>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro kolejny mecz zagadka: Macarthur vs Western United. Wynik : ruletka, a kiedy nie wiesz dawaj remis :)

Edit
Bulls vs WU - kadra WU nie taka pozmieniana, choć Prijovic i Pain na ławce. U Bulls jest Filip, pytanie jaką mają formę po miesiącu bez gry o stawkę. Zobaczymy, choć ten x chodzi mi po głowie :)
Nawet mi się czasem coś tam trafi :) z wróżenia...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jesteś na plus? 😀
A gdzie tam :) Ten sezon to najwieksza masakra dla mnie a Australię ogarniam już kilkanascie lat, prawie od poczatku A-league. We wszystkich poprzednich sezonach odkąd się tu udzielam finalnie byłem na plus. Mniejszy (covid - time), lub wiekszy (przed covid). Jedyne co pozwala mi zachować twarz i się jeszcze udzielać w tym sezonie to wsparcie userow doceniających moje starania no i kwestia @ i stawkowania. Zamiast sekwencji: moneta, dukat, moneta, miedziak (jak to jeszcze przed covid bywało) teraz mozesz przeczytać : drobne, drobne, symbolicznie, miedziak, drobne, dla sportu :) No i @ staram sie pogrywać > 2,0... A pre to juz zapomnij, loteriada na maxa, czesciej live zostaje. Jak pojawia się głosy żebym sobie dał spokój to się nie będę obrażał tylko pójdę na zasłużoną emeryturę (od lat mówię, że to już ostatni sezon w dziale). Pzdr :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +673
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A propos socceroos dziś Japonia wygrywa z Arabia S. Co to znaczy dla Kangurowni? "Muszą" wygrać z Omanem aby mieć szanse na bezposredni awans do Mundialu. Drugi krok to w marcu wygrana z Japonią.
Dlatego @ dziś to raptem 1,40. Wczesbiej był około 1,6. Dobry pomysł to live. Gdy turbany się postawia, to może @ będzie wyższy? Jak się uda to zerknę :) Chyba, że zapomnę, starość nie radość...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No dzisiejszy tytul dzbanow dnia otrzymuje druzyna Australi!!!
Ja tu sobie "paczam" na mecz i było szybkie 0-1, myślę "eee nic tu się nie stanie". Stracilem zainteresowanie :) Odpalam wyniki i 2-2... Sami sobie Aussie winni, teraz raczej nie mają szans na bezposredni awans bo przed nimi Japonia i Arabia S. Trudno, spusiaczyli...
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś ciekawy mecz pod kontem konkursu... jak zagra WSW? czy będzie kolejna porażka czy może ugrają 3 punkty z Perth?

Jak patrzę na skład Pert to pierwsza myśl to under.... ale jeszcze wstrzymam się do podania składów WSW...

delikatnie zaryzykuję un2,5 - @1,97

Składy:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1131
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wędrowcy vs Glory
Grać coś sensownego pre w tym (i innych, szczególnie tego sezonu) meczach nawet z podanymi skladami, to mistrzostwo świata.
Wczorajszy mecz był tego swietnym przykładem. Osłabione , zrotowane i grające 3 dni wcześniej WU, rozwalało wypoczęte, w pelnym składzie Byki grajace u siebie, ktore cudem (samobójem) wyrwały remis.
Dziś na logikę zmotywowane WSW, z nowym trenerem, w pelnym składzie (zabraknie tylko Williamsa) zmierzy się z osłabionym (Fornaroli) Perth. Ławka tez on the paper mocniejsza u gospodarzy. Jeśli grali na zwolnienie trenera to dziś 3 pkt. są ich. Teoretycznie 1-ka jak w mordę. Ale po zabitym już @ ja to omijam. Poza tym nie zgadzam się do końca z @majexem, że to waleczny klub. Może przed 6 laty tak było, od paru lat dla mnie to fixiarze, w klubie karuzela trenerów i zawodników, nieoficjalnym honorowym prezesem jest Pan Li. Toxic club, który spina się na derby z Sydney FC i mecze z aktualnym mistrzem aleague (patrz 3-3 z City). Życzę z całego serca powodzenia Markowi aby ogarnął ten burdel na kółkach bo szanuje jego prace i warsztat trenerski ale czy dziś to "odpali"? Ja tylko popatrzę...
Ps
Dzwoniłem do Pana Li i pytam jak dziś bedzie? Stary Żółty Pies na to: "błąd chwili staje się troska całego życia".
Nie wiem o co mu chodzi? O ojcostwo? :) czy soccera? :)
Edit
Ft 1-0, odpalili, brawo Rudan...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1220
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
1-0, ladnie rozklepana została obrona Glory. Efekt nowej miotły już działa?
Fajnie widać jak w WSW gra klasyczną formacją Rudana czyli 4-4-2. A to pierwszy ich mecz pod jego wodzą.
Edit
Ht 1-0, nieźle grają gospodarze, mimo prowadzenia nie zmienili taktyki, żadnej murarki. Goście o dziwo też nieźle wyglądają, nawet mieli ze 2 okazje na wyrównanie. Mimo jednej bramki da się to oglądać :)
Edit1
Zostalo 9 min. plus doliczony, over 1,5 za drobne po @ 2,30 pobrałem... GL
Edit2
Bliżej bylo 2-0, niż 1-1 ale debiut Rudana udany. Mimo jednej bramki nie było murarki, wet za wet. Oczywiscie do dawnej Australii to się miało nijak...
majekx majekx mistrzu graty!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Fart. Spodziewałem się zupełnie innego obrazu gry. WSW powalczyło, i wygrało, równie dobrze mogło być kilka bramek więcej i wynik zupełnie inny. Przed sobotnim spotkaniem WSW to jeszcze większa zagadka niż dotychczas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +393
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś - ja pasuję... Najpierw składy:





Osobiście skłaniałem się do kierunku bts+ov2,5 - ale na takie coś miałem kurs rzędu @1,85. No to pomyślałem żeby do tego dodać jakąś bezpieczną linie na rzutach rożnych - bts+ob2,5+rzuty rożne powyżej 7,5 - @2,21. Ale wtedy mnie otrzeźwiło, przecież to gra Roar - zespół, który ja nie potrafię typować. Dla mnie Oni grają bardzo nierówno i bardzo nieprzewidywalnie.
Patrząc na składy - Roar identycznie jak w ostatnim meczu, gdzie wygrali u siebie z WSW 3:0 i niemal identycznie jak w meczu z Adelaidą, również u siebie ale tutaj przegrali 1:3... Jets - skład niemalże identyczny jak w meczu z Adelaidą - porażka na własnym boisku - 1:2.
Nie wiem, po prostu nie wiem - może ten składak wejdzie, ale kurs za niski jak na ryzyko obstawiania Roar. A może nie wejdzie.. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +443
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na dziś - ja pasuję... Najpierw składy:





Osobiście skłaniałem się do kierunku bts+ov2,5 - ale na takie coś miałem kurs rzędu @1,85. No to pomyślałem żeby do tego dodać jakąś bezpieczną linie na rzutach rożnych - bts+ob2,5+rzuty rożne powyżej 7,5 - @2,21. Ale wtedy mnie otrzeźwiło, przecież to gra Roar - zespół, który ja nie potrafię typować. Dla mnie Oni grają bardzo nierówno i bardzo nieprzewidywalnie.
Patrząc na składy - Roar identycznie jak w ostatnim meczu, gdzie wygrali u siebie z WSW 3:0 i niemal identycznie jak w meczu z Adelaidą, również u siebie ale tutaj przegrali 1:3... Jets - skład niemalże identyczny jak w meczu z Adelaidą - porażka na własnym boisku - 1:2.
Nie wiem, po prostu nie wiem - może ten składak wejdzie, ale kurs za niski jak na ryzyko obstawiania Roar. A może nie wejdzie.. :)
U Jetsow brakuje Gruzina, to on strzelił ladnego gola Redsom. A Roar? (hahaha ja ich znam najlepiej, 2 lata klątwy qowala) czy tak silni jak z WSW, które grało pod zwolnienie trenera, czy też słabe jak w meczu z The Reds?
Nie gram pre, ale x mnie nie zdziwi...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1223
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Jak ktoś pograł mój pomysł to gratuluje... typy były dobre - jednak ten kurs... podtrzymuje zdanie, że za mały jak na podjęte ryzyko. Ja jak napisałem - odpuściłem, i teraz żałuje. :)

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1369
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:45
Spotkanie: Adelaide United vs Sydney FC
Typ: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.24 ✅
Bukmacher: Forbet
Analiza:


The Reds to zespół, który całkiem dobrze radzi sobie w A-League. Znajdują się na trzeciej pozycji z perspektywami ataku na dwa pierwsze miejsca. Siłą Adelaide United od dłuższego czasu jest ofensywa i 16 strzelonych goli to najlepszy wynik w całej australijskiej ekstraklasie. Nie zawsze dochodzi do tego solidna defensywa, ale gospodarze pracują nad tym, aby zachować ten balans. W innych humorach jest Sydney FC, które jak na razie zawodzi. The Sky Blues to projekt, który co roku bije się o mistrzostwo i nie inaczej powinno być tym razem. Początek w ich wykonaniu był jednak niemrawy i wydaje się, że wszystko powoli wraca do normy. Ważne zwycięstwo nad Central Coast Mariners spowodowało zbudowanie pewności siebie przed kolejnymi tygodniami. Czy przyjezdni podbiją dzisiaj Adelaide?

Uważam, że rano możemy spodziewać się ciekawego i ofensywnego spotkania. Obie drużyny preferują grać do przodu i jestem zdania, że ujrzymy wiele rzutów rożnych. Stawiam na niską linię 9.5 z nadzieją, że nie zawiedziemy się na tej rywalizacji. Dokładam do tego BTTS, ponieważ zarówno gospodarze, jak i goście dużo strzelają, ale też tracą goli. Adelaide United szczególnie u siebie gra otwarty futbol, a Sydney FC dostosowuje się w tej kampanii często do przeciwnika. Liczę na kornery i trafienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1182
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś:




Zapowiada się, że SFC zagra podobnie jak w ostatnim meczu z CCM - czyli Bobo jako jocker. Ja jeszcze nie wiem co myśleć o tym meczu, ale to co podał sunxl sunxl ma sens i całkiem dużą szansę powodzenia (jak tylko Adelaida nabije trochę rzutów rożnych, bo o ten aspekt SFC jakoś się mniej martwię).

Tak jak napisałem powyżej - dubluje typ: btts+rzuty rożne ov9,5 - @2,26
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1420
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Blue Sky
Na ławce u gości Bobo i powracający po kontuzji Le Fondre. Do tego razem z nimi socceroos.
U gospodarzy socceroos na boisku.
Jaki to da efekt? Dobry obraz tego kto wygra daje obserwacja ruchu kursów. To w jedną to w drugą stronę. Zgadnijcie kto przemykał się po trybunach z czarną walizką ? Właśnie... Ja na razie dziękuję bo nawet 0-0 w tym meczu nie będzie dla mnie szokiem... Kolegom z działu GL :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam, to i ja coś zagram, dawno mnie nie było dlatego zagram kombinacje Waszych typów i dosłownie za grosz😋 over 1,5 i over 9.5 odpowiednio bramki i rogi. Tak nieprzewidywalna liga się zrobiła, przez te przerwy, że tylko czytam od jakiegoś czasu 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1236
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida,
Pamieta ktoś oprócz takiego dziadersa jak ja, gdy w epoce przedsmartonowo - komorkowej przychodziło sie do domu po szkole, rzucało tornister w kat i biegło do kolegów aby pograć do wieczora w nogę? Nasze mecze tak właśnie wyglądały jak ten :)
Przerywnik - fajna bramka Murzyna i mamy 0-1...
Edit, po golu Mauka mamy ht 1-1, niby Redsi lepiej w tej części ale co tam bedzie dalej? Remisik? Tak czy siak jak na czolowe zespoły a league poziom wybitnie podwórkowy...
Edit
Bobo i Le Fondre na boisku, czaje się na jakiś over ale @ musi być co najmniej 2,0 :)
Edit1
Le Fondre na 2-1 ale spalony... I po staremu kopanina.
Edit2
Jak nie Le Fondre to Bobo i 1-2 :)
Edit3
No to za drobne over 3,5 po @ 2,50 KTF
Edit4
Bobo za 86 min. wisisz mi kasę!!!
Edit5
88 karny przez Japsa dla Reds nietrafiony,
94 min VAR dla Reds, karnego nie ma!
PS Kto z czarną walizką łaził po stadionie fu.....?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +787
verno 616,7K

verno

Znawca - Hokej
Aż się przypomniały stare czasy jak się ze starszymi grało ale raczej overów nie dałoby się obstawić bo często warunkiem było że starsi mówili np "nas 4 na was 6 do tego wygrywacie 4:0 GRAMY!" :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +396
Do góry Bottom