>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro do buka , http://www.begawin.com/

S 0

sebastian28

Użytkownik
raczej są wypłacalni bo mają swój serwe i support działa.Szybko rozliczają kupony tylko jeśli przelew ma iść z ich konta do Polski to niezbedne jest podanie kodu Swift i wysłanie skanu dowodu wtedy przeleją
 
laner 92

laner

Użytkownik
raczej są wypłacalni bo mają swój serwe i support działa.Szybko rozliczają kupony tylko jeśli przelew ma iść z ich konta do Polski to niezbedne jest podanie kodu Swift i wysłanie skanu dowodu wtedy przeleją
Tak wlasnie zrobiłem, jednak 26-cyfrowy numer konta jest niepoprawny wg. tejże firmy.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Skorzystał ktoś z okazji jaką dał nam błąd na Begawin

Zobaczcie na kurs jaki został wystawiony na Mahuta. W innych bukach kurs oscylował w okolicach 1,3 więc jak dla mnie bardzo miły bład. A w zwiazku z tym iz ugrałem juz ponad 150zł może warto by było spróbować wypłacić kase. Czy mógłby ktoś napisać dokładnie czego onia potrzebują żeby wypłącić kase??
 
feever 5

feever

Użytkownik
Dokładnie. tez mam pytanie co kolega wyzej... potrzebuja tego skanu dowodu? Bo bede musial latac po znajomych zeby zeskanowac dowod ;s
 
laner 92

laner

Użytkownik
Nawet nie musicie probowac, buk niewyplacalny. Przynajmniej w moim przypadku, 26 cyfrowy nr konta jest zly wg ich, od tygodnia mnie olali, nie odpisuja a kase z konta zabrali.
EDIT Przed chwila dostalem maila: Your withdraw request is in your banks hand so in few days you will receive your money on your bank account. A więc zobaczymy.
 
laner 92

laner

Użytkownik
a jak zalatwiles sprawe z numerem konta nie byl za dlugi za krotki lub zbyt tlustym drukiem napisany
Wczoraj wieczorem napisalem do nich 2 raz, podalem jeszcze raz nr konta i napisalem ze 26 cyfrowy jest poprawny, nie wiem o co im wtedy chodzilo...
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
w niedziele zlecilem wyplate i wlasnie kasa zniknela z konta na begawin i otrzymalem takiego maila.

Thank you for your email. We have received all your data and scans. Your withdraw would be executed in the next days.
 
feever 5

feever

Użytkownik
Panowie zeby bylo jasne to napisze czy dobrze zrozumialem co wpisac
- Your Begawin ID number Twój numer ID ze stronki begawin
- Amount you would like to withdraw Kwota jaką chcemy wypłacić
- Bank Account Holders name Imię i nazwisko osoby, która ma te konto (czyli moje imie i nazwisko)
- Name of the bank PKO BP
- IBAN Account Number Inteligo: BPKOPLPW
I jak z tym numerem konta?
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
IBAN Account Number to numer konta poprzedzony ,,PL&#39;&#39;, przynajmniej ja tak napisalem i przyjeli a kod SWIFT podalem pod spodem.
 
Do góry Bottom