>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro do buka , http://www.begawin.com/

deftones9 7

deftones9

Użytkownik
mail aktywacyjny po sekundzie na o2.5 euro po 15 min na koncie....tylko nie moge skapować jak sie robi kupony.Próbuje skleic jeden kuponik z dwoma meczami hokeja i wyskakuje takie coś:
Error
Minimum combination fallen short (3)????
 
kitinhoo 0

kitinhoo

Użytkownik
mail aktywacyjny po sekundzie na o2.5 euro po 15 min na koncie....tylko nie moge skapować jak sie robi kupony.Próbuje skleic jeden kuponik z dwoma meczami hokeja i wyskakuje takie coś:
Error
Minimum combination fallen short (3)????
minimum to 3 mecze na kuponie!!
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Nie do końca. Jak chciałem obstawić fiński lub słowacki hokej, to musiałem obstawić 3 mecze. A jak puściłem szwedzki to bez problemu poszedł singiel.
 
W 0

warrez

Użytkownik
Ja postawiłem na hoket 3/5 i weszły mi 4. Dałem całość 5euro.
Teraz mam już rozliczony kupon ale kasy na koncie brak....czekam i czekam.
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
zostawilem sobie 20 Euro i juz ugralem nastepne 120 euro-ale kurna ....czy nam to wyplaca?...zastanawiam sie jak Polscy ugrają dużo to im konta zablokują jak już bywało...ja ugrałem na ruletce...zawsze umie rozpracowac ruletki...jak maja darmowe ruchy....
Podziel się tą wiedza na PW jak by ci się chcialo :p To razem bedziemy buki ogrywac :p:p Bede wdzieczny ????
 
L 0

lukasz1

Użytkownik
Podziel się tą wiedza na PW jak by ci się chcialo :p To razem bedziemy buki ogrywac :p:p Bede wdzieczny ????
ja dzisiaj na Unibecie
tez dzisiaj myslałem ze rozpracowałem ;/ ale tylko myslałem,na poczatku super pięknie kasa leciała w góre a pozniej 8 razy czarne i po kasie
raz jest dobrze a raz zle.....
chyba ze masz jakies kody na to ???? to ja bym równiez poprosił ????
pozdro
 
laner 92

laner

Użytkownik
Wyslalem maila, z prosba o wyplate (wszystko ugrane na ruletce) to odpisali, ze musze 5 euro postawic na zaklady sportowe i wtedy bede mogl wyplacic, a przed wyplata wyslac im skan dowodu lub paszportu, postawilem na sport, wyslalem skan dowodu i ponowna prosbe o wyplate, zobaczymy..
 
laner 92

laner

Użytkownik
No, niby wyslali mi kase dzis rano, przynajmniej tak pisze i nie mam tam juz nic na koncie, na razie z mojego konta bankowego jedynie zniknelo 89 gr, ale zobaczymy ;p
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Rozpracowanie ruletki z wolnymi ruchami jest banalne, dajesz wolne ruchy az bedzie np 4 lub 5 razy pod rzad czerwone i obstawiasz np za polowe kasy na czarne, najlepiej zaczynac od malych stawek, jak wypadnie czerwone to nastepnym razem jeszzce raz dac na czarne i podwyzszyc stawke dwa razy.
 
Do góry Bottom