>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Ja się wstrzymuje, nie gram zazwyczaj nic poniżej @ 2,0. Do tego nie oszukujmy się, ani jedni, ani drudzy fajnie nie grają :) Oczywiście to może się zmienić. Victory ma silną ławkę, Nix robią wszystko aby nie przegrać. Zobaczymy, ale super mecz to to nie jest...
Edit
Ball do Piscopio i 1-0, Big V przy bramce jak dzieci we mgle, no może teraz zacznie się mecz?

No niestety za późno ten gol. Choć 15 min mieli na jeszcze więcej
Cóż 150 stracone. Oj zabiera ta Australia coś ostatnio oj zabiera
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Central Coast Mariners vs Macarthur FC
Typ: BTTS + powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.20 ✅
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Rozbitkowie to klub, który w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej. Dwie porażki w A-League to potwierdzają, dodatkowo przegrana w finale FFA Cup z Melbourne Victory z pewnością boli piłkarzy Central Coast Mariners. Nie można jednak długo rozpamiętywać braku sukcesu w krajowym pucharze, ponieważ to przekłada się na dyspozycję ligową, a jest przecież o co walczyć. Gospodarze w tej kampanii są w stanie powalczyć o play-offy. Ich dystans do najlepszych klubów nie jest duży. Czas wykorzystać atut własnego stadionu i do Gosford przyjeżdża dzisiaj Macarthur, który po małej rewolucji przed rozpoczęciem tych rozgrywek szuka swojej formy. Początek sezonu w ich wykonaniu był całkiem dobry, ale ostatnio wyraźnie się coś zacięło. Na koncie przyjezdnych nie ma wygranej od trzech meczów, ale należy spojrzeć, z jakimi przeciwnikami mieli do czynienia. Porażki z Sydney FC, czy też remis z liderem z Western United wstydu nie przynoszą. Czy na tle mniej wymagającego rywala przyjezdni zainkasują komplet oczek?

Dzisiaj może trochę wbrew statystykom zaproponuję BTTS + over 2.5 goli. Obie ekipy w ostatnim czasie bardzo dobrze czują się w ofensywie i regularnie zdobywają gole. W obronie nie jest jednak kolorowo i liczę na skuteczność obu drużyn w Gosford. Najbardziej martwi h2h, ale nie zawsze jest to wyznacznik do analizowania, a w tych klubach są indywidualności, które mogą przesądzić o ostatecznym rezultacie. Zarówno Central Coast Mariners, jak i Macarthur FC mają coś do udowodnienia po ostatnich niepowodzeniach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +840
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Central Coast Mariners - Macarthur FC
Typ: Under 10.5 RR @1,95 ✅ (2:3)
Unibet

Dzisiaj nietypowo bo nie lubię grać wszelkiej maści underów, a tym bardziej jeśli chodzi o cornery, ale dzisiaj uważam, że nie zobaczymy zbyt dużej ilosci RR.
Oba zespoły nie nabijają ich zbyt wiele. CCM co prawda u siebie raptem 3 spotkania, ale w tym meczach wykonali łącznie 10 rzutów różnych i w tej statystyce gorsi są jedynie piłkarze Victory. Macarthur w meczach wyjazdowych pod tym względem spisują się jeszcze gorzej, w 3 pojedynkach nabili 8 cornerow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1154
majekx 769K

majekx

Znawca A-League
Ov to dobry kierunek i ja go obieram. Fajny opis i kursy są powyżej więc nie będę dublował.
Typowanie 1 x 2 to loteria. Z jednej strony CCM w mocnym składzie ale po finale FFA. Z drugiej strony Macarthur ustawione defensywnie bez LaRose w ataku, bez Jovanovicia i Usoka w obronie... może czymś zaskoczą.. Mam nadzieję że liczbą bramek.

Oprócz tradycyjnego ov2,5 - @1,75 biorę jeszcze ov3,5 - @2,8 - stawki - rekreacyjne

Składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1034
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, ht 1-2
Szczerze? :) Gdybym pre musiał stawiać to na podstawie tego jak oba zespoły grały do tej pory wybralbym kierunek, że Marynarze tego nie przegrają. A jaki wynik mamy ht?
Zobaczymy jak 2 pol, byloby fajnie jakbyśmy ze 2 bramki co najmniej ujrzeli.
Ps Graty dla kolegów, w dziale prawie zawsze ktoś wygrywa :) I o to chodzi...
Edit
Ooo tu może czerwo być, no Marynarze gramy na Susnjara, goraca balkanska krew :) ma zoltko, może czerwo zaraz :) ?
Edit
I karny dla Marynarzy, Filip bez szans no i 2-2 :)
Edit2
Dobra oby coś wpadło, obojętnie komu, over 4,5 po @ 2,10 za drobne...
Edit3
I kolejny karny, 3-2 :) szybko poszło...
Edit4
Suuuuuper strzał, Noone i 3-3, nie mam uwag, o to chodzi...!!!
Edit5
👌Ft 3-3, a i jeszcze Marynarze nie przegrali👍
Ps
Czyżby wszyscy na zielono? No i fajnie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1925
sunxl 2M

sunxl

Typer
Sory za dzisiejszy suchar. Rekreacyjnie na singla zagram sobie rzuty rożne w meczu WSW z City. Obie drużyny to maszynki do kornerów, szczególnie w układzie gospodarz/gość i myślę, że dzisiaj ujrzymy ich multum. Nie będzie to łatwa przeprawa dla mistrza 😎

WSW vs Melbourne City: powyżej 13.5 rzutów rożnych @3.00 TOTALBET⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +417
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
WSW-City

Sprawdziłem h2h i w ciągu kilku ostatnich lat kilka razy zdarzylo się tak, że jedna z druzyn wychodziła na prowadzenie ale mecz przegrywała. Polecam wejść za drobne 1/2 i 2/1 jak również na live po strzelonej bramce grać na zwycięstwo drużyny przeciwnej.

1 połowa/spotkanie

1/2 @23
2/1 @45
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Wedrowcy vs City
Zadaniem Rudana jest naprawa defensywy WSW, City musi gonić pozycję w top6.
Myślę, że mecz "rozpocznie" się po 1 golu, lawka lepsza po stronie City. Być może dopiero 2 polowa będzie decydująca. Zobaczymy na live...
Edit
Hmm, do City grało 3 dni temu, WSW bardziej wypoczętej, dobra x ht po @ 2,30 za drobne... GL!
Edit1
Wizualnie wyglada to tak: gospo cisną, Lecki 2 razy kłuje :) the end ht
Ps
Z pogadanki o defensywie Rudana nie zostało nic... 0...

Edit 2
Ale Rudan wściekły, w 2 pol dalej gospodarze z przewagą ale wynik bez zmian. Przyczaję się na jakiś over ew. bts.
Ooo i kamery uchwyciły przez chwilę Pana Li z czarną walizką. Pytanie czy gora, czy dół? Dla tych co nie wiedzą gra bogaty i fixiarski klub contra bogaty i mistrz do tego...
Edit3
0-3, piekny gol w okienko, czyli idziemy w górę... Nic nie zdążyłem dać w tą stronę jakby kto pytał :(
Edit4
Dam w azjanie over 4,0 po @ 2,50 za miedziaka. Ryzykancko więc KTF!
Edit5
Var, karny, Pan Li smieje się w głos i 1-3. Na bts był @ coś koło 3,5?... Nie żałujcie srebrników dla Pana Li, zeby nie zaśpiewać: "miedziaka rzuć qowalskiemu, sakiewka potrzasnij ooooo....."
Edit6
Ft 1-3 miedziak zwrot, kierunek over i bts jak najbardziej...
 
Ostatnia edycja:
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam
Heh dosłownie chwilę przed golem na 0:2 zagralem over 2.5 po @1.73 . Jeszcze jedna bramka po przerwie więc liczę na fajny plus z 200.
Wyraźnie w końcówce ostatnie 10 min Melbourne poczuli wiatr w żagle.
Ta złość i wkurzenie WSW bramkarza i obrońców po drugim golu ogromna. W moim odczuciu tak jakby mieli łamać a ten gol tylko to popsuł. Hmm chyba że utrudnil i zobaczymy jeszcze zabawę po przerwie i pokryją jakiś spory over bo faktycznie mają wspólne lamaki na koncie
Zapowiada się ciekawie choć ja skromnie liczę na tylko jeden gol tyle mi wystarczy 😁
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 3 spotkania, raczej się nie poudzielam więc tylko luźne kierunki:

Wellington Phoenix - Adelaide United - kolejne zwycięstwo Nix? Ciężko w taki scenariusz uwierzyć, a może bramki? Ze 2 :) powinny wpaść, na live przyczajka całkiem możliwa...
Edit
Ht 1-0, jeśli Nix wytrzymają kondycyjnie, to faktycznie mają szansę na kolejne 3 pkt. Redsi jacyś tacy mdli, może to przez te koszulki? No nic w ht okazji na wynik typu 3-1 było sporo, a skończyło się jedna bramką...
Mam nadzieję, że w 2 goli nie zabraknie... GL
Edit1
Ft1-1, no ale 2 wpadły :)


Melbourne Victory - Newcastle Jets - nie sądzę aby zespół Popovica przegrał z Jetsami, ale czy wygra? Bts nie wykluczony, bo defensywa u jednych i drugich to nie monolit.
Edit
Bts tak, ale czerwo trochę wypaczyło mecz. Ft 1-2, do końca Big V mieli szanse na x. Dunkan ich zatrzymał...


Sydney FC - Western United - jak Blues Sky zagra tak jak ostatnio z Redsami, to co najmniej nie przegrają z przyjezdnymi z Melbourne.
Edit
I nie przegrali ft 1-1...


PS Składów nie znam więc to taki wstępniak... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
majekx 769K

majekx

Znawca A-League
Victory - Jets
1 - @1,84

Jakoś nie mogę uwierzyć, żeby Victory w kolejnym meczu straciło punkty.. do tego z Jets. Kurs na wygraną Victory jak dla mnie jest lekko za wysoki. Victory już w normalnym rytmie meczowym, bez przerw na FFA. Po wpadce w ostatnim meczu, pora zdobyć 3 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Phoenix - Adelaide
1:1 FT
zagrane na over 1.5 i na szczęście dali $
Oglądałem cała druga połowę. Zagrane pod remis jak nic. Między 70 a 82 minuta Phoenix mieli trzy idelane okazję na gole sam na sam albo 3 na 1 i marnowali jedno po drugim. Osobiście nie lubię oglądać ostatnich meczy z udziałem Wellington mało bramek w meczu niemrawe to wszystko.
Adelaida też kiepsko ale zasłużyli w tym meczu na 1:1.
Cóż mecz dla oka słaby ale ważne że na +
 
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Victory - Jets
1:0 ht

Dobry meczyk. Przypomina się stara dobra Australia i gol 45+2 rzutem na taśmę. Chwile wcześniej var i anulacja. Tak jakby musiał być gol do przerwy tak to wyglądało.
żeby było ciekawiej rok temu ostatni mecz łamali 1/2 na korzyść Melbourne. Może oddadzą? Raczej aż tak nie ale over 2.5 @1.92 w uni do pobrania
 
Ostatnia edycja:
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Victory - Jets
over 2,5 @ 1,92 ✅
Myślę że mecz się teraz otworzy, więc próbuję over po przerwie, patrząc na poprzednie mecze to w 2-gich połowach pada więcej bramek z udziałem drużyny Jets.

edit
51' jeszcze nie teraz, znowu Var w akcji i kolejny spalony, tym razem Jetsą cofnęli brameczkę (ewidentny offside), ale dzieje się, chyba to jeszcze nie koniec, zważywszy na te czerwo po przerwie
57' łoooo panie tym razem piłka w siatce, na tablicy już wynik 1:1
69' i już 1:2 i do kasy
Kochana Australia (btw żona zawsze chciała tam polecieć, może ją kiedyś zabiorę :))
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Haha i to czerwo tuż po przerwie 😂tak jak wyżej pisałem śmierdzi teraz tym bardziej jakims wałkiem łamak?

Edit // 1:1 czerwo + gol tuż po przerwie = jednak oddają lamaka? Co sie odwlecze to nie uciecze


Edit///// nie mam pytań jak mecz się odmienił
Już mnie wynik końcowy nie interesuje jak dla mnie już polamali 😁😁
Dziękuję za grę i miły poranek w Australii
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Podbijam w Melbourne,@ 2,50, over 3,5 za drobne, albo 2-2 albo 1-3. Czerwo trochę psuje sprawę
... KTF
Edit
Dunkan bohater ostatnich akcji, czerwo trochę pomogło gosciom i skończyło się 1-2. Bez Brillante jak bez ręki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +970
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford,
Marynarze vs Glory, jest 0-0, oczy mnie bolą na to co widzę. Ht x po @ 1,85 za drobne pobralem...
Edit
Oczy bolą, na rany Chrystusa niech w 2 pol. coś się zmieni, bo nie idzie tego oglądać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Live Gosford,
Marynarze vs Glory, jest 0-0, oczy mnie bolą na to co widzę. Ht x po @ 1,85 za drobne pobralem...
W ostatnich 10-15 min zaczęło się dziać i to sporo. Ale jeśli np ostatnia akcja przed gwiazdkiem Perth wychodzi sam na sam i ma problem nawet z oddaniem strzału to musiało się skończyc 0:0 do ht
W drugiej części jednak przewiduje gol dla CCM po @1.60 w uni
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom