>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Wy od wczoraj gracie w tych bukach? Przecież tu co chwilę jakąś opcja wpłaty / wypłaty znika a po godzinie wraca.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Jest ktoś tu chetny do pomocy, chce zadac pare pytan na priv najlepiej. Chodzi o zrobienie drugiego konta, bo w 1 mam limity u ruska i szukam kogos kto ma doswiadczenie i ma juz pare kont
 
machlak 305

machlak

Użytkownik
Ja, gram tutaj juz kilka lat bez problemów i limitów, aczkolwiek ja nie obracam jakimiś wielkimi kwotami raczej parę stówek na miesiąc max 😉
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Ja, gram tutaj juz kilka lat bez problemów i limitów, aczkolwiek ja nie obracam jakimiś wielkimi kwotami raczej parę stówek na miesiąc max 😉
ja dostałem limity w 4 miesiace, ale ja stawiam mma i stawiałem czesto po pare razy jeden zakład, bo limit byl dajmy 800 zl, to ja za 3k a ruskie nie lubia powielanie zakładów
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
Może ze względu na wojnę na Ukrainie ?? Osobiście wolę nawet mniej zarobić, niż napychać kieszenie mordercom kacapom.
Dla mnie ten buk ma najlepsza ofertę i nie obchodzi mnie, że sa z Rosji, bo nie obchodzi mnie też ta wojna ;) Lecz życze żeby Ukraina sobie poradziła i z tymi chujkami wygrała
 
Ostatnia edycja:
G 9,4K

gzjjr

Użytkownik
Oglupieliście? Niech każdy robi z pieniędzmi co chce. Chętnie zostanę dodatkowo ruskim płatnym trollem, ma ktoś namiar do kogo się zgłosić?
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ehhhh dostałem limity dość mocne na 22 Bet. Czy 20 Bet jest powiązane z tym bukiem? Bo wpłacam/wypłacam jetonem a widzę że 20 Bet też oferuje taki depozyt, ale nie wiem czy jest sens rejestrowania się bo mogą od razu wpierniczyc limit, jeśli to jakiś klon czy coś.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ehhhh dostałem limity dość mocne na 22 Bet. Czy 20 Bet jest powiązane z tym bukiem? Bo wpłacam/wypłacam jetonem a widzę że 20 Bet też oferuje taki depozyt, ale nie wiem czy jest sens rejestrowania się bo mogą od razu wpierniczyc limit, jeśli to jakiś klon czy coś.
Ten sam właściciel, ale na szczęście o limity nie musisz się martwić. W 20bet musisz się naprawdę postarać żeby je dostac
 
A 0

arturo44

Użytkownik
Czy jeśli dokonam wpłaty kartą VISA to wypłatę będę mógł zlecić na portfel JETON WALLET w sytuacji gdy wypłaty na kartę VISA są niemożliwe bo nie ma ich w opcjach wypłat?
 
Do góry Bottom