>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Zaczęli strzelać cosik ale Sydney mam nadzieje teraz zacznie defensywniej bardziej a Artury z natury wsteczne, cos mi sie widzi 0:1 juz do konca a jak już to góra 2 gole w tym meczu, to tez szybko pobieram undera po fajnym kursie:
Macarthur South West United FC - Sydney FC
under 2.5 gola
2.55
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Zaczęli strzelać cosik ale Sydney mam nadzieje teraz zacznie defensywniej bardziej a Artury z natury wsteczne, cos mi sie widzi 0:1 juz do konca a jak już to góra 2 gole w tym meczu, to tez szybko pobieram undera po fajnym kursie:
Macarthur South West United FC - Sydney FC
under 2.5 gola
2.55
Raczej bedzie powyzej mozna 3.5 sprobowac
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Paczam sobie to tu, to tam i mimo 0-3 w Sydney i 2-0 w Melbourne zgrzytam zębami.
Blue Sky bawi się w grę 100 podań i broń Boże nie dołożyć 4 bramki :), Bullsi ruszają się jak krowy, natomiast bramkarz Victory lapie piłkę i rzuca sie z nią na ziemię grając na czas od 60 min. Ja pierniczę, jak tak mozna było popsuć prawdziwą Australie???
Edit
Dam im szansę, jednym i drugim, odpowiednio w Sydney over 3,5 po @ 2,20 i w Melbourne over 2,5 po @ 2,25. Za drobne ofc... KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro meczyk w Gosford: CCM vs Nix
Cóż można na temat rywalizacji tych ekip napisać elaborat, ale czy warto? W skrócie mecz ten ma kilka podtekstów i "wymiarów":
1. Marynarze, a kiedyś niesławni Rozbitkowie 28 przydomek ten dostali po meczach z Jetsami i właśnie Nix. Tak, przegrali te mecze w stosunku 2-8, uraz pozostał na zawsze bo to niechlubne rekordy w historii klubu, który kiedyś był mistrzem Australii.
2. Ostatnie mecze pomiędzy zespołami korzystniej w ostatnim czasu skończyły się dla Nix. Ostatni mecz też dla Marynarzy z Nix zakończył się pechowo, chęć rewanżu jest...
3. W Gosford mają być kibice, (bonus w covid - czasach), którzy po zwycięstwie Marynarzy nad Sky Blues, chcą kolejnego skalpu u siebie, bo terminarz skazywał CCM głównie na banicję w tej części sezonu.
4. W tym sezonie on the paper dla mnie skład lepszy mają właśnie gospodarze. W obliczu osłabień Nix (Hooper, Sail) śmiem twierdzić, że goście mają problem kadrowy.
5. Przedsezonowo Nix dla mnie to najsłabszy zespół, na razie to potwierdzają.
6. Trzecie Boże Narodzenie na Kontynencie, a nie w Nowej Zelandii. Masakra, dla mnie takie obciążenie psychologiczne (jak zwał tak zwał) nie podnosi morale w zespole. U gospodarzy przeciwnie. W FFA wygrali z APIA Tigers 6-0, daje kopa taki wynik.
7. W Gosford jutro zima czyli lato :) 22 stopni C i ulewy, może to wypaczyć wynik spotkania.
Podsumowanie:
Niby 1 :) po @ 2,30 głupie nie jest :) Za drobne pobieram, może live coś dołożę/zmienię... KTF!
 
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
I ja tutaj biorę czystą 1 - @2,31.
Taki kurs, myślę, że to dobra okazja. Dla mnie jest on lekko zawyżony. Ostatnie mecz to głównie wygrane Nixów, ale wreszczie marynarze mają zespół na poziomie górnej połówki tabeli, w odróżnieniu od kiwi, którzy oprócz gry bez swoich kibiców, mają też po raz kolejny słabszy skład, licząc sezon do sezonu.
Qowal już właściwie wszystkie argumenty za i przeciw przedstawił... Ppzostaje tylko podjąć ryzyko.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
I ja tutaj biorę czystą 1 - @2,31.
Taki kurs, myślę, że to dobra okazja. Dla mnie jest on lekko zawyżony. Ostatnie mecz to głównie wygrane Nixów, ale wreszczie marynarze mają zespół na poziomie górnej połówki tabeli, w odróżnieniu od kiwi, którzy oprócz gry bez swoich kibiców, mają też po raz kolejny słabszy skład, licząc sezon do sezonu.
Qowal już właściwie wszystkie argumenty za i przeciw przedstawił... Ppzostaje tylko podjąć ryzyko.
Eee, zapomniałem o jednym :) Trener Marynarzy może Ufukowi Talayowi buty czyścić. Jednak na boisko wybiegają piłkarze, a nie trener więc... Podpalać się nie zamierzam, zobaczymy :) GL!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Niestety mecz Marynarzy przełożony, do ostatniej chwili nie było nic na ten temat mówione. Niestety poziom informacji na nowej stronie ligi to dramat. Wczoraj wieczorem (czasu polskiego) było jeszcze ok. Dziś mecz odwolany - covid...
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W a-league za to odwołane wszystkie mecze 7 kolejki, za wyjatkiem Adelaidy.
No ale to jeszcze czasu trochę zostało... Do końca nie można być pewnym. Co za g.... sezon :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +1090
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Nowy Rok ostał nam się jeden mecz: Reds vs Nix i co tu pisać? Oba zespoły na musiku, okupują dół tabeli, kto śledzi A-league wie jakie kłopoty mają obydwa teamy. Z osłabień to samo co pisałem ostatnio. Jak dla mnie bts "powinien" wejść. @ paskarski bo 1,62 ale pre za miedziaka wchodzę. GL, KTF i HNY :)
Edit
Ft 4-0, szkoda Nix ale co zrobić? Trzeba grać przeciw nim...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +986
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
na dziś... Wydaje mi się, że minimalnym faworytem są gospodarze, jednak nie zdecyduję się zagrać ten tym. Dziś odpiszczam. Dla tych co jednak się zdecydują cośgrać, ppniżej podaje składy:




 
Otrzymane punkty reputacji: +348
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Jakoże obie ekipy okupują doły tabeli, to liczę na zacięty mecz.
Spróbuję zakład łączony:
over rożnych 9,5 + over kartek 4,5 po 2,76.
Pierwszy zakład w nowy roku- oby zielony :)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam wszystkich w Nowym Roku, na Coopers Stadium ht 1-0, choć mogło być z 4-0. Niestety Nix nie istnieją do tej pory. Nawet zejście z boiska Delianova nic im nie dało, bo ich po prostu na połowie Reds nie ma... Przykre to, szczególnie w kontekście mojego bts-a... Mam na dzieje, że Ufuk Talay zmotywuje gości bo na razie guzik grają.
Edit
4-0 tak się skończyło, trza było dw grać. Dobre momenty były też na over. Na klasyczny w przerwie było ze 3,0, w 2 pol. na over 3,5 można bylo łapać @ 2,10. Szkoda mi Nixow ale trzeba grać przeciw nim.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +818
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Siema ekipa ktoś z was coś grał z dzisiejszego FFA cup ? Ja w ostatniej chwili skusiłem się na dwa overy w ciemno … narazie słabo to wyglada … próbuje jakieś różne na live linie odpowiednio 11,5 po 1,8 i 8,5 po 1,67 ….
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Siema ekipa ktoś z was coś grał z dzisiejszego FFA cup ? Ja w ostatniej chwili skusiłem się na dwa overy w ciemno … narazie słabo to wyglada … próbuje jakieś różne na live linie odpowiednio 11,5 po 1,8 i 8,5 po 1,67 ….
Ja tylko oglądałem, City b. slabo, Nix po karnych przechodzi dalej. Zagrali ambitnie i chwała im za to...
Za to Adelaida pierdylion okazji, brak obrony - Victory to wykorzystało. Poziomu jednak w obydwu meczach można było ze świecą szukać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +712
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro został z A-league jeden mecz, powtorka z 1/4 FFA o którym powyżej wspomniałem czyli: Victory vs. The Reds - z tym, że teraz (jeśli covid pozwoli) grają w Melbourne.
Gospodarze odrabiają stracony ubiegły sezon, mają trenera a nie słupa do tego niezły skład. Czy to super zespół? Oczywiście, że nie, brakuje zgrania, z tyłu też nie monolit za to nadrabiają ambicją. Jeśli jutro wystąpi 3 panow "B" (Broxham, Brimmer i Brillante) a ze skladu nikt się nie wysypie to śmiem twierdzić, że 3 pkt. zostaną w Melbourne. A goście? Jeśli im się sytuacja kadrowa nie poprawi (a nic na to nie wskazuje) i nie będą mieli jakiegoś extra farta, to raczej punktów na wyjeździe nie zdobędą. Dlatego pobieram 1 po @ 2,10 za miedziaka, ale co tam kangurom do łba jutro strzeli? Tego nie wie nikt - oprócz Pana Li ofc...
Ps
Może będę na live coś ew. na live korygował choć wolałbym nie... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
W tym sezonie Victory ograło dwa razy Adelaide po 2:1. Czy mają jakiś sposób? Pewnie tak.
Ja pobieram 1+ov2,5 - @3,1
Ale nie przesadzam ze składką. Jak by nie było, to mimo słabej gry Adelaidy w tym sezonie to jest tam parę plusów i niespodzianka mnie nie zaskoczy. Właśnie dlatego też tą 1 podbijam overem.

Składy:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
Do góry Bottom