>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj mieliśmy 2 mecze, które zakończyły się takim samym wynikiem.
Gospodarze solidarnie poprzegrywali w stosunku 1-3. Szczerze mówiąc nie trafilbym takich wyników i dobrze, że się nie odzywałem. No może w over w Gosford bym się wstrzelił. Pytanie do oglądających, czy wy też mieliście takie wrażenie, że chyba nie do końca tu wszystko tylko sportowo się rozgrywało? No ale to może ja już za bardzo doszukuje się tu sensacji na siłę :) pal licho, bramki były, emocje były... Overowcy zadowoleni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1075
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Panowie jakieś przemyślenia na jutrzejsze Big Blue Derby? Nie udzielałem się jeszcze w tym sezonie w tym wątku, ale regularnie śledzę i szacun za przekazywanie Waszej pasji. Co z tym The Sky Blues? Niby skład jest podobny, co w poprzednich sezonach, ale coś się może wyczerpało w formule Corica. Jasne, jest to szalona kampania i wiele odwoływanych meczów przez covid, dlatego jedne ekipy grają regularnie, inne nie i tutaj widzę szansę dla przyjezdnych z Big V. Gospodarze nie występowali od ponad dwóch tygodni na australijskich boiskach i może zabraknąć czucia piłki, zgrania i kondycji. Kiedy jak nie w takim prestiżowym pojedynku się przełamać. Potencjał jest w The Sky Blues spory i czas na spotkanie, które będzie powrotem gości do seryjnego wygrywania. Mają ostatnio patent na rywali, więc kusy są dla mnie trochę przesadzone.

Melbourne Victory vs Sydney FC: Sydney FC zwycięstwo @2.72 BETFAN⛔

Dorzucę jeszcze taki składak, bo wierzę mocno w The Sky Blues, ich chęć przełamania i rytm meczowy:

X2 + Sydney FC powyżej 3.5 rzutów rożnych + powyżej 29.5 punktów kartkowych w meczu @2.42 Forbet✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs Sky Blues
O gospodarzach: nowy sezon, nowe rozdanie, nowy trener, stare nadzieje i odwieczny wróg, z którym od 3 lat dostają baty. Ile można? Tym razem może być inaczej, sklad optymalny choć pocovidovy, motywacja jest, coach ok, martwi że ostatni mecz zagrany bodajże 8 stycznia. Za to jest głód piłki...
O gościach: nowy sezon i tak jak w poprzednim mamy męczarnie. Znowu problem ze strzelaniem goli choć teraz nie było w wielu meczach "tylko" Le Fondre'a i Kosty. Niby jest Bobo i Kamsoba, a bramek nie ma. Jutro sklad oslabiony do tego powołaniami socceroos i innymi absencjami.
Przewidywania:
Kierunek na 1 nie wydaje się zły, jeśli mecz dojdzie do skutku to symbolicznie dla sportu go pobieram po @ 2,55...
PS
To są derby więc podziału punktów także nie wykluczam... GL&KTF!
Edit
Ft 2-2, no derbowego remisu nie wykluczałem i się trafił :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1190
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Ja osobiście obieram kierunek jak Qowal. O ile składy swoje to mnie najbardziej zaszokował terminarz... w tym tygodniu to jakieś jest łatanie i spinanie wszystkiego na trytytki. O ile granie na SFC ma sens biorąc pod uwagę, że Victory jest po przejściu zarazy to fakt, że SFC ostatni mecz grało 3 dni temu zupełnie dyskwalifikuje ten kierunek. Zespoły z Australii nie są przyzwyczajone do grania co 3 - 4 dni. Już nie takie niespodzianki tutaj były, w momencie kiedy faworyt (jak by się wydawało) zaczynał grać za często. Kierunek na 1 po kursie @2,38 (bo już spada) jest bardzo fajny i ja go pobieram.

I jeszcze składy:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +810
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ht 1-1, wbrew mojemu typowi niestety, to Sydney wygląda całkiem nieźle. I kondycyjnie i kulturą gry do tego. Victory udała się kontra, ba w doliczonym Folami mógł ukłuć po raz drugi, ale wyszło jak wyszło...
A goście częściej robili zamieszanie pod bramką Kelavy. Niby remis sprawiedliwy do tej pory, ale jak to się skończy? Nie wiem :)
Edit
Folami po rajdzie podał do Kruse a ten dostawił nogę i 2-1, no troszkę się zrehabilitował bo wczesniej miał 100.
Po chwili Bobo na 2-2...
Edit1
FT 2-2, szkoda sytuacji Folamiego, szkoda, że Victory 2 razy nie potrafiło utrzymać prowadzenia, padł derbowy wynik, ktorego nie wykluczałem... Sam mecz super dla kibiców obydwu druzyn, była moc na trybunach. Po to jest soccer, dla kibiców, a nie dla pustych stadionów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +452
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Geelong 1 pol. Półfinału FFA,
Victory vs Nix, na razie nudy, choć przewaga "gospodarzy" optyczna jest, sklad też lepszy od Nix.
Dla sportu za drobne x ht po @ 1,9 pobralem...
Edit
39 min. I Hooper na 0-1... Ht już tak zostało.
W drugiej pol. jak @ na 1x będzie 2,0 to za miedziaka pobiorę... GL
Edit1
Brilante na 1-1, @ trochę wczesniej na 1x był 2,10 :)
Edit2
Z 0-1 na 4-1, lubię to :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +766
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
Cały czas zastanawiam się co tu zagrać? Dzisiejsze mecze ułożyły się tak, że są to mecze zespołów z tych samym rejonów tabeli. Dodatkowo w obu przypadkach może może być każdy wynik. Zagrać, jednak coś trzeba. Dlatego na początek wymyśliłem:

Roar - WSW - ov2,5 - @1,85

Tutaj za faworyta bym upatrywał zespół WSW jednak fakt iż co drugi mecz w tym sezonie kończyli podziałem punktów jakoś mnie zniechęca do typowania ich jako zwycięzców. Remis mnie tutaj zupełnie nie zaskoczy. Z drugiej strony Roar na własnym stadionie w tym sezonie w 3 meczach zdobyło 4 punkty. Faktem jest, że oba zespoły powinny powalczyć o wygraną i podział punktów nie powinien ich interesować. W takim przypadku over po kursie powyżej @1,6 to chyba w miarę rozsądny pomysł.



WU - City

Jak tak patrzę na składy to zdecydowanie pobieram 1 - @2,7
plus małe urozmaicenia:
un2,5 - @1,81
1+un2,5 - @5,8

Kursy pospadały ale w City brakuje napastników, stąd taka reakcja. Skoro WU w najmocniejszym składzie a obywatele nie, to obawiam, się, że to gospodarze poprowadzą grę a gościom bezbramkowy remis będzie na rękę....


składy na dziś:




i drugie spotkanie:
(dla porządku skład Roar)

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2150
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Brisbane live skłania mnie do postawienia za miedziaka x ht po @ 2,25...GL
Edit
No tutaj Roar aktywniejsze (mimo optycznej przewagi WSW) ale z nimi to nigdy nie wiadomo :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
majekx 731,5K

majekx

Znawca A-League
W Brisbane live skłania mnie do postawienia za miedziaka x ht po @ 2,25...GL
Na razie niewiele się dzieje.. Ale Roar ma jakiś pomysł już 3 identyczne akcje były do *lewej (heh... oczywiście po prawej stronie bramki patrząc od strony Roar). Widać gospodarze upatrują po tej stronie swojej szansy - ciekawe czy dobrze odrobili pracę domową.

edit - te ataki Roar prawą flanką są coraz groźniejsze. WSW musi coś zmienić w ustawieniu


1:0 - oczywiście Roar zaatakowało po raz kolejny prawą stroną - tym razem się udało i gospodarze prowadzą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na razie niewiele się dzieje.. Ale Roar ma jakiś pomysł już 3 identyczne akcje były do lewej. Widać gospodarze upatrują po tej stronie swojej szansy - ciekawe czy dobrze odrobili pracę domową.
Za to w derbach w Melbourne też chyba sie kroi x ht. Też za miedziaka x ht po @ 2,05 pobrałem. KTF
Takie derbowe ht 0-0, moze być finalnie x, ale na razie pass...
Edit
No skuszę się na x ft po @ 2,10 dalej derbowo :) eee za drobne ofc...
Edit
Ft 1-0 jestem trochę rozczarowany postawa City, cóż brakuje Maclarena...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +993
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
No panowie 6.05 czasu polskiego mecz,jest 5.45 a tu cisza zadnych ruchow itd napisal bym cos madrego hahaha ale kursy i ten cyrk w lidze mi nie pozwala bo wiecie to nie zabawa na kapsle..A tak na powaznie to pogralem czysta 1 na gospodarzy moze lebiegi sie obudza chociaz jak patrze na sklady to .........obym nie usnal na meczu
edit; ht 1-0 mecz jak mecz kopanina po glowach z lekka przewaga Sydney no i Ams 45 min i karny
edit2;52 min i 1-1 co wsadzil to jego brama ladna hahaha 58 min takie strzewo po dwoch slupkach i mamy 1-2 no i wrocili 2-2 i 3-2 nawet ciekawie sie zrobilo i Ams nie przeszkadza za bardzo...No i skonczylo sie widowisko 3-2 do konca chociaz okazje na podwyzszenie byly
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1588
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Na temat Sydney i Rozbitkow28 wiele razy pisałem, że w ich spotkaniach dzieją się cuda. Dziwne przebiegi meczu, zwroty akcji. Dziś zwróciłeś uwagę na ostatnie minuty? Jest 3-2 a Marynarze nagle zapomnieli, że przegrywają mecz. Do tego Ams z gwizdkiem i... odpuściłem. Tobie graty!!! Pzdr
Drugi mecz na live, oby też z 5 goli było :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs Reds
W Newcastle Ht 0-0, u gospodarzy widać że ostatni raz grali w piłkę 1,5 m-ca temu. Goście w oslabionym skladzie a i tak mogli na początku strzelić gola. Do tego mają już z 5 kartek. Może sędzia dopomoże gospodarzom?
Tak czy siak, dla sportu za drobne pobiorę 1 Jets po @ 2,25, chyba są bardziej zmotywowani aby odbić się od dna bo są na ostatnim miejscu tabeli (fakt, ze mają 4 mecze mniej niż Reds).
A jak będzie?....
Edit
3 min. które wstrząsnęły Newcastle, frajerzy stycznia? @ na Reds był gdzieś z 50,0. Ft 1-2. Ale bramki były :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1363
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro kolejny mecz zagadka: Macarthur vs Western United.
Byki nie graly od miesiąca, WU dla odmiany wygrały z oslabionym City.
Kadra gospodarzy? Nie wiem, covid ich pustoszył. A kadra gości? Będą rotacje ogłosił Aloisi. Wynik : ruletka, a kiedy nie wiesz dawaj remis :)
Podsumowanie? Idź Pan w.... z takim graniem. Nic na siłę, póki co no bet. Niech się inni wykażą ja tylko zagajam z kronikarskiego obowiazku.
Ps
Z ulubionego klubu (WSW dla niezorientowanych) Pana Li wyebali Robinsona, na jego miejsce przyszedł Mark Rudan. Czy on ten bałagan ogarnie - 5 lat, 5 trenerów. Toxic Club jak mówią na mieście. Dla mnie sprzedawczyki i spece od brudnych interesów od lat bez sukcesów. Ale liczba transferów w tych czasach to kosmos... A oliwa sprawiedliwa, ukradli Robinsona, teraz go wydalają. Karma wróciła :)
Edit
Blls vs WU - kadra WU nie taka pozmieniana, choć Prijovic i Pain na ławce. U Bulls jest Filip, pytanie jaką mają formę po miesiącu bez gry o stawkę. Zobaczymy, choć ten x chodzi mi po głowie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Llive Sydney
Bulls vs WU - raczej nudy, u gości brak jeszcze kapitana Diamantiego, to widać tak jak i to, ze gospo dawno nie grali.
X ht po @ 1,90 za drobne dla sportu... GL!
Edit live
Ht 0-1, Bulls grają źle, Kurto i tak im jeszcze co najmniej jedną 100 wybronił. Gospo zmarnowali w 47 min. swoją okazję. Young obronił instynktownie, sam się po tym przeżegnał, bo to był cud, że piłka nie wpadła do bramki. Sam aż podskoczyłem z wrażenia i.... 0.
W 2 pol może gospodarze się obudza i odwrócą losy tego spotkania. A Aloisi się cieszy, ma swoje ukochane 0-1...:(
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Bulls z Davila na boisku, goscie z Painem. Troszke lepiej Bulls, pytanie: czy bedzie 1-1, czy 0-2?
Bez wiekszej podniety 1x po @ 2,85 za drobne ofc...
Ps
Nie pamietam kiedy rzucalem na stół monetę, a o dukacie, to już nie wspomnę. Teraz A-league to już raczej zabawa... Takie czasy...
Edit
Wszedl Prijovic i zrobił swoje, jednak 0-2...
Pod koniec dam jeszcze overa 2,5 jak @ bedzie 3,0, najwyżej drobne w piach...
Edit1
Szybkie 1-2, zamiast overa 2,5 musialem łapać over 3,5, potem bralem leki na nadcisnienie, by po chwili "zrobiło" się 2-2 :)
Edit2
Ft 2-2, to nie na moje nerwy ta robota :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1234
Do góry Bottom