>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

E 43K

emce15

Użytkownik
No właśnie co tu się z rożnymi stało, obróciłem głowę, po chwili patrzę na staty, a tam niespodzianka 😋
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
piękny sport człowiek już mysli ze po rożnych i nagle bum :D
Taa piękny, zamiast 4 goli w końcówce pada.... 0....:)
Edit do tego kopanina straszna (choć bramki ok) jak w czasach gdy się pacholęciem było...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1003
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
A w Sydney mecz z wieloma podtekstami, kto regularnie czyta w dziale o tym co się dzieje w A - league, ten wie co mam na myśli.
70 min. WSW - WU 0-1, no myślę że jest szansa, iż tak się nie skończy.
Dlatego biorę za drobne :)
a) x po @ 4,0
b) bts po @ 2,50
c) over 1,5 po @ 2,0
KTF!
Edit
Ponad 10 strzałów WSW i nic, niby miażdżyli i nic, siedzieli na polowie WU i nic. Nastawiłem sie na 1-1 nie ukrywam i... nic :( WSW wrócili do stanu z przed wymiany trenera... Niemoc.
Edit1
Oczywiście w meczu był też slupek (dla WSW) i poprzeczka (dla WU) ale co tam. Po wczorajszym dniu nic mnie nie zdziwi... A w Australii to już w ogóle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
O 10.00 finał pucharu FFA
Melbourne Victory vs CCM
Dużo można napisać o tym spotkaniu, Victory mimo drewnianej łychy z tamtego sezonu dziś wychodzi jako Goliat ligi pod wodzą Popovica. Marynarze, od lat kopciuszek ligi z wyskokiem w tamtym sezonie mimo wszystko przyjęli rolę Dawida.
Kursy poszły w strone gospodarzy dzisiejszego finału bo skład mają pełny, gosciom federacja nie pozwoliła na udział w tym meczu jednego z napastników. Podpora i kapitan z poprzedniego sezonu Simon dalej kontuzjowany, budżet i federacja wiadomo po czyjej stronie ale moim zdaniem to tylko zmotywuje gosci.
Niby finałów (a już pucharu to w ogóle) się nie gra ale mój kierunek na ten mecz to bts i over 2,5 i niech po fajnym widowisku wygra lepszy. Enjoy :)
Edit
Końcówka zabójcza ft 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1414
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
Koszmarna pierwsza połowa, dno i metr mułu!!!
Włączyłem jako pasjonat ligi Australijskiej. W końcu finał. Niestety tylko z nazwy bo to piłkarskie szachy nudy nudy...
Duże wydarzenie, organizacja, dużo kibiców ale mecz ? Bez komentarza
Zero zaangażowania, poweru chęci
Na moje wygląda to jakby umówili się na remis i wiedzą że będą grać dogrywkę
Obym się mylił i zobaczymy w końcu mecz piłki nożnej z bramkami i akcjami ofensywnymi
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Koszmarna pierwsza połowa, dno i metr mułu!!!
Włączyłem jako pasjonat ligi Australijskiej. W końcu finał. Niestety tylko z nazwy bo to piłkarskie szachy nudy nudy...
Duże wydarzenie, organizacja, dużo kibiców ale mecz ? Bez komentarza
Zero zaangażowania, poweru chęci
Na moje wygląda to jakby umówili się na remis i wiedzą że będą grać dogrywkę
Obym się mylił i zobaczymy w końcu mecz piłki nożnej z bramkami i akcjami ofensywnymi
Popieram, obydwie ekipy grają w sposób aby przede wszystkim nie stracić, przez to mamy ht zabite widowisko. Oczywiście jedna bramka powinna odmienić obraz gry tyle, że... jej nie ma :(
No mój kierunek to póki co ślepa uliczka, oby coś drgnelo w 2 połowie...
Edit
Dobra wystarczy, ze dam x po @ 2,40 za drobne i zaraz bramki się posypią :) Ciach...
Edit1
MV cisnęło i od 70 min. 1-0,...
Edit2
Końcówka niesamowita, doliczony i 2-1...
I fartem ale kierunek over i bts na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
larkspur 303,9K

larkspur

Użytkownik
O kurcze co za dziwny mecz. Australia w całej okazałości. Bałem się o over 1.5 a zrobili jakimś cudem 2.5 i bts chodz sędzia przegiął z tym czasem na końcu.
Zupełnie inny mecz niż pierwsza połowa. Druga zaczęła się odważniej. Ja tam w pierwszych 20 min po przerwie widziałem dwa karne dwie ręki. Pierwszego Karnego ok nie powinno być faktycznie wracał ze spalonego ale te zagrania ręką jakby sędzia nie chciał widzieć. Na szczęście gol z wolnego na 1:0 i końcówka typowa Australijska.
Ccm nie widoczni w cieniu Melbourne ciężko im było wyjść z akcja nawet szybkości gry przy przegrywaniu 1:0 nie widziałem.
U mnie +100 na tym meczu w wielkich bólach

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Na jutro, ponieważ mecz jest o zabójczej dla mnie porze jak na weekend to delikatnie sobie pobiorę takie składak:

ov2,5+btts+rzuty rożne ov8,5 - @2,51
2+ov2,5+rzuty rożne ov8,5 - @4,18

/Edit. Niestery zabrakło jednego rzutu rożnego dla Nixów. Plan bylka ti że Nixi ugrają 4, Byki 5...

Spotkanie rozgrywane będzie w Sydney. Moim zdaniem 'gospodarze' nie mają nic do stracenia i dlatego możliwe, strzelą gola. W sezonach pandemicznych są wyraźnie pokrzywdzeni, a teraz widzimy tego efekty - ostatnie miejsce i 7 pkt w 7 meczach. Spotkania jednak takie jak z WU pokazały, że są w stanie strzelać gole. Z drugiej strony mecze takie jak w pucharze z Victory pokazały, że obrona, też potrafi zawieść. Macartchur to doświadczony zespół. Są w stanie ograć Nixów kilkoma bramkami. Jeżeli zagrają na boisku Oar, Davila, LaRose to są realne szanse na bramki i wygraną gości. Niestety, kupony pobieram bez znajomości składów wyjśćoiwych więc są obarczone sporym ryzykiem i dlatego stawki symboliczne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +417
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Próbujemy podobnego zakładu co kilka dni temu :D

Newcastle Jets vs Melbourne City: BTTS + powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.85 TOTALBET ✅

Ostatnia wygrana gospodarzy była bardzo ważna, ponieważ pozwoliła im odbić się od dna A-League. Jets to klub, który co roku nie walczy raczej o azjatyckie puchary, ponieważ są inne, bardziej perspektywiczne projekty, które wyprzedzają klub z Newcastle. Całe szczęście, że w australijskiej ekstraklasie nie ma awansów i spadków, ponieważ już dawno oglądalibyśmy ten zespół na zapleczu elity. Doszło tutaj do kilku transferów przed rozpoczęciem kampanii, ale najbardziej brakuje szefa obrony Nikolaia Topor-Stanley, który przeszedł do Western United i świetnie radzi sobie u lidera A-League. Dzisiaj gospodarzy czeka rywalizacja z mistrzem, który nie potrafi utrzymać dobrej formy. Raz pojawia się przegrana, raz remis, a czasem i wygrana. To jest za mało, aby City znalazło się na pierwszej pozycji. Warto wspomnieć o ostatnich powołaniach do kadry Socceroos i teraz powinno się to unormować, gdy reprezentanci kraju wrócili do rozgrywek ligowych. Czy przyjezdni zbudują wreszcie serię zwycięstw, rozpoczynając od spotkania w Newcastle?

Jestem zdania, że czeka nas interesujący mecz od bramki do bramki. Jets to klub, który u siebie gra otwarty futbol i przyjemnie ogląda się ich poczynania. W Newcastle regularnie strzelają gola i wykonują sporo kornerów, dlatego liczę na ich dobrą dyspozycję. Z drugiej strony mamy City, którego atak jest przecież jeden z najlepszych w całym A-League i nie trzeba przedstawiać ich stylu. Gram zakład specjalny w TOTALBET, który mówi o tym, że padnie BTTS oraz powyżej 8.5 rzutów rożnych. Obie ekipy wielokrotnie pokrywały tę linię goli i stałych fragmentów gry, dlatego mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1366
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jets- MC 2:4 (7-7 RR)
MC powyżej 1,5 gola i powyżej 5,5 RR, @2,90 Unibet 2:4


Strasznie loteryjny jest ten sezon, stąd też to dopiero mój pierwszy typ w tej kampanii A-League. Wymyśliłem sobie takiego BetBuildera. Obie ekipy nie zachwycają, o ile w przypadku Jets nie jest to nic szczególnego tak już w przypadku aktualnego mistrza już tak. Na początku myślałem, żeby zagrać zwycięstwo City, ale z racji nie przewidalności ligi postanowiłem spróbować bezpieczniej, zacznę od goli, MC gra w kratkę, ale jeżeli już trafia to przeważnie są to 2-3 gole, ostatnio przegrali 1:0 z aktualnym liderem, a serię przynajmniej dwóch spotkań pod rząd z mniej niż dwoma golami mieli na początku grudnia, więc liczę, że dzisiaj będą się chcieli zrehabilitować i przynajmniej 2x pokonają bramkarza Newcastle, natomiast Jetsi w ostatniej kolejce wygrali z Roar, a 2 mecze pod rząd wygrali odtnim razem 1,5 roku temu. Jeżeli chodzi o rożne to City w 5 ostatnich spotkaniach 6, 6, 6, 8 i 8, więc oby podtrzymali swoją średnią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1281
E 43K

emce15

Użytkownik
Jest - City
Ja kolejny raz proponuję Wasze propozycje ale trochę pozmieniane i chyba w bezpieczniejszej opcji. Ogólnie over 1,5 gola i over 9.5 RR kurs 1,7 nie opisuje nic, bo chyba wszystko opisane zostało. Tylko dodam, że City bez bramki to już chyba niemożliwe 🙂

Edit. Dzisiaj łatwo 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1005
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jets - City.

Mój pomysł na dziś jest prosty - gole i win obywateli - 2+ov2,5 - @2,45.

Po niezbyt udanych wyjazdach chyba pora na wyjazdową wygraną zespołu z Melbourne. Bo jak nie z Jets to z kim? City z optymalnym atakiem z Maclarenem i Nabboutem. w drugiej połowie pewnie wejdą Tilio i Colakovsk. Reszta wyjściowej jedenastki obywateli też bez zarzutu i jest chyba identyczna z tą z meczu z CCM. Ten skład powinien dać bramki gościom - a to już duże szanse na ich wygraną.


Czekam jeszcze na ogłoszenie składu odrzutowców.


składy


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1670
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Zerkam na staty a tam po 20' 7 rożnych, "mają rozmach skurwiesyny" :)
57' City się nam rozstrzelało, szkoda, że nie zagrałem jeszcze czystej 2, teraz muszę czekać na gol dla Jetsów
59' szybko poszło.
Dziękuję panowie za dobre typy !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Ja tu sobie pisalem ze pobieram dla sportu over 5,5 (@ był 2,10) a tu w miedzyczasie mamy 2-4...
No to jeszcze raz symbolicznie over 6,5 po @ 4,20... Na farta :) za połowę z overu 5,5...
Edit
Trochę szybko skończył sedzia mecz, tyle zmian i goli w 2 pol. a 4 min. dodał. Ft 2-4 ale Jets grali jak równy z równym. Jeden z niewielu meczy gdzie nie było niespodzianki, ani deklasacji mimo takiego wyniku. Kolegom gratulacje :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1901
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:05
Spotkanie: Wellington Phoenix vs Melbourne Victory
Typ: Wellington Phoenix strzeli gola + Wellington Phoenix powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85 ✅
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Wellington Pheonix to jedyny klub z Nowej Zelandii, który bierze udział w rozgrywkach A-League. Z tego też tytułu są nieco pokrzywdzeni przez los, ponieważ sytuacja pandemiczna nie pozwala im kolejny sezon z rzędu występować na własnym boisku. Były momenty, gdzie wydawało się, że wszystko wróci do normy i gospodarze rozegrali kilka meczów na Sky Stadium, ale ta kampania na to nie pozwala. Ich obiektem jest arena w Wollongong i to właśnie na WIN Stadium starają się zdobywać kolejne oczka do ligowej tabeli. Przechodząc już do formy, trzeba przyznać, że Wellington Pheonix radzi sobie coraz lepiej i dwie wygrane w A-League to potwierdzają. Z pewnością boli ich fakt, że niedawno odpadli z półfinału FFA Cup z Melbourne Victory i dzisiaj zrobią wszystko, aby się zrehabilitować. Czy umiejętności i dyspozycja dnia pozwolą im zrewanżować się z Big V?

Przyjezdni kilka dni temu sięgnęli po krajowy puchar i był to spory sukces w ich wykonaniu. Pamiętamy przecież poprzednie lata, gdzie ekipa z Melbourne nie liczyła się tak bardzo na krajowym podwórku, ale wydaje się, że pod przewodnictwem Tony Popovica wszystko wraca do normy. Świętowanie było zapewne huczne i ciekawy jestem, jak ta feta wpłynie na dyspozycję gości w dzisiejszej rywalizacji. Big V po ewentualnej wygranej dzisiaj ma szanse wskoczyć na pozycję wicelidera. Czy stać ich na pokonanie Wellington Phoenix? O tym przekonamy się przed południem.

Jestem zdania, że Melbourne Victory świętowało w ostatnich dniach zdobycie FFA Cup i to może wpłynąć na ich dyspozycję dzisiaj. Często jest tak, że po odniesionym sukcesie, rozluźnia się nieco atmosfera i koncentracja nie jest ta sama. Większej motywacji spodziewać się po Wellington Pheonix, które zaznało właśnie z Big V smak porażki w krajowym pucharze i piłkarze z klubu z Nowej Zelandii zrobią wszystko, aby zrewanżować się przeciwnikom. Pobieram z BETFAN zakład specjalny, który mówi o goli gospodarzy i ich pięciu rzutach rożnych. Stawiam na dominację w ich wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś powtórka z meczu pucharowego Nix vs Big V tyle, że w A-league.
W Wollongong szanse na rehabilitację po przegranym półfinale FFA będzie miał zespół "gospodarzy" czyli Nix. Ile to już miesięcy (a właściwie lat są poza Nową Zelandią?). Za dużo, dlatego też ich ambitna postawa mi imponuje lecz czy to wystarczy na pokonanie zdobywców Pucharu FFA? Jak ułoży się ten mecz? Jeśli piłkarze gości ostro świętowali swój ostatni sukces, a gospodarze zagrają bezbłędnie w obronie (w co trudno uwierzyć patrząc na ich wyniki w tej formacji), to moim zdaniem mają szansę aby nie przegrać tego meczu. Nie wiem, tylko czy warto pre coś w tym meczu stawiać. Raczej zostawię to sobie na live, no i może pomoże poznanie składów choć w tym sezonie ma to chyba jeszcze mniejsze znaczenie niż poprzednio :) Jak piłkarze z Melbourne pokonali kaca i będzie im się chciało biegać, to może i jakieś bramki zobaczymy?
edit
Składy wyjściowe mocne obydwu ekip, wrażenie robi ławka Melbourne Victory, tym biją na głowę "gospodarzy".
edit
Mało, że Nix nie przegrali, to wyciągnęli nawet 1-0 :) Mecz słaby, Nix górą, jest fajnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1420
majekx 756,6K

majekx

Znawca A-League
Nixi w składzie niemal identycznym, który ograł 3:1 Macarthur. Victory w lekko zmodyfikowanym składzie z finału FFA, bez D'Agostino od 1 minuty, bez Spiranovicia, ale z Ikonomidisem i Margiottą.

Ja pobieram tutaj ov2,5 - @1,69
oraz taki składak - 2+btts - @3,61

Składy na dziś:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +411
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam
Na razie w meczu bez fajerwerków. Pytanie czy warto wejść w over 1.5 po @1.88??
Ja się wstrzymuje, nie gram zazwyczaj nic poniżej @ 2,0. Do tego nie oszukujmy się, ani jedni, ani drudzy fajnie nie grają :) Oczywiście to może się zmienić. Victory ma silną ławkę, Nix robią wszystko aby nie przegrać. Zobaczymy, ale super mecz to to nie jest...
Edit
Ball do Piscopio i 1-0, Big V przy bramce jak dzieci we mgle, no może teraz zacznie się mecz?
Edit1
I tak zostało, kierunek na Nix (że nie przegra) na plus ...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
Do góry Bottom