>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 euro do buka , http://www.begawin.com/

misiax 0

misiax

Użytkownik
Ja sie zarejestrowałem po 10 sekundach miałem już na poczcie ( WP ) link aktywujący konto. Ale kasy jak nie było tak nadal nie ma ???? A chciałem zagrać dziś na Barce ???? Nic czekam dalej w końcu mają te kilkadziesiąt godzin na przelanie bonusu.
 
t0l 0

t0l

Użytkownik
a ja mam takie pytanie do tych co na ruletce grali: jaka byla najdluzsza seria ze wypadal jeden kolor?
U mnie była seria 8 pod rząd, w a po niej przegrałem wszystko własnie także trzymaj sie na baczności - może Tobie uda się cos ugrac :spokodfhgfh:
A i dodam, że grałem dosyć sporo i takie serie zdarzyły się tylko kolorem czerwonym...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Połowa z Was rzuca się, że inni rejestrują po 3-4 konta i dlatego promocje dla Polaków bywają bardzo rzadko a jeśli już są to blokują Nam konta ... Panowie opanujcie się trochę ... Kombinowanie z ruletką ... Kolejny przykład żeby nie dawać Nam Polakom nic za darmo ... A później dziwić się, że mają Nas za krętaczy, złodziei i biedaków ... No comments ...
 
K 0

konraad89

Użytkownik
U mnie była seria 8 pod rząd, w a po niej przegrałem wszystko własnie także trzymaj sie na baczności - może Tobie uda się cos ugrac :spokodfhgfh:
A i dodam, że grałem dosyć sporo i takie serie zdarzyły się tylko kolorem czerwonym...
No mi sie trafila seria 8 pod rzad czarne, to by bylo na tyle mojego grania w tym buku
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
kurde no ja im 2x maila o wyplacie wyslalem w tym raz dolaczajac skan dowodu i nie dostalem odpowiedzi ani kasy z konta nie wzieli ????
 
laner 92

laner

Użytkownik
kurde no ja im 2x maila o wyplacie wyslalem w tym raz dolaczajac skan dowodu i nie dostalem odpowiedzi ani kasy z konta nie wzieli ????
Mi wzięli kase z konta po wyslaniu dowodu, ale czekam na wyplate od piątku i doczekac się nie moge, wiem ze w weekendy nie ksieguja, ale gdyby naprawde wyslali w piatek to raczej powinno dzisiaj dojsc.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
od 30 do 40/50 zł waha się czasem...
w mbanku jest od 30 do 40
w kredytbanku może nawet do 200 zł w zależności skąd przesyłają kasę...
hmmm w bzwbk jeśli sam się nie dowiesz, to będę wiedział za parę dni, bo rodzice mają tam konto ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Dlatego nie opłaca mi się odbierać narazie...jak będzie ze 120 euro to prześle, firma wypłacana, kumpel tyle przesyłał na konto w inteligo, wzieli 30 zł prowizji
sorka za double post, chciałem wziąć edit i się pomyliłem ????
 
Do góry Bottom