>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

Macarthur - Jets - 1 - @2,25

Mecz o niemiłosiernej dla mnie porze... to i teraz już coś tam podaję. Myślę, że to delikatnie mówiąc, 'śliski' typ, więc i stawka minimalna.
Kto by przypuszczał jeszcze 2 miesiące temu, że spotkanie tych 2 zespołów to spotkanie najlepszego ataku z najlepszą obroną ligi... No dobra ja bym przypuszczał, ale bym zupełnie odwrotnie powiedział, że to Macarthur może walczyć o mianą najlepszego ataku a Jets przez murowanie bramki by aspirowało do miana najlepszej obrony... realia pokazały, że moje opinie przed sezonem można było sobie do kosza wyrzucić.

Wracając do tu i teraz... myślę, że gospodarze powinno poradzić sobie i zespołem Jets i postawić na swoim stylu i minimalnie wygrać spotkanie. Obawiam się, że goście próbując gry otwartej zostaną szybko skarceni a większość meczu będzie polegać na zniechęceniu odrzutowców do grania w piłkę kopaną. Obym się mylił, ale tutaj doświadczenie i wyrachowanie może sprowadzić na ziemię błyskotliwość i pomysłowość, która do tej pory oglądaliśmy w grze zespołu z Newcastle.

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +884
isztwan 251,3K

isztwan

Użytkownik
Macarthur FC - Newcastle Jets
Poniżej 2.5 bramki
1.93


Próbuję kolejny under trafić. Zauwazyłem, że mecze te o wczesnej porze często kończą się właśnie małą ilością goli. Oby jutro było tak jak zazwyczaj i nie postrzelali sobie. Pomimo, ze Jetsi dotychczas same overy tak Artury odwrotnie i oby jutro to oni stawiali warunki i underowo poprowadzili mecz.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
No kolego isztwan isztwan uwazaj bo cos mi sie zdaje ze oni to czytaja! a tak na powaznie to polecial over 2.5 na live po @1.85 w 12 min przy 0-0 nie moze tak byc ze pawiowac sie chce w trakcie meczu domagam sie bramek
edit; 20 min i Filip wylapuje czerwo :eek:
edit2; no i mnie posluchali jest 2-1 micha sie cieszy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +553
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
To nie tylko bolączka Australii w Anglii tez się powoli wszystko sypie
Ale nie aż tak, bo tu (w Australii) w kazdym stanie jest inne prawo sanitarne w zakresie covidowych przepisow. Dlatego były mecze na neutralnych stadionach. Gospodarze, goście teraz nie zawsze ma stadionowe uzasadnienie.
No kolego isztwan isztwan uwazaj bo cos mi sie zdaje ze oni to czytaja! a tak na powaznie to polecial over 2.5 na live po @1.85 w 12 min przy 0-0 nie moze tak byc ze pawiowac sie chce w trakcie meczu domagam sie bramek
edit; 20 min i Filip wylapuje czerwo :eek:
Live
Najpierw Filip czerwo, fakt jego wina, pare minut później z wolnego ladny gol Jets. Ale mecz ht raczej z tych do d... Choć biegają to czerwo się odbija negatywnie na to widowisko...
Edit
Trochę lepiej, De Silva i 1-1, no to Panowie może jednak bedzie 3? :)
Edit2
Meredith z glowki na 2-1, over był po @ 2,20 w tym momencie. Ostatnio napisalem, że przyjdzie czas gdy Jetsi zaczną oddawać punkty. Ile tam było za lamaczka? A z gry to Jetsi "powinni" mieć na tablicy z 4 bramki. A tak przegrywają....
Edit3
Doliczony czas, sprawdzany VAR pod kątem karnego dla Jets, potem sygnalizowali rękę w polu karnym Bulls (tu nie bylo analizy Var), ale coś czuję, że nawet jakby Jetsi dostali karnego to by go nie strzelili. Ostatnie 10 min. pokazało bardzo wyraźnie, że przyszedł czas splaty długów. Pan Li kolejny raz "lubi to". Ale nic to, chociaż over był, koledzy majekx i zloty5o zadowoleni...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +773
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Sydney over 1.5 @1.75 mysle ze stac ich na 2 gole u siebie czas sie obudzic
edit;58 min 2-0 Le Fondre i zaliczone no powoli wychodzimy na plus z tego marazmu niedziela zaliczona 2/2
Przy okazji bo za tydz raczej odpust z bukmacherka, Wszystkim wesolych zdrowych(dzisiaj te slowo nabiera znaczenia)spokojnych rodzinnych swiat Bozego narodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +910
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Mamy 2-0, choć to kolejny mecz, który d... nie urywa za to widoki jak z bajki. Fajnie tam wygląda okres świąteczny, no i kosztów za opał i ogrzewanie praktycznie brak :) Bogatym to diabeł kołyskę kołysze...
Ft
2-1, wynik mi pasuje, Sydney i tak ma problem. Nix co prawda ma większy ale co Ufuk ma zrobić?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W nastepnej kolejce widzę pre jeden mecz, a mianowicie Sydney FC, które się wczoraj nie popisało. Tym sposobem jest na przedostatnim miejscu w tabeli A-league. Trochę szok, ale 19.12 będą mieli szansę na punkty bo zagrają u siebie z Nix. Tułacze z Wellington przystąpią do tego meczu po pucharze FFA, ktory będą mieli 15.12. Do tego na te spotkania wypada im z kadry Hopper. Dla mnie to okazja na przelamanie
i pierwsze 3 pkt. dla Sky Blues. Nie twierdzę , że to pewniak ale za miedziaka już położyłem na 1 po @ 1,95... Jak dla mnie spadnie przed meczem do 1,6.
Drugi mecz postaram się śledzić na live, interesuje mnie kierunek under w meczu Roar vs. Glory, bo przynajmniej on the paper ma to sens patrzącą na antyfutbol jaki oba teamy preferują w tym sezonie.
Reszta spotkań tylko live... GL&KTF!
Sydney 2-1 w końcu normalny wynik
Mecz w Brisbane odwołany jak wiecie - zwrot.
Post automatycznie złączony:

... W tej kolejce under w Brisbane i 1 Sky Blue. Jak nie wejdą to idę na urlop :)
Co tu powiedzieć? :) w nadchodzącym okresie i tak trochę odpuszczę... Sie ma...
Ps
Uczulam Was na terminarz, masakra będzie, mnóstwo meczy zostanie odwolanych, w skladach tornada, randomowe akcje i wyniki będą na 100%
Uprzedzam żeby nie było...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
City może ograć Roar.. ale SFC - Macarthur?... no tutaj to może być różnie. Sydney nie jest jeszcze tym zespołem z końcówki zeszłego sezonu, a Macarthur widać, że ma jakiś pomysł i gra swoje.... Mecz w Sydney to mecz gdzie każdy wynik mnie nie zdziwi.
 
kamasutra10 573,3K

kamasutra10

Typer
Macarthur FC - Sydney FC
Macarthur FC 1 @ 3.05 STS




Trochę jestem zdziwiony takim ustawieniem kursów przez bukmachera ale skoro tak to tym lepiej dla mojego typowania. Gospodarze liderują w rozgrywkach po 5 kolejkach mając 13 pkt. Jak do tej pory nie przegrali jeszcze żadnego meczu robiąc bilans 4-1-0. Jedynie na inaugurację zgubili w domu 2 pkt remisując natomiast pozostałe 4 spotkania to zwycięstwa.

Goście dużo słabiej rozpoczęli sezon i aktualnie na 7 miejscu tylko z 5 pkt. Grają w kratkę 1-2-2 i sądzę że stawianie ich w roli faworyta przez bukmachera jest przesadą i wynika bardziej z ogólnej klasy drużyny, nazwy i tytułów jakie Sydney FC zdobywa od lat niż obecnej formy sportowej. Oczywiście są goście nadal bardzo groźną ekipą dla najmocniejszych w lidze ale dzisiaj szanse podzieliłbym 50/50 co najwyżej. Obydwie drużyny spotkały się już tej jesieni dwukrotnie.Obydwa mecze odbyły się na Jubilee Oval w Sydney gdzie gra drużyna Sydney FC. Najpierw w 2 kolejce ligowej wygrała ekipa Macarthur 0:1 , a nieco ponad 2 tygodnie temu w ramach 1/8 FFA CUP padł bezbramkowy remis i w dogrywce lepsi 2:0 okazali się gospodarze . Tym razem mecz odbędzie się na Campbelltown Stadium w Sydney gdzie swoje mecze grywa drużyna Macarthur FC .

Reasumując uważam że stać gospodarzy na drugie ligowe zwycięstwo w tym sezonie nad ekipą Sydney FC. Widać że lepiej weszli w sezon i mimo że rywal utytułowany to poprzednia wygrana powinna dodać im pewności siebie. Odcinam się totalnie od kwestii testów i zakażeń w obu ekipach co za tym idzie składów na ten mecz gdyż jak wiadomo pod tym względem w Australii sytuacja jest mocno restrykcyjna i rozwojowa więc zmienia się w jedną lub drugą stronę w ciągu kilku godzin. Przyjmuje że obie drużyny podejdą do tego spotkania w podobnym zestawieniu jak w ostatnich swoich ligowych meczach 19.12.
 
Otrzymane punkty reputacji: +565
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Bulls vs Sky Blues
Dla mnie @ są wystawione prawidłowo. Nie oznacza to, że mam zamiar pre z nich korzystać. Covid a przez to sklady na ten mecz to loteria. A sportowo? Nie sądzę aby Sydney ten mecz przegrało. W tygodniu odpadł im FFA, zapowiadane są powroty kontuzjowanych graczy, podpisano kontrakt z Aminim (socceroos, choć jeszcze w tym meczu nie zagra) - słowem nieźle to wygląda. U gospodarzy sporo niewiadomych, nie wiem co z Filipem, wstrzymam się z pomysłami do dnia meczowego.
Przy okazji :
Wszystkim miłośnikom Antypodow życzę: Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz HNY!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1475
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
I ja chciał bym wszystkim życzyć zdrowych, szczęśliwych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia.


Na na typowanie przyjdzie pora drugiego dnia świąt.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1160
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś dwa mecze w których może być każdy wynik... Na początek może sklady





Ja tutaj pobieram 2 ostrożne typy:
Un2,5 - @1,78
1X - @1,48


I drugie spotkanie:




Jak dla mnie jeszcze większa niewiadoma niż mecz wyżej.. delikatnie biorę X HT - @2,07

I do tego jeszcze ov2,5 - @2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +804
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
dziś 2 meczyki u kangurów a tu cisza?
To napisz coś kolego z sensem...
Są powody, że nie ma tloku:
1. Same derby
2. Pomieszane sklady
3. Obostrzenia dla kibiców
4. Prawdopodobne randomowe wyniki
5. Boxing day przynosi niespodziewane prezenty
6. Wobec tego typowanie dziś to gratka dla Pana Li i hazardzistów.
Gdybym musiał coś postawić to dalbym dziś 2 remisy. I kto wie? :)
Edit
Live, i W Sydney i w Melbourne
2 x pobieram x po @ 2,0 ht - za drobne...
Edit1
2 x kicha odpowiednio ht 0-2 i 2-0, tyle dobrego, że są jakieś bramki, no i Sydney FC prowadzi, a kminilem sobie pre, ze tego meczu nie powinni przegrać...
Edit2
Świątecznie machnę za drobne taki dubelek:
Bulls handi 2:0 po @ 3,45 i w Melbourne over 3,5 po @ 2,0. W sumie wychodzi @ ponad 6,5...GL...
Edit3
Boxing day ma swoje prawa...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +689
G 0

gubernator_nh

Gość
ja poluje na overy bramek do HT czy FT . zobaczymy co to da.

Widzicie tam bramki czy raczej nie ? Wiem, że tam ktoś under 2.5 typuje
 
Do góry Bottom