>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja pobrałem gola do HT @2.25, drobno
Krisu nie wciskaj mi kitu :) że dałeś ten typ na podstawie tego co widzisz na boisku. Nie chodzi o to, że weszło czy nie, bo różnie z tym bywa (szczęście - pech, sędzia, karny, VAR, czerwo) ale w tej kupie, która była pierwszą połowa, gdzie Ty gola widziałeś? Pzdr...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Gosford Marynarze wcisnęli na 1-0.Nowy nabytek wykorzystał super wrzutkę Ureny. A obrońcy Glory jak dzieci... No może się zacznie mecz :)
 
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
W ostatnich 10-15 min zaczęło się dziać i to sporo. Ale jeśli np ostatnia akcja przed gwiazdkiem Perth wychodzi sam na sam i ma problem nawet z oddaniem strzału to musiało się skończyc 0:0 do ht
W drugiej części jednak przewiduje gol dla CCM po @1.60 w uni
Długo po przerwie nie czekałem

Może i mecz nie porywa ale sytuacji sporo w końcu wykorzystali i do kasy
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Ja zagrałem w przerwie over 1,5 więc jeszcze czekam
edit
70' wieje nudą przeokropnie w tym meczu, więc oby wciśli jeszcze tę jedną brameczkę, bardziej Marynarze niż przyjezdni
83' zrobiłem cashout 63% zwrot środków, szkoda się denerwować, za mało okazji jak na bramki dzisiaj
94' a jednak ukuli na 1:1, no ale cóż...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja zagrałem w przerwie over 1,5 więc jeszcze czekam
edit
70' wieje nudą przeokropnie w tym meczu, więc oby wciśli jeszcze tę jedną brameczkę, bardziej Marynarze niż przyjezdni
No co zrobisz :) za to w Brisbane (podpatruje drugim okiem) Roar sobie dobrze radzą i na tablicy 1-0. Tylko, że tam dla odmiany pada deszcz...
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
No co zrobisz :) za to w Brisbane (podpatruje drugim okiem) Roar sobie dobrze radzą i na tablicy 1-0. Tylko, że tam dla odmiany pada deszcz...
Też odlądam i korci mnie o2,5 i BTS bo kurs już fajny, ale jeszcze się wstrzymam.
Ps. a ten deszcz do chyba bardziej taka mżawka niż jakieś rzęsiste opady z tej transmiji na Uni

Spóźniłem się niestety, poszedłem tylko zmywarkę załadować, wracam a tu tablica świeci już na czerwono, bramka na 2:0, ja już raczej odpuszczam ten mecz, nic na siłę, przecież dzień się dopiero co zaczał ;)

Kurde ale biją w Brisbane już 3:1, teraz żałuję, że odpuściłem ten mecz :cautious:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Też odlądam i korci mnie o2,5 i BTS bo kurs już fajny, ale jeszcze się wstrzymam.
Ps. a ten deszcz do chyba bardziej taka mżawka niż jakieś rzęsiste opady z tej transmiji na Uni
Przez moment lało, ludzie uciekali z trybun. Taka specyfika pogodowa w Qeensland.
Edit
A w Gosford 1-1 w doliczonym, wczesniej było 2-0, ale VAR i spalony. Co tam było o niewykorzystanych sytuacjach? Znowu Marynarze Rozbitkami się stali...
Edit1
W Brisbane po ulewie realizator pokazuje ładne widoczki nad stadionem, bo na boisku nie ma co :)
Oczywiście jak ktoś lubi cofki i VAR to się dobrze bawi.
Ja mniej...
Edit2
Chyba Filip trochę zawalił, 2-0 aby nudy nie było do końca. Niezły mecz Roar...
Edit3
Nie zdążyłem tu napisać ale kierunek overowy to było to.
Teraz jest 3-1, symbolicznie wezmę over 4,5 po @ 2,50.jest jeszcze kilka minut...
Edit4
Gola nie było za to trochę rogów w końcówce nabili Bulsi, choć za słabo jak dla mnie przycisnęli gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:55
Spotkanie: Melbourne City vs Adelaide United
Typ: powyżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.70 ❌
Bukmacher: Totalbet
Analiza:


Po małym kryzysie City nie ma już śladu. Przypomnijmy, że na starcie tych rozgrywek ekipa z Melbourne nie najlepiej prezentowała się w A-Legaue i wiele czynników miało na to wpływ, m.in. wyjazd czołowych piłkarzy na kadrę Socceroos i to destabilizowało nieco grę mistrza Australii. Teraz wszystko wygląda w jak najlepszym porządku i transfery dokonane przed rozpoczęciem tej kampanii powoli się spłacają. Mowa tutaj głównie o Mathew Leckie, który jest mózgiem i sercem tej ekipy i dzięki takim piłkarzom poziom ligi wzrasta. Jego doświadczenie przywiezione z europejskich boisk procentuje i niewątpliwie jest to spore wzmocnienie. Czekamy jeszcze na pokazanie swoich umiejętności przez Carla Jenkinsona oraz Manuela Pucciarelliego. Czy któryś z tych graczy zostanie dzisiaj bohaterem City?

Po drugiej stronie barykady znajduje się The Reds, które także łapią swój rytm. Świetne czwarte miejsce zajmowane przez klub z Adelaide pokazuje, że być może będzie to ten sezon, gdzie przyjezdni powalczą o coś więcej niż play-offy. Muszę przyznać, ze lubię oglądać mecze z udziałem gości, ponieważ podoba mi się ich ofensywny styl gry i starają się grać swoje, niezależnie z jakim rywalem przyjdzie im się zmierzyć. Dzisiaj w Melbourne są skazywani na porażkę, ale nie takie rzeczy widzieliśmy, szczególnie w australijskim futbolu. Prawdziwym liderem The Reds jest Craig Goodwin, który w meczu z Sydney FC nabawił się drobnej kontuzji, ale szybko wrócił do pełni sprawności. Czy outsider powalczy z mistrzem A-League?

Jeżeli chcesz przekonać się do A-League to włącz sobie dzisiejszy pojedynek pomiędzy City a The Reds. Brzmi jak rywalizacja w Premier League, ale jest to jednak A-League i mogę powiedzieć, że poranne emocje są gwarantowane. Przede wszystkim obie ekipy grają do przodu i z pomysłem. Nie ma straconych piłek i każde zagranie jest przemyślane. To powoduje, że wysoka kultura gry jest obecna w klubach z Melbourne oraz Adelaide i to rzutuje na poziom widowiska. Ja celuje w najwyższą linię rzutów rożnych dostępnych w TOTALBET. Każda z ekip jest pod tym względem overowa i nie ma w tym nic dziwnego jeżeli dysponujesz takimi ofensywami. Mam nadzieję na interesujące spotkanie, które niejako będzie wizytówka australijskiej ekstraklasy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +840
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs The Reds
Mecz z wieloma podtekstami, tak zazwyczaj jest gdy dotyczy klubów, które od poczatku rywalizowałem w A-league. Do tego dochodzi czynnik aglomeracyjny (Melbourne, Sydney) kontra "reszta świata";ludzki, przykladem Goodwin (dziś Adelaida) i Leckie (dziś Melbourne) oraz statystyczny - ostatnie mecze overowe, bts - owe, a i remisowe były też...
I co wychodzi? Oczywiście on the paper to over klasyczny a może i wyższy, do tego bts, no i DW 2-1,3-1,2-2....
Czy faktycznie tak bedzie? @ sugerują, że tak, spoko... Ja na razie jednak odpuszczam, @ pre dla mnie nie do gry na takie wydarzenia. Zostaje mi live...
Ps
Trzeba zobaczyć czy u Redsow będzie Mauk, coś tam slyszalem, że dziś może zagra, ale docelowo, to ma wyjechać do Japonii... Nie dość, że liga dramatycznie słaba to i tak jest drenowana w trakcie sezonu z pożytecznych pilkarzy (patrz Halloran w Korei).
Edit
Ft 1-2, ale to był mecz po ktorym pozostaje niesmak. Pomijam 3 cofki, ale co kto komu tam zrobił "dobrze" to nawet nie chce wiedzieć :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Melbourne - Adelaide

Jak zaopatrujecie się na ten mecz? Overowo czy na spokojnie?
A jaki masz pomysł? tylko pls, przed 9:55 daj info :)


A na dziś składy:




City z mocnym atakiem - Maclaren, Nabbout, Tilio, Berenguer - to już gwarancja gola(-i) ze strony gospodarzy. Z drugiej strony boiska mamy Ibusuki, Goodwina, Mauka, Kitto, Juande - to też gwarantuje gol po stroni gości. Z tych składów jak dla mnie, wychodzą bramki z obu stron. Oznacza to, że nie będę jakoś szczególnie odkrywczy i pobieram ov + btts.
W opcji minimalnej: ov2,5+btts - @1,69
W wersji optymistycznej: ov3,5+btts - @2,29
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +938
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Dobrze, ze padł gol bo do 12 min. to była kicha a nie mecz. Wielbłąd bramkarza, a Maclaren takich prezentów nie marnuje... 1-0...
Edit
Lopez i 1-1, piekny gol, super... Jest jak trzeba :)
Edit2
Ale nie do końca było "jak trzeba", ft 1-2, do tego 3 cofki, duży niesmak...
 
Ostatnia edycja:
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Ten Var działa mi na nerwy już od paru ładnych tygodni, nie ma meczu, żeby sędziowie po każdym nawet ewidentnym golu (tu akurat mógł być spalony) analizowali Bóg wie co jeszcze, zero odpowiedzialności sędziowskiej, niech ich w końcu zlikwidują bo robią tam za chorągiewki z tego wynika, i niech to zautomatyzują i roboty tam postawią, jak już to tak ma wyglądać dalej, może tych przerw nie będzie tyle bo tego powoli nie da się już oglądać. Pada bramka, wszyscy się cieszą, a za chwilę już się nie cieszą, po czym znowu się cieszą, albo drużyna przeciwna się cieszy i ich kibice się cieszą, żenada jakaś się robi. Sorry za tak długi wywód.
Ps. Już 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +689
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
Ja pierdziele ale szybko pokryli... Za szybko dla mnie
Tam po varze a teraz taki głupi gol za kołnierz
Ciekawe co dalej... Pójdą na 2:2 dw?


Edit
Co za mecz haha w 5 min dwa gole spalone
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ten Var działa mi na nerwy już od paru ładnych tygodni, nie ma meczu, żeby sędziowie po każdym nawet ewidentnym golu (tu akurat mógł być spalony) analizowali Bóg wie co jeszcze, zero odpowiedzialności sędziowskiej, niech ich w końcu zlikwidują bo robią tam za chorągiewki z tego wynika, i niech to zautomatyzują i roboty tam postawią, jak już to tak ma wyglądać dalej, może tych przerw nie będzie tyle bo tego powoli nie da się już oglądać. Pada bramka, wszyscy się cieszą, a za chwilę już się nie cieszą, po czym znowu się cieszą, albo drużyna przeciwna się cieszy i ich kibice się cieszą, żenada jakaś się robi. Sorry za tak długi wywód.
Ps. Już 1:1
Var na świecie pojawił się po testach... W Australii :) Pamietam jakie miałem nadzieje, że będzie super, ale nie jest. Częściej zawodzi (przy mm spalonych) niż się przydaje...
Edit
Biere dla sportu pol / koniec x/1 po @ 3,0.. .sypie drobnymi :)
kto chciał mógł po pol. kontrować, @ był na x2 2,20, ja przy drobnych nie kontruje... A trzeba było :(
Edit1
Znowu VAR, dla City, zostaje 1-1, to tak a propos tego co powyżej...
Edit2
Over 2,5 cofki w meczu zaliczony :) wyjeb.... ten VAR na złom!!!
Edit3
I mamy 1-2, no to za drobne over 3,5 po @ 2,50...co za "mecz", ale spróbuję...
Edit4
Co tu powiedzieć ft 1-2, + 3 cofki a niesmak do kwadratu po tym "czymś" pozostał...
 
Ostatnia edycja:
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
W końcowce trochę przystopowali
Pytanie czy remis ich zadowoli ?
Over czy Melbourne do gry
Pobiorę over 3.5 po @1.66 w Uni co by może pograli na 2:2

Edit
Co on odjeb??? Żadnego spalonego gdzie gol boże
 
Ostatnia edycja:
larkspur 376,4K

larkspur

Użytkownik
KATASTROFA.
Druga połowa anty futbol męczarnia dla oka. Melbourne nie zasługiwalo na zwycięstwo i na szczęście nie wygrali ba wręcz zostali skarceni za ta swoją pasywność. Druga połowa odmienna od pierwszej. Nudy wielkie były.. Melbourne wgl nie chciało ciągnąć do przodu a Adelaide wgl nie istniała w ataku. Jeden głupi błąd gospodarzy i sprytnie wykorzystal murzynek na szczęście. Dobrze ze dołożyłem na over 2.5 więc +
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
KATASTROFA.
(...)
Dobrze ze dołożyłem na over 2.5 więc +
No to całe szczęście, że się udało... Grunt to odpowiedni timing, a już po to wręcz legendarny.
A co do opisu, to pierwsza połowa też była ch... tyle, że 2 bramki i cofki robiły "wiatr"...
 
Otrzymane punkty reputacji: +267
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dobrze ze dołożyłem na over 2.5 więc +
Noooooo i super... ale ale....

Ciekawe co dalej... Pójdą na 2:2 dw?
Pytanie czy remis ich zadowoli ?
Over czy Melbourne do gry
Pobiorę over 3.5 po @1.66 w Uni co by może pograli na 2:2

to w końcu co pobrałeś bo tutaj nic nie napisałeś o ov2,5... czyżbyś podpuszczał kolegów z forum na typy, a samemu, w zaciszu domowego ogniska, typował zupełnie coś innego nie dzieląc się dobrymi pomysłami? :cool: - oj nie ładnie, nie ładnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +423
Do góry Bottom