>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
Rzeczywiście, widocznie umysł tak psoci, po przeczytaniu Twojego posta i potem Majkowego, ten drugi został w pamięci bardziej bo najświeższy ;] Graty więc i dla Ciebie i dziękówka. Ale kto to jest Pan Li ? :D No właśnie czytam od lat i do dzisiaj nie wiem :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +580
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Rzeczywiście, widocznie umysł tak psoci, po przeczytaniu Twojego posta i potem Majkowego, ten drugi został w pamięci bardziej bo najświeższy ;] Graty więc i dla Ciebie i dziękówka. Ale kto to jest Pan Li ? :D
Pan Li vel Stary Żółty Pies, od wielu lat jest rezydentem Triad i Yakuzy w Australii. Honorowy (nieoficjalny) prezes WSW, australijski Fryzjer ale razy 100 :)
Od czasu do czasu dzwoni do mnie, czasem napisze, a to ze wzgledu na sentyment do naszego kraju...
Miłośnik masażu i uciech lokalu pod nazwą Czerwony Lotos w Szanghaju, słowem czlowiek renesansu. Do tego jest posiadaczem kultowej już czarnej walizki, ktora zmienia losy meczów ...
Po prostu nieoficjalna "twarz" australijskiego soccera, fascynat sentencji i chińskich porzekadeł...
Ps
Człowiek legenda...o 100 twarzach...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1392
snajp 564K

snajp

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję takie dwa betarchitekty:

Brisbane Roar - Newcastle Jets
Result - Draw (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 6.23

Macarthur FC - Perth Glory
Both teams to score - Yes (90 minut) & Wynik - Macarthur FC win (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 9.5 (90 minut) @ 5.21
Dziś przynajmniej jeden trafiony ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +399
snajp 564K

snajp

Użytkownik
Jutro koledzy mamy jedno zaległe spotkanie 6-tej kolejki CCM - Nix
Zapowiada się ciekawy meczyk. Wszyscy wiemy jakie baty zebrali Nix z pierwszym w tabeli MC
a Marynarze zremisowali na wyjeździe z drugim WU i na papierze jak i po kursach wygląda to na czyste 1.
Ja proponuję remis, rogi gospodarzy i kartki,można pograć karnego w meczu.Przeanalizowałem sobie pana Daniela Eldera (sędzia).Na 7 meczy w tym sezonie pokazał 34 żółte i 2 czerwone i podyktował 4 karne.

Result - Draw (90 minut) & Rzuty rożne (drużyny) - Central Coast Powyżej 5.5 (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 (90 minut) @ 7.34

( żółta kartka – 10 punktów, czerwona lub druga żółta kartka – 25 punktów.)

Tyle jak na razie ode mnie GL.
 
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:05
Spotkanie: Central Coast Mariners vs Wellington Phoenix
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2,60 ❌ Elder ban
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Klub z Gosford całkiem dobrze radzi sobie w ostatnim czasie. To zaowocowało awansem w tabeli i są o krok, aby znaleźć się w czołowej szóstce. Ostatnia przegrana w lidze datowana jest na 26.02., co pokazuje, że Central Coast Mariners jest poważnym kandydatem, aby zakwalifikować się do play-off. Nawet trudne wyjazdy im nie szkodzą i remis z Western United jest na to dobrym dowodem. Do końca sezonu zasadniczego pozostało jeszcze kilka kolejek i trzeba podtrzymać swoją świetną formę, aby marzyć o przedłużeniu rozgrywek. Kolejną młodość przeżywa Marcos Urena, który wspierany przez Jasona Cummingsa tworzą zgrany duet. Czy ta dwójka poprowadzi swój klub do wygranej?

Nixi również utrzymują dobrą dyspozycję. Niestety porażka z Melbourne City aż 0:6 nie była do końca sprawiedliwa. Przyjezdni tworzyli sobie obiecujące okazje przede wszystkim w drugiej połowie, ale mistrzowie A-League jak złapali swój rytm, to do końca chcieli upokorzyć swojego przeciwnika. Taki zimny kubeł wody przyda się przed decydującymi rozgrywkami w lidze. Jedyny zespół z Nowej Zelandii celuje naturalnie w play-off i do Adelaide United tracą jeden punkt, ale mają kilka spotkań zaległych. Ich bezpośredni rywal z Gosford jest w gorszej sytuacji i jest to ważny pojedynek dla gości, aby utrzymać dystans do Central Coast Mariners. Czy Wellington Phoenix zrehabilituje się swoim kibicom za blamaż z Melbourne City?

Możemy zauważyć, że w tabeli A-League jest ciasno i każdy punkt jest na wagę złota. Central Coast Mariners oraz Wellington Phoenix to sąsiedzi, którzy walczą o szóste miejsce, dającą przepustkę do play-off. Ja stawiam w tej rywalizacji na kartoniki, ponieważ jestem zdania, że kilka z nich się pojawi. Sędzia Daniel Elder chętnie po nie sięga i jest overowym arbitrem jak na Australię. Rozbitkowie i Nixi łapią wiele upomnień w tym sezonie i walka o trzy punkty będzie trwała do ostatnich minut. Spodziewam się wyrównanego i ostrego widowiska w Gosford i kto wie, może czerwieni?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +582
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dziś spotkanie zespołów bezpośrednio walczących o top 6. Z czego Nixi mają 4 punkty przewagi nad CCM, 1 punkt straty do szóstej w tabeli Adelaidy i 3 spotkania mniej rozegranych niż Adelaida. Skracając - CCM musi to wygrać. Nixi mogą.
Pytanie w jakich nastrojach jest zespół Kiwi po meczu z City? czy załamali się, czy wręcz przeciwnie. W tamtym meczu ich gra do stanu 0:2 wyglądała całkiem dobrze - później tak jak by zeszło z nich powietrze.
Dlatego z optymizmem patrzę na dzisiejszą grę Nixów.

Pobieram typ na gole z obu stron:
ov2,5+btts - @1,69

Gdy zobaczyłem jakimi faworytami wg. buków są gospodarze to jeszcze jedna myśl mi zaświeciła w głowie:
X2 - @1,85

Nie uważam, że gospodarze są aż takimi faworytami i jeżeli goście wykorzystają ze 2 akcje możemy być świadkami niespodzianki.

Pozdrawiam


\edit\ jednak totalna nieporadność Nixów. Szkoda typów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1188
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Też myślę o kartkach, ostatnie kolejki to bardzo dużo kartek, bo już zaczęła się walka ostra o play off. Dziś też taki meczyk. Grają 8 i 7 drużyna a od 6 jest play off. Co najważniejsze oba zespoły mają po 18 gier a będące wyżej Sydney i Adelaida aż 3 więcej, więc awans dla CCM i Wellington ciągle realny. Dla CCM to nawet mecz o tzw 6 pkt, bo tracą trochę więcej do 6 ekipy. Goście po laniu 0:6 też będą chcieli się pokazać. Chociaż bezpośrednie mecze nie obfitowały w szaleństwo kartek. Jednak dziś liczę na minimum 4-5 kartek.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Live Gosford,
No cóż Nix wymiękają w wyscigu o top6, po prostu nie mają pary. Dziś nawet po zmianach nie wyglądało to lepiej. Fakt, karny był z d..., sędzia cwaniak VAR nie chciał, ale 5-0 z CCM i ostatnie 6-0 z City, to dowód, że Nix padli na pysk... Szkoda mi ich ale co zrobić...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No dwa ostatnie wyniki tragiczne ale bez przesady z tym wymieraniem o top6....mają 2 punkty straty do 3 miejsca i mecz więcej do rozegrania. :)
Popatrz sobie na terminarz, to bedziesz wiedział dlaczego tak napisałem... A mocniejsi, czy też bardziej wypoczęci chyba nie będą... Do tego na 5 spotkań zostały im 2 mecze u siebie...
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Hmmm, ale czy to "u siebie" oznacza, że będą grali w Nowej Zelandii? Czy tylko tyle, że będą mieli wynajęty jakiś stadion australijski ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +582
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Hmmm, ale czy to "u siebie" oznacza, że będą grali w Nowej Zelandii? Czy tylko tyle, że będą mieli wynajęty jakiś stadion australijski ?
Mario kto jak kto, ale Ty wiesz, że 3 rok grają praktycznie wyjazdy i tułają się po australijskim buszu. Przez dlugi czas grali w Wolongong, te ostatnie 2 mecze "u siebie" w tym sezonie to niby zagrają w Nowej Zelandii. Pierwszy w Wellington, drugi w Auckland (czyli też nie u siebie)... O ile to wypali oczywiście... A i tak wielki szacun za to jak sobie radzą w tej sytuacji. No i dlatego może już mają tego dość i padają na pysk, bo ile można czasu znosić takie trudy, psychiczne i fizyczne..
 
Otrzymane punkty reputacji: +873
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam. Mam pytanko : wiecie moze kto sedziuje mecz Melbourne - Sydney ? Chcialbym pokusic sie o karnego tak jak w dzisiejszym meczu ale nigdzie nie moge znalezc tej informacji... pozdrawiam
 
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 11:05
Spotkanie: Melbourne City vs Sydney FC
Typ: 1/BTTS ❌ daremne Sydney
Kurs: 3.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


City chce powtórzyć sukces z poprzedniej kampanii, gdzie po raz pierwszy w historii sięgnęli po mistrzostwo A-League. Były to świetne rozgrywki w wykonaniu gospodarzy i od kilku tygodni udowadniają, że są najlepszą drużyną w Australii. Ich wygrana aż 6:0 z Wellington Phoenix oraz aktualna przewaga w tabeli pokazuje, że forma jest wysoka. Oczywiście wszystko zweryfikują play-offy, ponieważ to będzie najważniejszy moment w kampanii, ale mistrzostwo sezonu regularnego również jest istotne. To pozwala rozegrać ewentualny finał na własnym obiekcie. Warto wspomnieć, że do gry City wrócił Mathew Leckie, którego transfer był strzałem w 10. Czy ponownie popisze się dobrym występem?

Ciężko jednoznacznie określić Sydney FC w tych rozgrywkach. Z jednej strony ofensywa działa, jak należy i w swoich szeregach mają naprawdę bardzo dobrych napastników, ale często defensywa płata figle i obrona jest najsłabszym punktem przyjezdnych. Dodatkowo bramkarze przechodzą mniejsze bądź większe kontuzje i w ostatnim meczu derbowym pomiędzy słupkami zadebiutował Adam Pavlesic, który lekko mówiąc, nie spisał się najlepiej i to on w pewnym stopniu był winny straconym golom. Dzisiaj przed The Sky Blues prawdziwy sprawdzian i chęć rewanżu za ostatnie porażki z City jest spora. Czy stać gości na pozytywny rezultat w Melbourne?

Jedni i drudzy bardzo dobrze czują się ostatnio w ofensywie i postaramy się to wykorzystać. Postawię w hicie A-League na wygraną faworytów i klasyczny wynik BTTS. Możemy śmiało stwierdzić, że ataki obu zespołów są najlepsze w stawce i mamy nadzieję, że zawodnicy City oraz Sydney nas nie zawiodą. Jeżeli spojrzymy na ostatnie bezpośrednie starcia, to padały w nich gole z obu stron i wygrywało City. Oby tym razem celowniki były dobrze nastawione. Na ten moment to gospodarze są bardziej poukładanym zespołem i to po nich spodziewam się większej ilości trafień.
Post automatycznie złączony:

Witam. Mam pytanko : wiecie moze kto sedziuje mecz Melbourne - Sydney ? Chcialbym pokusic sie o karnego tak jak w dzisiejszym meczu ale nigdzie nie moge znalezc tej informacji... pozdrawiam
nawet na oficjalnej stronie nie ma info, spodziewam się Kinga czy Beatha na taki mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1122
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Na razie 0-0 i szachy. Ht x po @ 1,95 pobrałem...
Sklady mocne, ale może w 2 pol. niech sie rozkręcą :)
Edit
Młody lepek się wyłamał, 19 lat a Bos, 1-0...
Edit1
Jak na złość to było wszystko w ht...
Edit2
Oj się rozkrecili, już 4-0, Sky Blues nie istnieje...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1295
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth,
Glory osłabione, sezon zjeb..., wooden spoon prawie bankowe, a goście z ambicjami i niezły skladem.
Jak @ skoczy na Victory do 2,0, to za drobne spróbuję, no chyba, ze mnie na live coś "odrzuci"...
Ht 0-0, przewaga Victory ale gola brak...
Czaje się na @ 2,0 na nich,...
Edit
Ft 0-1, kierunek na plus...
Ps
Tu mnie nie było w 2 pol, robota :) ale @ był >2,0... :) kto chciał to złapał...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1115
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Na dziś - Adelaida - Macarthur... oba zespoły walczą o punkty i top 6. Zwłaszcza, że zaraz za top 6 są zespoły Phoenix i CCM, które mają niewielkie straty i mniej rozegranych spotkań. Ta część tabeli jest naprawdę bardzo ciasna i tutaj każdy punkt jest ważny. Dlatego ten mecz to spotkanie o przysłowiowe 6 punktów. Kolejny fakt jest taki, że Adelaida u siebie nie gra najlepiej. Jak dla mnie to dziś powinny paść bramki:

ov2,5 + btts - @1,69
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1189
Do góry Bottom