>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

22bet.com

M 2,5K

mejt

Użytkownik
Okej, a legalne jest robienia nowych kont na ich lustrach? Czy później mogą nie wypłacić?
 
RBR1one 543,4K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Okej, a legalne jest robienia nowych kont na ich lustrach? Czy później mogą nie wypłacić?
Legalne ale masz okolo 10 min po otworzeniu konta na zagranie tego co chcesz bo pozniej limity przejda. Czyli takie konto na jeden strzal bedzie.
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Zalozylem tam konto bedac zacheconym niezlymi opiniami o tym ruskim buku (albo niezlymi opiniami jak na ruskiego buka) mimo ze jak wiadomo jest to klon 1xbet ktory pare lat temu lecial rowno z kradzieza pieniedzy Polakow. No, ale zdecydowalem sie zaufac. Pierwsza wyplata (na cale 250 pln) przeszla bez nawet wysylania dowodu. W tym momencie kiedy wchodze w zakladke 'podjecie srodkow z konta' wyskakuje 'brak dostepnych systemow'. Napisalem na czacie, powiedziala ze nie wie co to jest, i zalecila napisanie emaila. Teraz czekam na odpowiedz. Ktos cos wie jak to sie zakonczy? Czy byc moze wracaja do swych chwalebnych zlodziejskich korzeni?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zalozylem tam konto bedac zacheconym niezlymi opiniami o tym ruskim buku (albo niezlymi opiniami jak na ruskiego buka) mimo ze jak wiadomo jest to klon 1xbet ktory pare lat temu lecial rowno z kradzieza pieniedzy Polakow. No, ale zdecydowalem sie zaufac. Pierwsza wyplata (na cale 250 pln) przeszla bez nawet wysylania dowodu. W tym momencie kiedy wchodze w zakladke 'podjecie srodkow z konta' wyskakuje 'brak dostepnych systemow'. Napisalem na czacie, powiedziala ze nie wie co to jest, i zalecila napisanie emaila. Teraz czekam na odpowiedz. Ktos cos wie jak to sie zakonczy? Czy byc moze wracaja do swych chwalebnych zlodziejskich korzeni?
czeka Cie weryfikacja ;)
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
Zobaczymy jak to sie zakonczy. W 2017 roku chcieli zebym im wysylal tradycyjna poczta wydrukowane screeny z kont (jeszcze jako 1xbet) do Rosji :D Nie zrobilem tego bo kwota nie byla warta wydurniania. Mam nadzieje ze teraz sie zachowaja troche bardziej cywilizowanie.
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Zobaczymy jak to sie zakonczy. W 2017 roku chcieli zebym im wysylal tradycyjna poczta wydrukowane screeny z kont (jeszcze jako 1xbet) do Rosji :D Nie zrobilem tego bo kwota nie byla warta wydurniania. Mam nadzieje ze teraz sie zachowaja troche bardziej cywilizowanie.
List do Moskwy jak ja to dobrze znam .
Tyle że u mnie kwota była kilka tys zł.
Nie wysłałem wtedy zlecana wypłata coś 30x razy za 31x razem zaakceptowali :)
A tak wracając do weryfikacji to chyba już nie wymagają listownie a poprostu podeslesz skany dokumentów ew. skan wpłaty i przejdzie. Chyba że wypłacasz z 50k.
 
N 0

nocnypako

Użytkownik
List do Moskwy jak ja to dobrze znam .
Tyle że u mnie kwota była kilka tys zł.
Nie wysłałem wtedy zlecana wypłata coś 30x razy za 31x razem zaakceptowali :)
A tak wracając do weryfikacji to chyba już nie wymagają listownie a poprostu podeslesz skany dokumentów ew. skan wpłaty i przejdzie. Chyba że wypłacasz z 50k.
Niestety nie mialem tej przyjemnosci by w kolko zlecac wyplate bo zwyczajnie zablokowali mi konto.

Co do 22bet, po dosc uciazliwej i czepialskiej weryfikacji mozliwosc stawiania zakladow zablokowana, ale pieniadze bardzo szybko wyplacone. Byc moze mialem szczescie, ale nie wyszlo najgorzej.
 
L 195

Lewus_88

Użytkownik
A jakbyście mieli porównać Unibet i 22bet, to który buk lepiej wypada pod względem rzetelności i wypłacalności? Który jest bezpieczniejszy, grając z Polski? Dodam, że grałbym kwotami rzędu co nawyżej kilku stów.
 
M 0

Mareczek85

Użytkownik
Witam mam problem z weryfikacja konta 22bet po założeniu konta wypłacałem normalnie kase ale od nie dawna dostałem informację ze musze zweryfikować konto i wysłać e-mail na [email protected] zdjecie dowody karty nr klienta do tego w tle zdjęcia maja byc widoczna korespondencja od nich, o co w tym chodzi miał ktoś podobny problem nie chcą mi zweryfikować konta ciagle cos nie pasuje
 
M 0

Mareczek85

Użytkownik
Spokojnie jeszcze czeka cie weryfikacja selfie z dowodem przy ryju i do tego w tle ma byc widoczny ich email z numerem referencyjnym. Ja chyba 50 fotek wyslalem zanim mi zatwierdzili bo za kazdym razem "niewyrazne cos bylo". Po tej przygodzie sie z nimi pozegnalem. Nie jestem malpa w cyrku zeby sie godzic na takie uwlaczajace ludzkiej godnosci praktyki weryfikacyjne.
Ja mam podobny problem o jaki nr referencyjny chodzi juz im wyslalem z 20 zdjęć i nic
 
ferdzio1 82,5K

ferdzio1

Użytkownik
Witam mam problem z weryfikacja konta 22bet po założeniu konta wypłacałem normalnie kase ale od nie dawna dostałem informację ze musze zweryfikować konto i wysłać e-mail na [email protected] zdjecie dowody karty nr klienta do tego w tle zdjęcia maja byc widoczna korespondencja od nich, o co w tym chodzi miał ktoś podobny problem nie chcą mi zweryfikować konta ciagle cos nie pasuje
Normalna weryfikacja. Widocznie wygrałeś za dużo
 
Do góry Bottom