>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
To co , dzisiaj Byki 5:0 ? :)
Mnie tam i 4-4 nie zdziwi, a na poważnie jakby się dogadali żeby wywalić Sky Blues za burtę top6, to 3 pkt Byków było by dobrym krokiem w tym kierunku. Pytanie, czy taka firma jak Sydney FC "może" wypaść? Moim zdaniem tak...
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
To co , dzisiaj Byki 5:0 ? :)
może być i 5:0... ale może być i 0:1
Na pewno Victory to najlepsza obrona w lidze, na pewno Victory goni WU i top2, na pewno Macarthur musi dobywać punkty jak myśli realnie o playoffach.... i tyle na pewno. No może jeszcze na pewno kursy na V spadają, za to na gospodarzy mocno urosły.

Macarthur mocne jest u siebie, Victory ostatnio wszystko wygrywa... ten mecz to jedna wielka niewiadoma. Może być i wynik hokejowy, jak i skromny under....

Ja bez szaleństw ze stawką pobieram 1X - @1,92

Czyli standardowa gra pod prąd.... ale od razu uprzedzam, ten mecz to dla mnie jedna, wielka niewiadoma i żaden wynik mnie nie zaskoczy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Sędziuje Ams. Ciekawe co dziś odwali? Ostatnio jak sędziował Melbourne Vicyory z Brisbane to typ zrobił wejście na granicy czerwonej kartki a nawet żółtej nie dał:p
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
Próbuje, że będzie VAR po kursie 2.7 w buku bez podatku. Musi podejść do monitora lub pokazać prostokąt. Może być kilka rzeczy do sprawdzenia, gol, karny, spalony, kartka. Ams lubi być gwiazdą. Taka czujka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ams powiadacie, Kurt ryży ch... Ams, hehe, nikt chyba w tym dziale nie zrobił tyle co ja w tym zakresie, aby uczulić Was drodzy czytelnicy na tego kutafixa, który jest "nomen omen" sędzią na telefon. Proceder miedzynarodowy: i w polityce, i w pilce nożnej. Jednak od czasu do czasu, kiedy nikt nie dzwoni z propozycją zdarzają mu się "normalne" mecze. Czy dziś tak będzie? To wie tylko SZP z Szanghaju :) Mr. Li... A on ostatnio nie dzwoni...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Inny sędziuje, te strony nic niewarte, podają złego sędziego.
Na pierwszy rzut oka widać było że to nie rudy, ale przestroga jest jak coś :)
Z Flasshitu nie korzystaj, już soccerway jest lepszy...
Ps
Wszystko o Amsie jest aktualne jakby co... A i cisza ze strony Pana Li jest zrozumiała w takim razie...
 
perek99 22,6K

perek99

Użytkownik
To co odwala ten idiota z gwizdkiem Elder to mafia. Fauli na kartkę z 6-7 z tego 2-3 takie, że MUSIAŁ dać i pokazał zero. Zwykłe zlecenie dostał na zero do przerwy. Typowa mafia. W drugiej połowie wydusi pewnie z 2 sztuki albo zero, bo takie zlecenie.
Post automatycznie złączony:

To co odwala ten idiota z gwizdkiem Elder to mafia. Fauli na kartkę z 6-7 z tego 2-3 takie, że MUSIAŁ dać i pokazał zero. Zwykłe zlecenie dostał na zero do przerwy. Typowa mafia. W drugiej połowie wydusi pewnie z 2 sztuki albo zero, bo takie zlecenie.
Hahaha 47 bardzo ostry faul i gangus nie dał
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Jest 1-2, oczywiście był VAR, nie pozwolili Bullsom wyrównać...
No to moze overa 3,5 po @ 2,40 nie przekręcą mafiozi z gwizdkiem...
Sprawdzam za drobne!
Edit live
W tzw. międzyczasie 1-3, szkoda Bulls bo ich "robią" w biały dzień... Over na plus...
Edit live 1
Bulls dobite na koniec, 1-4... No nie chcą aby Sky Blues wypadło z top6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1826
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na dziś..

F3 derby - Jets - CCM

czy Jets zabawi się w Janosika i odda tak potrzebne punkty CCM? A może zagra dla kibiców, dla siebie i się postawi? Ja celuję tutaj w gole:

ov2,5+bts - @1,72
ov3,5 - @2,45

Oba typy na podstawie meczy obu ekip gdzie bramki padały seriami. Do tego w lidze oba zespoły są na 2 i 3 miejscu pod kątem strzelonych bramek, do tego obrona to też nie jest jakaś mocna strona obu ekip. Tylko w tym moim typowaniu jest may haczyk - historycznie patrząc spotkania między oboma zespołami kończyły się z reguły underami...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2109
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Jets vs CCM vel Rozbitkowie28
Tak, tak, ze 4 lata temu w Gosford CCM doznali upokorzenia ze strony Jets. To wtedy pojawiła się nazwa Rozbitkowie. Przegrali u siebie 2 do 8... i wszystko jasne :) do tego w derbach!
Od tamtej pory na "ich" mecze biorę poprawkę. Dziś w Newcastle teoretycznie "powinni" powalczyć jedni i drudzy. Ja tam live jak coś może podam. GL!
Ps
To dziś "sedziuje" ryzy ch... czyli nie kto inny jak Kurt Ams. Kilka słów o nim było już kilka postów powyżej, a ze strony mojej skromnej osoby od lat przed nim ostrzegam...
Edit live
W Newcastle ulewa, Marynarze (co nie dziwi :)) lepiej sobie radzą i prowadzą 0-1...
Edit live 1
I karny pyk, thx Ams, już 0-3 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +602
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Kurt dzisiaj wyciągnie czerwoną (@3.8) najwyższy czas bo ostatnio pozwala na zbyt brutalną grę.
Karny w meczu @ 2.6
 
Otrzymane punkty reputacji: +1782
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kurt dzisiaj wyciągnie czerwoną (@3.8) najwyższy czas bo ostatnio pozwala na zbyt brutalną grę.
Karny w meczu @ 2.6
Jest Ams i już w 33 min. karny :) 0-3, czekamy na czerwo :)
Ps
Graty snajp snajp!
ps2
I majekx majekx też wyrobił overy/bts, qowal lubi to :)
A chłopaki niech sobie nie żałują, jeszcze pod koniec coś pooveruje...
Edit
Jest 2-3, no to over 5,5 za drobne po @ 2,10 pobieram... KTF!
edit1 live
Rożny, 2 główki :) Jets i 3-3, jeszcze Ams VAR sprawdza i chu... przekręcił znowu mecz !!! Ams ty ch.... Mafia jeb.... Zostaje 2-3.
W biały dzień qwa... Jets ograbione. Nie one pierwsze nie ostatnie. Niestety...
edit2 live
Kuol (pisałem kiedyś że o nim jeszcze usłyszycie) na 2-4, a potem jeszcze czerwo dla Jets. Wszystko qwa dzisiaj było, znak firmowy Amsa, karny, czerwo, ojeb... w biały dzień zespół gospodarzy. Zielono jest ale wstyd, że w biały dzień złodzieje kradną i nic sobie z tego nie robią!!! A Ams niech nie wychodzi na miasto, bo w Newcastle go zajeb...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2478
majekx 852,9K

majekx

Znawca A-League
Na jutro...

Nixi - WSW

po raz drugi idę w stronę Nixów. 1 - @2,2.
Tydzień temu się nie udało. Teraz ponownie Nixi grają u siebie w ojczyźnie - tym razem w Auckland. Cały czas podtrzymuje zdanie, że kiwi u siebie wysoko stawiają poprzeczkę... i może tym razem 3 punkty zostaną w Nowej Zelandii.


Adelaida - Perth

teoretycznie 1 jest tutaj oczywista - ale te kursy na 1 są bardzo ubogie. Pobieram sobie tutaj: 1 HA-1,5 - @1,99
Patrząc na ostatnie mecze Glory można odnieść wrażenie, że już są na wakacjach. O ile na własnym stadionie coś próbują grać to na wyjazdach wyniki są dramatyczne - 0:6 z WU, 1:6 z Jets, 2:4 z Macarthur. Adelaida prezentuje jakiś poziom i o ile zagrają to co w ostatnich meczach na własnym stadionie to wynik nie powinien być niespodzianką. Z tym, że w Australii niespodzianek nie brakuje, dlatego Pan Li mógł uśpić mój instynkt i 'przywalić' w meczu który jest najbardziej oczywisty :)... no chyba, że jest aktualnie zajęty w LM AFC.. ale szczwany lis jest szczwany, więc kto wie, temu.... na zdrowie :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1411
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
On the paper wszystko wygląda tak jak majekx majekx napisał, Nix "muszą" wygrywać bo top6, WSW za to play - offy nie w głowie. Dalej w Adelaidzie outsiderzy też baty "powinni" dostać. Ja jednak nie zamierzam się dziś deklarować co do tych spotkań. Trochę gdzieś tam z tyłu głowy czai się myśl, iż to "wszystko" tak ładnie i łatwo wygląda. Może i tak, ale na razie się nie skuszę... GN i GL...
Edit
W Auckland mega fartowne 1-0, bo to Wedrowcy prowadzili grę, karnego też spierd.... Ale Nix też w końcu się przyfarcilo, bo zazwyczaj los nie był dla nich łaskawy... A teraz są na 4 miejscu, niebywałe...
Edit1
W Adelaidzie na 2-0 wbili dopiero w doliczonym czasie, wstyd ile namarnowali i to z outsiderem...
Ogólnie punkty zgarnęli ci, co musieli w okolicznościach znanych czytelnikom.
 
Ostatnia edycja:
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Coś mi mówi,że jutro będzie underowo,dlatego pobieram win NIX i under2,5 po zacnym kursie @ 6.00 (un.3,5 @ 3.35)kursy z LVBET.Gwizdać będzie Barreiro J. Pan Jonathan lubi sięgać po żółte kartki ,na 11 meczy w tym sezonie pokazał 44 żółtka,tak że over 4,5 karki możliwy i też dobry kurs @2.2
Adelaida tak jak napisali koledzy wyżej wygląda na mocne 1,ale do 9:05 rano jeszcze daleko,coś się wymyśli :) . GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1886
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Coś mi mówi,że jutro będzie underowo,dlatego pobieram win NIX i under2,5 po zacnym kursie @ 6.00 (un.3,5 @ 3.35)kursy z LVBET.Gwizdać będzie Barreiro J. Pan Jonathan lubi sięgać po żółte kartki ,na 11 meczy w tym sezonie pokazał 44 żółtka,tak że over 4,5 karki możliwy i też dobry kurs @2.2
Adelaida tak jak napisali koledzy wyżej wygląda na mocne 1,ale do 9:05 rano jeszcze daleko,coś się wymyśli :) . GL
Poranek rozpoczynamy od wielkiego BOOOM ,wszystkie moje przewidywania na
teraz rozkminiam co wydarzy się w Adelajdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Jak Adelaida tego nie weźmie wysoko, to ja już nie wiem w co tu się gra... Kursy z Fortuny:

Adelaida over 2,5 gola - 2,13
Adelaida over 1,5 gola w 1 poł. - 3,00
over 1,5 gola w 1 poł. - 2,25
 
Otrzymane punkty reputacji: +587
snajp 675,2K

snajp

Użytkownik
Druga połowa obie strzelą @ 3.01( Fortuna)/ próbuję lekko. Adela już zmarnowała kilka setek a Glory nie wygląda na chłopca do bicia w tym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom