>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
To jest niesprawieliwe ostatnio były mecze np Sorribes-Parrizas 61 43 dla Sorribes i skreczowała jak prowadziła albo Li-Van Uytvanck 63 32 prowadziła Li i skreczowała
Każdy buk ma swój regulamin. Krecz w tenisie i liczenie żółtych kartek jest bardzo rozmaicie rozliczane w zależności od buka
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Założyłem konto, pograłem - ugrałem i nagle zobaczyłem, że mam limity do 1 grosza ustawione. Wcześniej w klonach bez limitów, nie wiem skąd nagle ten limit, kwota na koncie 5k. Proszą o weryfikację, depozytu złożyć nie mogę. Jakieś szanse, że wypłaca hajs?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Założyłem konto, pograłem - ugrałem i nagle zobaczyłem, że mam limity do 1 grosza ustawione. Wcześniej w klonach bez limitów, nie wiem skąd nagle ten limit, kwota na koncie 5k. Proszą o weryfikację, depozytu złożyć nie mogę. Jakieś szanse, że wypłaca hajs?
U mnie podobnie. Nic nie mogę zagrac i wplacic. Kase wyplacili
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Założyłem konto, pograłem - ugrałem i nagle zobaczyłem, że mam limity do 1 grosza ustawione. Wcześniej w klonach bez limitów, nie wiem skąd nagle ten limit, kwota na koncie 5k. Proszą o weryfikację, depozytu złożyć nie mogę. Jakieś szanse, że wypłaca hajs?
No wszystko normalnie. Mniej wiecej przy takiej wygranej limitują. Trzeba im wysłać wszystko co chcą do weryfikacji i na 90% wypłacą. Ze 2 razy mi nie wypłacili a w większosci spoko jest.
Post automatycznie złączony:

U mnie podobnie. Nic nie mogę zagrac i wplacic. Kase wyplacili
No już tam na tym koncie nie zagrasz
 
b1991 3K

b1991

Użytkownik
Ale o co im chodzi, w żadnym momencie nie naruszyłem ich regulaminu. Wkurzę się, bo mają mega ofertę i przyzwyczajony jestem do aplikacji... Wcześniej grałem w klonach i nigdy limitu nie wyłapałem. No nic, oby hajs wypłacili. Z drugiej strony mogli nie blokować opcji depozytu, gdyby mieli zamiar mnie okraść. Ale to ruskie, nigdy nic z nimi nie wiadomo.
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Ale o co im chodzi, w żadnym momencie nie naruszyłem ich regulaminu. Wkurzę się, bo mają mega ofertę i przyzwyczajony jestem do aplikacji... Wcześniej grałem w klonach i nigdy limitu nie wyłapałem. No nic, oby hajs wypłacili. Z drugiej strony mogli nie blokować opcji depozytu, gdyby mieli zamiar mnie okraść. Ale to ruskie, nigdy nic z nimi nie wiadomo.
Tylko fotki rób przy świetle dziennym
 
G 0

gonner14

Użytkownik
Siema, wygrałem prawie 3k w 22bet, ktoś tutaj z forum wypłacał u nich? Są jakieś problemy czy normlanie przechodzi?

A i ja jestem w PL to mogę wpłacić, ale brat w UK używa VPN i strona działa ale wpłacić za nic się nie da, wie ktoś czemu?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Siema, wygrałem prawie 3k w 22bet, ktoś tutaj z forum wypłacał u nich? Są jakieś problemy czy normlanie przechodzi?

A i ja jestem w PL to mogę wpłacić, ale brat w UK używa VPN i strona działa ale wpłacić za nic się nie da, wie ktoś czemu?
Piszesz nie zrozumiale. Konto w 22bet jest na brata czy na Ciebie. Na konto w Polsce chcesz wypłacić i w jakiej walucie. Z jakiego konta wpłacałeś na 22 bet. Poświęć trochę czasu i poczytaj. Jaką dostałeś odpowiedź, dlaczego nie chcą wypłacić ? Pierwsza wypłata czy już wypłacałeś, przeszedłeś weryfikację ? Pozdrawiam.
 
G 0

gonner14

Użytkownik
To były 2 osobne pytania.

Ja wpłacałem karta, weryfikacje mam normalnie. Nie wypłacałem nigdy i dlatego pytam.

A o brata pytałem jak wpłacić zza granicy
 
Do góry Bottom