>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

5 euro do buka , http://www.begawin.com/

F 0

frantic20

Użytkownik
to chyba juz lipe mam bo zalozylem 2 konta te same dane na 2 rozne meile 3 godz mijaja i dalej meila aktywujacego nie ma ... nie wiem czy czekac czy moge zalozyc jeszcze inne konto na innego meila ?
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
to chyba juz lipe mam bo zalozylem 2 konta te same dane na 2 rozne meile 3 godz mijaja i dalej meila aktywujacego nie ma ... nie wiem czy czekac czy moge zalozyc jeszcze inne konto na innego meila ?
Zaloz jeszcze z 5 na te same dane, to na pewno Polakow nie zablokuja zaraz...
Mi tez przez caly dzien nie przyszedl mail aktywacyjny, a skrzynke mam na interii.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
Zaloz jeszcze z 5 na te same dane, to na pewno Polakow nie zablokuja zaraz...
Mi tez przez caly dzien nie przyszedl mail aktywacyjny, a skrzynke mam na interii.
Ale z Ciebie burak co z tego ze zalozylem 2 konta na te same dane skoro nie są aktywowane a nieaktywne konto jest gówno warte !
Aha i w sumie przez takich nie douczonych polaczków jak ty sa problemy ... naucz sie podstaw angielskiego
Only one registration bonus per person/household/per IP address
Na jednym kompie i tak tylko raz skorzystasz !!
I tym postem dorobilem sie miana &quot;bukmacher&#39; ;d
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Ale z Ciebie burak co z tego ze zalozylem 2 konta na te same dane skoro nie są aktywowane a nieaktywne konto jest gówno warte !
Aha i w sumie przez takich nie douczonych polaczków jak ty sa problemy ... naucz sie podstaw angielskiego
Only one registration bonus per person/household/per IP address
Na jednym kompie i tak tylko raz skorzystasz !!
I tym postem dorobilem sie miana &quot;bukmacher&#39; ;d
Wiesz co nie powinienem reagowac na taki post. Jak ktos pisze o kims burak, to znaczy ze chyba na co dzien tylko z kims takim przebywa. Ja Cie nie obrazam, tylko zwracam uwage, bo pozniej Polakow nigdzie nie chca. A co to za roznica, czy konto jest aktywowane czy nie? Podajesz kilka razy te same dane, to wystarczy. Dziecko, naprawde naucz sie troche kultury i taktu zanim kogos obrazisz. Jakbys znal podstawy angielskiego to bys zrozumial ze bonus jest na 1 osobe, a skoro te same dane podajesz 2 razy (a chciales podac nawet trzeci raz), to znaczy ze mozesz probowac wyludzic bonus. I wlasnie dlatego Polakom pozniej daja zakaz wjazdu.
No ale czlowiek dla 5 EURO zrobi wszystko...
Aha, doucz sie troche polszczyzny ????
Mimo wszystko pozdrawiam, ale wiecej na Twoje posty nie bede odpisywal.
 
F 0

frantic20

Użytkownik
taka roznica ze jak jest nie aktywowane to go nie ma i moge takich kont zakladac ile chce bo sa nie katywne ... Ty sie naucz taktu i kultury nobie bo wyraznie dalem Ci do zrozumienia że i tak z jednego IP możesz dostac jedno 5e. wstyd mi za takich jak Ty nie pomysli logicznie a wyskakuje z tekstami
&quot; No ale czlowiek dla 5 EURO zrobi wszystko...&quot; wiadome noobku ze jak ktos mi daje 5E to czemu ma nie skorzystac .. mam wplacic swoje 5e żeby Ci bylo lepiej ?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Jak ktoś bedzie znał warunki wypłaty to prosze.. ????
Przecież od razu przy rejestracji pisze ,że bonus można uwolnić jak dojdzie się do sumy 10 Euro- czyli jak ktos ma 10 Euro moze bez problemu pisać do supporta [email protected] podajac:
Your Begawin ID number -ID konta
- Amount you would like to withdraw-kwota do wyplaty
- Bank Account Holders name-posiadacz
- Name of the bank -nazwa banku
- IBAN Account Number -IBAN
 
D 0

despersky

Użytkownik
Własnie mi aktywowali konto czekam na bonus, wczesniej próbowałem założyc przy pomocy wp ale sie nie doczekałem na aktywacje. Na o2 mail aktywacyjny odrazu przychodzi !!!
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Nie polecam poczty w Interii do tego buka, zarejestrowałem się wczoraj i do dziś nie przyszedł mail aktywujący. Na o2 w sekundę przyszedł! Teraz czekam na bonus... ????
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Nie polecam poczty w Interii do tego buka, zarejestrowałem się wczoraj i do dziś nie przyszedł mail aktywujący. Na o2 w sekundę przyszedł! Teraz czekam na bonus... ????
Mi tez od wczoraj nie przyszedl na interie mail aktywacyjny, ale dzisiaj sprobowalem sie zalogowac bez aktywacji, patrze a konto aktywne ???? No i 5 EURO tez jest ???? Widocznie bez aktywacji tez sie da.
Pzdr
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
na chwilę obecną temat wypłaty zamknięty!

Zleciłem wypłatę rano 390 euro- jak coś będę wiedział lub wypłaca dam znać ...i nie pytać o to co w 2 poście...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bodi jak ugrałes taka wielka kase?? z tych 5 euro?
zostawilem sobie 20 Euro i juz ugralem nastepne 120 euro-ale kurna ....czy nam to wyplaca?...zastanawiam sie jak Polscy ugrają dużo to im konta zablokują jak już bywało...ja ugrałem na ruletce...zawsze umie rozpracowac ruletki...jak maja darmowe ruchy....
 
Do góry Bottom