>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

22bet.com

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pewnie kazdy przypadek jest indwidualny... zalozylem konto i mam takie limity jak w 1 xbet czyli 0zł na zaklad xd po 2 latach zalogowalem sie na konto popisalem na chacie i wyplacilem to co wplacilem bez obrotu.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
22bet to klon 1xbet. Gram tam od jakiegos czasu i nie ma problemow. Polecam transakcje przez ecopayz albo psc. 22bet to jedyny klon ruska ktory przyjmuje graczy z Polski. 1xbet, betwinner, doublebet.... Tam juz sie z Polski nie zarejestrujemy. A na 22bet normalnie sie rejestrujesz i grasz z Polski bez zadnego vpn. Dla mnie to obecnie najlepszy buk na rynku.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Otrzymane punkty reputacji: +14
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Zarejestrowałem się wpłaciłem i pierwszy zakład za cały depozyt poszedł normalnie, bez limitów, bez zmian kursów. Ale już kolejnego nie dało się zagrać. Kasę wypłacili bez żadnych problemów, nic nie chcieli weryfikować. Mało tego wypłaciłem inną metodą niż wpłacałem. Żeby nie limity i walenie z kursami to bym ich trochę oskubał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Zarejestrowałem się wpłaciłem i pierwszy zakład za cały depozyt poszedł normalnie, bez limitów, bez zmian kursów. Ale już kolejnego nie dało się zagrać. Kasę wypłacili bez żadnych problemów, nic nie chcieli weryfikować. Mało tego wypłaciłem inną metodą niż wpłacałem. Żeby nie limity i walenie z kursami to bym ich trochę oskubał.
Ajaka metoda wpłacałeś i wyplacales jeśli można wiedzieć?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Zarejestrowałem się wpłaciłem i pierwszy zakład za cały depozyt poszedł normalnie, bez limitów, bez zmian kursów. Ale już kolejnego nie dało się zagrać. Kasę wypłacili bez żadnych problemów, nic nie chcieli weryfikować. Mało tego wypłaciłem inną metodą niż wpłacałem. Żeby nie limity i walenie z kursami to bym ich trochę oskubał.
Masz konto na jakis klonie ruska? Wyglada tak, jak by limity przeszly z innego konta.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Masz konto na jakis klonie ruska? Wyglada tak, jak by limity przeszly z innego konta.
Mam na melbecie ale tam grać nie mogę a dzisiaj grałem zakład na 22bet i za 300 zł przyjęli na melbecie miałem też konto trochę grałem stawkami 500 300 i limitów nie miałem nawet na melbecie
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szopki z weryfikacja.
Wczoraj po dość długiej przerwie wpłaciłem depozyt do nich.Okazalo się że nie mogę obstawiać.Pisze na chat i gość odp.ze trzeba zweryfikować konto i wysłać foto dowodu 2 str.Ok wysłane.Pytam jak z weryfikacja i odp.ze potrzebne w dowodzie foto w kolorze 😂😂. Skąd wziąć kolory 😂😂 Wysłałem prawo jazdy bo tam jest kolor foto😂😂.Dodatkowo posłałem foto rach.za Media.Odpisuja.Potrzebne foto karty która wpłacałem 😂😂Ok.Wyslalem.I co ?? Mało 😂😂Teraz sobie zażyczyli wyciąg z konta😂😂. Odpisałem dość i na chat uderzam że chcę wypłacić środki (którymi nie obróciłem ani razu)i zamknąć konto_Odp.Nie mogę wypłacić bo jestem nie zweryfikowany😂😂 Więc pytam w jakim punkcie reg.to mają.Przysyla mi Paniusia wyciąg z regulaminu a w nim nie ma mowy o foto wyciągów z kont.Do weryfikacji potrzeba foto dowodu i coś gdzie jest poświadczone miejsce zamieszkania 😂😂. Piszę do Paniusi że w regulaminie nie ma wymogów wysyłania wyciągu z kont i nadal chcę wypłacić depozyt i zamknąć konto.I co? Dostaję odp.ze Moje zapytania i wszelkie pisania będą ignorowane.😂😂 Złodziejstwo w biały dzień.To nie są wielkie środki ,ale nie odpuszczę im ani grosza.Sa śmiesznym ruskim bukiem.😂😂
Post automatycznie złączony:

Potrzebuję jakiś namiar na komisję gier i zakładów na nich.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Próbowałeś wypłacić? Bo ja wypłaciłem po pierwszym wygranym zakładzie i obeszło się bez weryfikacji.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Próbowałeś wypłacić? Bo ja wypłaciłem po pierwszym wygranym zakładzie i obeszło się bez weryfikacji.
Żadnego zakładu nie puściłem.Nie mogę wypłacić bo nie zweryfikowane konto.Zlodziejstwo w biały dzień.Chce wypłacić SWOJE pieniądze nie puszczając ,ani nie wygrywając u nich ani grosza i NIE😂😂 Chcę zamknąć konto też nie😂😂.Z tego co się dowiedziałem to przekręcili gościa w zeszłym roku na 6 tys.Nie wypłacili i co im zrobisz jak ich złapiesz
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Szopki z weryfikacja.
Wczoraj po dość długiej przerwie wpłaciłem depozyt do nich.Okazalo się że nie mogę obstawiać.Pisze na chat i gość odp.ze trzeba zweryfikować konto i wysłać foto dowodu 2 str.Ok wysłane.Pytam jak z weryfikacja i odp.ze potrzebne w dowodzie foto w kolorze 😂😂. Skąd wziąć kolory 😂😂 Wysłałem prawo jazdy bo tam jest kolor foto😂😂.Dodatkowo posłałem foto rach.za Media.Odpisuja.Potrzebne foto karty która wpłacałem 😂😂Ok.Wyslalem.I co ?? Mało 😂😂Teraz sobie zażyczyli wyciąg z konta😂😂. Odpisałem dość i na chat uderzam że chcę wypłacić środki (którymi nie obróciłem ani razu)i zamknąć konto_Odp.Nie mogę wypłacić bo jestem nie zweryfikowany😂😂 Więc pytam w jakim punkcie reg.to mają.Przysyla mi Paniusia wyciąg z regulaminu a w nim nie ma mowy o foto wyciągów z kont.Do weryfikacji potrzeba foto dowodu i coś gdzie jest poświadczone miejsce zamieszkania 😂😂. Piszę do Paniusi że w regulaminie nie ma wymogów wysyłania wyciągu z kont i nadal chcę wypłacić depozyt i zamknąć konto.I co? Dostaję odp.ze Moje zapytania i wszelkie pisania będą ignorowane.😂😂 Złodziejstwo w biały dzień.To nie są wielkie środki ,ale nie odpuszczę im ani grosza.Sa śmiesznym ruskim bukiem.😂😂
Post automatycznie złączony:

Potrzebuję jakiś namiar na komisję gier i zakładów na nich.
Spokojnie jeszcze czeka cie weryfikacja selfie z dowodem przy ryju i do tego w tle ma byc widoczny ich email z numerem referencyjnym. Ja chyba 50 fotek wyslalem zanim mi zatwierdzili bo za kazdym razem "niewyrazne cos bylo". Po tej przygodzie sie z nimi pozegnalem. Nie jestem malpa w cyrku zeby sie godzic na takie uwlaczajace ludzkiej godnosci praktyki weryfikacyjne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Żadnego zakładu nie puściłem.Nie mogę wypłacić bo nie zweryfikowane konto.Zlodziejstwo w biały dzień.Chce wypłacić SWOJE pieniądze nie puszczając ,ani nie wygrywając u nich ani grosza i NIE😂😂 Chcę zamknąć konto też nie😂😂.Z tego co się dowiedziałem to przekręcili gościa w zeszłym roku na 6 tys.Nie wypłacili i co im zrobisz jak ich złapiesz
Każdy bukmacher chyba ma w regulaminie że jak nie zweryfikujesz konta to buk ma prawo nie wypłacić dopóki tej weryfikacji nie będzie. Tak samo bukmacherzy się bronią przeciwdziałaniem prania brudnych pieniędzy, gdzie musisz obrócić depozyt (ile razy to zależy od danego bukmachera) żeby wypłacić. Swoją drogą po co wpłacać do takiego zbuka, przecież wiadomo, że to tego samego typu szajs jak 1xbet, fonbet i inne tego typu ruskie coś.
 
Do góry Bottom