>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro do buka , http://www.begawin.com/

H 177

h3sus

Użytkownik
Pieniądze da sie wyslac tylko na konto bankowe?? Czy mozna takze na np MBbo mam juz ugrane 40ojro :p i nie wiem czy opłaci sie bardziej poczekac az ugram około 100 żeby prowizja nie zabrala mi prawie calej kasy
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
wlasnie trafilem kupon zagralem tym bonusem za 5 i wygralem 28 z kawalkiem kupon rozliczony poprawnie tylko na koncie widnieje 0,00 co jest mial ktos tak ????
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
trzeba poczekać od paru godzin, do następnego dnia, miałem tak...chyba spowodowane świętami...właśnie mi zaksięgowało 48 ojro, ale czekałem 2 godziny...
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
grać dalej...tylko moim zdaniem się nie opłaca wypłacać takiej sumy, bank zje trochę za przyjęcie przelewu...
chociaż trzeba raz zagrać za 5 euro...
 
laner 92

laner

Użytkownik
zrobiłem 35 euro na samej ruletce, czy moge to juz wyplacic, czy musze grac w zakładach?

Z tego co widze to nie musisz nawet probowac bo ten buk w ***** leci, zlecilem tydzien temu wyplate, zabrali mi kase z konta czekam i nic, wysylam maila to mi odpisali laskawie po 2 dniach, ze moj numer konta bankowego jest zly, a na pewno jest dobry bo w wielu bukach go uzywam, ponadto napisali ze nie maja kodu SWIFT, a na ich stronie nie ma nic o zadnym kodzie SWIFT, wg nich konto bankowe ma 24 cyfry.. o wysylaniu skanu dowodu tez nic na stronie nie pisze.. jak dla mnie to zwykli oszusci.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nigdy nie robiłeś przelewów międzynarodowych?
http://www.zarabiaj.net/kody_swift.php
Cytat:
Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.

DO TEGO gościa co miał bank zachodni:
Od dziś, tj. 3 lipca 2006 r. Bank Zachodni WBK całkowicie rezygnuje z opłat za przyjmowanie przelewów z zagranicy oraz obniżone zostają stawki za wysyłanie przelewów do innych państw. Zmiany dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jak i firm.
Dotychczas BZWBK, podobnie jak wiele innych banków, pobierał za przyjęcie przelewu zagranicznego prowizję w wysokości 0,2%. Jednocześnie prowizja ta nie mogła być mniejsza niż 25 złotych, jej górną granicą było 150 złotych. Od dziś, tj. 03.07.06 r. bank całkowicie zaprzestaje pobierania prowizji za te transakcje
 
laner 92

laner

Użytkownik
Nigdy nie robiłeś przelewów międzynarodowych?
http://www.zarabiaj.net/kody_swift.php
Cytat:
Przy przelewach międzynarodowych konieczne jest podanie kodu SWIFT banku w którym mamy rachunek. Dzięki SWIFT można w prosty sposób zidentyfikować instytucje finansowe.
No super, ze trzeba, ale nie kazdy chyba sie w tym orientuje? Nie ma na stronie begawin zadnej informacji, ze trzeba podac kod SWIFT, jedynie id numer i nazwisko wlasciela konta, i sami do mnie by nigdy nie odpisali, ze tego nie wyslalem, a kasa z konta zabrana, wiec pomyslalem, ze przelew poszedl. Gdybym sam nie zapytal, wiec od razu widac ze jakis dziwny ten buk.
Po 2 nie wiem jakim cudem dla nich 26-cyfrowy nr konta jest niepoprawny?
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
nie wiem...ja zlecam jutro prawdopodobnie wypłatę...też mnie to nurtuje...
postaram się być miły dla nich, maila zacznę tak, jak się pisze list formalny do firmy...mianowicie coś w tym stylu:
Dear Sir or Madam
I am writing to you because I want to withdraw money from my player account. Informations that you need to withdraw:
te bajery co oni wymagają, na wszelki wypadek rzucę skan dowodu
Please reply and tell me that informations are correct.
I am looking to hearing forward from you.
Yours faithfully
podpis

Co do nr konta...tez mam 26... zobaczę za parę dni...
 
szu__ 0

szu__

Użytkownik
a nie lepiej przeniesc sobie ta kase z jednego buka do drugiego? stracimy troche, ale nie bedziemy klopotac sie z wypłata.
Moze ktos wie jak to zrobic ?? i do jakiego buka moge kase ta przelac ? ktos pisał ze ten bukmacher ma cos powiązane z bwim dało by sie tam przelac ta kase co mam na begawin ?

Jak ktos wie to prosze o odpowiedź
Dzieki !!
 
laner 92

laner

Użytkownik
Nic z tego nie wyplacicie, jak dla mnie ten buk to jakies totalne nieporozumienie, zlecilem wyplate, zabrali kase z konta i dalej doczekac sie nie moge a support przestal mi odpowiadac.
 
S 0

sorvali

Użytkownik
długo czekasz? ja dopiero od środy, jednak co do przelewów walutowych z zagranicy to bywa z tym różnie , zwykle 5-7 dni, jednak czasami może się to wydłużyć i do 20..zobaczymy jak będzie.
 
deftones9 7

deftones9

Użytkownik
3 strony gadanie ale jeszcze nikt konkretnie nie napisał czy buk wypłacalny czy nie.Bo jeżeli nie to można by było zamknąć temat
 
Do góry Bottom