>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

W 418

waniu1992

Użytkownik
Opisywałem wcześniej jak na 1xbet też miałem podobną sytuację co prawda kwota była rzędu 6tys zł . Przy wypłacie chcieli dodatkowa weryfikację to wysłałem co chcieli i za każdym razem odrzucali bo tu słaba jakość tu nie widać rogów tu światło jest złe . Wkoncu już nie miałem co im wysłać to każdego dnia zlecałem wypłaty oni je anulowali za 20-25razem po zleceniu zaakceptowali. Trzeba ich nękać bo już też przecież każdy po 10x zleceniu by pewno odpuścił. Co prawda kolega nie może tych wypłat zlecać bo mu zablokowali je ale pisać i nękać ich mailami dopóki nie odpiszą czego tak itp.
Kiedyś pewien typer na innym forum bukmacherskim pisał że grając u ruska mając marne 100zł można w ciągu 1 weekendu nawet i 50tys zł na luzie zrobić oczywiście trzeba mieć trochę farta z limitami . Te ich bety na live są takie abusrdalnie proste że to na luzie i miał rację . Ale co z tego że tam zrobisz te 50kafli skoro tego nie wypłacisz od nich będąc poza granicami Rosji. Dlatego nie warto tam operować wogole takimi kwotami . Grając spokojnie typu po parę stów wypłacając te 2-3tyś co jakiś czas naprawde jest bezproblemowe.
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Co myślicie o stawianiu zakładów jeśli jest limit dla przykładu "180zł" grasz kilkukrotnie za 180 dane zdarzenie, mogą z tym potem robić problem?
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
To chyba nie miales takiej sytuacji. Jeśli zagrasz w danym meczu jeden zaklad to spadają kursy na każdą rzecz w tym spotkaniu. Live to inna sprawa
grając pre to tak masz 100% rację ale grając live trochę inna sytuacja jest. Każda zmiana kursu i linii np stawiając totals czy handi to nie ma marzy grając sobie po bezpiecznych stawkach.
Post automatycznie złączony:

Aczkolwiek to jest Ruski bukmacher i wiem że były sytuację że osoby po złożeniu depozytu dostawali z miejsca albo limity albo marzę. Poprostu nie wiadomo co w ich głowach siedzi.
 
Ostatnia edycja:
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
Opisywałem wcześniej jak na 1xbet też miałem podobną sytuację co prawda kwota była rzędu 6tys zł . Przy wypłacie chcieli dodatkowa weryfikację to wysłałem co chcieli i za każdym razem odrzucali bo tu słaba jakość tu nie widać rogów tu światło jest złe . Wkoncu już nie miałem co im wysłać to każdego dnia zlecałem wypłaty oni je anulowali za 20-25razem po zleceniu zaakceptowali. Trzeba ich nękać bo już też przecież każdy po 10x zleceniu by pewno odpuścił. Co prawda kolega nie może tych wypłat zlecać bo mu zablokowali je ale pisać i nękać ich mailami dopóki nie odpiszą czego tak itp.
Kiedyś pewien typer na innym forum bukmacherskim pisał że grając u ruska mając marne 100zł można w ciągu 1 weekendu nawet i 50tys zł na luzie zrobić oczywiście trzeba mieć trochę farta z limitami . Te ich bety na live są takie abusrdalnie proste że to na luzie i miał rację . Ale co z tego że tam zrobisz te 50kafli skoro tego nie wypłacisz od nich będąc poza granicami Rosji. Dlatego nie warto tam operować wogole takimi kwotami . Grając spokojnie typu po parę stów wypłacając te 2-3tyś co jakiś czas naprawde jest bezproblemowe.
Przechodziłem weryfikację u nich kilkanaście razy i za każdym razem wypłacali Najważniejsza rzecz przy fotkach z dowodem lub selfie to robienie ich przy świetle dziennym. Nigdy nie zaakceptowali mi przy sztucznym oświetleniu. Na koniec zadają jeszcze pytanie czy znasz tego czy tamtego i trzeba odpowiedzieć że oczywiście nie znasz. Inna sprawa że jak połączą konta ( znajomy logował sie na 3 konta z jednego wifi) to wszędzie kasują całą kasę. I lepiej nie trzyma,c tam wiecej jak 1000euro
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
No i dopadła mnie weryfikacja, pytanie czy długo się czeka na ich odpowiedź mailową? I czy chcieli od was dowodu miejsca zamieszkania?
 
ferdzio1 54,4K

ferdzio1

Użytkownik
No i dopadła mnie weryfikacja, pytanie czy długo się czeka na ich odpowiedź mailową? I czy chcieli od was dowodu miejsca zamieszkania?
Zawsze chcą. Przeważnie szybko mail przychodzi. Fotki dowodu najpierw potem zrzut z Jetona{tylko z kompa musi być i cała stona) i potem selfie z dwodem i z mailem od nich przy twarzy(koniecznie przy świetle dziennym}
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Zawsze chcą. Przeważnie szybko mail przychodzi. Fotki dowodu najpierw potem zrzut z Jetona{tylko z kompa musi być i cała stona) i potem selfie z dwodem i z mailem od nich przy twarzy(koniecznie przy świetle dziennym}
Dzięki mordo, mam nadzieję że nie będzie problemów, czyli mówisz że po 18:00 już nie warto nic robić, czekać do rana? :LOL:
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób zrobić ten ostatni krok weryfikacji? Selfie, jedną ręką trzymając dowód, w drugim ręku telefon na którym znajduję się email? I żeby to wszystko było jeszcze ostre i wszystkie krawędzie widoczne idealne? Tym bardziej że nie posiadam nie wiadomo jak dobrego sprzętu żeby te 3 rzeczy wyraźnie wyglądały.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób zrobić ten ostatni krok weryfikacji? Selfie, jedną ręką trzymając dowód, w drugim ręku telefon na którym znajduję się email? I żeby to wszystko było jeszcze ostre i wszystkie krawędzie widoczne idealne? Tym bardziej że nie posiadam nie wiadomo jak dobrego sprzętu żeby te 3 rzeczy wyraźnie wyglądały.
Najlepiej jak zdjęcie ci zrobi ktoś inny. Samemu bardzo ciężko to zrobić
 
Do góry Bottom