>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

A-League

K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Panowie, nie chcę się tu wymądrzać, bo Kangurów oglądam od święta, ale według mnie i po tym co pisze kolega wyżej, że City pasywne w 2 połowie to ten mecz był zagrany pod 1/2. To co pisałem przed meczem z WSW sprawdziło się tutaj. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i uznać to za przypadek czy wypadek przy pracy. ;-)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie, nie chcę się tu wymądrzać, bo Kangurów oglądam od święta, ale według mnie i po tym co pisze kolega wyżej, że City pasywne w 2 połowie to ten mecz był zagrany pod 1/2. To co pisałem przed meczem z WSW sprawdziło się tutaj. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i uznać to za przypadek czy wypadek przy pracy. ;-)
Pytanie co brać pod uwagę : 3 cofki? Czy może ostatnie fragmenty kiedy pilki fruwały po trybunach jak gdyby mistrz Australii zapomniał jak sie gra w soccera?
Kto oglądał to niech sam sobie odpowie na te pytania...
 
Otrzymane punkty reputacji: +584
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
Noooooo i super... ale ale....






to w końcu co pobrałeś bo tutaj nic nie napisałeś o ov2,5... czyżbyś podpuszczał kolegów z forum na typy, a samemu, w zaciszu domowego ogniska, typował zupełnie coś innego nie dzieląc się dobrymi pomysłami? :cool: - oj nie ładnie, nie ładnie
Czy to aby nie jakieś zarzuty w moja stronę?
W przerwie napisałem over 3.5 owszem tak grane ( i byłoby może pokryte jakby uznał bramkę z około 48 min). A to są plusy oglądnania i grania live żeby nie być w plecy dokładam over 2.5 za wyższa stawkę aby w razie czego odrobić i być z meczu na +
A jeśli oglądam i gram nje zawsze mam czas tu wejść i podzielić się z tym co gram. Kto ogląda sam może wyciągnąć wnioski i zagrać po swojemu

Pozdrawiam 😁
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiejszy hit kompletnie zawiódł i szkoda zmarnowanych 90 minut z kawałkiem na ten mecz. Jutro dwie kolejne rywalizacje i spróbuje z dublem:

Wellington Phoenix vs Brisbane Roar: BTTS @1.65 ❌
Western Sydney Wanderers vs Melbourne Victory: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.45 ❌
AKO @2.39 Superbet ❌


Warto to przypominać, ale Nix jest jedynym zespołem z Nowej Zelandii w A-League. Niestety od dłuższego czasu nie może rozgrywać swoich meczów domowych w kraju i dlatego spotkania odbywają się w Wollongong, a więc na wschodnim wybrzeżu Australii, gdzie z daleka można spróbować wypatrzeć wyspę o nazwie Nowa Zelandia. Jeżeli spojrzymy na statystyki zespołu z Wellington, to możemy śmiało powiedzieć, że brak domu im wcale nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie pod względem spotkań rozgrywanych w roli gospodarza znajdują się na pierwszej pozycji w całej lidze. Celem jest zameldowanie się w play-off i wydaje się, że potencjał w tej ekipie jest spory, ale brak własnych kibiców może być kluczowe w dalszej części sezonu zasadniczego. Jutro nadchodzi dobra okazja, aby powalczyć o komplet oczek, ponieważ do Wollongong przyjeżdża Roar, które jest za plecami Nixów. Ekipa z Brisbane przeplata lepsze mecze tymi gorszymi i jest to spowodowane tym, że przyjezdni nie potrafią występować w roli gościa. Fatalnie wygląda to na obcych obiektach, tak jakbyśmy oglądali całkiem dwa inne kluby. Czy ten negatywny trend zostanie jutro przerwany?

Stawiam na BTTS w tej rywalizacji. Nix w Wollongong czuje się świetnie i regularnie punktuje. Mam nadzieję, że Roar wreszcie przełoży swoje dobre występy w Brisbane na obce stadiony. Jak spojrzymy na h2h to w bezpośrednich pojedynkach często padają gole z obu stron. Liczę, że jutro będzie podobnie i ujrzymy ciekawą rywalizację.

Drugim omawianym starciem będzie to w Sydney pomiędzy WSW a Big V. Trzeba przyznać, że gospodarze mocno rozpoczęli pojedynek z mistrzem A-League. Można powiedzieć, że pierwsze 20 minut to dominacja z ich strony, ale im dłużej trwał tamten mecz, tym częściej do głosu dochodzili przeciwnicy. Skończyło się na porażce 1:3 z Melbourne City i tym samym kolejnym zawodzie na piłkarzach. Jasne, sezon jest jeszcze długi i wiele może się zmienić, ale patrząc na postawę WSW można mieć wrażenie, że w australijskiej ekstraklasie jest kilka lepszych zespołów na ten moment, którzy chętnie zajmą pierwsze sześć miejsc. Traf chciał, że jutro zmierzą się z zespołem, który nie może wrócić na dobrą ścieżkę po wygraniu FFA. Big V przeżywa drobny kryzys i przegrać z Newcastle Jets to jest sztuka, szczególnie na własnym obiekcie w Melbourne. Goście chcą wreszcie wygrywać i wrócić do walki o pierwsze pozycje w A-League. Czy jutro wygrana powędruje na ich konto?

Jedni i drudzy potrzebują zwycięstwa jak tlenu, dlatego uważam, że będzie to otwarty mecz. Zaproponuję tutaj rzuty rożne, ponieważ szczególnie WSW na własnym obiekcie jest overowy w ten element gry. Jeżeli dołożymy do tego Big V, które musi wreszcie zapomnieć o sukcesie w FFA Cup i wziąć się za wygrywanie, to możemy spodziewać się ciekawego widowiska w Sydney. Liczę na minimum 10 kornerów w tej rywalizacji.

Edit. dzisiejszy mecz Nixów odbywa się w Sydney, sory za błąd, ale nie ogarniam tych zmian miejsc, gdy gra ekipa z Wellington
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wollongong (sorry, to Sydney jest, paczam gdzie ten fajny stadion się podział?)
Nie wiem czy ktoś oglada to "cudo", ale ok. 50 min. te brazyliany w polu karnym Nix od razu przypomniały mi szkołę podstawowa i grę na szkolnym boisku. Niewazny był gol, ale mistrzem kiwki kazdy chciał być :) No ale tu to niby profesjonalni piłkarze, przynajmniej oficjalnie :)
No taki poziom na razie...
Edit
Nix proszą się o karę, przed chwilą ich slupek ratował...
Edit 1
Niewykorzystane sytuacje, taki banał ... itd, 2-0...
Edit2
Ponarzekalem, a tu 3-0, szacun dla Nix, mają pod górkę, ba myślałem, ze w tym sezonie będą walczyć o unikniecie wooden spoon, a tu proszę...
 
Ostatnia edycja:
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Ja dziś odpuszczam typowanie ze względu na kompletny brak pomysłu... Chciałem zagrać coś w WSW - Victory.... ale tutaj może być każdy wynik. Niby to Victory powinno spokojnie wygrać.. ale WSW jest zupełnie nieprzewidywalne, do tego ostatnie wyniki Victory podbiły kurs na nich, bo zarówno poziom jak i wyniki były fatalne...

Zastanawiam się nad zagraniem kartek - jak by nie było to spotkanie na linii Sydney - Melbourne i do tego ze wszystkich kombinacji spotkań zespołów z tych miast to chyba najbardziej 'niegrzeczna' para.

Składy:




Składy sugerują bramki bo z jednej strony są Petratos, Hemed, Ogawa, Troisi, z drugiej Margiotta i Ikonomidis, ale ov2,5 podbity btts po lini @1,78 - to ciut za mało.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja dziś odpuszczam typowanie ze względu na kompletny brak pomysłu... Chciałem zagrać coś w WSW - Victory.... ale tutaj może być każdy wynik. Niby to Victory powinno spokojnie wygrać.. ale WSW jest zupełnie nieprzewidywalne, do tego ostatnie wyniki Victory podbiły kurs na nich, bo zarówno poziom jak i wyniki były fatalne...

Zastanawiam się nad zagraniem kartek - jak by nie było to spotkanie na linii Sydney - Melbourne i do tego ze wszystkich kombinacji spotkań zespołów z tych miast to chyba najbardziej 'niegrzeczna' para.

Składy:
Wiesz, dziś MV (poprawiłem bo przez pomyłkę napisalem WSW) bez kapitana, na boisku zostanie 2 panow "B". Gdyby nie Rudan na ławce trenerskiej, to dałbym na Big V. Pytanie, czy "honorowy" prezes WSW będzie latał z czarną walizkę po stadionie? :)
Ps
A tymczasem w Wollongong (sorry, Sydney, paczam gdzie ten fajny aborygenski stadion się podzial) 3-0, szacun dla Nix, a Roar? To Roar w pelnej krasie, choć pecha też mają...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +268
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Wiesz, dziś WSW bez kapitana, na boisku zostanie 2 panow "B". Gdyby nie Rudan na ławce trenerskiej, to dałbym na Big V. Pytanie, czy "honorowy" prezes WSW będzie latał z czarną walizkę po stadionie? :)
Tak Brilante sam się wykartkował ale nazwiska w Victory sugerują, że ten zespół powinien walczyć w czubie tabeli.. tymczasem ostatnie 2 mecze to coś dziwnego... WSW - to cały zespół i wyniki i atmosfera jest dziwna... nie podejmuję się typowania tutaj wyniku, czy rogów czy nawet bramek
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak Brilante sam się wykartkował ale nazwiska w Victory sugerują, że ten zespół powinien walczyć w czubie tabeli.. tymczasem ostatnie 2 mecze to coś dziwnego... WSW - to cały zespół i wyniki i atmosfera jest dziwna... nie podejmuję się typowania tutaj wyniku, czy rogów czy nawet bramek
Od kilku ładnych lat tą część sezonu w Australii traktowałem jako lekko "zgniłą". Przedbiegi w formowaniu top6 właśnie się zaczynają. Ktoś odpusci, ktoś się zepnie, ktoś odda, wszystko da sie jeszcze naprawić. Nie lubiłem i dalej nie lubię tej części sezonu. A do tego i tak "wszystko" jest nieprzewidywalne z wiadomych powodów.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
I jak wam się podoba spektakl? No mi nie bardzo, przypominam, że Rudan dostał zadanie: ogarnąć defensywę Wedrowcow. Ostatnio mu nie wyszło :) ale dzis ht na 0. Victory od 4 spotkań bez (nomen omen) zwycięstwa. Zdobycie FFA daje im eliminacje do AFC, ale halo! Top6 musi (!) być. A tu 3 punktów na razie nie widać...
Ps
Nie widziałem Żółtego Psa, ale sędzia chyba dostał swoją dolę :)
Edit
Aby nie zasnąć, x po @ 2,20 za drobniaki ...
Edit 1
I od razu 1-0 :) nie widzialem powtórki ale nie był spalony?
Edit2
Aaaa no karny dla gospo, tak 2-0...
 
Ostatnia edycja:
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Tego sędziego to powinni powiesić na pierwszym drzewie obok stadionu. Zaraz będzie 30 fauli w meczu, a on nawet 1 kartki nie wyciągnął. Nie będę bluźnił na forum, ale na usta cisną się najgorsze słowa. Mecz notabene tragedia, ale ilość fauli, wynik sprzyja kartkom. Ale nie z tym...
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jest 2 pajaców z gwizdkiem: Ams i Turban. Dziś się skusiłem... Zazwyczaj ich omijam...
Edit
Ogólnie nie ma też co zwalać na Turbana, Victory zagrało piach, Popovic powinien brać przyklad z Rudana. 5 meczów bez wygranej w lidze. Czas na refleksje...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Jest 2 pajaców z gwizdkiem: Ams i Turban. Dziś się skusiłem... Zazwyczaj ich omijam...
Pajac to mało powiedziane.

Australia.png

Ja jestem 5 500 mniej przez jego popisy. I w ciągu 2 dni to chyba 5 albo 6 kupon z jednym błędem. I każdy z nich co bardziej nienormalny.

Nawet w meczu kobiet poszło 6 kartek.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
sunxl 2M

sunxl

Typer
Melbourne City vs Newcastle Jets: Melbourne City powyżej 2.5 gola @2.27 Fortuna ✅

Trzeba przyznać, że ostatni mecz mistrza A-League miał dziwny przebieg. Wydawało się, że City po szybkim golu strzelonym przez Jamie Maclarena ustawi sobie tamto spotkanie i będzie starać się kontrolować go do samego końca, ale im dłużej ono trwało, tym gorzej oglądało się tamtą rywalizację. Zabrakło też szczęścia, aby cieszyć się z większej ilości zdobytych bramek, ponieważ dwukrotnie minimalny spalony zdecydował o nieprzyznaniu trafień. Błąd bramkarza gospodarzy Toma Glovera wykorzystał 17-letni napastnik rywali Mohamed Toure i tym samym City pozostało nawet bez jednego punktu. Dzisiaj nadchodzi okazja do rehabilitacji, ponieważ do Melbourne przyjeżdża ekipa z Newcastle, która uznawana jest w Australii, jako jeden z najsłabszych klubów w stawce. Nie można ich lekceważyć, ponieważ ostatnio prezentują się całkiem znośnie i inny zespół z tego miasta, a więc Victory się o tym przekonał. Goście niebezpiecznie zbliżają się do play-off, co byłoby sporym sukcesem Jets. Czy będą w stanie powstrzymać mistrza?

Myślę, że wpadka City była wypadkiem przy pracy. Gospodarze w ostatnim czasie grali przecież przyjemną dla oka piłkę i byli niezwykle skuteczni. Rzadko kiedy zdarzają im się dwa słabsze mecze pod rząd i uważam, że będą niezwykle zmotywowani, aby wrócić na dobre tory. Jets mają swoje problemy w defensywie i regularnie tracą masę goli. Stawiam na trzy trafienia faworytów z nadzieją, że Jamie Maclaren i spółka staną na wysokości zadania i odbiją sobie ostatnie niepowodzenie z Adelaide United.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +851
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
na dziś:



Pobieram taką kombinację:
1+ov2,5+rzuty rożne ov 9,5 - @2,51

City powinno to ugrać - Jets to nie Adelaida, która obecnie ma zwyżkę formy. Skład obywateli też wygląda na optymalny, do tego dochodzi chęć podreperowania nadszarpniętego zaufania u kibiców po ostatnim meczu. Wiadomo - City będzie chciało jak najwyżej wygrać, ale dzisiejsi goście już nie raz pokazali charakter i to, że potrafią zaskoczyć wyżej notowanych przeciwników (jak choćby z Victory). Ja jednak uważam, że dziś to za mało na zdobycie choćby jednego punktu przez przyjezdnych - stąd ta 1. Ta waleczność jednak może zaowocować jakąś honorową bramką - dlatego dodałem over. Na pewno to City będzie chciało prowadzić grę i atakować, to to już bardzo blisko sporej ilości rzutów rożnych - i to ostatni klocek z mojej układanki na kuponie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
sunxl 2M

sunxl

Typer
Nie wiem, co się dzieje z City, ale ich mecze nie da się ostatnio oglądać. To już wolę takie WSW, czy Nixy włączyć, co walczą o każdą piłkę i grają do przodu. Dobrze, że jest niezawodny Jamie, to może coś ruszy w tym spotkaniu, bo na razie to nudy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +424
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
Melbourne - Newcastle

Newcastle znów połamie Melbourne? Tylko tym razem z City? Mało prawdopodobne ale przebieg ten sam. Ostatnio z Victory gol w 45+2 a teraz to samo. Over 2.5 @1.85 w uni na pewno można próbować ale też gol Newcastle po @2.25 warty uwagi

Ciekawe zobaczymy
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Melbourne szykuje się gwałt na Jetsach, już 3-0, no i pewnie się tak nie skończy. City poprawiają sobie humor po ostatnim meczu.
Dziś padło na Newcastle... Jak na over 3,5 będzie @ 2,0 to pobiorę... za drobne ofc...
edit
Gwałt ogłoszony za wcześnie, ale po @ 2,20 "wchodzę"...
edit1
Gwałtu nie było, zaczęły się podania w poprzek boiska, faule...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro
Wellington Phoenix vs Sydney FC - jutro 5 mecz grany (praktycznie) przez Nix co 3 dni. Fenomenalne wyniki do tej pory, ale czy "gospodarze" wytrzymają ten maraton? Mam obawy choć im kibicuję. Sydney o wiele spokojniej jeśli chodzi o terminy. Gra jutrzejszych "gości" nie porywa lecz ostatnio też punktują. Boję się, że passa Nix może się skończyć, tym bardziej, że "gospodarze" grają w ... Sydney.
Typ na 2 Blues Sky z bólem serca pobrałem, za drobne po @ 2,10...
Edit
Ht 1-0, Brawo Nix ale czy to utrzymają? Obym nie żałował lecz spróbuję x2 po @ 2,20 za drobniaki... Sky Blues i Corica wyglądająca na mocno zdziwionych... I lekko zagotowanych...
Edit2
Ft 1-1... Brawo Nix, kolejny trudny mecz i nie przegrany... A Sydney? Bez blysku ale 1 pkt. jest...

Macarthur FC vs Adelaide United - tutaj on the paper "widzi mi się" over, patrząc co oba zespoły w defensywie wyczyniają typ nie jest zły. Tylko @ na takie rozwiązanie mnie nie satysfakcjonuje. Zostaje live i oby Filip nie miał jutro "dnia konia".
Edit live
Ht 1-1, graty majekx majekx, na lighcie weszło...
Edit
Ft 4-1, over bez problemów, nawet można było dokładać...

Melbourne Victory vs Central Coast Mariners - ostatnio zawiedli mnie jedni i drudzy. Victory podobny problem co mają Nix (częstotliwość meczy), a po zdobyciu pucharu FFA to jakby im się już nic nie chce. CCM też słabsze wyniki ostatnio, a przecież potencjał jakiś tam mają.
Chodzi mi po głowie podział punktów ale pre odpuszczam. Na razie no bet...
Edit live,
Ht 0-0, nie ma o czym pisać, x po @ 2,80 za drobne pobrałem...
Edit
Ft 1-0, w 94 min. Można bylo zamykać x, ja tradycyjnie przy drobnych tego nie robię... Ale chyba zacznę, bo to nie pierwszy raz taka akcja...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:

Nixi - SFC
Jak już wyżej Qowal napisał... zespoły w sumie na ten moment wyrównane, ale ten maraton Nixów + stadion przechylają szalę na stronę gości. Za gospodarzami na pewno przemawia nerwowość w defensywie SFC. Ja tutaj pobierał składaka:
2+ov2,5+btts - @3,49

Macarthur - Adelaida
Przed bykami ciężki mecz - Adelaida jest w formie, o czym przekonało się City czy Nixi. Macarthur natomiast ma spadek formy - ostatnie mecze to dużo większe straty bramkowe - może zespoły się nauczyły z nimi grać. Jeszcze miesiąc temu bym tutaj stawiał under.. teraz po kursie poniżej @2 uważam, że to nieopłacalna i ryzykowna inwestycja. Wolę zagrać coś bezpieczniejszego (i niestety po niższym kursie) - btts - @1,6

Victory - CCM
Victory mocno zwolniło i w rezultacie zamiast walczyć o top 2 w tabeli walczy o playoffy. ostatnie 3 mecze to seria porażek - może czas na przełamanie? CCM po dobrym początku sezonu ostatnio jak by bez powietrza. 5 spotkań bez zwycięstwa, z czego ostatnie 2 to straty punktów po golach w 90 minucie... czy wyciągną jakieś wnioski. Tutaj chyba najdziwniejsza para do typowania przed pierwszym gwizdkiem, ba, do typowania bez znajomości składów... jednak tutaj pobieram kilka możliwości:
Typ pod prąd - 2 - @3,25
składak - btts+ov3,5 - @2,82
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1012
Do góry Bottom