauczyły z nimi grać. Jeszcze miesiąc temu bym tutaj stawiał under.. teraz po kursie poniżej @2 uważam, że to nieopłacalna i ryzykowna inwestycja. Wolę zagrać coś bezpieczniejszego (i niestety po niższym kursie) - btts - @1,6

Victory - CCM
Victory mocno zwolniło i w rezultacie zamiast walczyć o top 2 w tabeli walczy o playoffy. ostatnie 3 mecze to seria porażek - może czas na przełamanie? CCM po dobrym początku sezonu ostatnio jak by bez powietrza. 5 spotkań bez zwycięstwa, z czego ostatnie 2 to straty punktów po golach w 90 minucie... czy wyciągną jakieś wnioski. Tutaj chyba najdziwniejsza para do typowania przed pierwszym gwizdkiem, ba, do typowania bez znajomości składów... jednak tutaj pobieram kilka możliwości:
Typ pod prąd - 2 - @3,25
składak - btts+ov3,5 - @2,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1012
Do góry Bottom