>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Okej, a legalne jest robienia nowych kont na ich lustrach? Czy później mogą nie wypłacić?
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Zalozylem tam konto bedac zacheconym niezlymi opiniami o tym ruskim buku (albo niezlymi opiniami jak na ruskiego buka) mimo ze jak wiadomo jest to klon 1xbet ktory pare lat temu lecial rowno z kradzieza pieniedzy Polakow. No, ale zdecydowalem sie zaufac. Pierwsza wyplata (na cale 250 pln) przeszla bez nawet wysylania dowodu. W tym momencie kiedy wchodze w zakladke 'podjecie srodkow z konta' wyskakuje 'brak dostepnych systemow'. Napisalem na czacie, powiedziala ze nie wie co to jest, i zalecila napisanie emaila. Teraz czekam na odpowiedz. Ktos cos wie jak to sie zakonczy? Czy byc moze wracaja do swych chwalebnych zlodziejskich korzeni?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zalozylem tam konto bedac zacheconym niezlymi opiniami o tym ruskim buku (albo niezlymi opiniami jak na ruskiego buka) mimo ze jak wiadomo jest to klon 1xbet ktory pare lat temu lecial rowno z kradzieza pieniedzy Polakow. No, ale zdecydowalem sie zaufac. Pierwsza wyplata (na cale 250 pln) przeszla bez nawet wysylania dowodu. W tym momencie kiedy wchodze w zakladke 'podjecie srodkow z konta' wyskakuje 'brak dostepnych systemow'. Napisalem na czacie, powiedziala ze nie wie co to jest, i zalecila napisanie emaila. Teraz czekam na odpowiedz. Ktos cos wie jak to sie zakonczy? Czy byc moze wracaja do swych chwalebnych zlodziejskich korzeni?
czeka Cie weryfikacja ;)
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Zobaczymy jak to sie zakonczy. W 2017 roku chcieli zebym im wysylal tradycyjna poczta wydrukowane screeny z kont (jeszcze jako 1xbet) do Rosji :D Nie zrobilem tego bo kwota nie byla warta wydurniania. Mam nadzieje ze teraz sie zachowaja troche bardziej cywilizowanie.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Zobaczymy jak to sie zakonczy. W 2017 roku chcieli zebym im wysylal tradycyjna poczta wydrukowane screeny z kont (jeszcze jako 1xbet) do Rosji :D Nie zrobilem tego bo kwota nie byla warta wydurniania. Mam nadzieje ze teraz sie zachowaja troche bardziej cywilizowanie.
List do Moskwy jak ja to dobrze znam .
Tyle że u mnie kwota była kilka tys zł.
Nie wysłałem wtedy zlecana wypłata coś 30x razy za 31x razem zaakceptowali :)
A tak wracając do weryfikacji to chyba już nie wymagają listownie a poprostu podeslesz skany dokumentów ew. skan wpłaty i przejdzie. Chyba że wypłacasz z 50k.
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
List do Moskwy jak ja to dobrze znam .
Tyle że u mnie kwota była kilka tys zł.
Nie wysłałem wtedy zlecana wypłata coś 30x razy za 31x razem zaakceptowali :)
A tak wracając do weryfikacji to chyba już nie wymagają listownie a poprostu podeslesz skany dokumentów ew. skan wpłaty i przejdzie. Chyba że wypłacasz z 50k.
Niestety nie mialem tej przyjemnosci by w kolko zlecac wyplate bo zwyczajnie zablokowali mi konto.

Co do 22bet, po dosc uciazliwej i czepialskiej weryfikacji mozliwosc stawiania zakladow zablokowana, ale pieniadze bardzo szybko wyplacone. Byc moze mialem szczescie, ale nie wyszlo najgorzej.
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
A jakbyście mieli porównać Unibet i 22bet, to który buk lepiej wypada pod względem rzetelności i wypłacalności? Który jest bezpieczniejszy, grając z Polski? Dodam, że grałbym kwotami rzędu co nawyżej kilku stów.
 
M 0

Mareczek85

Użytkownik
Witam mam problem z weryfikacja konta 22bet po założeniu konta wypłacałem normalnie kase ale od nie dawna dostałem informację ze musze zweryfikować konto i wysłać e-mail na [email protected] zdjecie dowody karty nr klienta do tego w tle zdjęcia maja byc widoczna korespondencja od nich, o co w tym chodzi miał ktoś podobny problem nie chcą mi zweryfikować konta ciagle cos nie pasuje
 
M 0

Mareczek85

Użytkownik
Spokojnie jeszcze czeka cie weryfikacja selfie z dowodem przy ryju i do tego w tle ma byc widoczny ich email z numerem referencyjnym. Ja chyba 50 fotek wyslalem zanim mi zatwierdzili bo za kazdym razem "niewyrazne cos bylo". Po tej przygodzie sie z nimi pozegnalem. Nie jestem malpa w cyrku zeby sie godzic na takie uwlaczajace ludzkiej godnosci praktyki weryfikacyjne.
Ja mam podobny problem o jaki nr referencyjny chodzi juz im wyslalem z 20 zdjęć i nic
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Witam mam problem z weryfikacja konta 22bet po założeniu konta wypłacałem normalnie kase ale od nie dawna dostałem informację ze musze zweryfikować konto i wysłać e-mail na [email protected] zdjecie dowody karty nr klienta do tego w tle zdjęcia maja byc widoczna korespondencja od nich, o co w tym chodzi miał ktoś podobny problem nie chcą mi zweryfikować konta ciagle cos nie pasuje
Normalna weryfikacja. Widocznie wygrałeś za dużo
 
Do góry Bottom