>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22bet.com

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Kto jest administratorem danych osobowych w 22bet? PRzejrzałem politykę prywatności i nie ma tam ani słowa o tym, kto jest administratorem danych osobowych.


This website is managed and operated by TechSolutions (CY) Group Limited (reg.number HE 377018) with registered office located at Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus as a Billing Agent and operated by TechSolutions Group N.V. as a licence holder (8048/JAZ2017-067) with address at Abraham Mendez Chumaceiro Boulevard 50, Curaçao.

Czy jest to spółka zarejestrowana na Cyprze czy na Curacao?
 
M 0

matmati

Użytkownik
Cześć,

Próbuję minimalną kwotę wypłacić (5 zł) z buka na portfel Jeton i wyskakuje mi poniższy komunikat.

Miał ktoś podobnie ? Dodam że wpłacałem przez AstroPay czyli najpierw mam zrobić jakiś depozyt przez Jeton aby na niego wypłacić?

Z góry dziękuje za pomoc.

"Nie możesz podjąć środków w wysokości 5.00 PLN (Podjęcie środków możliwe jest jedynie przy wykorzystaniu tych samych danych, które zostały użyte do złożenia depozytu. Jeśli depozyt składany jest za pośrednictwem innych metod płatniczych, to należy podejmować środki proporcjonalnie do wartości depozytów złożonych za pośrednictwem poszczególnych metod płatniczych.)"
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak wpłacacie i wypłacacie do buka? Widzę że mało opcji, głównie krypto ale taka forma mnie nie interesuje.
 
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Właśnie Jetonem nie chciałem bo tak spaliłem sobie konto w Spinbetter gdzie grałem 2 miesiące, wpłacałem i wypłacałem skrillem i bylo ok. Wycofali skrilla i wpłaciłem jetonem, po kilku minutach brak mozliwości postawienia zakładu. Wszędzie limit 0 zł. Założyłem konto w 22bet i momentalnie przeszły limity z 1xbet po wpłacie jetonem. Myślałem że jest inna dobra opcja do wpłat. Także kolejny buk spalony.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Właśnie Jetonem nie chciałem bo tak spaliłem sobie konto w Spinbetter gdzie grałem 2 miesiące, wpłacałem i wypłacałem skrillem i bylo ok. Wycofali skrilla i wpłaciłem jetonem, po kilku minutach brak mozliwości postawienia zakładu. Wszędzie limit 0 zł. Założyłem konto w 22bet i momentalnie przeszły limity z 1xbet po wpłacie jetonem. Myślałem że jest inna dobra opcja do wpłat. Także kolejny buk spalony.
jak mają advcash (portfel) to sobie załóż. Do portfela kartę można dostać, limit wypłat dziennie 3k pln
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Właśnie Jetonem nie chciałem bo tak spaliłem sobie konto w Spinbetter gdzie grałem 2 miesiące, wpłacałem i wypłacałem skrillem i bylo ok. Wycofali skrilla i wpłaciłem jetonem, po kilku minutach brak mozliwości postawienia zakładu. Wszędzie limit 0 zł. Założyłem konto w 22bet i momentalnie przeszły limity z 1xbet po wpłacie jetonem. Myślałem że jest inna dobra opcja do wpłat. Także kolejny buk spalony.
Załóż sobie portfel crypto i tym operuj bo już niedługo to nic innego nam nie zostanie.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Chyba ta tydzień temu dostałem, wczoraj po meczach wypłacałem pewnie to mnie wypisało z zabawy oni żyją nie wiadomo w jakiej strefie czasowej
 
Do góry Bottom