>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

J 0

jebacich

Użytkownik
Jak to jest ,że kasę do nich wpłacasz kilka sekund ale żeby wypłacić wygraną to już trzeba czekać kilka dni???😳😳🤔takie zachowanie świadczy o tzw ,,frajerskim zachowaniu ” nie polecam tego buka
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
A jak stamtąd w ogóle można wypłacić? Pozakładem te wszystkie e-portfele i nie wiem którego wybrać. Wszystkie są podobne, waluta w EUR, to muszę przewalutować, a w buku mam PLN, to wypłacając znowu przewalutować i jeszcze raz przewalutować jakbym wypłacał z e-portfela. Widzę, że jeton wysyła kartę za darmo, dobry ten Jeton?
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Zaloz sobie jakakolwiek gieldo krypto, najlepiej binance (bo mozna zamowic za darmo karte i wyplacac z bankomatu bez prowizji)
a nastepnie zamieniasz hajs na USDT (tether) i wplacasz do ruska via TRX (tron20) wplaty i wyplaty ta metoda ponizej minuty i bez prowizji. Gram tak od dawna i to najlepsza opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Niestety po wypłaceniu jakiś 20k zł dostałem limity. Jakiego buka polecacie o podobnej ofercie? Głównie gram tenis na żywo.
Rabona jest klonem 1xBet (tak jak 22bet). Spróbuj może w tamtych nowe konta pozakładać, chociaż tam też mieliby cię na widelcu...
A jakie to zakłady? 1 2? Czy wymyślne? Dla mnie zawsze alternatywą był broker, ale ja preferuję proste zakłady 1X2, ML...
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Napewno nie jest? W pewnym meczu takie same kursy pokazuje OddsPortal i apka co do minuty razem z 1xBetem.
Co ciekawe OP dla Totolotka pokazywał kursy powyżej 1.70 cały czas, podczas gdy na stronie Toto miał tak jak wszyscy 1.45, ktoś wie dlaczego tak?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Napewno nie jest? W pewnym meczu takie same kursy pokazuje OddsPortal i apka co do minuty razem z 1xBetem.
Co ciekawe OP dla Totolotka pokazywał kursy powyżej 1.70 cały czas, podczas gdy na stronie Toto miał tak jak wszyscy 1.45, ktoś wie dlaczego tak?
Pomyliłeś bukmacherów :) oddsportal nie ma rabony. Oddsportal śpi z kursami... nie zawsze aktualizuje i ma często błędy. Często pokazuje za wysokie kursy np. z unibetu i ich nie aktualizuje, bo po prostu bierze kursy z innego zdarzenia... dlatego screeny z oddsportalu są :poop: warte jako dowód, że ktoś zagrał ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
Witam, czy ktoś kiedyś grał lub gra lub słyszał cos o bukmachere 22bet.com ? Jest to klon 1xbet

Będę wdzięczny za każde info :D
Nie jest to klon xbet też szukam dzis na czacie napisali mi, że nie maja z xbet nic wspólnego.
Przeczytalem wczesniejsze wypowiedzi to nie wiem to danuta mnie oklamala, nie maja tylu opcji depo i wyplat co u niebieskich, zapytalem czemu nie moge wyplacic na karte napisała sepa po weryfikacji dziwne. Ewentualnie zeton po wcześniejszej wpłacie tą metodą.

Offtop mialem tu konto od 2007 i jakis madry mnie poblokowal a szkoda bo pare osób korzystalo z mojej wiedzy.
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
oczywiście że 22bet i 1xbet to to samo badziewie :p tak jak chłopaki wyżej piszą,limity przechodzą po kilku godzinach, ja u wszystkich ruskich mam limity do 0 , nie mogę nawet depozytu żadnego wpłacić.
 
Do góry Bottom