>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

K 451

kolba121

Użytkownik
To były 2 osobne pytania.

Ja wpłacałem karta, weryfikacje mam normalnie. Nie wypłacałem nigdy i dlatego pytam.

A o brata pytałem jak wpłacić zza granicy
Najlepiej chyba wypłacać Jetonem a z Jetona na konto. Ty na razie nie będziesz mógł tak zrobić, bo nie dokonałeś depozytu Jetonem. Aby wypłacić odpowiednią metodą trzeba najpierw dokonać nią depozytu.
 
maarcin14 660,1K

maarcin14

Użytkownik
ja wypłacam z 22bet na jeton , z jeton na konto bankowe poprzez trustly . Wypłata z jeton poprzez trustly wynosi 12 zł i jest to jedyna opłata jaką ponoszę , minimalna wypłata 250 zł , na bank millenium mam kasę makxymalnie w ciągu godziny , najczęściej jest to 5-10 minut
 
Otrzymane punkty reputacji: +330
owen930 414

owen930

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z limitami na tej stronie? Ostatnio jestem na dosyć sporym plusie i nie wiem na ile sobie mogę jeszcze pozwolić, żeby nie przedobrzyć. Głownie gram tenisa na live, single i po parę tysięcy na kupon. Jest ktoś w stanie pomóc? :)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Ile u Was trwała weryfikacja od momentu wysłania dokumentów i ich słynnych "co cię łączy z tym i z tym" i "dziękujemy za przesłanie dokumentów, twoje konto jest sprawdzane"
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
no pewnie, że tak zapytałem, wciąż sprawdzają, w międzyczasie poprosili o jeszcze jeden dokument; czy ktoś miał tu przeboje, że nie wypłacili mu pieniędzy?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Mialem identyko, wysyłałem ze 20 dokumentów, co chwila co innego sobie życzyli, jsk im pomysły się skończyły to chcieli cała dokumentację bym wysłał listem do Rosji więc przed Tobą jeszcze długa droga.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Zapomnij o tym hajsie raczej, tam sie nie gra za takie kwoty.
To jest fajny buk do grania za max kilkaset i wtedy da sie tam grac, wyplaty sa ekspresowe, oferta najlepsza na rynku.
Ale o wyplacie takich kwot jak wyzej to raczej mozna pomarzyc, dosc powiedziec, ze nawet scierwa z unibetu przy takich kwotach daja weryfikacje nie do przejscia czego macie przyklad w ostatnich dniach.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Na wszelkich klonach 1xbet trzymanie takiego hajsu to proszenie się o problemy. I "przeboje" u nich z bardzo długą weryfikacją to nic nadzwyczajnego. Przykre tylko że inne buki powoli też zaczynają iść w absurdalną weryfikację.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Dzięki Panowie za wszystkie odpowiedzi, to była ewidentnie moja głupota, przyznaje się bez bicia. Czy komukolwiek po długiej weryfikacji udało się jednak wypłacić jakąś kwotę powiedzmy z 4 zerami?
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja proponuję przejść na płatności w krypto. Do tej pory tylko jeden buk chciał więcej niż pierwszą stronę dokumentu tożsamości i to dopiero przy którejś kolejnej wypłacie.
 
Do góry Bottom